Piszcie o wesołych błędach w grach

Dyskusje związane z grami komputerowymi ze wskazaniem na gatunki RPG-podobne.

Moderatorzy: Wotan, Azirafal

GTA

Postautor: Cyrograf » pn 07.05.2007 20:44

Czesto w GTA samochody poprostu stają na przednich kołach. Zabawnie to wygląda.
Awatar użytkownika
Cyrograf
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 175
Rejestracja: pn 07.05.2007 16:07
Lokalizacja: Opole / Jełowa

-

Postautor: Cyrograf » wt 26.06.2007 9:14

Aha.. Przypomnial mi sie jeszcze jeden użyteczny błąd w Simsach, nie wiem czy działa w dwójce.
Jeżeli wpiszemy kod : moveObjects –on i zatrzymamy czas możemy sprzedać Sima. Wtedy na jedo głowie pojawia się czerwony krzyżyk. Wystarczy kliknąć na głowę sima(obrazek) a pojawi sie on maxymalnie szczęśliwy i wypoczęty.
Przydatna rzecz ;).
Aha, jeszcze Morrowind. Jest pewien denerwujący błąd w grze, kiedy jest się w Vivek. Czasem poprostu pomosty tam znikają(!) i wpadasz pod wodę. (Ja dziękuję przepływać całe Vivek by dostać się na ląd... )
You once said I lied to you? I still believe I was right! No matter where you are, whatever adversities you face, as long as you've got your life, something good is bound to happen. Something so totally awesome that would make up for all the bad stuff.
Awatar użytkownika
Cyrograf
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 175
Rejestracja: pn 07.05.2007 16:07
Lokalizacja: Opole / Jełowa

Re: -

Postautor: Azirafal » wt 26.06.2007 10:40

Cyrograf pisze:Aha, jeszcze Morrowind. Jest pewien denerwujący błąd w grze, kiedy jest się w Vivek. Czasem poprostu pomosty tam znikają(!) i wpadasz pod wodę. (Ja dziękuję przepływać całe Vivek by dostać się na ląd... )


Tia, zwłaszcza się zdarzało, jeśli sporo dawałeś w Acrobatics i ciągle skakałeś, albo z coraz wyższych pięter zeskakiwałeś na taki pomost :D

A jeśli chodzi o płynięcie... Prawie każda dzielnica ma wejścia do kanałów w wodzie. Przy kilku (4-5?) dzielnicach są pomosty obok przycumowanych łódek. Jest sporo czarów, które Ci mogą pomóc i to raz-dwa - Lewitacja, Divine lub Almsivi Intervention, w ostateczności nawet Recall. A z drugiej strony - pływanie jeszcze lepiej niż bieganie poprawia zdobywanie doświadczenia w Athletics ;)

(Acrobatics i Athletics są u mnie zawsze w Głównych Umiejętnościach - nabywają się same, najszybciej, najłatwiej a i przydają się nieźle, przy np. przełażeniu gór)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia

Wróć do Gry komputerowe (w tym cRPG)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości