NAST.pl
 
Komiks
  Facebook
Facebook
 
Forum

  RSS RSS

 Strona główna     Zapowiedzi     Recenzje     Imprezy     Konkursy     Wywiady     Patronaty     Archiwum newsów     Artykuły i relacje     Biblioteka     Fragmenty     Galerie     Opowiadania     Redakcja     Zaprzyjaźnione strony   

Zaloguj się tutaj! | Rejestruj

Patronat

Chiang, Ted - "Wydech"

Scalzi, John - "Imperium w płomieniach"

Ukazały się

Campbell, Jack - "Zaginiona flota. Nieustraszony" (wyd. 4)


 Machanienko, Wasilij - "Droga Szamana. Etap 3: Tajemnica Mrocznego Lasu"

 Ziemiański, Andrzej - "Cyberpunk. Odrodzenie"

 Chokshi, Roshani - "Aru Shah i drzewo życzeń"

 Machanienko, Wasilij - "Droga Szamana. Etap 1: Początek" (nowe wydanie)

 Jadowska, Aneta - "Na wojnie nie ma niewinnych" (SQN)

 Drayden, Nicky - "Overwatch: Bohaterka Numbani"

 Czarny, Tomasz; Bogusz, Patryk - "Nowoczesna niewolnica"

Linki

2008-08-11 08:55:14 Nominacje IHG

Ogłoszono nominacje do tegorocznej nagrody International Horror Guild:

Powieść:
  • Grin of the Dark - Ramsey Campbell
  • Generation Loss - Elizabeth Hand
  • The Missing - Sarah Langan
  • Season of the Witch - Natasha Mostert
  • Terror - Dan Simmons
Zbiór opowiadań:
  • The Imago Sequence and Other Stories - Laird Barron
  • Plots and Misadventures - Stephen Gallagher
  • Shadows Kith and Kin - Joe R. Lansdale
  • Masques of Satan - Reggie Oliver
  • Dagger Key and Other Stories - Lucius Shepard
Długie opowiadanie:
  • Procession of the Black Sloth - Laird Barron
  • The Man in the Picture: A Ghost Story - Susan Hill
  • Softspoken - Lucius Shepard
  • The Scalding Rooms - Conrad Williams
Opowiadanie średniej długości:
  • The Janus Tree - Glen Hirshberg
  • Lie Still, Sleep Becalmed - Steven Duffy
  • The Bone Man - Fredric S. Durbin
  • Closet Dreams - Lisa Tuttle
Krótkie opowiadanie:
  • Digging Deep - Ramsey Campbell
  • Honey in the Wound - Nancy Etchemendy
  • The Tank - Paul Finch
  • Splitfoot - Paul Walther
  • The Great White Bed - Don Webb
Antologia:
  • Inferno - Ellen Datlow (red.)
  • Summer Chills - Stephen Jones (red.)
  • American Supernatural Tales - S.T. Joshi (red.)
  • Strange Tales Volume II - Rosalie Parker (red.)
  • At Ease with the Dead - Barbara i Christopher Roden (red.)
Książka niebeletrystyczna:
  • Frankenstein: A Cultural History - Susan Tyler Hitchcock
  • Mario Bava: All the Colors of Dark - Tim Lucas
  • Warnings to the Curious: A Sheaf of Criticism on M.R. James - Rosemary Pardoe & S.T. Joshi (red.)
  • Sides - Peter Straub
  • The Science of Stephen King - Bob Weinberg & Lois M. Gresh
Czasopismo:
  • Black Static
  • Dead Reckonings
  • The Magazine of Fantasy & Science Fiction
  • Postscripts
  • Weird Tales
Książka ilustrowana:
  • Scalped: Indian Country - Jason Aaron (pisarz) R.M. Guara (grafik)
  • The Nightmare Factory - Thomas Ligotti (pisarz), Joe Harris & Stuart Moore (pisarze), Ben Templesmith, Michael Gaydos, Colleen Doran & Ted McKeever (graficy)
  • The Blot - Tom Neely
  • The Arrival - Shaun Tan
  • Wormwood Gentleman Corpse: Birds, Bees, Blood & Beer - Ben Templesmith
Grafika:
  • Didier Cottier - Exhibit at Utopiales
  • Elizabeth McGrath - The Incurable Disorder
  • Chris Mars - New Salem
  • Mike Mignola - okładka i ilustracje do Baltimore, or, The Steadfast Tin Soldier and the Vampire
Status żyjącej legendy został przyznany Peterowi Straubowi.

Dodał: Shadowmage

Komentarze
-Jeszcze nie ma komentarzy-
Komentuj


Konkurs

Wygraj trójpak LitTPG


Artykuły

Wiedźmin Netfliksa: zachwyt czy rozczarowanie?


 Nie tylko Netflix animuje króliki, czyli „Wodnikowe Wzgórze” przez dekady

 Gra o tron subiektywnym okiem (s08e06)

 Gra o tron subiektywnym okiem (s08e05)

 Gra o tron subiektywnym okiem (s08e04)

Recenzje

Harrow, Alix E. - "Dziesięć tysięcy drzwi"


 Wolfe, Gene - "Miecz i Cytadela"

 McDonald, Ian - "Luna: Wschód"

 Maas, Sarah J. - "Dom ziemi i krwi"

 Dick, Philip K. - "Druciarz Galaktyki"

 Flint, Eric & Weber, David - "1633"

 Bester, Alfred - "Gwiazdy moim przeznaczeniem"

 Corey, James S. A. - "Gniew Tiamat"

Fragmenty

 Kisiel, Marta - "Małe Licho i lato z diabłem"

 Masterton, Graham - "Dzieci zapomniane przez Boga"

 Hałas, Agnieszka - "Czerń nie zapomina"

 Dworakowski, Witold - "Wieczny buntownik"

 Ziębiński, Robert - "Dzień wagarowicza"

 Baoshu - "Odzyskanie czasu" (przedmowa)

 Hendel, Paulina - "Czarny świt"

 Baoshu - "Odzyskanie czasu"

Projekt i realizacja:sismedia.eu       Reklama     © 2004-2020 nast.pl     RSS      RSS