Anime Gate

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Anime Gate

Postautor: LOX » śr 01.02.2006 17:52

Myslae ze warto wspomniec o tej firmie. W koncu to oni praktycznie stanowia dzisiaj rynek anime w polsce.
Ale troche sie im dziwie. Wiadomo jaka jest sytuajca na polskim rynku a ci twrdo pra do przodu i wydaja to nowe tytuły nie przejmujac sie opinia publiczna(w zapowiedziach maja bible black) ani niczym innym.
Napoczatku myslalem ze szybko upadna, gdyz nie sa konkurencja dla anime z netu i szczerze nadal uwazam ze przecietny fan woli sobie sciagnac z netu niz wybuli ok. 70 za 4 epki. czy tez kinowke. Ale naszczescie chyba sie myle :shock: albo ktos ostro doklada do teo interesu.
My best hat
LOX
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 88
Rejestracja: śr 05.01.2005 23:12
Lokalizacja: Pruszków

Postautor: Frozen » pt 03.02.2006 0:02

29,90zł za przeciętne anime od Anime-Gate to nie majątek, więc wiele osób kupuje to chociażby po to, by "ładnie na półce wyglądało". A-G to tylko niewielki oddział firmy Vision i nie musi przynosić niewiadomo jakich dochodów, aby utrzymać się na rynku.

Zwróć też uwagę, że Appleseed dość długi czas utrzymywał się w TOP10 najchętniej oglądanych filmów w polskich kinach, więc chyba aż tak źle nie jest :wink:
Awatar użytkownika
Frozen
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 29
Rejestracja: pn 16.01.2006 18:48
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca

Postautor: Albatrozz » pt 12.05.2006 14:30

W necie znalazłem coś takiego ;>

Obrazek
Albatrozz
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: śr 03.05.2006 20:37

Postautor: Frozen » ndz 14.05.2006 23:42

Już i tak oficjalnie wiadomo, że kolejnym anime od A-G będzie Vampire Hunter D: Bloodlust.
Premiera przewidziana jest na 20 czerwca :wink:
Awatar użytkownika
Frozen
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 29
Rejestracja: pn 16.01.2006 18:48
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca

Postautor: Kagome26 » wt 09.01.2007 17:57

Niedługo ma być premiera Kannaduki no miko *.*. Jak dla mnie bardzo fajne wydawnictwo^^ ciekawe czy wypuszczą Ranme albo InuYashe *.*
Kagome26
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 8
Rejestracja: wt 09.01.2007 17:26

Postautor: Albatrozz » sob 05.05.2007 21:35

Obrazek

Już w maju Ergo Proxy, ale zobaczcie co znalazlem. Tak na oko, to tło nie jest z tego anime.
Albatrozz
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: śr 03.05.2006 20:37

Postautor: KoZZ » ndz 06.05.2007 18:54

Ergo Proxy, wymiękłem gdzieś w połowie serialu. Straszliwy bełkot i nie wiadomo o co dokładnie chodzi w tym wszystkim. Najpierw Re-l jest główną bohaterką, później jakiś kosmiczny zwrot akcji i mamy Vincenta grającego pierwsze skrzypce, a później kolejny z pupy wzięty zwrot akcji, po którym już nie mogłem oglądać dalej.

Ale i tak kupię :) Wielkie brawa dla anime gate (będziemy zdaje się pierwszym krajem w europie w którym zostanie wydane Ergo Proxy 8)) Tylko, szkoda, że nie będzie angielskiego dubbingu :(
Awatar użytkownika
KoZZ
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 42
Rejestracja: pn 24.07.2006 16:29

Postautor: Sorden » ndz 06.05.2007 22:34

hmm... ja myślę ze to nawet i dobrze ! Nie wiem czemu, ale jakoś angielski dubbing nie pasuje mi do anime... szczególnie tego oryginalnego z kraju kwitnącej wiśni :P

Przyznam ze ciesze sie ze mamy możliwość zakupu jakiegokolwiek anime w kraju... Kiedyś tego nie było :)
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: KoZZ » pn 07.05.2007 19:12

Podobno mają też wydać Samurai Champloo :) Jak tak dalej pójdzie będzie u nas więcej anime jak w samej Japonii:P
Awatar użytkownika
KoZZ
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 42
Rejestracja: pn 24.07.2006 16:29

Postautor: ichigusia » sob 30.06.2007 12:58

Szczerze wątpię że będzie więce bo Japonia to stolica M&A... Samurai Champloo zakupiłam powiem jedno - wyśmienita animka... Akcja toczy się na okrągło i ani razu sie nie nudziłam...

Co do A-G to pamiętam, jak całe moje szaleństwo na punkcie M&A zaczęło się od Inu Yashy... (taa, to były czasy xD)Byłam wtedy w Hiszpanii i zobaczyłam Inuśka po hiszpańsku i od razu się zakochałam. Gdy przyeciałam do Polski to naturalnie nie wiedziałam, że nie ma go u nas na DVD i jak głupia chodziłam po Mediamarktach, Empikach i takich tam i pytałam czy jest Inusiek na DVD xD... ale przejdźmy teraz do sedna sprawy. Napisałam list do A-G czy kiedykolwiek wydadzą Inu na nasz rynek polski, a oni zbyli mnie taką oto odpowiedzią (no.. co koło tego xD): Mamy dużo ofert co do wydawania różnych pozycji. Niestesty w tym momencie Inu Yasha nie figuruje na naszej liście. Gdy będzie taka możliwość poinformujemy panią. - I tyle ... oczywiście nigdy nie poinformowali i sądzę, że nie poinformują... =='

To jest dość zagmatwana seria, która wyprzedziła plany pani Takahashi i skończyła się na niczym wraz z 167 odcinkiem. Są oczywiście jeszcze 4 filmy, ale szczerze mówiąc chyba tylko 1 wart byłby wydania.

Podsumowując: A-G nie ma i mogę się założyć, że nie będzie miała Inu w planach. No i tak w ogóle to to musi się wreszcie skończyć, bo jak na razie się nie skończyło... T_T (zadźgałabym tą Kikyo i już XD)
ichigusia
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 9
Rejestracja: sob 09.06.2007 20:57
Lokalizacja: z Rivii

Postautor: Grzyb » wt 03.07.2007 18:52

no, fakt , ja tez nie liczę że kiedykolwiek ujrzę InuYashę po polsku :cry: - a szkoda...jestem pewna że za rozsądną cenę fani by to kupili.. no i seria jest dość długa... a z tego co widzę w A-G na razie mają same krótkie serie w repertuarze :shock: ... ..ale cóż... pozostaje manga : / ( osobiście to wolę mangę od anime :) )

Ale trzeba się cieszyć że WOGÓLE mamy taką grupę osób które tłumaczą dla nas serie anime. :D .. chociaż z drugiej strony – gdyby wydali jakiś hit z górnej półeczki chyba by tylko na tym zyskali, nie?
mamy już 12 tomików InuYashy... go go go Egmont! :smilecolros:
Awatar użytkownika
Grzyb
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 23
Rejestracja: sob 30.09.2006 10:37
Lokalizacja: Siemianowice Śl


Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości