WIEDŹMIN: STARY ŚWIAT

Wszystkie tematy traktujące o literaturze w bardziej ogólnym rozumieniu

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

WIEDŹMIN: STARY ŚWIAT

Postautor: Fidel-F2 » pt 28.05.2021 11:29

Nikt nie zauważył, że chłopaki zebrali w cztery dni 15 mln PLN? Nikt nie jest zainteresowany?

https://zagramw.to/wiedzmin-stary-swiat
jesteśmy z Alp alpakami
i kopyta mamy
nie dorówna nam nikt
Fidel-F2
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3438
Rejestracja: wt 02.03.2010 23:45

Re: WIEDŹMIN: STARY ŚWIAT

Postautor: bel_e_muir » pt 28.05.2021 16:42

Wookie nie pierwszy raz bije rekord na zbieraczce... przy czym to jest chyba łącznie z kickstarterem, prawda?
Niestety gry autorstwa tego pana mnie nie rajcują, na "Valhalli" się mocno zawiodłam niestety. Poza tym, ze mnie jest raczej fanka euro niż ameri, mechanika zawsze będzie dla mnie ważniejsza niż klimat, więc chyba nie jestem docelowym odbiorcą ich gier.
Mimo to, polskimi sukcesami warto się cieszyć, jak choćby tym, że wrocławski wydawca Awaken Realms wydaje na kickstarterze hit za hitem, a np. pan Ignacy Trzewiczek z Portal Games zaprojektował grę w uniwersum "Diuny", będzie wydana bodajże w tym roku. Więc polska branża planszówkowa odnosi sukcesy w kraju i za granicą - jest się z czego cieszyć! :)
bel_e_muir
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 67
Rejestracja: czw 23.04.2015 12:05

Re: WIEDŹMIN: STARY ŚWIAT

Postautor: Fidel-F2 » pt 28.05.2021 16:53

bel_e_muir pisze:na "Valhalli" się mocno zawiodłam niestety
a coś bliżej?
jesteśmy z Alp alpakami
i kopyta mamy
nie dorówna nam nikt
Fidel-F2
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3438
Rejestracja: wt 02.03.2010 23:45

Re: WIEDŹMIN: STARY ŚWIAT

Postautor: bel_e_muir » pt 28.05.2021 17:04

Fidel-F2 pisze:
bel_e_muir pisze:na "Valhalli" się mocno zawiodłam niestety
a coś bliżej?


niski stopień skomplikowania + powtarzalność wykonywanych czynności = niewielka regrywalność

Po kilku rozgrywkach miałam poczucie, że wszystko co było do poznania w tej grze, to już zdążyłam zobaczyć. Niestety nawet dodatki nie były w stanie wystarczająco mi urozmaicić rozgrywki.

Zaznaczam, że uwielbiam gry z użyciem kości, więc w teorii "Valhalla" powinna była mi się spodobać, ale tak się nie stało.

Zamiast tego polecam "Zamki Burgundii", "Nations: The Dice Game", "Sentient" czy choćby grę polskiego autora Filipa Miłuńskiego "CV".
bel_e_muir
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 67
Rejestracja: czw 23.04.2015 12:05


Wróć do Ogólnie o literaturze

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości