Eden

Dla maniaków tychże dziedzin japońskiego rysunku

Moderator: Lechu

Eden

Postautor: Azirafal » pt 19.09.2003 0:36

No cóż. Parę recenzji już o tej mandze poszło. Parę dobrych opinii się usłyszało. Trzeba było wybrać się do Empiku i zobaczyć na własne oczy i tu niespodzianka! Nigdzie nie można znaleźć trzeciego tomu!!! Czy jest on o tyle wybijający się sponad reszty, że wykupino go doszczętnie? Czy ktoś (Yoghurt?) wie o co chodzi? (i nie odsyłać mnie do Offtopikowni! :D )

P.S. No i oczywiście, kto czytał niech się dzieli wrażeniami, ja jeszcze troszkę poczekam (i poczytam).
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: LOX » wt 11.01.2005 13:53

JAk dlamnie obok GTO najlepsza manga na polskim rynku.
A im dalej tym lepiej. Eliach z cioty robi się zimny koles. genialna scena koncowa z tym gangsterem(zapomniałem jak ona ma). Chodzi mi o ta scene na lotnisku.
No i Kenji po prostu wymiata jak ma cos ostrego w ręku, szkoda ze już go nia w dalszych tomach ale może się jeszcze pojawi.
LOX
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 88
Rejestracja: śr 05.01.2005 23:12
Lokalizacja: Pruszków

Postautor: Shizm » pt 14.01.2005 16:00

Opinia zasłyszana:
"Najlepsza manga w gatunku, jaką można przeczytać po polsku"
No więc i ja zamierzam przeczytać to dzieło, bo źródło mam, tyle, że chyba poczekam do pojawienia się wszystkich tomów (narazie chyba 8 czy 9 jest). Nie oriętuję się kiedy to będzie, ale napewno nastąpi, choć może posesyjny luz pozwoli mi na tyle wolnego czasu, że zajrzę do pierwszego tomu. W tedy istnieje możliwość, że mnie wciągnie i przeczytam wszystko, ale narazie na to nie liczę. Im bardziej sceptycznie do tego podejdę, tym milsze może okazać się rozczarowanie (bo niby takich klimatów nie trawię, ale kto wie :roll: )

Pozdrawiam!!!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Azirafal » sob 15.01.2005 11:52

Dostaniesz zatem jeszcze jedną opinię - to jest najlepsza manga wydawana na rynku polskim. I niewykluczone, że ogólnie jeden z najlepszych komiksów u nas wydanych. 8)

Gdyby nie to, że chwilowo Aleja Komiksu zmienia serwer, to bym dał odnośnik do mojej recki 8 tomu Edenu, wraz z ogólną opinią o całej serii. Dałem 10/10 :D

Co do liczby tomów - w Polsce w tej chwili jest 8 tomów, w Japonii dopiero co ukazał się 9-ty czy 10-ty tom. Manga ta jest nadal rysowana, więc czekanie na jej zakończenie może trochę potrwać, a wierzaj mi, że jest to na tyle zajebista rzecz, że warto po nią sięgnąć. A zwłasza, że już teraz zaczyna brakować niektórych tomów (2 tom musiałem kupować w Empiku, bo jak jeszcze w Komikslandii pracowałem, to u nas się skończył i w Egmoncie też :? )
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Azirafal » śr 19.01.2005 10:56

No dobra, post pod postem, ale Aleja Komiksu znowu działa, więc zamieszczam linkę do mojej recki Edenu #8 => http://www.aleja-komiksu.pl/recenzje.php?id=209
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: LOX » śr 19.01.2005 13:54

W niemczech jest juz 9 wiec moze i u nas niedługo sie pojawi :P
My best hat
LOX
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 88
Rejestracja: śr 05.01.2005 23:12
Lokalizacja: Pruszków

Postautor: Ennoah » sob 10.06.2006 23:37

w japoni jest już 16 a kiedy u nas będzie 11?
Ennoah
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: sob 10.06.2006 23:35

Postautor: Azirafal » ndz 11.06.2006 10:27

We wrześniu o ile mnie pamięć nie myli. Wystarczyło spojrzeć na newsy na Alei: http://komiks.nast.pl/nowosci/2267/Egmont-w-lipcu-sierpniu-i-wrzesniu/
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: LOX » pn 12.06.2006 8:31

najwyzsza pora, ale u nas wydaja zaraz po tym jak wydadza w Niemczec wiec wystarczy sledzic tamten wydanie.
My best hat
LOX
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 88
Rejestracja: śr 05.01.2005 23:12
Lokalizacja: Pruszków


Wróć do Manga & Anime

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości