NAST.pl
 
Komiks
  Facebook
Facebook
 
Forum

  RSS RSS

 Strona główna     Zapowiedzi     Recenzje     Imprezy     Konkursy     Wywiady     Patronaty     Archiwum newsów     Artykuły i relacje     Biblioteka     Fragmenty     Galerie     Opowiadania     Redakcja     Zaprzyjaźnione strony   

Zaloguj się tutaj! | Rejestruj

Patronat

Lewandowski, Radosław - "Australijskie piekło"

Jordan, Robert - "Ognie niebios" (2021)

Ukazały się

Golden, Christie - "Podróż przez Azeroth. Wschodnie królestwa"


 Bardugo, Leigh - "Rządy wilków"

 Harkness, Deborah - "Przemiana"

 Islington, James - "Cień utraconego świata"

 Glukhovsky, Dmitry - "Tekst" (wyd. 2)

 Sebastian, Laura - "Królowa Żaru"

 Adams, Douglas - "Autostopem przez galaktykę" (wyd. ilustowane)

 Weir, Andy - "Projekt Hail Mary"

Linki

2019-08-09 12:03:15 Mag zmienia daty i opisuje

Poniżej zamieszczamy uaktualnione informacje na temat wybranych zapowiedzi wydawnictwa Mag.


Powiadają, że Czarny Dow zabił więcej ludzi niż zima, i wspiął się na tron Północy po górze usypanej z czaszek.

Król Unii, wyjątkowo zawistny sąsiad, nie ma zamiaru przyglądać się z uśmiechem, jak Dow pnie się jeszcze wyżej. Wydał rozkazy i wojsko już brnie przez północne błota. Tysiące ludzi gromadzą się przy zapomnianych kamiennych kręgach, na bezwartościowych wzgórzach i w mało ważnych dolinach, a przy sobie mają mnóstwo ostrej stali...

Trzy dni krwawej bitwy zdecydują o losie Północy. Jednak gdy po obu stronach szerzą się intrygi, szaleństwo, kłótnie i małostkowa zawiść, trudno liczyć na to, że zwyciężą najszlachetniejsze serca, czy nawet najsilniejsze ręce...


Wydawnictwo: Mag
Cykl: Pierwsze prawo
Tytuł oryginału: The Heroes
Data wydania: 11 Październik 2019
Wydanie: II
ISBN: 978-83-7480-665-7
Liczba stron: 746
Cena: 49,00 zł
Rok wydania oryginału: 2011


Spalili jej dom. Porwali jej brata i siostrę. Ale zbliża się czas zemsty. Płoszka Południe miała nadzieję pogrzebać krwawą przeszłość, ale zamiast tego będzie musiała odkurzyć dawne paskudne zwyczaje, by odzyskać swoją rodzinę.

Pościg powiedzie ją przez jałowe równiny do przygranicznego miasteczka ogarniętego gorączką złota, poprzez konflikty, pojedynki i masakry, wysoko w nieznane góry, gdzie czekają Duchy…


Wydawnictwo: Mag
Cykl: Pierwsze prawo
Tytuł oryginału: A Red Country
Data wydania: 8 Listopad 2019
Wydanie: II
ISBN: 978-83-7480-668-8
Liczba stron: 640
Cena: 49,00 zł
Rok wydania oryginału: 2012


Minęło dwadzieścia lat z okładem od czasu, gdy pierwsza epicka powieść fantasy o Bastardzie Rycerskim Przezornym i jego tajemniczym, często szalenie irytującym przyjacielu, Błaźnie, spadła na nas, jak cudowny grom z jasnego nieba. Dziś Robin Hobb, według „New York Timesa“ autorka bestsellerowa, przedstawia doniosłe zamknięcie trzeciej trylogii, prezentującej losy naszych ukochanych bohaterów tej niezrównanej epopei, która z pewnością wejdzie do kanonu arcydzieł gatunku.

Pszczoła, młodsza córka Bastarda, została porwana przez Sługi, tajemniczą społeczność, której członkowie mają prorocze sny, dotyczące różnych kształtów przyszłości, a wykorzystują je w celu pomnożenia własnego bogactwa i zyskania szerszych wpływów. Pszczoła odgrywa w tych snach kluczową rolę, lecz jaką dokładnie - brak pewności.

W czasie, gdy sadystyczni porywacze wloką dziewczynkę przez pół świata, Bastard i Błazen, mając ją za zmarłą, wyruszają z zamiarem dokonania zemsty, a misja ta prowadzi ich na odległą wyspę, zamieszkaną przez Sługi, do miejsca, które Błazen swego czasu nazywał domem, a potem więzieniem. Uciekł z tego piekła, okaleczony i oślepiony, przysiągł nigdy tam nie wrócić.

Mimo poważnych obrażeń nie jest jednak tak bezradny, jak by się mogło wydawać. A przy tym także śni, może kształtować przyszłość. A Bastard, choć nie jest już niedościgłym skrytobójcą, jak za młodych lat, nadal pozostaje człowiekiem, z którym trzeba się liczyć: obeznanym z truciznami, biegłym w używaniu ostrza, utalentowanym w magii Przezornych. Wspólny cel mają obaj całkiem jasny: doprowadzić do tego, by żaden Sługa nie przeżył ich odwetu.


Wydawnictwo: Mag
Cykl: Trylogia Bastard i Błazen
Tytuł oryginału: Assassin’s Fate
Data wydania: 16 Październik 2019
ISBN: 978-83-7480-606-0
Oprawa: twarda
Cena: 49,00 zł
Rok wydania oryginału: 2017
Tom cyklu: 3

Dodał: Tigana

Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

Tigana - 12:04 09-08-2019
Kolejna dawka informacji od Maga wieczorem.

AM - 13:23 09-08-2019
To tylko potencjalne daty wydania. Raczej robocze, dla nas. Czasami rezerwujemy po kilka terminów na ten sam tytuł. Potwierdzone jest tylko to, co znajduje się w zapowiedziach na naszej stronie.

Bibi King - 13:37 09-08-2019
A jak się ma do tego zapowiedź pierwszego tomu tej nowej trylogii Abercrombiego - nadal ten rok? Zdążycie? Czy początek 2020?

light pillar - 15:06 09-08-2019
Dziękujemy choćby za terminy robocze. Tyle tylko, że to już październik/listopad a co z sierpniem? Zgliszcza pojawiły się w sklepie Maga w zapowiedziach, Palmer jeszcze nie. Czy coś we wrześniu będzie? Interesuje mnie szczególnie nowy Corey i nowy artefakt. Pozdrawiam.

Adon - 15:40 09-08-2019
Troche kicha, Abercrombie ma spotkanie autorskie we wrzesniu i mialem nadzieje miec komplet twardooprawowy podpisany. :(

Janusz S. - 16:07 09-08-2019
light pillar pisze:Dziękujemy choćby za terminy robocze. Tyle tylko, że to już październik/listopad a co z sierpniem? Zgliszcza pojawiły się w sklepie Maga w zapowiedziach, Palmer jeszcze nie. Czy coś we wrześniu będzie? Interesuje mnie szczególnie nowy Corey i nowy artefakt. Pozdrawiam.

Jak to Palmer jeszcze nie? Jest w zapowiedziach zarówno w sklepie jak i na stronie Maga na 23.08. Corey tylko na stronie na 18.09. A u dystrybutorów są jeszcze w zapowiedziach nowe tomy Hobb, Butchera (x2), Harkness i Pullmana. Tylko o artefaktach niewiele wiadomo, bo o planowanym na 16.09 Mathesonie nikt jakoś nie wspomina.

Cymrean - 16:14 09-08-2019
Butcher coś nie po kolei, bo po Changes powinny być Side Jobs a nie od razu Ghost Story.

Janusz S. - 16:20 09-08-2019
"Side jobs" zostały potraktowane zgodnie z tytułem. I jako opowiadania nie są chyba wliczane do głównego cyklu.

Cymrean - 18:42 09-08-2019
Aftermath dzieje się kilka godzin po Changes, warto go przeczytać zgodnie z chronologią. No ale dzięki tempu MAGa w wydawaniu cyklu to już mam za sobą w oryginale.

AM - 18:43 09-08-2019
light pillar pisze:Dziękujemy choćby za terminy robocze. Tyle tylko, że to już październik/listopad a co z sierpniem? Zgliszcza pojawiły się w sklepie Maga w zapowiedziach, Palmer jeszcze nie. Czy coś we wrześniu będzie? Interesuje mnie szczególnie nowy Corey i nowy artefakt. Pozdrawiam.


Najbliższe zapowiedzi, podane z mniej więcej 60 dniowym wyprzedzeniem, są na naszej stronie. Wszystkimi tytułami, których tam nie ma, nie należy zaprzątać sobie głowy, bo nawet, jeśli gdzieś pojawi się jakaś bardziej odległa premiera, nie znaczy, iż data nie jest "robocza", albo po prostu nie zmienią się nasze plany.

Komentuj


Artykuły

"Kraina Lovecrafta" - książka a serial


 Sam Sykes - wywiad z autorem "Siedmiu czarnych mieczy"

 Wiedźmin Netfliksa: zachwyt czy rozczarowanie?

 Nie tylko Netflix animuje króliki, czyli „Wodnikowe Wzgórze” przez dekady

 Gra o tron subiektywnym okiem (s08e06)

Recenzje

Biedrzycki, Bartosz - "Zimne światło gwiazd


 Palmer, Ada - "Zdecydowani na walkę"

 Alt, Matt - "Czysty wymysł. Jak japońska popkultura podbiła świat"

 Gunia, Wojciech - "Dom wszystkich snów"

 Mortka, Marcin - "Nie ma tego Złego"

 Jadowska, Aneta - "Cud, miód, Malina"

 Komuda, Jacek - "Zawisza. Czarne krzyże"

 King, Stephen - "Później"

Fragmenty

 Herbert, Frank - "Rój Hellstroma"

 Herbert, Frank - "Rój Hellstroma" (przedmowa)

 Kornew, Paweł - "Żniwiarz"

 Kornew, Paweł - "Przeklęty metal"

 Novik, Naomi - "Mroczna wiedza"

 Kubasiewicz, Magdalena - "Wszystko pochłonie morze"

 Karnicka, Anna - "Paradoks marionetki. Sprawa Króla Demonów"

 Miela, Agnieszka - "Śmiech diabła"

Projekt i realizacja:sismedia.eu       Reklama     © 2004-2021 nast.pl     RSS      RSS