Jak się logować, żeby się zalogować

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

Jak się logować, żeby się zalogować

Postautor: Mały_czołg » wt 30.06.2009 12:10

To znowu ja, stały wizytator tego działu. Jak trzeba wykupię sobie abonament, tylko podajcie w kolejce do którego linka mam stanąć.

No więc moja zgryzota wygląda tak - wchodzę na stronę i widzę Artykuł, który na klęczkach błaga, żeby go skomentować. Dziś nie zamierzam się lenić, przeto wkraczam w Więcej i komentarze (0). W oknie widzę propozycję Zaloguj się tutaj! | Rejestruj, więc korzystam z niej i loguję się (pojawia się okno do logowania, user/passwd i tak dalej)...

Po logowaniu niespodzianie lokalny skryptowy Scotty przerzuca mnie do strony głównej, dumnymi słowy Zalogowany jako Mały_czołg (Wyloguj) meldując wykonanie zadania. Nie mam nic przeciw, przeto wkraczam ponownie w Więcej i komentarze (0), w końcu zawsze warto spalić te 0,000015 kcal ruchem palca wskazującego i nadgarstka. Niestety wpadam w pętlę czasu, gdyż okno komentarza konserwatywnie proponuje mi Zaloguj się tutaj! | Rejestruj twierdząc że Musisz być zalogowany, żeby dodać komentarz.
Hmm.
Ale no dobra, fikuśne czasem bywają te masońskie finty-w-fincie. Loguję się ponownie, żeby zostać grzecznie poinformowanym, że jednakowoż już jestem zalogowany.

Podsumowując więc - wg autoryzacji jestem zalogowany i nie jestem zalogowany. Czy ktoś może mi to rozrysować na algorytm, bo chyba tempy jestem.

Lojalnie uprzedzam, że zalogowanie na forum również nie pomaga przełamać nieufności systemu komentarzy.

A co by pomogło?

EDIT: Widzę, że tak oryginalnie zachowuje się jedynie pierwszy obecnie news na stronie Przyszłoroczny Festiwal. Pozostałe są ok. Ossochozi?
"Bo zgadzam się z GGG, że więcej na forum zepsuł Osakana z Małym Czołgiem, niż Przewodas."
Mały_czołg
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 172
Rejestracja: pt 09.11.2007 12:55

Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości