Brunner i Harrison z okładkami :: Sprawdź komentowany news.

Tutaj możesz komentować pojawiające się w naszym serwisie literackim wiadomości

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Brunner i Harrison z okładkami

Postautor: Kjarik » pt 26.11.2021 21:18

@Alina - w rzeczywistości pewnie będzie wyglądać to inaczej, bo książka będzie jedynie świecić światłem odbitym, z kolei ekran sam z siebie emituje światło stąd pewnie wrażenie "żarówowości".
I wiadomo, że Fabryka Słów do pięt nie dorasta Magowi, natomiast nie uważam, że żółcizna jest kiczowata, raczej wpisuje się w konwencję serii. Artefakty zaczęły przecież całkiem kolorowo, dopiero koło 10. pozycji zaczęła się szarobura smuta, a jakoś od Lafferty'ego nastąpił powrót do żywszych kolorów.
Kjarik
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 996
Rejestracja: śr 12.02.2014 11:45

Re: Brunner i Harrison z okładkami

Postautor: nosiwoda » pn 29.11.2021 9:03

bio pisze:Najzajebiaściejsze jest to, że nikt nie pisze o samych powieściach. O swych oczekiwaniach wobec nich, o ciekawości jaka ich zżera i nie mogą się doczekać lektury itp. itd.


Bo już od lat tak nie miałem, żebym czekał i żeby mnie zżerało, i żebym nie mógł się doczekać. Niestety. Moje podejście teraz jest: wyjdzie, to zobaczę, pewnie kupię i może kiedyś przeczytam. A Jagged orbit mam w oryginale, gdyby mnie zżerało i gdybym nie mógł się doczekać, to bym już sięgnął i przeczytał.

Janusz S. pisze:Nie ma książek, bo nic nowego się już nie pojawi w tym roku

:roll: I dlatego, że nie ma NOWYCH książek, to nie ma ŻADNYCH książek? Sorry, tak sklep nie powinien funkcjonować. Zaznaczyć, że wszystkie książki są niedostępne, bo sklep zawiesza działalność - OK. Ale usunąć je z bazy danych? No, nie, to to jest kuriozalne. Dla mnie to jest reakcja z typu "pierdolę, nie robię", a nie "przepraszamy, wrócimy w styczniu".
Na marginesie - nigdy nie wchodzę do sklepu MAGa przez stronę główną, w pamięci kompa mam zapisaną stronę z nowościami. A jedyne info o zawieszeniu działalności jest na głównej. Może to egoistyczne, ale sądzę, że info o zawieszeniu działalności powinno być na bannerze widocznym na każdej stronie sklepu, a nie na jednej jedynej. Gdy wszedłem na stronę sklepu MAGa, klikałem zdezorientowany po różnych stronach i dopiero po kliknięciu na button głównej, czego zwykle nigdy nie robię (bo po co, skoro interesują mnie nowości i zapowiedzi), zweryfikowałem informacje z tego forum.
This space-time continuum is ruled by Pa Gorg, Ma Gorg and Junior Gorg.
Awatar użytkownika
nosiwoda
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4998
Rejestracja: śr 18.10.2006 12:57
Lokalizacja: zewsząd

Re: Brunner i Harrison z okładkami

Postautor: jezzo » czw 02.12.2021 11:52

Nosiwoda, musiałem użyć lupy, aby doczytać pod spodem. Nigdy bym nie pomyślał, że przyda się do tego forum...

bio pisze:Najzajebiaściejsze jest to, że nikt nie pisze o samych powieściach. O swych oczekiwaniach wobec nich, o ciekawości jaka ich zżera i nie mogą się doczekać lektury itp. itd.


Bo my tu książki tylko kupujemy, a czytanie przy naszych listach TBR to może kiedyś albo nigdy. :D
Awatar użytkownika
jezzo
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 637
Rejestracja: pn 09.12.2019 13:01

Re: Brunner i Harrison z okładkami

Postautor: Janusz S. » czw 02.12.2021 12:13

nosiwoda pisze: :roll: I dlatego, że nie ma NOWYCH książek, to nie ma ŻADNYCH książek? Sorry, tak sklep nie powinien funkcjonować. Zaznaczyć, że wszystkie książki są niedostępne, bo sklep zawiesza działalność - OK. Ale usunąć je z bazy danych? No, nie, to to jest kuriozalne. Dla mnie to jest reakcja z typu "pierdolę, nie robię", a nie "przepraszamy, wrócimy w styczniu".

Masz rację. Nie zdawałem sobie sprawy, że w sklepie W OGÓLE nie widać żadnych książek. Przeczytałem ogłoszenie i uznałem, że po prostu nie przyjmują zamówień i niczego nie szukałem na stronie ani nie zastanawiałem się jak to w praktyce jest egzekwowane. To dziwaczny pomysł.
BTW, po co zmniejszyłeś czcionkę w końcówce, bo nie łapię?
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5940
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Re: Brunner i Harrison z okładkami

Postautor: nosiwoda » czw 02.12.2021 12:53

jezzo pisze:Nosiwoda, musiałem użyć lup

Wystarczy kliknąć "cytuj", żeby przeczytać w normalnym - domyślnym - rozmiarze.
Janusz S. pisze:BTW, po co zmniejszyłeś czcionkę w końcówce, bo nie łapię?

Bo to właśnie na marginesie, można nie czytać.

Ale chyba faktycznie niepotrzebnie zamąciłem. Soraski.
This space-time continuum is ruled by Pa Gorg, Ma Gorg and Junior Gorg.
Awatar użytkownika
nosiwoda
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4998
Rejestracja: śr 18.10.2006 12:57
Lokalizacja: zewsząd

Re: Brunner i Harrison z okładkami

Postautor: Janusz S. » czw 02.12.2021 13:06

Przynajmniej dzięki temu dowiedziałem się, ze wzrok dalej mam niezły :lol:
Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć. G. Orwell
Awatar użytkownika
Janusz S.
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5940
Rejestracja: pn 18.03.2013 19:15
Lokalizacja: Sośnicowice / Kraków

Poprzednia

Wróć do Komentarze i opinie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości

cron