Katedra pomaga

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Katedra pomaga

Postautor: anime » pt 19.12.2008 12:29

POMÓŻMY RAZEM!

My też możemy pomagać dzieciom. Wystarczy dziennie klikać w dwa linki, które podam niżej, a dzięki temu przyczynimy się do tego by w Polsce było przynajmniej troszkę lepiej..Poświęć chwilę, a może uratujesz życie..

http://WWW.POLSKIESERCE.PL (5 gr.)

Klikając w monetę "5 groszy" pomagasz!!

http://WWW.PAJACYK.PL (5 gr.)

Klikając na "kliknij tu" pomagasz!!

Miejmy nadzieję, że temat wytrwa i każdy będzie wpłacał swoje 10 groszy. Jeśli jest opcja proszę Web o nienaliczanie postów w tym temacie;) Aby uatrakcyjnić, w temacie będziemy wpisywac sumę, jaką już przeznaczyliśmy. Ja zaczynam!

0,10 gr!!
Awatar użytkownika
anime
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 18
Rejestracja: pn 15.12.2008 14:20

Postautor: Lord Turkey » pt 19.12.2008 14:32

Wątek szeroko rozpowszechniony na różnorakich forach dyskusyjnych, w samej istocie bardzo spamerski (choć nie wykluczam, że może to stanowić jakiś tam motyw klikania), lecz z doświadczenia wiem, że i tak po kilku dniach umiera śmiercią naturalną. W odróżnieniu od sensu, jaki niesie ze sobą umieszczanie linków do różnych podobnych stron.

Kto chce, niech się dopisuje - ja zaś polecam zebranie linków w jednym katalogu ulubionych i codzienne odwiedziny, zaraz po odpaleniu kompa. I od razu podrzucam kilka adresów z mojej belki.

Z Miłości Serc - fundacja

Okruszek dla głodnych

Habitat
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Shadowmage » pt 19.12.2008 14:34

W podobną akcję bawię się jak pamiętam na innym forum. Ale szczerze powiedziawszy, to zupełnie nie rozumiem potrzeby chwalenia się czymś takim. Każdy sam przed sobą powinien się rozliczać.

Dodam jeszcze dwa linki:

OKRUSZEK (5 gr.)

Z MILOŚCI SERC (5 gr.)


EDIT: Ech, LT był szybszy :P
Każdy czytelnik ma takiego diabła, na jakiego zasłużył.
Arturo Perez-Reverte, "Klub Dumas"
Awatar użytkownika
Shadowmage
Cesarz
Cesarz
 
Posty: 20742
Rejestracja: ndz 06.10.2002 15:34
Lokalizacja: Wawa/Piaseczno

Postautor: Lord Turkey » śr 11.02.2009 22:43

Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości