Love Hina ^^

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Love Hina ^^

Postautor: -WasyL- » czw 03.06.2004 19:03

Calkiem niedawno bo jakies niecale 3-tygodnie temu kumpel pozyczyl mi cala serie 24 odcinki+3 specjalne L0ve Hina i musze przyznac ze mi sie podobalo(ostatnie anime jakie ogladalem przed tem byl BERSERK wiec byla to znaczna odmiana). Historia opowiada o mlodym chlopaku ktory ma tendencje do znajdowania sie w nieodpowiednim miejcu o nieodpowiednim czasie ,w szczegulnosci kiedy ma do czynienia z przedstawicielkami plci pieknej... W efekcie kilku wydazen zostaje on kierownikiem Hinatainn - Zenskiego akademika.
Ogladaliscie moze te serie ? jezeli nie to polecam ,nie jest moze bardzo ambitna ale jest smieszna i napewno warta obejzenia...
Przy okazji mam pytanie do tych co moze ogladali calosc. Warto sciagac druga serie(Hina again) ?
...i odrazu zapraszam do dyskusji na temat tego anime. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
-WasyL-
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 351
Rejestracja: sob 20.03.2004 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: basebol » pn 04.07.2005 22:48

Jesli anime jest takie jak manga (a ta jest poprostu fantastyczna), to z pewnoscia przypadnie mi do gustu. Chyba najlepsza komedia romasowa jaka czytalem.
basebol
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz 03.07.2005 22:33

Postautor: FynnsFisch » czw 24.08.2006 18:52

Love Hina dopiero zaczynam czytać, tzn. jestem przy 6 tomie. Niestety, kasa, kasa, kasa, a nie tylko tą serię zbieram. Ale podoba mi się. O tak. Czy ona już skończyła być wydawana?
Babcia siedzi na płocie a Jasiu też lubi budyń. Jaki z tego morał? Nie stawiaj roweru koło lodówki, bo ci zaleje piwnicę.
Awatar użytkownika
FynnsFisch
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 29
Rejestracja: czw 24.08.2006 18:24

Postautor: Kagome26 » wt 09.01.2007 17:54

Genialne anime^^. Opening przypadł mi do gustu i ogólnie cała fabuła. Biedny Keitaro^^" obrywa zawsze najwięcej ^^"
Kagome26
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 8
Rejestracja: wt 09.01.2007 17:26

Postautor: Grzyb » ndz 29.07.2007 18:33

Miałam okazję zapoznać się z mangą / kilka pierwszych tomów / i nawet nawet tytuł...
Sytuacje hm... l"ekko rozebrane" są prześmieszne, i biedny Keitaro ciągle obrywa :)
mamy już 12 tomików InuYashy... go go go Egmont! :smilecolros:
Awatar użytkownika
Grzyb
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 23
Rejestracja: sob 30.09.2006 10:37
Lokalizacja: Siemianowice Śl

Postautor: FynnsFisch » sob 16.02.2008 20:30

Miałam przy niej doskonałą zabawę. :lol: Rozwala mnie zawsze skmieniała mina Keitaro, kiedy zobaczy coś zbereźnego :D
Babcia siedzi na płocie a Jasiu też lubi budyń. Jaki z tego morał? Nie stawiaj roweru koło lodówki, bo ci zaleje piwnicę.
Awatar użytkownika
FynnsFisch
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 29
Rejestracja: czw 24.08.2006 18:24


Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości