Kościół Katolicki a Polityka

Miejsce na refleksje, rozmyślenia i rozważania natury filozoficznej.

Moderatorzy: Alganothorn, Avathar

Postautor: Wampirek » czw 02.10.2003 18:18

Sztickin napisał:
.... text Wampirka z zamarynowaniem. Przyklad tak glupi, a ludzie wierzą ....

Przykład tak głupi a ludzie wierzą ??? Ten przykład wziąłem ze specjalnego programu poświęconemu właśnie radiu Maryja. Może masz dowód że kłamie ??? Chętnie bym go zobaczył bo takie oskarżenia mój drogi to obraza ...
Inna wypowiedź Sztickina:
.... gandzia powoduje żółtaczke .....

Stary, żółtaczka jest chorobą wirusową, tak samo jak aids, sars i grypa (oczywiście innego typu) coś o tym wiem, więc jeżeli coś wywołuję zółtaczkę to jest to wirus a nie ganja. Nie widzię związku pomiędzy jednym a drugim, no ale jak ty widzisz ......
Moim zdaniem nie powinno się wywierać żadnego nacisku na papieża (mam tu na myśli teksty o chorobie) aby ustąpił bądź nie, bo tak naprawdę to on wie najlepiej czy jest w stanie kontynuować swoją "pracę". Jak dla mnie to kościół mógłby zrobić wyjątek i zrobić Jana Pawłą II świętym, odrazu po śmierci (niestety i on kiedyś umrze :( ) .
Statsuje ?? Pisz na gg ...
- - - - - - - - - - - -

"...Aniołami nie jesteśmy - aniołami czasem bywamy..."
Awatar użytkownika
Wampirek
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 87
Rejestracja: sob 27.09.2003 18:26
Lokalizacja: Z krainy pomiędzy niebem a ziemią...

Postautor: Sztickin » czw 02.10.2003 18:31

Mój dowód na nieprawdziwość takiego dialogo to fakt, że powiedzieć można wiele, sfabrykować też. Dobrze wiesz, że nie jest możliwe materialne dowiedzenie Twojej nieprawdy, a skoro oskarżenie są dla Ciebie obraza, to czemu obrażasz to radio?
Kochany, żółtaczka ma chyba z 20 odmian. Można ją wywołać również substancjmi chemicznymi. Ogólnie: to przedostanie się barwników żółciowych do krwi, z powodu uszkodzenia wątroby lub zaburzeń rozpadu hemoglobiny, są inne powody, ale nie pamiętam. Infekcja żóltaczkowa, to zarażenie wątroby, może ono być np. przez krew, ale również przez toksyny a nawet promieniowanie jest czynnkiem zwiększjącym prawdopodobieństwo...
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Wampirek » czw 02.10.2003 18:42

Sztickin napisał:
.....a skoro oskarżenie są dla Ciebie obraza, to czemu obrażasz to radio? .....

Bezpodstawne oskarżenia są dla mnie obrazą, a gdy ktoś mnie bezpodstawnie oskarża to zaprzeczam. Tak się składa że tej właśnie wiadomości którą wcześniej napisałem szanowny ojciec dyrektor nie raczył (bo dla ciebie to on jest chyba święty co ?) się wyprzeć.
Ja obrażam radio maryja ?? Wyrażam swoją opinię o tym radiu, i stwierdzam fakty. Jeżeli dla ciebie stwierdzenie faktów jest obrazą, to zamknij się w czterech ścianach żeby niekt cię nie obrażał.
Statsuje ?? Pisz na gg ...
- - - - - - - - - - - -

"...Aniołami nie jesteśmy - aniołami czasem bywamy..."
Awatar użytkownika
Wampirek
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 87
Rejestracja: sob 27.09.2003 18:26
Lokalizacja: Z krainy pomiędzy niebem a ziemią...

Postautor: Sztickin » czw 02.10.2003 18:45

Ale ty człowieczq, żednego faktu nie stwierdziłeś... w tym jest koszula Dejaniry... o cholerka, frazeologizmy mi się pomieszały.
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Wampirek » czw 02.10.2003 18:56

Zgodnie z tematem Kościół a polityka stwierziłem że radio maryja jest upolitycznione ( tekst: może pani jest z sld) to chciałem powiedzieć całym tym tekstem. Czy musze pisać wszystko wprost ??
Statsuje ?? Pisz na gg ...
- - - - - - - - - - - -

"...Aniołami nie jesteśmy - aniołami czasem bywamy..."
Awatar użytkownika
Wampirek
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 87
Rejestracja: sob 27.09.2003 18:26
Lokalizacja: Z krainy pomiędzy niebem a ziemią...

Postautor: Sztickin » czw 02.10.2003 21:39

RM jest upolitycznione, ale w tą lepszą stronę, IMHO ofcozz.
A text ze zamarynowaniem był nie potrzebny.
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?

Postautor: bejzkik » czw 02.10.2003 23:01

to może osobny wątek o radiu m i ankieta?

ja często słucham radia m, powiedzmy dla odprężenia i przyznaję jest ono wypełnione skrają głupotą, przepraszam skrajnym subiektywizmem
nie jest to radio strikte katolickie, jest naładowane agresywną polityką którą często czuję się urażony osobiście (mój dziadek nazywał się zajgler)

ale szczerze mówiąc nie widzę w nim wielkiego zagrożenia dla "nowoczesnej myśli polskiej" nie ma ono aż tak wielkiego oddziaływania. prawda jest że pogłębia ksenofobię i nietolerancję w mniejszych miejscowościach i na wsi. ale takie radio raczej powinno istnieć, bo to głos części polski. czy nam się to podoba czy nie

do wstrieczi zawtra
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Sztickin » pt 03.10.2003 6:57

Jest wypełnione głupota, może nie skrajną, ale jest. I bynajmniej nie chodzi o polityke, ale o argumenty: Nie códzołóż, bo do piekła pójdziesz pie@!$% grzeszniku! (i znowu chodzi o "Nasz Dziennik.")
Nasza polska inkwizycja, wszystko chcemy mieć jak zagranica, tyle że spóźnione jakieś 300 lat.
A ksenofobie również kształtuje...

Ale pewnych rzeczy w innych mediach się nie usłyszy.
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Wampirek » sob 04.10.2003 18:42

Sztickin napisał:
.....Jest wypełnione głupota, może nie skrajną, ale jest......Ale pewnych rzeczy w innych mediach się nie usłyszy....

Nie dostań zawału serca ale się z tobą zgodze, może jedno łączy się z drugim ( patrz tekst źródłowy ;))
Statsuje ?? Pisz na gg ...
- - - - - - - - - - - -

"...Aniołami nie jesteśmy - aniołami czasem bywamy..."
Awatar użytkownika
Wampirek
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 87
Rejestracja: sob 27.09.2003 18:26
Lokalizacja: Z krainy pomiędzy niebem a ziemią...

Poprzednia

Wróć do Philosophia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości