NAST.pl
 
Komiks
  Facebook
Facebook
 
Forum

  RSS RSS

 Strona główna     Zapowiedzi     Recenzje     Imprezy     Konkursy     Wywiady     Patronaty     Archiwum newsów     Artykuły i relacje     Biblioteka     Fragmenty     Galerie     Opowiadania     Redakcja     Zaprzyjaźnione strony   

Zaloguj się tutaj! | Rejestruj

Patronat

Dąbrowski, Michał - "Imię Boga"

Taylor, Dennis E. - "Nasze imię Legion, nasze imię Bob"

Ukazały się

Jaumann, Bernhard - "Sępom na pożarcie"


 Brown, Ryk - "Aurora Cv-01"

 Harrow, Alix E. - "Dziesięć tysięcy drzwi"

 Kres, Feliks, W. - "Północna granica" (edycja limitowana)

 Kres, Feliks W. - "Król Bezmiarów" (edycja limitowana)

 Kres, Feliks, W. - "Grombelardzka legenda" (edycja limitowana)

 Kres, Feliks W. - "Pani Dobrego Znaku" (edycja limitowana)

 Kres, Feliks W. - "Porzucone królestwo" (edycja limitowana)

Linki

2008-08-11 08:37:35 Nominacje do WFA

Kilka dni temu została ogłoszona lista nominacji do World Fantasy Award:

Powieść:
  • "Fangland", John Marks
  • "The Gospel of the Knife", Will Shetterly
  • "The Servants", Michael Marshall Smith
  • "Territory", Emma Bull
  • "Ysabel", Guy Gavriel Kay
Nowela:
  • "Cold Snap", Kim Newman
  • "Illyria", Elizabeth Hand
  • "The Master Miller's Tale", Ian R. MacLeod
  • "The Mermaids", Robert Edric
  • "Stars Seen through Stone", Lucius Shepard
Opowiadanie:
  • "The Cambist and Lord Iron: A Fairy Tale of Economics", Daniel Abraham
  • "The Church on the Island", Simon Kurt Unsworth
  • "Damned If You Don't", Robert Shearman
  • "The Evolution of Trickster Stories Among the Dogs of North Park After the Change", Kij Johnson
  • "Singing of Mount Abora", Theodora Goss
Antologia:
  • "The Coyote Road", Ellen Datlow & Terri Windling (red.)
  • "Five Strokes to Midnight", Gary A. Braunbeck & Hank Schwaeble (red.)
  • "Inferno", Ellen Datlow (red.)
  • "Logorrhea", John Klima (red.)
  • "Wizards", Jack Dann & Gardner Dozois (red.)
Zbiór opowiadań:
  • "Dagger Key and Other Stories", Lucius Shepard
  • "Hart & Boot & Other Stories", Tim Pratt
  • "Plots and Misadventures", Stephen Gallagher
  • "Portable Childhoods", Ellen Klages
  • "The Secret Files of the Diogenes Club", Kim Newman
  • "Tiny Deaths", Robert Shearman
Nagrodę specjalną za całokształt twórczości otrzymają:
  • Leo & Diane Dillon
  • Patricia McKillip
Pozostałe nominacje można zobaczyć tutaj.

Dodał: Shadowmage

Komentarze
-Jeszcze nie ma komentarzy-
Komentuj


Konkurs

Wygraj powieść Scalziego


Wygraj "Kulawego szermierza"


Artykuły

Wiedźmin Netfliksa: zachwyt czy rozczarowanie?


 Nie tylko Netflix animuje króliki, czyli „Wodnikowe Wzgórze” przez dekady

 Gra o tron subiektywnym okiem (s08e06)

 Gra o tron subiektywnym okiem (s08e05)

 Gra o tron subiektywnym okiem (s08e04)

Recenzje

Jordan, Robert - " Wojownik Altaii"


 Scalzi, John - "Imperium w płomieniach"

 Rushdie, Salman - "Quichotte"

 Taylor, Dennis E. - "Nasze imię Legion, nasze imię Bob"

 Przechrzta, Adam - "Demony zemsty. Beria"

 Kisiel, Marta - "Płacz"

 Szczerek, Ziemowit - "Cham z kulą w główie"

 Dąbrowski, Michał - "Imię Boga"

Fragmenty

 Hendel, Paulina - "Czarny świt"

 Baoshu - "Odzyskanie czasu"

 Canavan, Trudi - "Klątwa kreatorów"

 Clare, Cassandra & Chu, Wesley - "Czerwone Zwoje Magii"

 Chiang, Ted - "Wydech"

 Dąbrowski, Michał - "Imię Boga"

 Wilson, F. Paul - "Twierdza"

 Lisińska, Małgorzata - "Pierwotny"

Projekt i realizacja:sismedia.eu       Reklama     © 2004-2020 nast.pl     RSS      RSS