Grzędowicz, Jarosław - "Księga jesiennych demonów" :: Sprawdź komentowany artykuł.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Grzędowicz, Jarosław - "Księga jesiennych demonów"

Postautor: ASTEMAN » wt 05.08.2008 21:27

WŁAŚCIWIE TO ISTNIEJĄ TAKŻE DEMONY LETNIE.I ISTNIEJĄ CZARNE MOTYLE ,KTÓRY MIAŁEM SZCZĘŚCIE ,CZY NIESZCZĘŚCIE WIDZIEĆ W DNIU MOICH URODZIN I TO W 58 URODZINY..DLATEGO ZAINTRYGOWAŁ MNIE TEN FRAGMENT " KSIĘGA JESIENNYCH DEMONÓW" ,W KTÓRYM TO AUTOR ZWRACA SIĘ DO KOBIETY ,KTÓRA MA WŁAŚNIE 58 LAT.CO ZA UDERZAJĄCE PODOBIEŃSTWO FAKTÓW .PRZERAŻA MNIE FAKT,ŻE TO SIĘ STAŁO JEDNAK W W MOIM MIESZKANIU I TO W CENTRALNEJ POLSCE.DOSTAŁEM PRZY OKAZJI PRZYKRĄ WIADOMOŚĆ O PRZEDWCZESNEJ ŚMIERCI OCZEKIWANEGO POTOMKA.PRZECZYTAM KSIĄŻKĘ I CHYBA Z OBAWAMI ZAINTERESUJĘ SIĘ SPIRYTYZMEM.CZARNY MOTYL BYŁ NAPRAWDĘ ZWIASTUNEM ŚMIERCI OCZEKIWANEGO PRZEZ MNIE URODZIN POTOMKA.ŻE COŚ TAKIEGO W XXI WIEKU ISTNIEJE.TAK CZARNEGO MOTYLA NIGDY WCZEŚNIEJ NIE WIDZIAŁEM.BOJĘ SIĘ ,ŻE COŚ JESZCE MNIE ZŁEGO,PRZERAŻAJĄCEGO WKRÓTCE SPOTKA.
ASTEMAN
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: pn 28.07.2008 21:48

Postautor: RaF » śr 06.08.2008 8:12

Komunikat moderatorski: proszę nie używać caps-locka.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shadowmage » śr 06.08.2008 8:26

Czarne motyle (czy też ćmy) istnieją, faktycznie. Taki na przykład Biesek murzynek (cudowna nazwa). Jednakże, mimo iż fotografowałem je w tym roku, nic nieprzyjemnego nie nastąpiło. Jandakże nie o to przecież chodzi.
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20767
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno


Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości

cron