Pokemon

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Pokemon

Postautor: Alganothorn » wt 01.04.2003 14:16

Witajcie,

chciałem Was zapytać jaki jest Wasz ulubiony pokemon...
;-) ;-) ;-)
tak, ma to związek z tym, że dzisiaj jest pierwszy kwietnia...;-)

pozdrawiam

ps. mój faworyt to psyduck za ciągła migrenę i snorlax za spanie - jestem na bieżąco, dorabiałem jako babysitter i jeszcze pamiętam... :-)
Ostatnio zmieniony czw 02.08.2007 9:55 przez Alganothorn, łącznie zmieniany 1 raz
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lechu » wt 01.04.2003 14:32

A ja muwie rze Pikaczó żondzi, bo on jest bajerancki i faserny, i ma fajoskie uszy stercznoce i wogule fajosko wali piorónem w Drórzyne R i oni sie wtedy ekstra wyginajo i jest faza. I Pikaczu tesz fajosko gada Pika Pika i Czuuu i ja go barco lóbie za to.
Psajdak tesz jest gicor bo ma twasz tako smieszno i nic nie robi jak mó kaszo robidź tylko depila zgrywa, ale ja fiem rze on ma pałera giciarskiego i do kopa kaszdemu pokemonowi innemu i wogule Psajdak tesz tak jak Pikaczu RÓLES !!!!!!1111

Jeden wielki megaROTFL :lol: :lol: :lol: :lol:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Vampdey » wt 01.04.2003 15:02

JaK mORzeCIe sIę TaK NAbiJAć z tEj ArCy wYBitnej pROduKcyji JakoM SOM POkMOonY?! ŚmiEJecIe się Z CZegOść cZego nIE zNAcIe, MyŚliCIE, Że POkemONy Som DlA dzieCI, a tO jeSt pOwASzny FIlm!
Pikaczu rólez Lechó :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Alganothorn » wt 01.04.2003 15:10

nikt się nie śmieje, wszyscy wiedzą, że świat urodził się z takiego samego jaja, jak Togepi ;-)
to jest bardzo poważny temat i ticzy się tu poważna dyskusja nad tym niezwykle istotnym i wielce ważkim zagadnieniem...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » śr 02.04.2003 14:53

(Zachowano oryginalna pisownie)
Co Fy MuFiCiE? nAlEpFsZy HeSt OsIfIsIe TeN hJaKh Mu TfAm BfYlo ChAmElEoN :!: PfiKhAcZfU tEsH hEsT nIeZlFy
A nAjFsMiEsZnIeJsZy FeSt SnOfRlAkS i PfSaJdHaKh .
(Co prawda nie jest juz 1 kwietnia ale mu mnie obowiazuje codzienny prima-aprillis)
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Avathar » śr 02.04.2003 15:19

Jak fy tak moszecie !! Najlperzy jest Bulbasrau !! On żadzi i ja ko gocham i chce miec s nim dziescko!! On rozfali fas fsystkih!!

A tak szczerze mój ulubiony to Sableye z PokeMon Sapphire! On jest ducho/czarnym i wymiata ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Draven » śr 02.04.2003 15:27

moim ulubionym pokemonem jest Leper. takie to milutkie, nie obliczalne, no i zablokuje kazdy atak :)
Karczmarzu wina!!! Pijmy i bawmy sie w ime Liadriel'a!!!
Awatar użytkownika
Draven
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 57
Rejestracja: śr 26.03.2003 14:46
Lokalizacja: Las Loren

Postautor: Grzyb » wt 03.07.2007 19:39

Jak grałam w gry na gameboya to uwielbiałam Arcanina, ogień rządzi :)
mamy już 12 tomików InuYashy... go go go Egmont! :smilecolros:
Awatar użytkownika
Grzyb
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 23
Rejestracja: sob 30.09.2006 10:37
Lokalizacja: Siemianowice Śl

Postautor: smerfetka » śr 01.08.2007 17:36

bulbazaur
smerfetka
 


Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości