A Wiedźmin to co ??

Wszystko o rodzimych publikacjach

Moderatorzy: Vampdey, Tigana, Shadowmage, Achmed

Postautor: Shadowmage » śr 08.02.2012 13:03

Bronsiu pisze:Triss była w Playboyu? W sensie z gry? Czy z serialu? (słabo pamiętam serial, nawet nie wiem, czy Triss w nim była)
W sensie gry -grafiki z Triss były chyba na okładce i w środku przy okazji premiery dwójki.

A ja jeszcze w Wiedźmaka 2 nie grałem, bo mi go chyba komp nie jest w stanie pociągnąć... a zresztą czekam na edycję rozszerzoną po taniości, tak jak z jedynką zrobiłem.
Każdy czytelnik ma takiego diabła, na jakiego zasłużył.
Arturo Perez-Reverte, "Klub Dumas"
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: nosiwoda » śr 08.02.2012 13:07

Bronsiu pisze:Triss była w Playboyu? W sensie z gry?
Tak, z intrygującymi detalami :D

Oj tam, sprośności. Daję ASowi pomysł, rzucam za darmoszkę zupełną. Skorzysta, nie skorzysta, a nuż coś z tego wyjdzie :>
This space-time continuum is ruled by Pa Gorg, Ma Gorg and Junior Gorg.
Awatar użytkownika
nosiwoda
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4975
Rejestracja: śr 18.10.2006 12:57
Lokalizacja: zewsząd

Postautor: Jakub Cieślak » śr 08.02.2012 13:46

Dobra, zboczki, po gołą Triss zapraszam do gry. Warto. I oprócz Triss warto pograć w Wiedźmaka 2, bo chłopaki klimat czują i wiedzą co robią. Można na poszczególne detale utyskiwać, ale ogólna ocena jest wysoka. Gra warta wydanych pieniędzy.
A jeżeli już o inne stany i wymiary Wiedźmina idzie, to ktoś sięgał po wspomniane przeze mnie opowiadania w wersji audio?
Tak czy siak, trzeba być zadowolonym, że wiedźminowa bajka wciąż żyje, że nie jest podtrzymywana przy życiu jedynie przez fandom. Może ten aktywny ferment spowodował, że AS powraca do tematu... A może to AS znowu trolluje i za trzy miesiące wszystko odwoła... :)
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Bronsiu » śr 08.02.2012 14:01

Jakub Cieślak pisze:ktoś sięgał po wspomniane przeze mnie opowiadania w wersji audio?

Dzięki za przypomnienie, bo muszę przyznać ze skruchą, iż wygrałem na Nordconie (czyli już niemal dwa miesiące temu) komplet czterech płyt, przywiozłem je do domu i tak leżą odłogiem...
Bronsiu
Lord
Lord
 
Posty: 1055
Rejestracja: pt 25.06.2010 9:21

Postautor: Jakub Cieślak » śr 08.02.2012 17:40

Zalecam nadrobić. Zalecam!
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Poprzednia

Wróć do Literatura polska

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości