Naruto

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Naruto

Postautor: Sorden » czw 23.10.2003 23:22

Hmm... Tak sie zastanawiam... Czemu tu nie ma jeszcze takigo topicu ?
Czy nikt jeszcze nie widzial Naruto ? Jesli tak to dziwne...
No w kazdym razie chcialbym tu wam przedstawic "nastepce" Dragon Balla i to w dobrym tego slowa znaczeniu, bo moim zdaniem Naruto jest troszke lepszy:)
Naruto ma :
-Ładna kreske !
-Fajna muzyke !
-Dosc ciekawa fabule !
-No i oczywiscie walki (trwajace po kilka odcinkow:P) !
Coz wiecej chciec :P ?!

Jak wam sie podoba historia Naruto ?
Czy rzeczywiscie jest to nastepca Dragon Balla jak to juz niektorzy zaczeli okreslac ?
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Lechu » pt 24.10.2003 6:39

Nie widziałem Naruto, i nie mam zamiaru :P
Dlaczego? Trudno powiedzieć. Po prostu już samo to słowo wzbudza we mnie niechęć. Raz, Dragon ball skutecznie obrzydził mi anime tego typu, i choćby było nie wiem ile lepsze, to i tak u mnie szans nie ma. Dwa - mam dziwny zwyczaj nabierania niechęci do anime którym każdy się podnieca, wszyscy wychwalają, a na wiadomośc o nowym odcinku rzesze fanboyów dostają orgazmu. Jakoś bardziej odpowiada mi anime które po prostu wiadomo że jest dobre - i to bez milionów napaleńców.
Jest to w sumie jedno z niewielu, jak nie jedyne anime, które tak na mnie działa. Więc Naruto=Bleeeeee :twisted: Idę pooglądać Shingetsutan Tsukihime 8)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Sorden » pt 24.10.2003 9:15

Musze powiedziec ze jestes w bledzie ! Jednak ja tez tak do tego podchodzilem ! Wszyscy sie podniecali, a mi sie nie chcialo ogladac... Jednak pewnego dnia, z nudow obejrzalem kilka pierwszych odcinkow !
I zostalem milo zaskoczony ! Moje porownanie do Dragon Balla, nie jest do konca trafne, bo to zupelnie inne anime ! W kazdym razie Lechu, mam nadzieje ze zmienisz postawe, bo moim zdaniem warto ! Moze nie jest to anime z pierwszej polki, ale napewno jest warte obejrzenia !
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Manwe » pt 24.10.2003 21:37

Właśnie ściągam pierwszy odcinek, obejze kilka i powiem czy warto ;), Dragon dla mnie klasyk, a mówisz ze coś z tych klimatów, zobaczymy :wink:


/edit: po obejzeniu pierwszego odcinka stwierdzilem ze anime jest bardzo fajnie narysowane, muzyka świetna no i dosyc ciekawie wygląda, nie powiedziałbym ze to Dragon, całkowicie oddzielne anime, trzeba obejzec więcej by powiedziec coś więcej :D

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Manwe
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 113
Rejestracja: pt 25.07.2003 13:29
Lokalizacja: t-Quetil

Postautor: Sorden » sob 25.10.2003 12:52

Obejrz wiecej ! tak z 20 odcinkow ! wtedy zobaczysz podobienstwo !
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: hops » sob 25.10.2003 18:25

Niektóre odcinki Naruto mają rewelacyjną kreskę. Inne [jak np. ten co widziałem ostatnio - 54] wręcz koszmarną. Wiąże się to chyba z tym, że tak szybko wydawane anime, ma kilka rysowniczych grup. I Ci bardziej zdolni zaczynają rysować tylko wtedy, gdy dzieje się coś istotnego dla fabuły. A takie zapychacze zostawiają praktykantom. Takie moje spostrzeżenie.

A Naruto czasem mnie denerwuje, ale generalnie, można pooglądać, jako odstresowywacz. Tako rzeczę ja.
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Manwe » ndz 26.10.2003 16:35

Obejrz wiecej ! tak z 20 odcinkow ! wtedy zobaczysz podobienstwo !


obejze obejze :wink:
Awatar użytkownika
Manwe
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 113
Rejestracja: pt 25.07.2003 13:29
Lokalizacja: t-Quetil

Postautor: Lechu » ndz 26.10.2003 20:47

hejhops pisze:Niektóre odcinki Naruto mają rewelacyjną kreskę. Inne [jak np. ten co widziałem ostatnio - 54] wręcz koszmarną. Wiąże się to chyba z tym, że tak szybko wydawane anime, ma kilka rysowniczych grup. I Ci bardziej zdolni zaczynają rysować tylko wtedy, gdy dzieje się coś istotnego dla fabuły. A takie zapychacze zostawiają praktykantom. Takie moje spostrzeżenie.


Yo hops, takie wygłupy to cecha każdego tasiemca. Sailormoon (jak nie patrzeć 200 odcinków), też miała kilku rysowników. Odcinki kluczowe były porządnie narysowane, a reszta momentami tragicznie. A to jest kolejny powód dla któego unikam Naruto - seria powyżej 26 odcinków to już nie dla mnie. Dlaczego? Bo większość (jak nie wszystko) co ściągne spawam na płyty - inaczej nawet nie zabieram się za ściąganie. Nie bardzo cieszy mnie wizja poświęcania kilkunastu płyt na Naruto. Że np o Inuyashy nie wspomne, ponad 120 odcinków chyba. Do tego dochodzi fakt, że przy takim tasiemcu jest wiele odcinków bezwartościowych, kiedy człowiek po całym dniu ściagania ogląda, i żałuje że wogóle się fatygował.

hejhops pisze:A Naruto czasem mnie denerwuje, ale generalnie, można pooglądać, jako odstresowywacz. Tako rzeczę ja.

Jako odstresowywacz, to ja mam młode japonki :mrgreen: nie zajmują 160 mega, nie ściągają się 10 godzin i nie są tandetnie narysowane :P :wink:


PS Manwe, zmniejsz awatara, regulaminowo nie powinien byc wiekszy niz 100 x 100 peksli. Tako rzeczę ja, moderator 8)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Sorden » ndz 26.10.2003 21:59

Lechu... Wypowiadasz sie na temat tego anime, a nawet nie obejrzales jednego odcinka !!!
Moze przynajmniej obejrzysz kilka odcinkow zanim wyrobisz sobie na ten temat zdanie ?! Moze nagle ci sie nagle spodoba :)
Ja nie mowie ze jest to boskie anime, ale uwazam, ze warte uwagi... A co do marnych odcinkow... hmm... fakt to denerwuje... ale moim zdaniem reszta to nadrabia !

p.s. Sorki, ze sie czepiam, ale strasznie nie lubie takiej postawy ! Jest to odrzucenie czegos na podstawie czyjejs opini, albo glupich uprzedzen ! Ale to wylacznie twoja sprawa... Pzdr.
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Lechu » ndz 26.10.2003 22:24

Sorden...... ja Cię doskonale rozumiem. Sam uważam identycznie!

Ale nie w tym przypadku. Są pewne rzeczy, do których człowieka nie przekonasz. U mnie jest to między innymi ściągnięcie Naruto. Gdybym może miał łatwiejszy dostęp, to bym przynajmniej spróbował. Od niechcenia czy z nudów.
Bynajmniej ja nie uważam moich uprzedzeń za głupie. Jest to po prostu najzwyklejsze podejście do wszystkiego - to lubię, tego nie.
Mam kupę innych, lepszych anime do oglądania, a nie mam wiele czasu. Więc drogą eliminacji, muszę wybierać, to co lubię.

Kiedyś, jak nie będe miał co ściągać, to ściągnę. Ale niech tylko mi się to spodoba! Pożałujecie! :twisted:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Manwe » ndz 26.10.2003 23:00

Ale niech tylko mi się to spodoba! Pożałujecie!


:P hehe

Co do tych kresek, pamientam w Dragonie wiele takich odcinków narysowanych naprawde od niechcenia, cóz sie dziwić, ponad tysiąc odcinków :wink:
Awatar użytkownika
Manwe
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 113
Rejestracja: pt 25.07.2003 13:29
Lokalizacja: t-Quetil

Postautor: Lechu » ndz 26.10.2003 23:09

Manwe pisze:ponad tysiąc odcinków


Tyle to najwyżej Moda na Sukces ma :lol: :lol:
DB to jakieś pięcset :P Co nei zmienia faktu że o ponad 400 za dużo. Ale to nie o tym topik :P

A mi chodziło o to z tymi pogrózkami, że jakby nie daj boże się spodobało, to bym musiał te ponad 50 odcinków ściągnąc, obejrzeć i pewnie wyspawać. A mi sie nie chce :P
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Manwe » ndz 26.10.2003 23:14

Lechu no nie bardzo 500, DB, DBZ, i GT razem to o wiele wiencej :P



A mi chodziło o to z tymi pogrózkami, że jakby nie daj boże się spodobało, to bym musiał te ponad 50 odcinków ściągnąc, obejrzeć i pewnie wyspawać. A mi sie nie chce


e tam, wypaliłeś na płytki tyle anime, wypalisz wiencej, zbiory ci sie zwiększom, patrz na to w tym świetle :wink:
Awatar użytkownika
Manwe
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 113
Rejestracja: pt 25.07.2003 13:29
Lokalizacja: t-Quetil

Postautor: Lechu » ndz 26.10.2003 23:24

Żeby była jasność:

Dragon Ball - 153 odcinki
Dragon Ball Z - 276 odcinki
Dragon Ball GT - 64 odcinki
Razem - 493

Fanem Db absolutnie nie jestem, ale tyle to wiem (i wcale nie użyłem do tego tajemnej mocy Google.com) :D

Anyway, dosyć offtopikowania, bo zacznę usuwać posty. To jest topik o Naruto przecież :P
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Sorden » czw 30.10.2003 1:42

Hmm... ja myslalem ze jest to topic o Naruto, a nie Offtopici :/
Modzi, zrobcie cos z tym !!!


Porządek zrobiony, wydzieliłem tamte posty.
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Manwe » wt 04.11.2003 22:12

po obejzeniu 9 odcinków, obejze nastempnych tyle :), naprawde ciekawe anime, mozna sie wkręcić naprawde, dzienki Sorden ze poruszyłeś topic o tym anime :wink:

@Lechu - faktycznie :), point for you

Pozdrawiam

Dodatkowy post:
Podoba mi sie to anime, tylko czemu do jasnej ciasnej i poco rozkładac i przedluzac anime tak (naprawde na maxa), 14-sty odcinek Naruto, relaks, czekam na jakąś akcje a tu 10 min trailerek (POTÓRZENIE) wydażen od pierwszego odcinka, mało z krzesła nie spadłem :), niby tak sie mówi 'Dragon' '...' - jakieś inne anime jest super i zawsze takie bendzie, chyba wkońcu pojołem całą kwestie tej idei, trzeba wyskoczyć ze starych papci i zacząć oglądać naprawde 'Anime', bo co do nie których szkoda zdrowia i czasu :>

ps: jeszcze dzielnie walcze i oglądam, ale zobaczymy za nastepnych kilka odcinków

ps2: kurcze chyba zaczołem pisać 'Coś' a nie nic, bo na początku 'nie mozna bylo nazwac tego udzielaniem się', zaczolem doceniać tak naprawde to forum :) hihi

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Manwe
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 113
Rejestracja: pt 25.07.2003 13:29
Lokalizacja: t-Quetil

Postautor: Lechu » wt 25.11.2003 17:17

Nie martw się, są serie co przy 26 odcinkach mają takie powtórki. Nie chcę wiedzieć przy 60 ile jest takowych :P A taki "trailerek" to jak nie patrzeć 8 godzin ściągania na próżno :) (patrz - Wolf's Rain, mistrzostwo świata w powtórkach).

Miło poza tym że ktoś się nawraca na anime
I zaczyna pisać dłuższe posty :mrgreen:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Sorden » wt 25.11.2003 19:40

Wiecie... Naruto, ma swoje wady jak na tasiemca, jednak niezgodze sie z tym tokiem myslenia, ze czasami niektore odcinki sa niepotrzebne, to nie warto tego sciagac... Moim zdaniem to anime jest warte uwagi ! A to, ze ktos sie potrafi zniechecic takim szczegolem jak powtorka(przy anime, w ktorym wyszlo 59 odcinkow (jak narazie)), to juz jego strata... Moim zdaniem niezapoznanie sie z tym tytulem to strata, bo mimo swoich wad, ma tez wiele zalet !
Pzdr!
p.s. szkoda ze tak szybko sie zniechecacie... prawdziwa jazda zaczyna sie od 26 odcinka ! (egzamin na chunina)!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Manwe » wt 25.11.2003 21:29

Sorden: tak jak pisałem dalej oglądam, zciągam, tylko zwróciłem uwagę na to iz jest wiele niepotrzebnych scen w niektórych anime, a ta powtórka mnie zdenerwowała z lekka, pamiętam odcinki które obejzałem, więc nie widze potrzeby przewlekania takim trailerkiem :)
Podoba mi się 'Naruto' takze polecam mimo tego.

@Lechu: dokładnie :mrgreen:

Pozdro Sorden :wink:
Awatar użytkownika
Manwe
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 113
Rejestracja: pt 25.07.2003 13:29
Lokalizacja: t-Quetil

Postautor: Sorden » wt 02.12.2003 23:34

Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Kanjo » wt 09.12.2003 23:39

Ohaio! Wszystkie wasze wypowidzi poczęści maja racje, ale nik z was nie zwrócił uwagi na to,że Naruto jest następcą Dragon balla i ma sie ciągnąć i mają być niepotrzebne odcinki . Tylko poto żeby ludzie raz w tygodniu wstawali o godz. 7:00 rano i oglądali poczynania naszego młode shinobi.
Jest to ponadto saga TV. I dlatego ma tyle zalet i wad. Z jednej strony zacheca , az drugiej denerwuje. Mnie sie ogólnie podoba i jak tylko zobacze na necie nastepny oddcinek to zaroz go będę ssał.
Cała rzecz polega jedynie na tym, że kiedy chcesz zarąbać na śmierć swojego wroga, masz ciąć tak, by ten zginął, bynajmniej nie biorąc za cel tego, jaki ma być cios: mocny czy słaby
Awatar użytkownika
Kanjo
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 25
Rejestracja: wt 09.12.2003 17:19
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Manwe » śr 10.12.2003 13:49

Ja juz dolatuje do 30'stki (odcinki) :wink: , kurcze im dalej tym lepsza akcja, techniki nowe, jednym słowem świetne anime :twisted:

Tylko poto żeby ludzie raz w tygodniu wstawali o godz. 7:00 rano i oglądali poczynania naszego młode shinobi.


Hmm, sory ale w TV u nas jeszcze długo tego anime nie bendzie, ja sie tym nie martwie bo zasysam jakby nie patrzac cztery odcinki dziennie :wink:

Mnie juz przestało denerwować bo wkręciłem sie na maksa w Naruto 8)

Pozdro
Awatar użytkownika
Manwe
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 113
Rejestracja: pt 25.07.2003 13:29
Lokalizacja: t-Quetil

Postautor: Kanjo » śr 10.12.2003 14:25

Naruto jest(była o ile sie nie myle 2001r) sagą tv w Japoni i tam była puszczana raz w tygodniu. A to że w Polsce jej nie ma i nie będzie to jest chyba oczywiste.
Cała rzecz polega jedynie na tym, że kiedy chcesz zarąbać na śmierć swojego wroga, masz ciąć tak, by ten zginął, bynajmniej nie biorąc za cel tego, jaki ma być cios: mocny czy słaby
Awatar użytkownika
Kanjo
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 25
Rejestracja: wt 09.12.2003 17:19
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Sorden » śr 10.12.2003 14:34

Kanjo pisze:Naruto jest(była o ile sie nie myle 2001r) sagą tv w Japoni...


Hmm... Naruto jeszcze leci w TV... Nie wyszly jeszcze wszystkie epizody.
A pozatym pierwszy odcinek powstal (zostal puszczony) w 2002r :)

Kanjo pisze:Tylko poto żeby ludzie raz w tygodniu wstawali o godz. 7:00 rano i oglądali poczynania naszego młode shinobi.


HiHi... ja tak wstawalem na Dragon Ballla swego czasu :P

Kanjo pisze:A to że w Polsce jej nie ma i nie będzie to jest chyba oczywiste.


A czemu uwazasz, ze nie bedzie to lecialo w polsce ?
Moze nasze dzieci beda to ogladac za 10 - 20 lat jako klasyke Anime w TV :wink:
Pzdr!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Lechu » czw 11.12.2003 13:38

2002? Hmm w sumie tak, 60 odcinków po jednym tygodniowo to gdzieś rok temu się zaczęło. I idzie nadal w TV. I jeszcze długo będzie szło :roll: :)
Ja bym się nie zdziwił jakby u nas puścili. Oczywiście jak już się seria skończy. Były Sejlorki, był DB, były pokemony, pora na kolejną pożywkę dla naszym małych wrzeszczących świrów :lol:

Sorden pisze:Moze nasze dzieci beda to ogladac za 10 - 20 lat jako klasyke Anime w TV ;)

Tak sobie pomyślałem: za 20 lat, jak się seria skończy akurat :lol: Ile to odcinków? Kilka tysięcy ja bym obstawiał :P

Kanjo pisze:Naruto jest następcą Dragon balla i ma sie ciągnąć i mają być niepotrzebne odcinki

Otóż z tego co ja wiem Naruto NIE JEST następcą DB. Przynajmniej cała, olbrzymia rzesza fanów Naruto tak twierdzi. A ja nie mam zamiaru się takiej ekipie sprzeciwiać. Zreszta, raz próbowałem. Nigdy więcej :P
Poza tym porównanie jakiegoś anime do DB to obraza, taka sama jak nazwanie kogoś świnią ;)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Kanjo » czw 11.12.2003 15:46

Lechu napisał:
Poza tym porównanie jakiegoś anime do DB to obraza, taka sama jak nazwanie kogoś świnią
:shock:
Jest wiele sag anime którym DB nawet nie dorasta im do pięt np:
-Berserk
-Trigun
-Excel Saga
-Cowboy Bebob
-Rouronin Kenshin
-itd. itp.
Cała rzecz polega jedynie na tym, że kiedy chcesz zarąbać na śmierć swojego wroga, masz ciąć tak, by ten zginął, bynajmniej nie biorąc za cel tego, jaki ma być cios: mocny czy słaby
Awatar użytkownika
Kanjo
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 25
Rejestracja: wt 09.12.2003 17:19
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Lechu » czw 11.12.2003 16:25

Zrozumiałeś tamte zdanie?
Chodziło mi o to, że porównanie danego anime do DB to obraza, dla tego anime, nie dla DB. A co za tym stwierdzeniem idzie, większość anime jest lepsza od DB. Ot cała filozofia.
Czyżbym źle się wyraził?
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Kanjo » czw 11.12.2003 17:32

Przepraszam musiłem żle zrozumieć twojego posta i co fam to co napisałem.

Chodziło mi tylko że naruto jest określany jako następca DB ponieważ ma równie wielką publike i także jest taiemcem :)

Śle pozdrowionka
Cała rzecz polega jedynie na tym, że kiedy chcesz zarąbać na śmierć swojego wroga, masz ciąć tak, by ten zginął, bynajmniej nie biorąc za cel tego, jaki ma być cios: mocny czy słaby
Awatar użytkownika
Kanjo
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 25
Rejestracja: wt 09.12.2003 17:19
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Sorden » pt 12.12.2003 10:52

Ostatnio wyczytalem co jest zrudlem tego calego zamieszania...
Niestety za cala ta afera stoi Kawaii ! Z tego co wiem, haslo ze naruto jest nastepca DB bylo tematem artykulu o Naruto !

Jeszcze raz polecam stronke
http://www.naruto.pl/
Tam jest opis calego zamieszanie !
Mam nadzieje, ze to rozwieje wasze watpliwosci :)
Pzdr!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Yaqza » sob 13.12.2003 1:40

Ja tu jestem nowy, więc proszę na mnie nie krzyczeć.....
"Naruto" to dla mnie czymś niepojętym- nie rozumiem jak autor przy tak wielu świetnych pomysłach mógł wciaż i wciaż pozwalać sobie na debilne rozwiazania akcji....Np.- walki z Zabuzą to mistrzostwo świata- tak w kwestii narracji jak i stopnioweania napięcia. Ale oczywiscie twórca musiał udowadniać w najlepszych momentach że Naruto jest napalonym debilem i psuć cały nastrój walk...Dobijają mnie momenty tej jego bezmyślnosci połączonej z durnym uśmiechem mającym wszystko tłumaczyć i tekstem pokroju: "Będe wielkim wojownikiem!"

Fajny serial, ale niektóre momenty to totalne przegiecia.
Ale fakt faktem że wspomniane odcinki z Zabuzą to majstersztyki.
Wiele jest dróg prowadzących na Szczyt. Lecz kiedy już tam dotrzemy, wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Awatar użytkownika
Yaqza
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 172
Rejestracja: sob 21.06.2003 0:09
Lokalizacja: Ra-doom

Postautor: Manwe » ndz 14.12.2003 18:05

Zgodze się z tobą Yaqza, niekiedy przegiencie totalne jest, zrobili z Naruto nieprzeciętnego debila ;), ale ogólnie akcja i fabuła interesująca. :wink:
Jestem ciekawy kiedy wyjdą nowe odcinki i ile ich bendzie :roll:.
Awatar użytkownika
Manwe
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 113
Rejestracja: pt 25.07.2003 13:29
Lokalizacja: t-Quetil

Postautor: Kanjo » ndz 14.12.2003 21:03

A ja szczerze mówiąc to mam nadzieje, że Naruto za niedługo sie skończy. Nie żeby mi się nie podobało, ale uwarzam, że najlepsze sagi mają góra po 26 odcinków.
Cała rzecz polega jedynie na tym, że kiedy chcesz zarąbać na śmierć swojego wroga, masz ciąć tak, by ten zginął, bynajmniej nie biorąc za cel tego, jaki ma być cios: mocny czy słaby
Awatar użytkownika
Kanjo
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 25
Rejestracja: wt 09.12.2003 17:19
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Yaqza » pn 15.12.2003 2:56

Ano fakt faktem, ze co za dużo to i prosiak nie zakąsi, jak to zwykłem mawiać- ale taki np. Dragon Ball wkręcał mi ostrą jazde dopiero gdy na ostro zaczęły się walki (turnieje i te sprawy). Który to był odcinek?...
Wiele jest dróg prowadzących na Szczyt. Lecz kiedy już tam dotrzemy, wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Awatar użytkownika
Yaqza
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 172
Rejestracja: sob 21.06.2003 0:09
Lokalizacja: Ra-doom

Postautor: Manwe » pn 15.12.2003 21:59

Który to był odcinek?...


a ściślej oco ci chodzi :wink:?


Z Naruto będzie tak samo jak z 'DB' - im dalej tym większa jazda, tzn w miarę bendą lepsze i efektywniejsze walki itp. (Ale ja nie porównuje w zadnym wypadku Naruto z DB bo się po prostu nie da) :roll:

:wink:
Awatar użytkownika
Manwe
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 113
Rejestracja: pt 25.07.2003 13:29
Lokalizacja: t-Quetil

Postautor: Yaqza » wt 16.12.2003 0:11

Manwe pisze:a ściślej oco ci chodzi :wink:?


Ano o to mniej więcej, że walki w DB zaczęły się rozkręcać w późniejszych odcinkach- i dla mnie przynajmniej te własnie odcinki były najbardziej naładowane pozytywnymi emocjami...
Wiele jest dróg prowadzących na Szczyt. Lecz kiedy już tam dotrzemy, wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Awatar użytkownika
Yaqza
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 172
Rejestracja: sob 21.06.2003 0:09
Lokalizacja: Ra-doom

Następna

Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości