NAST.pl
 
Komiks
  Facebook
Facebook
 
Forum

  RSS RSS

 Strona główna     Zapowiedzi     Recenzje     Imprezy     Konkursy     Wywiady     Patronaty     Archiwum newsów     Artykuły i relacje     Biblioteka     Fragmenty     Galerie     Opowiadania     Redakcja     Zaprzyjaźnione strony   

Zaloguj się tutaj! | Rejestruj

Patronat

Liu, Cixin - "Era supernowej"

Abercrombie, Joe - "Zemsta najlepiej smakuje na zimno" (2019)

Ukazały się

Komuda, Jacek - "Wilcze gniazdo" (wyd. 4)


 Piekara, Jacek - "Mój przyjaciel Kaligula" (2019)

 Ziemiański, Andrzej - "Pułapka Tesli" (wyd. 2)

 Manguel, Alberto; Guadalupi, Gianni - "Słownik miejsc wyobrażonych"

 King, Stephen - "Instytut"

 Parowski, Maciej - „Wasz cyrk, moje małpy. Chronologiczny alfabet moich autorów”, tom 2

 Lewicka, Anna - "Moc"

 Brennan, Marie - "W labiryncie smoków"

Linki


Gnieźnieński Konwent Fantastyki

W dniach 12-13 marca 2010 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbędzie się I edycja Gnieźnieńskiego Konwentu Fantastyki.

Dzień przed konwentem odbędzie się otwarcie wystawy prac Wojciecha Siudmaka.

Program:

PIĄTEK
g. 17.00 - 20.00 - Pokaz Gier Bitewnych (s. 419)
g. 17.00 - 20.00 - Pokaz Gier Karcianych (s. 402)
g. 20.00 - sesje gier fabularnych (RPG) - (m.in. Neuroshima)

sala widowiskowa (konwentowa):

g. 17.00 - otwarcie Konwentu
g. 17.05 - 17.30 - ANIME i MANGA - wprowadzenie w świat (czyli dlaczego te skośne oczy, one tak...hmmm...patrzą?)
g. 17.30 - 18.00 - Warsztaty Komiksu - wprowadzenie
g. 18.00 - 18.30 - Gry Bitewne - wprowadzenie (czyli ta figurka w TYM miejscu - dlaczego?)
g. 18.30 - 19.00 - Gry Karciane - wprowadzenie (czyli wszystko co chcieliście wiedzieć...)
g. 19.00 - 19.30 - Gry Fabularne - wprowadzenie (no dobra, jesteście w karczmie i...co dalej?)
g. 19.30 - 20.00 - Gry MMO - wprowadzenie (czyli dlaczego już trzecią dobę siedzę przy kompie i żyję?)
g. 20.00 - MARATON FILMOWY ("Drużyna Pierścienia")

SOBOTA
g. 10.00 - 20.00 - Turniej Gier Bitewnych - TURNIEJ
g. 10.00 - 20.00 - Turniej Gier Karcianych - TURNIEJ
sesje gier fabularnych (RPG)
Warsztaty Komiksowe

Sala widowiskowa (konwentowa):

g. 10.00 - 10.30 - Muzyka z Japonii i Korei (czyli obudźmy się!)
g. 10.30 - 11.00 - Gry Planszowe - wprowadzenie (bydzie CYTADELA)
g. 11.00 - 11.30 - Gość Konwentu...LIGATURA czyli Międzynarodowy Festiwal Kultury Komiksowej
g. 11.30 - 12.00 - Mity związane z bronią XIX - wieczną
g. 12.00 - 13.00 - H.P. Lovecraft i jego Świat (czyli Panie, skąd te macki w moim sklepie?)
g. 13.00 - 14.00 - Kino azjatyckie (pokaz filmowy)
przerwa na lunch
g. 14.30 - 15.00 - świat FALLOUT (czyli pre/apo/post APOKALIPSA...)
g. 15.00 - 15.30 - Gość Konwentu...PYRKON - czyli Poznański Konwent Fantastyki
g. 15.30 - 16.00 - Robert E. Howard i jego wspaniały Conan
g. 16.00 - 17.00 - DIUNA - świat F. Herberta (prelekcja - niespodzianka!)
g. 17.00 - 18.00 - KONKURS!! wiedzy o świecie Fantasy (będą Pytania...i Nagrody)
g. 18.00 - 18.30 - Dukaj na kozetce czyli o mechanizmach psychologicznych w powieściach J. Dukaja
g. 18.30 - 19.00 - STAR WARS - narada wojenna Imperium (no bo znów ci Rebelianci...)
g. 19.00 - 20.00 - T. Pratchett i jego świat (czyli dokąd Pan zmierza na TYM wielbłądzie? i dlaczego świat jest nadal DYSKIEM?)
g. 20.00 - 20.30 - Czas dla Trailożerców (pokaz filmowy)
g. 20.30 - ? - MARATON FILMOWY (Anime)



Źródło: www.gildia.pl


Dodano: 2010-02-22 16:31:08
Komentarze
-Jeszcze nie ma komentarzy-
Komentuj


Konkurs

Wygraj powieść o Spider-Manie


Artykuły

Nie tylko Netflix animuje króliki, czyli „Wodnikowe Wzgórze” przez dekady


 Gra o tron subiektywnym okiem (s08e06)

 Gra o tron subiektywnym okiem (s08e05)

 Gra o tron subiektywnym okiem (s08e04)

 Gra o tron subiektywnym okiem (s08e03)

Recenzje

Sanderson, Brandon - "Do gwiazd"


 Funke, Cornelia, del Toro, Guillermo - "Labirynt fauna"

 Aldiss, Brian W. - "Non stop"

 Sanderson, Brandon - "Rytmatysta"

 Warren, Ed i Lorraine & Chase, Robert David - "Nawiedzenia. Historie prawdziwe"

 Podlewski, Marcin - "Księga Zepsucia. Tom 1"

 Sullivan, Michael J. - "Zniknięcie córki Wintera"

 Vonnegut, Kurt - "Syreny z Tytana"

Fragmenty

 Petrucha, Stefan - "Marvel: Spider-Man. Wiecznie młody"

 Kańtoch, Anna - "Diabeł w maszynie"

 Bławatska, Helena P. - "Opowieści okultne"

 Majka Paweł, Rusak Radosław - "Czerwone żniwa. Uderzenie wyprzedzające"

 Karnicka, Anna - "Paradoks Marionetki: Sprawa Marionetkarza"

 Ruocchio, Christopher - "Imperium ciszy"

 Jensen, Danielle L. - "Mroczne wybrzeża"

 Eames, Nicholas - "Krwawa Róża"

Projekt i realizacja:sismedia.eu       Reklama     © 2004-2019 nast.pl     RSS      RSS