Serial LOKI

Tutaj podyskutujesz o filmach, ludziach i wszystkim, co dotyczy X muzy.

Moderator: Wotan

Serial LOKI

Postautor: rogalak » śr 28.07.2021 17:22

Witam ostatnio wpadł mi w oko serial LOKI całkiem mnie zadziwił. Ale bez spojlerów. Mimo wszystko polecam
https://czy-odebrac.pl
rogalak
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: śr 28.07.2021 17:16

Re: Serial LOKI

Postautor: Posiklan » czw 16.09.2021 15:03

Długo odkładałem obejrzenie tej serii, bo nie bardzo mi się chciało, a sama postać Lokiego mnie nie interesowała. Ale jako, że jestem fanem Marvela musiałem to prędzej czy później obejrzeć. Już od pierwszego odcinka zaskoczyła mnie inna strona postaci. Zdecydowanie warto obejrzeć, zwłaszcza dla fanów uniwersum. Polecam!



vulkanvegas.eu/pl/no-deposit-bonus
Ostatnio zmieniony śr 13.10.2021 10:21 przez Posiklan, łącznie zmieniany 1 raz
Posiklan
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: czw 16.09.2021 14:57
Lokalizacja: Lublin

Re: Serial LOKI

Postautor: nosiwoda » pt 17.09.2021 7:11

O, Disney+ się pokusił o "marketing sieciowy". Troszkę nie wyszło.
This space-time continuum is ruled by Pa Gorg, Ma Gorg and Junior Gorg.
Awatar użytkownika
nosiwoda
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 4975
Rejestracja: śr 18.10.2006 12:57
Lokalizacja: zewsząd

Re: Serial LOKI

Postautor: Shedao Shai » pt 17.09.2021 7:34

nosiwoda pisze:O, Disney+ się pokusił o "marketing sieciowy". Troszkę nie wyszło.


Wyszło. Te dwa posty przekonały mnie do obejrzenia tego serialu. Niesamowite dzieło, rewolucja w telewizji, świat już nie jest taki sam jak przed premierą tego koronnego osiągnięcia ludzkiej cywilizacji. Dziękuję rogalak i Posiklan za polecenie serial LOKI!

:twisted:
Awatar użytkownika
Shedao Shai
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3686
Rejestracja: sob 06.03.2004 15:20
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serial LOKI

Postautor: romulus » ndz 19.09.2021 22:13

Hahahahaha. :)

Ja nie planowałem oglądać seriali MCU, ale same do mnie trafiły dwa.

"WandaVision" - świetna produkcja, choć mam zastrzeżenia. Aczkolwiek fenomenalne było wykorzystanie konwencji telewizyjnych sitcomów z kilku dekad. Tylko dlatego ten serial mi się podobał. No i dla Kathryn Hahn, ale bez przesady. Sama fabuła z Wandą i Visionem jakoś specjalnie zaskakująca nie była. Reasumując, serial ciekawostka dla fanów MCU i dla fanów zabawy konwencją. Do samego uniwersum nie wnosi chyba nic.

"Loki" - no tu miałem zgryz. Serial ciekawy, ale niczego mi nie urwał. Nie wiem, jak on zmienia MCU, ponieważ ni w ząb nie znam komiksów i nie zamierzam ich poznawać. Niemniej coś się istotnego pod koniec wydarzyło, tylko nie wiem co. :lol: To kolejny serial bez którego MCU mogło się obejść i w zasadzie został nakręcony po to, aby monetyzować (co nie jest niczym złym). Jednak jestem pewien, że ludzie którzy pójdą do kina na zasadnicze odsłony nowej fazy MCU nie znając "Lokiego" nie stracą nawet grama. Nie stracą niczego, ponieważ zostanie im wyłuszczone wszystko co niezbędne dla fabuły. Więc gdyby "Loki" nie powstał jedynym tego skutkiem byłoby to, że platforma Disneya by na nim nie zarobiła. :D Filmy Marvela nie cechują się wszak żadnym wyrafinowaniem fabularnym. Poza "Avengers: Infinity War". Ale to sformułowanie nieco na wyrost. :) Po prostu w tym filmie MCU osiągnęło dorosłość. Następnie zmarnowało ją w "Endgame" powracając do radosnego świata wybuchów i efektów specjalnych. Nie są to filmy, na których można się wysilać intelektualnie - i żeby było jasne, za to je lubię. :) I będę oglądał dalej.

Ale póki co, wszystkie te seriale z tego świata to jakieś poboczne historie, nie mające związku z większym planem, bez znajomości których można się spokojnie obejść. Zainwestowane grube worki pieniędzy w kolejne produkcje muszą się zwrócić. Żeby tak się stało, masowy widz musi masowo iść do kina. A nie pójdzie masowo do kina, jeśli nie będzie mógł się uchlać wygazowaną kolą i nażreć gumowatym popkornem (albo ci najgorsi: nażreć naczosami) i sobie beknąć - jeśli nie zrozumie fabuły. Dlatego właśnie "Loki" nic nie znaczy. Na innym forum napisałem, że to prolog do prologu, a być może prolog prologu prologu nowej fazy.
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead.
romulus
Książę
Książę
 
Posty: 2054
Rejestracja: śr 29.11.2006 20:11


Wróć do Film

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości