NAST.pl
 
Komiks
  Facebook
Facebook
 
Forum

  RSS RSS

 Strona główna     Zapowiedzi     Recenzje     Imprezy     Konkursy     Wywiady     Patronaty     Archiwum newsów     Artykuły i relacje     Biblioteka     Fragmenty     Galerie     Opowiadania     Redakcja     Zaprzyjaźnione strony   

Zaloguj się tutaj! | Rejestruj

Patronat

Kristoff, Jay - "Bożogrobie"

Ruszkiewicz, Jarosław - "Cassandra"

Ukazały się

Jamiołkowski, Marcin - "Szczęściarz"


 Grabowska, Katarzyna - "Las Potępionych"

 Andrews, Ilona - "Magia zabija" (wyd. 2)

 Piekara, Jacek - "Rycerz Kielichów" (Fabryka Słów)

 Masterton, Graham - "Infekcja" (Albatros)

 Simmons, Dan - "Triumf Endymiona" (Artefakty)

 Sullivan, Michael J. - "Wieża Koronna"

 Pol, Erick - "Immersja"

Imprezy

Sabat Fiction-Fest 2018
Od: 2018-08-17
Do: 2018-08-19

Linki



Gnieźnieński Konwent Fantastyki

W dniach 12-13 marca 2010 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbędzie się I edycja Gnieźnieńskiego Konwentu Fantastyki.

Dzień przed konwentem odbędzie się otwarcie wystawy prac Wojciecha Siudmaka.

Program:

PIĄTEK
g. 17.00 - 20.00 - Pokaz Gier Bitewnych (s. 419)
g. 17.00 - 20.00 - Pokaz Gier Karcianych (s. 402)
g. 20.00 - sesje gier fabularnych (RPG) - (m.in. Neuroshima)

sala widowiskowa (konwentowa):

g. 17.00 - otwarcie Konwentu
g. 17.05 - 17.30 - ANIME i MANGA - wprowadzenie w świat (czyli dlaczego te skośne oczy, one tak...hmmm...patrzą?)
g. 17.30 - 18.00 - Warsztaty Komiksu - wprowadzenie
g. 18.00 - 18.30 - Gry Bitewne - wprowadzenie (czyli ta figurka w TYM miejscu - dlaczego?)
g. 18.30 - 19.00 - Gry Karciane - wprowadzenie (czyli wszystko co chcieliście wiedzieć...)
g. 19.00 - 19.30 - Gry Fabularne - wprowadzenie (no dobra, jesteście w karczmie i...co dalej?)
g. 19.30 - 20.00 - Gry MMO - wprowadzenie (czyli dlaczego już trzecią dobę siedzę przy kompie i żyję?)
g. 20.00 - MARATON FILMOWY ("Drużyna Pierścienia")

SOBOTA
g. 10.00 - 20.00 - Turniej Gier Bitewnych - TURNIEJ
g. 10.00 - 20.00 - Turniej Gier Karcianych - TURNIEJ
sesje gier fabularnych (RPG)
Warsztaty Komiksowe

Sala widowiskowa (konwentowa):

g. 10.00 - 10.30 - Muzyka z Japonii i Korei (czyli obudźmy się!)
g. 10.30 - 11.00 - Gry Planszowe - wprowadzenie (bydzie CYTADELA)
g. 11.00 - 11.30 - Gość Konwentu...LIGATURA czyli Międzynarodowy Festiwal Kultury Komiksowej
g. 11.30 - 12.00 - Mity związane z bronią XIX - wieczną
g. 12.00 - 13.00 - H.P. Lovecraft i jego Świat (czyli Panie, skąd te macki w moim sklepie?)
g. 13.00 - 14.00 - Kino azjatyckie (pokaz filmowy)
przerwa na lunch
g. 14.30 - 15.00 - świat FALLOUT (czyli pre/apo/post APOKALIPSA...)
g. 15.00 - 15.30 - Gość Konwentu...PYRKON - czyli Poznański Konwent Fantastyki
g. 15.30 - 16.00 - Robert E. Howard i jego wspaniały Conan
g. 16.00 - 17.00 - DIUNA - świat F. Herberta (prelekcja - niespodzianka!)
g. 17.00 - 18.00 - KONKURS!! wiedzy o świecie Fantasy (będą Pytania...i Nagrody)
g. 18.00 - 18.30 - Dukaj na kozetce czyli o mechanizmach psychologicznych w powieściach J. Dukaja
g. 18.30 - 19.00 - STAR WARS - narada wojenna Imperium (no bo znów ci Rebelianci...)
g. 19.00 - 20.00 - T. Pratchett i jego świat (czyli dokąd Pan zmierza na TYM wielbłądzie? i dlaczego świat jest nadal DYSKIEM?)
g. 20.00 - 20.30 - Czas dla Trailożerców (pokaz filmowy)
g. 20.30 - ? - MARATON FILMOWY (Anime)



Źródło: www.gildia.pl


Dodano: 2010-02-22 16:31:08
Komentarze
-Jeszcze nie ma komentarzy-
Komentuj


Konkurs

Domenic Jordan do wygrania


Artykuły

Modyfikowany Węgiel - powieść a serial


 Co będzie warto czytać z polskiej fantastyki w 2018 roku?

 Kreator światów w spódnicy – krótka opowieść o Ursuli K. Le Guin

 Drugi wywiad z Rafałem Kosikiem

 Gra o tron subiektywnym okiem (s07e07)

Recenzje

Wells, Herbert George - "Wojna światów" (wydanie ilustrowane)


 antologia - "Inne światy"

 O'Malley, Daniel - "Wieża"

 Corey, James S.A. - "Wojna Kalibana"

 Wójtowicz, Milena - "Post Scriptum"

 Kristoff, Jay - "Głosząca kres"

 Lindsay, Joan - "Piknik pod Wiszącą Skałą"

 Liu, Cixin - "Koniec śmierci"

Fragmenty

 Hearne, Kevin - "Plaga olbrzymów"

 Arnopp, Jason - "Ostatnie dni Jacka Sparksa"

 Gromyko, Olga - "Wierni wrogowie"

 Chodorowska, Krystyna - "Triskel. Gwardia"

 Finney, Jack - "Inwazja porywaczy ciał"

 Wroczek, Szymun - "Piter. Wojna"

 Ruda, Aleksandra - "Sztylet ślubny"

 Kańtoch, Anna - "Tajemnica godziny trzynastej"

Projekt i realizacja:sismedia.eu       Reklama     © 2004-2018 nast.pl     RSS      RSS