Moje zdjecie rotfl - nudzi mi sie :)

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Chiii » śr 17.03.2004 10:55

Obrazek
c'est moi :)
I get lost in the nothingness inside of me
Awatar użytkownika
Chiii
Lady
Lady
 
Posty: 35
Rejestracja: ndz 15.02.2004 0:43
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Azirafal » śr 17.03.2004 10:57

Oh, mon dieu!!! ;)

Mrrrrau, że tak rzekę... Możesz mnie składać w ofierze, kiedy tylko zechcesz, płomiennowłosa wojowniczko! :twisted:

P.S. Fajne mieczyki... To do upuszczania krwi z ofiar? :wink:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Chiii » śr 17.03.2004 11:03

:oops:
od ofiar? nie no ja grzeczna dziewczynka jestem :twisted: sam sie przekonasz :twisted:
I get lost in the nothingness inside of me
Awatar użytkownika
Chiii
Lady
Lady
 
Posty: 35
Rejestracja: ndz 15.02.2004 0:43
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Alganothorn » śr 17.03.2004 11:08

no tak, jeszcze troche i baranek, przepraszam: Azirafal, będzie miałpoważne kłopoty...
;-)
ale chyba na tak 'poważne' kłopoty narzekać nie będzie
:D
pozdrawiam
ps. vraiment mon dieu...
;-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » śr 17.03.2004 12:17

Całuję rączki madam. Wreszcie ktoś dorzucił jakieś zdjęcie, tym lepiej, że zdjęcie to cieszy oko ludzkie ;-). Ach, Algu kiedy ty zaprezentujesz najnowszą odsłonę swego jestestwa w wersji zarośniętej (jak mniemam po ostatnich wymianach zdań)? Hmm, może pobiorę cyfralkę i porobię kilka fotek na spotkaniu w El. Bolku w sobotę? Poznacie radę plemienną Katedry i będzie to jakieś uwiecznienie pierwszego nieformalnego zgromadzenia Katedry.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Azirafal » śr 17.03.2004 12:27

JC => Rzeczywiście niegłupi pomysł, drogi Jakubie. Zobaczą mnie ludzie w nowej "hair free" wersji :twisted: I Yaqzy w końcu jakieś nowe zdjątko pójdzie, bo to z jego awatara jeszcze z czasów czarno-białych chyba :wink:

Algi => To też prawdą jest, że mógłbyś nam pokazać krzaczory, które Ci pewnie teraz z twarzy sterczą :wink: Ciekawe czy przycinasz je niczym drzewka bonsai, żeby rosły harmonijnie? :twisted: Poza tym, "poważne kłopoty" to moja specjalność! :D

Chiii => Grzeczna dziewczynka, powiadasz? Sam się przekonam, powiadasz? Hmmm... Obiecujesz? :twisted: :twisted: :twisted:

P.S. Flirt forumowy, tegom jeszcze nie próbował :P
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » śr 17.03.2004 13:56

stan mojej facjaty ostatni, z postaci forumowych, miał okazję obejrzeć niejaki hifidelic...
krzaczory? nie, po prostu wole strzyc, niż golić
;-)
brak zdjęć wynika z braku fotografów pod ręką, a także miejsca serwerowego, na którym mógłbym je zamieścić, kiedy już bym jakieś miał, ale nic straconego, kiedyś się zobaczymy: nie w tę sobotę, ale może grono grających w kosza się poszerzy o nowe twarze...no, albo grono bikerskie...
nowe rozdziały epopei powstaną, jak nic
pozdrawiam
ps. flirt forumowy...tiaaaa... ;-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Hifidelic » śr 17.03.2004 14:03

Dam głowę, że w tym naszym trio :nutka:
zostaaaanie tylko dwóóóóch..... :nutka:

Fajna fotka, tak na marginesie :)
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Chiii » śr 17.03.2004 21:49

taaa napiszcie cos jeszcze to się pod stół schowam......boszzzz :oops:

ps. flirt forumowy :roll: to ja chyba czegoś nie zauważyłam :lol: ja tu tylko ofiary szukam :twisted: :twisted: :twisted: ;)
I get lost in the nothingness inside of me
Awatar użytkownika
Chiii
Lady
Lady
 
Posty: 35
Rejestracja: ndz 15.02.2004 0:43
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Tyhagara » śr 17.03.2004 22:10

Chiii z tą ofiarą to chyba tylko taki blef, albo prowokacja. Bo nie wyglądasz mi na 'mroczne dziecie'. Po za tym, na tym forum chyba nikogo nie 'złowisz' na ten haczyk, po prostu nikomu to nie imponuje, nie jesteśmy jakimiś kultystami (przynajmniej nie ja 8) ).
A tak poza tym to jak czyta się twój nik?
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Chiii » śr 17.03.2004 22:19

Tyhagara pisze:Chiii z tą ofiarą to chyba tylko taki blef, albo prowokacja. Bo nie wyglądasz mi na 'mroczne dziecie'. Po za tym, na tym forum chyba nikogo nie 'złowisz' na ten haczyk, po prostu nikomu to nie imponuje, nie jesteśmy jakimiś kultystami (przynajmniej nie ja 8) ).
A tak poza tym to jak czyta się twój nik?

a czy kiedykolwiek napisałam ze jestem 'mroczne dziecie'?? , złowić chyba tez raczej nikogo nie planuje [a przynamniej nic mi o tym nie wiadomo :evil: ] a co do kulturystów to nie rozumiem sensu zdania, czyta się CZIIii , widac raczej nie ejstes typem człowieka z którym można pożartować [bywa] albo raczej inaczej rozumiemy te pojęcie.
Co do składania ofiary to nie blef tymbardziej nie prowokacja samo wywiązało się z rozmowy, i raczej nie miało na celu krojenia ludzi na żywo ,a raczej odwiedziny przyszłej ofiary na innym forum w topicu przeznaczomym na bezsenne noce paru osób , które raz na jakis czas lubią poświęcić nowego przybysza dla przez znas [TAM] wielce szanowanego 'pana'
i to chyba byłoby wszystko co chciałąm napisac :twisted:
I get lost in the nothingness inside of me
Awatar użytkownika
Chiii
Lady
Lady
 
Posty: 35
Rejestracja: ndz 15.02.2004 0:43
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Tyhagara » śr 17.03.2004 22:35

czyta się CZIIii

Ciekawe, bo w Chiii są trzy litery i, a czyta się CZIIii, czyli cztery razy i. A tak poza tym, to myślałem, że wielkie i małe litery czyta się tak samo, a tu wyraźnie jest podział na wielkie 'CZII' oraz małe 'ii'. Bardzo oryginalne, muszę przyznać.
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Lechu » śr 17.03.2004 22:41

Hehe, Tyhagara, nie motaj :D

A tak wogóle to Chii chyba pisze się Chii.... albo ja miałem dziwnego fansuba :D
Skąd dodatkowe I w ksywce? :wink:

PS O ile dobrze domyślam sie pochodzenia nicka.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Azirafal » śr 17.03.2004 22:51

Chiii pisze:a czy kiedykolwiek napisałam ze jestem 'mroczne dziecie'?? , złowić chyba tez raczej nikogo nie planuje [a przynamniej nic mi o tym nie wiadomo :evil: ] a co do kulturystów to nie rozumiem sensu zdania, czyta się CZIIii , widac raczej nie ejstes typem człowieka z którym można pożartować [bywa] albo raczej inaczej rozumiemy te pojęcie.
Co do składania ofiary to nie blef tymbardziej nie prowokacja samo wywiązało się z rozmowy, i raczej nie miało na celu krojenia ludzi na żywo ,a raczej odwiedziny przyszłej ofiary na innym forum w topicu przeznaczomym na bezsenne noce paru osób , które raz na jakis czas lubią poświęcić nowego przybysza dla przez znas [TAM] wielce szanowanego 'pana'
i to chyba byłoby wszystko co chciałąm napisac :twisted:


Po raz: zachowujesz się i wygląda to tak jakbyś próbowała się pokazać jako "mroczne dziecię" :P
Po dwa: nie wiem o co chodzi z tym całym łowieniem, składaniem w ofierze, szukaniem ofiary, itp., ale po oglądnięciu zdjęcia mogę się zgłosić na ochotnika... :twisted:
Po trzy: ja natomiast nie zrozumiałem nic z tego fragmentu o "odwiedzinach przyszłej ofiary na innym forum..." - strasznie to było zakręcone i niezrozumiałe (a może to tylko ja tak? :? )
Po cztery: ja się domyślam, że Chii z Chobits, a trzecie "i" jest dla smaczku i dla oryginalności! :twisted:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Chiii » śr 17.03.2004 23:09

Tyhagara - jakiz ty spostrzegawczy.......... :twisted: chyba naprawde nie masz co robic :twisted:
Lechu - masz racje :) gdy się logowałam na innym forum byłam po obejrzeniu jednego odcinka i zrobiłam bład , więc aby nie mieszac sobie przy logowaniu tutaj [jesli (niestety) trzeba bedzie zrobic formata to ustawienia znikną...]
Azirafal
po pierwsze: :D
po drugie: :roll: w sumie chyba logiczne ze nie rozumiesz :twisted:
po trzecie: jest sobie jedno forum , gdzie czasami a zreszta przesle ci linka na pw :) [jesli bedziesz chciał]
po cztery : patrz odpowiedz do lechu

c'est tout
I get lost in the nothingness inside of me
Awatar użytkownika
Chiii
Lady
Lady
 
Posty: 35
Rejestracja: ndz 15.02.2004 0:43
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Chaon » śr 17.03.2004 23:13

Azirafal pisze:Po dwa: nie wiem o co chodzi z tym całym łowieniem, składaniem w ofierze, szukaniem ofiary, itp.,


Chodzi o to że ofiara z Ciebie i ktoś Cię szuka (Policja pewnie) :P
Azi, noże są do upuszczania krwi z ofiar, miecze są do obcinania członków przeciwnikom.

:shock:

Ty uważaj, bo możesz zacząć śpiewać sopranem :twisted:

Chiii pisze:ja tu tylko ofiary szukam :twisted: :twisted: :twisted: :wink:


Ja wiem o co tu chodzi! Ja wiem! Niby jakieś kuszenie, obiecanki, a pewnie chcesz jakichś facetów zaciągnąć do domu żeby Ci wytapetowali mieszkanie albo jakąś inną pracę wykonali (tak jak w reklamie telefonu z aparatem) a potem oni będą stać z pędzlami w rękach i mówić "ale z nas ofiary" :roll:
Zgrabna dziewczyna z Ciebie :wink:

Przepraszam, przepraszam, dziwny humor mam dzisiaj i jestem okropny (z zachowania, bo z wyglądu ciągle jestem piękny jak Antonio Banderas ) :P
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Tyhagara » śr 17.03.2004 23:17

He he, no to Azirafal uwaliło ci się. Jako pierwszy dostaniesz wiadomość na priv, gratuluje wygranej. A tak poza tym to wszystko co do tej pory napisałem w tym temacie było żartem. I specjalnie udawałem poważnego, oczywiście nic do ciebie nie mam CHIIii. Żartowałem, ale jeśli cię czymś uraziłem to wybacz, :wink:
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Chiii » śr 17.03.2004 23:18

Chaon dziwnym humor czyli cos co wreszcie rozumiem , gdyz ostatnio taką powagą tu zawiało że az mi się zimno zrobiło....


nie musisz tak od razu wszystkich moich niecnych planów zdradzać :roll: jeszcze się przestraszą i nikt nie pomaluje mi pokoju :( :lol: :lol: :lol:
nie no bez przesady pokój sama pomaluję , oby tylko nie wyglądało to tak jak ostatnio :D

Chaon antonio banderas toc on fe jest :lol:

Tyhagara pisze:He he, no to Azirafal uwaliło ci się. Jako pierwszy dostaniesz wiadomość na priv, gratuluje wygranej. A tak poza tym to wszystko co do tej pory napisałem w tym temacie było żartem. I specjalnie udawałem poważnego, oczywiście nic do ciebie nie mam CHIIii. Żartowałem, ale jeśli cię czymś uraziłem to wybacz, :wink:

nie on pierwszy :D [ironia?]
widzę ze dosłownie wziąłeś do siebie sposób w jaki przedstawiłam czytanie swojego nicku [boszzz :roll: ]
mnie urazic, chyba raczej nie... choć z tym 'wyrywaniem czy zarywaniem' było mało śmieszne :evil: zresztą kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie
I get lost in the nothingness inside of me
Awatar użytkownika
Chiii
Lady
Lady
 
Posty: 35
Rejestracja: ndz 15.02.2004 0:43
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Tyhagara » śr 17.03.2004 23:31

Korzystając z okazji, że teraz moja kolei na napisanie posta ( :lol: ) piszę kolejnego posta. A żeby nie było spamersko.
Chiii, twoja obecność wyraźnie przywróciła do życia ten topik. A w szczególności twoje zdjęcie, ognistowłosej wojowniczki. Wpadłem więc na pomysł abyś odwiedziła po kolei topiki na których jest obecnie zastuj. Proponuje zacżąć od "Okiem Wewnętrzynym". Co ty na to?
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Chiii » śr 17.03.2004 23:35

po first : gdybym miała co napisać to bym się udzielała [czyt chyba nic nie wiąrze mnie z większoscią poruszanych tu tematów]
po second: [ teraz była moja kolej na posta - a no chyba :)]
po third: mogłam nie zamieszczac zdjecia [mój błąd]
I get lost in the nothingness inside of me
Awatar użytkownika
Chiii
Lady
Lady
 
Posty: 35
Rejestracja: ndz 15.02.2004 0:43
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Azirafal » śr 17.03.2004 23:48

Po raz: Zamieszczenie zdjęcia stanowczo błędem nie było! Więcej chcemy, więcej! :twisted:
Po dwa: to ja poproszę PW :D (widzę już jak zazdrość zżera Chaona i Tyhagarę :twisted: :P )
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Chiii » śr 17.03.2004 23:50

zdjec wiecej - kiedys, moze raczej nie
zazdrosc- szczerze wątpię :D
I get lost in the nothingness inside of me
Awatar użytkownika
Chiii
Lady
Lady
 
Posty: 35
Rejestracja: ndz 15.02.2004 0:43
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Chaon » śr 17.03.2004 23:57

Ja bym Ci radził Chiii skoncentrować się na Alganothornie, bo on jest duży i nie będzie musiał wchodzić na drabinę żeby pomalować sufit (sorry Algi, na kogoś musiało paść, a że masz więcej postów niż ja to padło na Ciebie przypadkiem).

Azirafal pisze: Po dwa: to ja poproszę PW


Azi wyraźnie chce P(ałą)W (łeb) :twisted:

Azirafal pisze:(widzę już jak zazdrość zżera Chaona i Tyhagarę )


Chciałbyś :P Chaon jest zajęty i myśli tylko o jednej.
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Chiii » czw 18.03.2004 0:01

Chaon pisze:Ja bym Ci radził Chiii skoncentrować się na Alganothornie, bo on jest duży i nie będzie musiał wchodzić na drabinę żeby pomalować sufit (sorry Algi, na kogoś musiało paść, a że masz więcej postów niż ja to padło na Ciebie przypadkiem).

:lol: :lol: :lol:
ja tez nie potrzebuję drabiny [ mam stołek ] ......... a to ładnie tak innych proponowac nie lepiej wskazac siebie ? :lol:
I get lost in the nothingness inside of me
Awatar użytkownika
Chiii
Lady
Lady
 
Posty: 35
Rejestracja: ndz 15.02.2004 0:43
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Chaon » czw 18.03.2004 0:07

Ja tu jestem szarą eminencją i pociągam za sznurki. Nawet admini to moje marionetki (co potwierdza dokument historyczny zwany epopeją forumową).
Zresztą Alganothorn świeci przykładem, jest naszym forumowym pionierem (zdobywa rangi pierwszy) więc jako pierwszy powinien iść pomóc. A potem Azirafal i Tyhagara za karę pójdą nieświadomi tego co ich czeka. A potem pójdę ja i sprawdzę czy wszystko dobrze zrobili.
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Chiii » czw 18.03.2004 0:14

ciekawe czy oni popierą twoje typy :D
I get lost in the nothingness inside of me
Awatar użytkownika
Chiii
Lady
Lady
 
Posty: 35
Rejestracja: ndz 15.02.2004 0:43
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Lilly » czw 18.03.2004 0:14

A ja tu widze pierwsze ofiary :twisted:
(probujacym zrozumiec to stwierdzenie, tlumacze, ze jest juz po polnocy i od wczesnego rana jestem na nogach, czyli w warunkach wakacyjno-feryjnych jest to odpowiednik gdzies tak 3 nad ranem :lol: - ale wywod 8) )
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Chaon » czw 18.03.2004 0:34

Partia popiera swego lidera.

Boże,coś się ze mną dzieje złego :shock:
Jakieś czaty i jaja sobie robię na forum. Przecież ja miałem pisać mało żeby pozostać wiecznym lordem! :? No ale może jak dostanę rangę "książę" to zmienię nicka na Iktorn... hmmm...
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Tyhagara » czw 18.03.2004 0:34

(I znowu moja kolej na napisanie posta) Uważam, że to wszsystko zabrneło już za daleko, ten topik nie służy do flirtowania tylko do zamieszczania swoich zdjęć (a może się mylę).
1. Insynuacje jako bym był zazdrosny są wyssane z palca, ja po prostu nabijam licznik (czytaj spamuje :wink: )
2. Azirafal ma zaklepaną prywatną wiadomość u Chiii i w głowie mu się od tego poprzewracało.
3. Chaonowi też woda sodowa do głowy strzela (że niby cos ma pod kontrolą)
4. Posta Lilly w ogóle nie rozumiem (trzeba chodzić wcześniej spać)
A tak w ogóle to co wy wiecie o flirtowaniu?
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Chiii » czw 18.03.2004 0:37

Tyhagara pisze:A tak w ogóle to co wy wiecie o flirtowaniu?


no nie wiem jak panowie tu obecni ale ja tu nawet nie próbuję flirtowac [ bo po co skoro mam swojego miśka ^^]

teraz chyba moja kolej była, , taaa offtopic w offtopicach - ciekawe..... :?
I get lost in the nothingness inside of me
Awatar użytkownika
Chiii
Lady
Lady
 
Posty: 35
Rejestracja: ndz 15.02.2004 0:43
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Lilly » czw 18.03.2004 0:42

Tyhagara pisze:(I znowu moja kolej na napisanie posta) Uważam, że to wszsystko zabrneło już za daleko, ten topik nie służy do flirtowania tylko do zamieszczania swoich zdjęć (a może się mylę).


Hmm.. cos w tym jest...
Jak myslicie, jest sens zalozyc topic o flirtowaniu :?: Nie zalozylam sama, bo sie nie chce wychylac - ograniczam sie do rzucenia pomyslu. Zreszta ja ze swojej strony nie zamierzam flirtowac, bo w przypadku mojej wlasnej osoby mnie to irytuje. Ale poprzygladac sie zawsze mozna :lol: No i oczywiscie na jakies trzy grosze z mojej strony zawsze mozecie liczyc w takim topicu, bo mysle, ze moze byc bardzo tworczy 8)

Tyhagara pisze:1. Insynuacje jako bym był zazdrosny są wyssane z palca, ja po prostu nabijam licznik (czytaj spamuje :wink: )
2. Azirafal ma zaklepaną prywatną wiadomość u Chiii i w głowie mu się od tego poprzewracało.
3. Chaonowi też woda sodowa do głowy strzela (że niby cos ma pod kontrolą)
4. Posta Lilly w ogóle nie rozumiem (trzeba chodzić wcześniej spać)


Dobrze, to wyjasnie, bo w zasadzie mi w tym pomogles.
Otoz wyjasnieniem sa punkty 1-3, z czego 2 i 3 chyba sie rozumie samo przez sie, natomiast do 1 taki maly komentarz:
ZACZALES SIE TLUMACZYC :!: :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Alganothorn » czw 18.03.2004 9:16

Chiii pisze:ciekawe czy oni popierą twoje typy :D

ja moge poprać typy aż będą zupełnie wyprane...albo poprzeć mogę...albo mogę się nie czepiać literówek w postach...
;-)
co do malowania i pomagania - z natury swej nie narzucam się, toteż i tym razem tego nie robię, rzekłem
:-)
co do sznurków Chaona - zawsze jest ktoś, kto zmienia dekoracje w teatrze i opuszcza kurtynę, kiedy mu się o tym powie - oto sznurki Chaona
;-)
co do aktualnego przebiegu dyskusji: z dużym rozbawieniem obserwuję jak ktoś żartuje, a inna osoba łapie się na tym, że to byłżart dopiero po jakimś czasie, ale nie opuszcza mnie dziwne wrażenie, że jakoś mało zdjęć jest dołączanych do kolejnych postów a temu miałsłużyć ten topic...
...ale co ja tam mogę wiedzieć, prawdaż?
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: bejzkik » czw 18.03.2004 11:38

dzień dobry

słyszałem że są tu jakie nowe zdjęcia

oglądam oglądam i nic

dacie cos w koncu?



tak przy okazji juz dwa razy chcialem wstawic swoje i dwa razy polecial mi dysk :)

opatrznoć nad wami czuwa dzieci
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Chaon » pt 19.03.2004 16:59

Alganothorn pisze:co do sznurków Chaona - zawsze jest ktoś, kto zmienia dekoracje w teatrze i opuszcza kurtynę, kiedy mu się o tym powie - oto sznurki Chaona


Ciiiiii!! Nie psuj mi mojego małego własnego świata :P

bejzkik pisze:dacie cos w koncu?


Owszem :mrgreen:

Jak to śpiewała Avril He was a skater boy...

Obrazek

:mrgreen:
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Jander » pt 19.03.2004 17:13

Chaon, do skejtowskiego ubrania brakuje ci jedynie spodni opuszczonych z krokiem między kolanami. A gdzie masz deskę? Połamała się podczas ollie 180? :D
Lord Skejtaon :)
btw: fajna mycka :wink:
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

PoprzedniaNastępna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości