World Of warcraft.. adziaaaaaa

Dyskusje związane z grami komputerowymi ze wskazaniem na gatunki RPG-podobne.

Moderatorzy: Wotan, Azirafal

Postautor: Lilly » pn 15.01.2007 23:30

Za około 30min wychodzi The Burning Crusade - pierwszy dodatek do World of Warcraft. Ja jeszcze swojej kopii nie mam - kwestia kilku dni. No ale ominą mnie wszystkie pierwsze crashe serwerów i masa nerwów :P

Za to później będzie zabawa :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Lilly » ndz 23.09.2007 15:13

Blizzard niedawno zapowiedział wydanie kolejnego, drugiego już dodatku do World of Warcraft. Tym razem ma to być Wrath of the Lich King.

Wśród graczy panują mieszane uczucia. Na pewno nowości to fajna rzecz, ale jest ogólna obawa, że kiedy wyjdzie kolejny dodatek, najbardziej zaawansowany "content" gry pozostanie tylko opowieścią dla mnie hardcorowych graczy. Po prostu wydany został stosunkowo późno i przeciętni gracze nie są w stanie tak szybko do niego dojść ... a przez przeciętnych uważam tych, którzy poza grą jeszcze trochę życia mają.

Tak właśnie niestety stało się z Naxxramas w starym WoWie sprzed dodatku, w którym to ostatniego bossa miało okazję zobaczyć może kilka procent wszystkich graczy. Owszem, ten boss nadal w grze jest, ale odwiedzenie go kompletnie nie ma sensu ze względu na zmianę rozmiarów instancji w The Burning Crusade (rajdy sa teraz maximum 25 osobowe nie jak dawniej 40) i przedmioty, które nie dorównują swoim odpowiednikom z poziomu 70.

Pierwotnie Blizzard chciał wypuścić dodatek na początku przyszłego roku, ale zapowiedzi kolejnych patchy chyba to wykluczają. Po pierwsze za niedługo ma się pojawić nowa instancją 10-cio osobowa Zul'Aman i wkrótce potem kolejna 25-osobówka.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Re: World Of warcraft.. adziaaaaaa

Postautor: Fidel-F2 » pn 25.10.2021 13:16

Blizzard wyeliminował ze swojego słownika pojęcie "zielonoskórzy" jako rasistowskie.
jesteśmy z Alp alpakami
i kopyta mamy
nie dorówna nam nikt
Fidel-F2
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3433
Rejestracja: wt 02.03.2010 23:45

Poprzednia

Wróć do Gry komputerowe (w tym cRPG)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości