Strona 1 z 1

krakon

Post: ndz 04.01.2004 2:18
autor: bejzkik
panowie kto bedzie na krakonie? moze zrobic jakies małe spotkanie forumowiczów?

Post: ndz 04.01.2004 17:57
autor: Jakub Cieślak
Być może wezmę urlop na tę okazję, ale to jeszcze nic pewnego. Chciałbym w końcu wyrwać się na krótko z W-wy i przy okazji załapać się na fajny konwent.

Post: śr 07.01.2004 19:45
autor: RaF
a właśnie, kiedy tak w ogóle krakon?

Post: czw 08.01.2004 10:25
autor: Jakub Cieślak
Tak o to o nim napisano
Krakon 2003
Ostatnia aktualizacja: 19 listopada 2002
Nadesłał: Mateusz Tomczyk
Krakowski Klub Miłośników Fantastyki ma zaszczyt zaprosić wszystkich na dziesiąty już z kolei Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki i Gier Fabularnych KRAKON.

Nasz zlot odbędzie się w nowym miejscu w Szkole Podstawowej nr 5 al. Kijowska 5 (tam gdzie Polcon) w dniach od 30 stycznia do 2 lutego.

Oprócz szeregu spotkań na miejscu będzie na Was czekało mnóstwo innych atrakcji: najlepsi Mistrzowie Gry, sklepy konwentowe oraz sale projekcyjne, w których pokażemy wspaniałe filmy. Dlatego warto wcześniej opłacić wstęp na konwent - wszyscy, którzy zapłacą do końca grudnia zaoszczędzą 20 złotych! Tym samym zachęcamy do dokonywania przedpłat, gdyż do 15 stycznia akredytacja kosztuje tylko 50 zł.

Uprzedzamy przy tym, że osoby, które postanowią zapłacić na imprezie będą musiały wydać aż 60 złotych!
Zbierzcie więc przyjaciół, kolegów graczy i znajomych fanów fantastyki i przyjedźcie do Krakowa na największy polski konwent miłośników fantastyki.

Ten Krakon będzie wyjątkowy, i to nie tylko z powodu jubileuszu ale i z szeregu atrakcji i niespodzianek jakie dla Was przygotowujemy. Pierwszą z nich (jeszcze nie do końca potwierdzona na 100%) będzie "tajemnicza" premiera filmowa w nocy 31 stycznia, będzie to pokaz specjalny, i aby mieć pewność że się na niego dostaniesz wpłać akredytacje w przedpłatach.

Ilość miejsc ograniczona a osoby z przedpłatami mają pierwszeństwo w rezerwacji miejsc, więc zachęcamy serdecznie.

Nowości na ten temat jak i wszelkich innych informacji o konwencie szukaj na www.krakon.org.pl i w najlepszych pismach branżowych.

Przypominamy: Do końca grudnia cena akredytacji dla jednej osoby wynosi tylko 40 złotych zaś do 15 stycznia 50 złotych (decyduje data na stemplu pocztowym). Przedpłaty dokonane po tych terminach nie upoważniają do zniżki - cena jest taka sama, jak na konwencie: 60 złotych.

Jak zawsze Mistrzowie Gry mogą liczyć na drobną refundację części kosztów pobytu (w różnej postaci), różne ulgi i inne atrakcje. Noclegi na terenie szkoły są wliczone w cenę akredytacji, wyżywienie we własnym zakresie. W szkole będzie czynny bufet, stołówka oraz skepik z przekąskami i napojami.
Masz jakieś pytanie? Napisz do nas list lub wyślij e-mail do krakon@o2.pl
Przedpłaty należy przesyłać przekazem pocztowym na adres:
KKMF "Dżabbersmok", skr. poczt. 656, 30-960 Kraków 1.

Hmm, bardzo poważnie się zastanawiam nad pojawieniem się tam.

Post: czw 08.01.2004 17:05
autor: Shingen
Małe sprostowanie... to co napisał Jakub było prawdziwe rok temu. Nowa strona konwentu to http://www.krakon.org./.

Podstawowe informacje, dla tych którzy ni elubią zbyt wielu okienek:

Termin: 29 stycznia - 1 lutego 2004
Miejsce: Kraków, Blachnickiego 1, okolice Hali Targowej (bedzie można wyskakiwać w nocy na sławne kiełbaski spod Hali).

Reszta, łacznie ze sposobem dojazdu i (jeszcze prowizorycznym) programem na podanej wyżej stronie.

Zapraszamy do Krakowa.

Post: czw 08.01.2004 17:09
autor: Jakub Cieślak
Ja dopiero mógłbym nadjechać 30ego jakimś puciongiem z W-wy. Zastanawiam się czy znajdę w sobie tyle samozaparcia. Łatwiej mi będzie jak znajdę bratnie dusze z katedry.

Post: czw 08.01.2004 17:24
autor: Shingen
O ile wiem to z Wawy będzie spora grupka (wiem o dużej liczbie kolegów bitewniakowców - jest takie słowo?) - może akurat ktoś sie znajdzie...

Co do pociągu to polecam bilety weekendowe PKP - za 100 zł dowolna liczba przejazdów expresami i IC byleby się zmieścić między 18.00 w piątek a 18.00 w niedzielę, a można na nich jeździć bez miejscówki. Niestety nie wiem czy są też ulgowe takie.

Nie polecam natomiast pociągów pośpiesznych z Wawy - murowane 5 godzin siedzenia a cena wcale nie bardzo konkurencyjna.

Re: krakon

Post: śr 31.12.2014 6:44
autor: fairyanna
Z okazji tak znakomitego wydarzenia, jakim jest nadchodzący jubileusz Falkonu, nie sposób nie sięgnąć pamięcią do wspomnień sprzed lat. Czasy się zmieniają ale niektórzy ludzie, miejsca i zdarzenia potrafią na zawsze zostać w pamięci.
Odliczając dni do konwentu, wspomnijcie z nami jak to niegdyś bywało....
Oto trailer wspominkowy oraz wszystkie bloki programu (21 bloków) dostępne na stronie Falkonu!