liczby czy słowa

Miejsce na refleksje, rozmyślenia i rozważania natury filozoficznej.

Moderatorzy: Alganothorn, Avathar

Postautor: Alganothorn » pt 24.10.2003 14:18

widzę, że nie piszę dostatecznie jasno, więc chyba pora na gramatykę Kalego:
- moja nie mieć nic naprzeciw ironia i sarkazma, moje nie widzieć w nie nic złego, moja wierzyć, że być przejaw inteligencja, a nie chęć ranienia druga człowiek
- moja być mod i użytkownik, moja kilkakrotnie prosić o trzymanie się temat i każda kolejna post roztrząsająca inne sprawy nie przybliża nas do temat wyjściowy
- moja liczyć na to, że nie będzie więcej posty na temat nie związany z topic; moja widzieć, że się przeliczyć, bo kilka użytkownik i tak napisze coś jeszcze, bo 'musi', moja postarać się powstrzymać i nie pokasować te posty, ale moja zupełnie szczerze prosić:
FINITO PANOWIE
erystyka i dialektyka erystyczna być piękne, uniki i touche być urok konwersacja, ale dyscyplina trzymania sie tematu być zasada dyskusji
dziękuję
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: bejzkik » ndz 26.10.2003 18:39

no dobra to powiem słówko
tak naprawdę nie wtrącam się do funkcjonowania tego forum bo ani nie jestem jego twórcą, ani moderatorem ani tym bardziej jakimś wyznacznikiem moralnym (sic!) ale poprzedni post to nie były potrzebne słowa Algi

w tym temacie jest prawie dwa i pół tysiąca postów, i przez te dwa i pół tysiąca nikt nikogo nie przywoływał w ten sposób do porządku

myślę że wszyscy lubimy to forum i dlatego na nie wchodzimy i piszemy, każda wypowiedź buduje jego kawałek i naprawdę wprowadzanie tutaj takiego porządku na siłę według mojego skromnego zdania tylko zaszkodzi

wiem że bycie moderatorem zobowiązuje ale zakrzyknę WOLNOŚC DLA TEMATU!
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Azirafal » ndz 26.10.2003 20:47

Wolność wolnością... do czego może prowadzić zbytnia wolność w temacie dowiedzieliśy się nieprzyjemnie z tematów takich jak 11.IX i inszych. Głupio mi wtrącać się w dyskusję, którą do tej pory tylko czytałem, a do której nawet słowa (czy liczby ;) ) nie wtrąciłem, ale mimo wszystko... Po pierwsze: trzymanie się tematu to podstawowa (niepisana chyba nawet...) zasada tego Forum i każdy o tym wie, zwłaszcza ktoś o takim stażu jak ty, grim. powinien wiedzieć :) po drugie: słowa moda są najważniejsze po admina - co mod mówi, szara rzesza użytkowników wykonuje. Ja tylko tyle. Dziękuję za uwagę, dyskutujcie dalej :D
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Hifidelic » ndz 26.10.2003 21:13

Powiem tylko jedno - jestem osobą, w której przymus rodzi bunt.
Nie chciałbym jednak nikomu psuć krwi, więc (przynajmniej chwilowo) opuszczam topic.
Dziękuję za miłe chwile.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Avathar » ndz 26.10.2003 21:38

Panowie.
My Wam nie chcemy zabrac wolności. Chcemy pokazać tylko "dobrą drogę". Chcemy Wam tylko zwrócić uwagę ,że duża część strony 2 jest nie na temat. Wiec prosimy Was ładnie abyście powrócili na ów temat powrócili. Przymusu też tutaj nie ma. Nie podoba Wam się , nie piszcie.

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: bejzkik » ndz 26.10.2003 22:53

właśnie o to mi chodziło

"Nie podoba Wam się, nie piszcie"

czy jest aż tak źle że trzeba piać coś takiego? mnie podoba się mniej, ale dopiero teraz dostrzegam że dotychczasowa forma tego tematu musiała być bardzo uciążliwa skoro wprowadza się odgórne porządki

dla kogo taka "dobra droga" jest dobra?


moze jestem upierdliwy ale w imię zasad bo jakże moderować skutecznie forum o takim zakresie tematu?
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Avathar » pn 27.10.2003 8:50

Grim , my sie nie zrozumieliśmy. Przeczytaj drugą stronę i zobacz jak ona sie ma do tematu. Jedyne czego chcemy to abyście na temat powrócili (czy ja się powatrzam ?) !
Temat jest konkretny - Liczby czy słowa ? - wiec powinniście się go trzymać.
Ostatniego zdania Twojej wypowiedzi ciut nie rozumiem ...

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Alganothorn » pn 27.10.2003 9:09

mam nadzieję, że wszelkie niejasności w kwestii formułowania moich wypowiedzi, a także wszelkich działań, jakie podjąłem jako moderator, zostaną wyjaśnione;
nie chciałbym żadnych nieporozumień - jeśli ktokolwiek ma jakieś zastrzeżenia (poza osobami z którymi koresponduje w tej sprawie już teraz), proponuję kontakt na PM;
wybaczcie OT, ale kwestia 'urodziła się' w dużej mierze tutaj
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Hifidelic » pn 03.11.2003 11:17

fragment recenzji:

"Naqoyqatsi" to sztuka w trzech aktach. W pierwszym przyglądamy się rzeczywistości opętanej siecią elektronicznych łączy, gdzie język ludzki szybko zmienia się w język kodów numerycznych.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: bejzkik » pn 03.11.2003 11:48

to sztuka, metaforyczne pzedstawianie rzczywistości
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Hifidelic » wt 04.11.2003 16:17

No to coś z klasyka:
czy wyznacznikiem wiedzy jest język? powiem więc nie. język jest tylko przekaźnikiem. forma czyli pewne kanony językowe są sztywne tylko dla tych którzy sami sobie tę sztywność narzucają.


Kto to powiedział? (taki szybki quiz)
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: bejzkik » wt 04.11.2003 18:24

będzie nagroda? jaka?
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Hifidelic » wt 04.11.2003 18:33

Spammerski post głównego Spammera Katedry, z elementami grafiki w ASCII.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: bejzkik » wt 04.11.2003 19:08

hifidelic pisze:Spammerski post głównego Spammera Katedry, z elementami grafiki w ASCII.


będą elementy erotyczne?

a tak na poważnie to słucham zarzutów
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Hifidelic » wt 04.11.2003 19:32

Elementy raczej sportowo - demoniczno - samochodowe. Więcej nie zdradzę. Co do zarzutów, to nie mam żadnych.
Wręcz przeciwnie, zgadzam się z Klasykiem.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Poprzednia

Wróć do Philosophia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości