Alganothorn

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Azirafal » śr 03.03.2004 21:13

Jakub Cieślak pisze:No dobra, więc może poprawię Twój entuzjazm jeśli zdradzę (może dobrze, że tu, nikt się tego tu nie będzie spodziewał), że powinno udać się skoordynować kilku cennych katedrowiczów. Zainteresowani są: Chomski (który ma przyciągnąć RaFa za włosy), hifidelic, Yaqza (który ma przyciągnąć za włosy Yogurta).


Po raz: Chomski kłamie - RaF nie ma włosów!!! :P
Po dwa: Yaq? W Warszawie to spotkanie czy co? Czyżby na Warszawskie Spotkania Komiksowe? A to ciekawie się zapowiada...
Po trzy: a o mnie jak zawsze ani słowa... :cry: Wszyscy zapominają o Azi'm... Ja nawet własnego topika nie mam... :cry: :cry: :cry:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » śr 03.03.2004 21:41

Miałem ogłaszać jak już pewny będę. To nie jest jeszcze oficjalne ogłoszenie. Azi i tak miałem Cię łapać na GG. Gdzie te Warszawskie Komiksy się odbywają, bo bym wtedy wybrał knajpę z lekkim dojazdem w to miejsce. Najchętniej wybrałbym "Studenta" w akademiku polibudowym, albo "żeglarskiego" na Śniadeckich.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » wt 09.03.2004 12:09

zostałem Wielkim Księciem;
nie wiem jak, nie zauważyłem kiedy...
bardzo Wam wszystkim dziękuję za świadomość, że nie piszę sobie w pustkę, ale że ktoś moją pisaninę potem czyta...
wielkie dzięki Wam wszystkim, nie wymieniam tym razem konkretnych osób, ale chyba nie będziecie mieli tego za złe;
pozdrawiam serdecznie
i jeszcze raz dziękuję
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lechu » wt 09.03.2004 12:23

:shocked!:

Yyyyyy to od ilu postów jest ten Grejt Prins??? Huh?
Gratulacje mimo to Algi, w pełni zasłużyłeś :)

PS A może to jakiś "bonus", tylko dla Ciebie? ;)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Hifidelic » wt 09.03.2004 12:27

Algi zamiast gwiazdek powinien mieć małe żółte koszulki :)
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Alganothorn » wt 09.03.2004 14:50

Lechu pisze::shocked!:

Yyyyyy to od ilu postów jest ten Grejt Prins??? Huh?
Gratulacje mimo to Algi, w pełni zasłużyłeś :)

PS A może to jakiś "bonus", tylko dla Ciebie? ;)

nie mam pojęcia...
...choć w zasadzie już wcześniej byłem Wielkim Księciem: kto mnie widział, wie, żem wielki, a na forum było jak byk, żem Książe...
;-)
a więc, los adminos, to chyba zwykła ranga, nie especially for me?
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » wt 09.03.2004 14:51

3300 pękło i mamy nową rangę :D. Jak się z tym czujesz, Wielki Książe?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » wt 09.03.2004 14:57

vide supra...adminie (Wielki Książe patrzy na admina bez pogardy i nie ma w jego wypowiedzi nawet cienia wrodzonego poczucie wyższości ;-))
napiszę tylko tak: it's great to be me
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Azirafal » wt 09.03.2004 20:27

Kurczę no! (to się nazywa eufemizm! :P ) Napisałem ładnego, długaśnego post'a w odpowiedzi i mi go zeżarła przerwa w połączeniu z netem :( W każdym bądź razie (dzisiaj się dowiedziałem, że nie powinno się tak mówić, ale cóż... przyzwyczajenie :wink: ) gratulacje Algi, i obyś statsił nam z sensem i ciekwaie tak jak do tej pory!!! :D
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » wt 09.03.2004 20:28

Nigdy bym nie zakładał, że mogę równać z tak wysoko postawioną osobą w społeczeństwie forumowiczów. Jam Ci jest jedynie jeden z kasty sprzątaczy (innymi słowy mówiąc, ja tu tylko sprzątam). Nigdy prędkością i sprawnością myśli nie sięgnę tego poziomu, co Jego Ekselencja. To się najbardziej liczy, nikt nie jesty tak sprawny opiniotwórczo jak NADAlganothorn- zacytuję pewien kabaret: rzekłbym, nawet gibki.
Serwus
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Tyhagara » wt 09.03.2004 20:44

Wygląda na to iż imć Alganothorn jest tu szychą, wazelina i czerwone dywany dla Księcia Ciemności proszę. Ja również jestem pełen podziwu takiego wyniku, sam pisze zawzięcie, w prawdzie drugi miesiąc dopiero, ale juz pomysły mi się kończą. Imć Alganothorn wyprzedza mnie o jakieś 3000 postów z hakiem i wciąz zachowuje klasę. Pewnie w dawnych wiekach był by skrybą nadwornym lub błaznem królewskim (co też zaszczytnym miejscem było).
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Jander » wt 09.03.2004 21:56

Ja już napisałem o Wielkim Księciu na "o co chodzi???" ale niestety z powodu niedobory neta nie udało się tego posta wysłać :?
No to gratuluję trzech tysiączków trzysta panie moderatorze Wielki Księciu Alganothornie, władco Thorn :wink:
A jak będzie rewolucja komunistyczna na forum każdy będzie Wielkim Księciem, tylko niektórzy będą Większymi Księciami od innych Wielkich Księci :wink:
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Sorden » wt 09.03.2004 22:13

jej... ale sie podlizujecie :wink:

p.s. gratulacje :P
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Alganothorn » śr 10.03.2004 9:27

możecie mi nie uwierzyć, alez się zarumienił...
:oops:
przedstawiacie mnie w samych superlatywach...albo macie wadę wzroku i wad niedostrzegacie, albo...je dobrze ukryłem ;-)
jeszcze raz napiszę: nic by moje pisanie nie było warte, gdyby nie Wy, ludzie, którzy je czytacie...
bardzo Wam za to dziękuję, za świadomość, że ktoś moje wypociny czyta
:-)
pozdrawiam serdecznie raz jeszcze
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: RaF » czw 18.03.2004 21:25

gratki, Algi, oby tak dalej ;)
a korzystając z okazji chciałbym zdementować wszelkie insynuacje tych i owych jakobym nie posiadał włosów - otóż włosy posiadam, a że nie sięgają mi pasa to po prostu kwestia przedłożenia praktyczności nad przyjemność z machania nimi w tańcu zwanym pogo
o
tyle
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jander » sob 17.04.2004 10:50

Alganothorn w tym temacie pisze:urodzony 17 dnia miesiąca kwietnia roku pańskiego 1979 w przepięknym mieście Wrocław w którym nie mieszkam

Alganothornie, sto lat!
:new-bday:
Z okazji dwudziestych piątych urodzin życzę Ci, byś nie nabawił się już żadnej kontuzji, by nikt już nie "odszedł", by twoje subforum Philosophia kręciło się jak dawniej i byś był z nami do końca świata i jeden dzień dłużej!
Wszystkiego najlepszego !
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: RaF » sob 17.04.2004 11:39

Ihaaaa! A teraz Algi stawia wszystkim kolejkę ;)
Wszystkiego najlepszego :)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Gvynbleid » sob 17.04.2004 13:16

Ho ho ho, wszystkiego najlepszego Algu, dzisiaj mam akurat impreze to wypiję za twoje zdrowie; następnego tysiąca postów no i może awansu na pomarańczowy napis (tak to aluzja do modów :D), sto lat :!:
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Azirafal » sob 17.04.2004 16:10

Wszystkiego najlepszego, Algi. :D
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Chaon » sob 17.04.2004 16:18

Dołączam się do życzeń - zdrowia, szczęścia i wszystkiego naj :)
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Vampdey » sob 17.04.2004 16:27

Ja życzeń nie potrafie składać, nigdy mi nie wychodzi :)..

Wszystkiego naj Algi! :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Lechu » sob 17.04.2004 18:07

Ok, nic nie wyszło z obrazka który tu chciałem zamieścić, bo ciagle za słaby się wydawał i niezbyt odpowiedni....
Chciałem więc, bez zbędnych grafik, życzyć naszemu Największemu Statsiarzowi (oby jak najdłużej!), jednemu z najbardziej wartościowych ludzi na tym forum (i poza pewnie też) i Wielkiemu Księciowi (a to pewnie nie tak długo), wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :D
Sto lat drogi Alganothornie!! :D :D

:new-bday:

Życzy Lechu 8)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Wotan » sob 17.04.2004 23:08

no to ja też dołaczam sie do zyczen
dużo szczęścia i w ogóle i większej ilości wspólnych rowerowych wypraw, no i poza tym od jakiegos czasu luksusowe dwa filmy dla Ciebie czekają nagrane, daj znać co/jak/gdzie to podrzuce :-)
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Alganothorn » ndz 18.04.2004 12:39

:oops:
...ten tego...
:oops:
...że miło mi bardzo...
:oops:
...że dziękuję...
:oops:
...że bardzo dziękuję i bardzo mi miło
:-)
ćwierć wieku na karku, kolejne przede mną;
jeśli zdrowie pozwoli, to nastąpi 'wyprawa rowerowa: reaktywacja' i spotkania w świecie mniej wirtualnym będą znacznie częstsze;
co do filmów - nie zapominam Bożyszcze Północy, nie zapominam...
;-)
wielkie dzięki raz jeszcze
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Breja » pn 07.06.2004 1:52

Alganothorn pisze:Kids, this is a message from your Uncle Billy. Don't buy drugs. Wait until you're a rock star, and they give you them for free.
jeśli ktoś wie skąd to jest, ma nagrodę: obejrzał cudowny film


Love actually :wink:
tak,masz racje, cudowny film , chyba go sobie odświerze :D


pozdro
Mamo !! Dzieci w szkole się ze mnie śmieją, że śmierdzę trupem - płacze Jasiu - mamo!!, mmaaamo, mamoooooo.....
Awatar użytkownika
Breja
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 242
Rejestracja: czw 20.03.2003 0:34
Lokalizacja: z dupy

Postautor: Alganothorn » pn 07.06.2004 7:42

film ów sprezentowała mi najcudowniejsza osoba na świecie, dzięki czemu mam od pewnego czasu możliwość odświeżania go sobie tak często, jak tylko tego chcę...
a właściwie mamy możliwość
;-)
no nic, jeszcze raz polecam film tym, którzy go nie widzieli - mogą go zjeżdżać, a dla mnie i tak jest cudowny
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pn 07.06.2004 7:56

Myślę, że wątków w tym filmie starczyłoby na dwa samodzielne filmy. To jest mój jedyny zarzut- zbytnia kondensacja wątków, przez co niektóre są niedopowiedziane i nieskończone- przez co niepotrzebnie zaczęte. Jednak humor najwyższej próby. A Ty, Algu, jak tam sobie żyjesz/ pracujesz? Pamiętasz moją dawną propozycję odnośnie katedry?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » pn 07.06.2004 8:12

JC> jak napisałem już w innym wątku, a powtarzać nie będę, bo nie ma się czym chwalić: lada chwila będę miałwięcej wolnego czasu, wtedy przedyskutujemy sprawę, oki?
może się spotkamy w jakiś weekend na rowerach...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » wt 08.06.2004 13:20

Gotowy do boju o lepsze jutro? Jak widzę, wciąż jesteś aktywny na forum, znaczy, że o obronę jesteś spokojny. Może dwa słowa o tym, co będziesz jutro bronił?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » wt 08.06.2004 13:29

pracę magisterską, a co mógłbym innego bronić?
:-)
równouprawnienia dla homoseksualistów w stolicy w ramach pochodów bronić nie można, przynajmniej zdaniem Lecha K., wolności bronią 'nasi chłopcy' w Iraku...
;-)
pozostaje magisterka...
robię sobie przerwy od nauki i zerkam na forum - a jak zerkam, to i skrobnę...
o obronę spokojny? temat znam, to i nerwy mniejsze...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » wt 08.06.2004 13:48

Szyderczy Algu, oczywiście pragnąłem byś w dwóch zdaniach opowiedział o swojej pracy magisterskiej, o swoich wrażeniach przed jutrzejszą obroną.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » wt 08.06.2004 14:25

praca dotyczy kilku aspektów uzbrojenia egejskiego w późnej epoce brązu, z uwzględnieniem mitologii, archeologii i psychologii;
o ile chronologię względną poszczególnych elemetów opanowałem całkiem nieźle, to mam problemy z bezwzględną...nawet nie o to chodzi, że mogę uczyć się rozmaitych jej wersji, czyli 'wysoką', 'niską' i będącą czymś na kształt kompromisu między nimi - jakoś nie odczuwam wielkiej potrzeby posiadania takiej wiedzy, co utrudnia proces uczenia...
wrażenia mam dość pozytywne, liczę na to, że takie same będzie miałą jutro komisja
:-)
pozdrawiam
ps. pierwsze zdanie dedykuję najpiękniejszej kobiecie świata :-)
ps2. tak, nikt poza nią nie będzie wiedział o co chodzi :D
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Hifidelic » śr 09.06.2004 13:54

Algi, trzymam kciuki, puść smsa jak Ci poszło :)
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Wotan » śr 09.06.2004 14:26

właśnie Algi! powodzenia. Cała katedra murem za Tobą stoi:-)

aha - dzięki że dedykujesz pierwsze zdanie poprzedniego posta mojej dziewczynie, ale nie trzeba było;-)
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Jakub Cieślak » śr 09.06.2004 14:32

Hi-fi powrót?! Czyżbyś wrócił, synu marnotrawny na łono katedry? Tyś, co o potomstwie zaadaptowanym w postaci forum ZC zapomniał?
Zaczynają mi puchnąć paluchy od trzymania kciuków za Alga, dajcie znać jak coś dojdzie od niego.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron