Moje zdjecie rotfl - nudzi mi sie :)

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Manwe » pt 24.10.2003 15:36

Lechu spoczko, nie miałem na to czasu, poprawka na link i jest ok :wink:

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Manwe
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 113
Rejestracja: pt 25.07.2003 13:29
Lokalizacja: t-Quetil

Postautor: Vampdey » pt 24.10.2003 19:06

Pierwsze zdjęcie. Miało być tylko to, ale uznałem, że jest zbyt ciemne i wywoła wysyp tekstów, 'nie mówiłem? Murzyn!' :P

Obrazek

tak więc specjalnie zrobione w jaśniejszym pomieszczeniu ;) :

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

"być albo nie być"

Postautor: Xaos » pt 24.10.2003 20:14

Obrazek

foto dość aktualne, bo robione 1 września (co wyjaśnia mine ;) )

fryzura - wiem, sux, zwykle takiej nie mam, nie bójcie się =P
a ciuszki - zwykle na czarno lub beżowo się ubieram... postaram się pod koniec następnego tygodnia wrzucić jakieś fotki (bo na pewno coś pstrykniemy na koncercie KULTu w czwartek)

bonusowo macie fotke z ostatniej imprezy, która sie odbyła pod W-wą 2~3 tygodnie temu... absolutny hardcore - spirytus, vodka, winko

Obrazek

strasznie wygladam na tym, nie musicie mi tego mowic =P
Pozdrawiam,
.Xs
I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Awatar użytkownika
Xaos
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 81
Rejestracja: pt 14.02.2003 17:14
Lokalizacja: Bruxelles

Postautor: Manwe » pt 24.10.2003 20:21

absolutny hardcore - spirytus, vodka, winko


no ładnie ładnie miśku :lol:
Awatar użytkownika
Manwe
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 113
Rejestracja: pt 25.07.2003 13:29
Lokalizacja: t-Quetil

Postautor: Azirafal » pt 24.10.2003 22:12

absolutny hardcore - spirytus, vodka, winko


To jest hardcore? :shock: Ja tak mam na każdej imprezie!!! :twisted: Zajrzyjcie na 17 (chyba) stronkę O CO CHODZI???????????? i poczytajcie o imprezach forumowiczów :twisted: :twisted: :twisted:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Hifidelic » sob 25.10.2003 7:07

Prawdziwy Hardcore to drink "hard like stone" przepis jest bardzo prosty: 50ml spirytusu + łyżeczka kwasku cytrynowego. Boli. ;)
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Lechu » sob 25.10.2003 7:22

Nie, hardcore (pomijam ten z 16 strony O CO CHODZI???????????) to wódki ile wlezie, gin, blue curacao (czy jak to sie pisze), martini, tonic, pepsi, sok pomarańczowy, sok pomidorowy, sok jabłkowy, woda z ogórków kiszonych, keczup, smietana, mrożone truskawki, całośc przyprawiona solą, pieprzem, cukrem i wstrąśnięte nie mieszane. Ma wyborny smak żygów.
Mogłem pominąc któryś ze składników, ale to chyba wszystko jedno - wazne żeby sponiewierało :mrgreen:
Anyway, po wypici czegoś takiego (w całości), miałem problem do końca imprezy - nie dałem rady się wyżygać :D Wiecie co to za ból?

Pozdrawiam wszystkich hardcore'owców (szczególnie Aziego :D )

PS Nie odbiegajmy od tematu :P
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Jakub Cieślak » ndz 26.10.2003 8:44

Jako klasyczny pijus i moczymorda przestrzegam was, że prawdziwy hardcore zaczyna się, kiedy zaczynamy o tym wszystkim myśleć codziennie i mieć okazję z kimś wypić. Azi wie, co to jest hard core, ponieważ jego tajemnicza organizacja ma to chyba zapisane w statucie- odnaleźć najlepszą definicję pijackiego hard core'a. Nie prześcigujcie się w przechwalaniu: co, kto wypił i co po tym miał. To tylko o was gorzej świadczy- nie lepiej.
Skupmy się lepiej na zdjęciach...
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Chaon » ndz 02.11.2003 19:29

Dziś, w zaduszki, wzięłem aparat na cmentarz, brat mi fotek kliknął kilka i oto co wyszło :) Pierwsza fotka jest przerobiona na czarnobiałą bo kolory wyszły naprawdę naprawdę bardzo bardzo, ale to bardzo beznadziejnie :P Na trzeciej fotce, też nieciekawie wyszły, ale tam przerabianie już nic by nie dało. Na zdjęciach możecie podziwiać mój ulubiony, genialny czarny płaszcz, pożyczony parasol (w końcu jednak nie padało i się nie przydał, ale co to za dżentelmen bez parasola :wink: ), szalik czarny wspaniały oraz Chaona przecudnej urody :shock: :roll: :P :wink:.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:mrgreen:

Pozdrawiam
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Alganothorn » ndz 02.11.2003 19:46

pomijając uwagi natury fotograficznej, największe wrażenie zroniła na mnie Twoja fryzura...
żel czy pianka?
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: RaF » ndz 02.11.2003 19:49

Jesteś pewien, że to jest czarny płaszcz? ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Chaon » ndz 02.11.2003 20:00

Żel. Bez niego wyglądam bardziej rozczochranie niż wokalista The Cure i Spike z Cowboy Bebop razem wzięci :P
RaF: a jaki Ty kolor widzisz? :P
Pozdrawiam
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Alganothorn » ndz 02.11.2003 20:09

RaF widzi efekt niedobrania kliszy do warunków pogodowych, ew. kiepskiej kompensacji, która z czerni uczyniła brązy...
częsty błąd, nic specjalnego
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Chaon » ndz 02.11.2003 20:22

O kliszy nie ma mowy, bo to cyfrówką robione było. Nie wiedziałem, że wygląda na brązowy :shock: Mam monitor ciemno ustawiony i nie mogę go rozjaśnić, więc mi wydaje się czarny... Kurde, ale zonk... W każdym razie wyobraźcie sobie, że jest czarny (bo jest! ). Ale lipa, całe zdjęcia do bani :(
Pozdrawiam...
EDIT: PS: Ale Wy jesteście! Czepiacie się o jakieś kolory i błędy, a to nie one są najważniejsze na tych zdjęciach tylko ja! :x
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: RaF » ndz 02.11.2003 21:27

Alganothorn pisze:RaF widzi efekt niedobrania kliszy do warunków pogodowych, ew. kiepskiej kompensacji, która z czerni uczyniła brązy...
częsty błąd, nic specjalnego
:-)
pozdrawiam

powiedziałbym nawet, że u mnie jest to kolor wręcz buraczany... ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Xaos » ndz 02.11.2003 21:33

Chaon z ta fryzura wygladasz jak ten gosc z 'Equilibrium' =P
Awatar użytkownika
Xaos
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 81
Rejestracja: pt 14.02.2003 17:14
Lokalizacja: Bruxelles

Postautor: Hifidelic » pn 03.11.2003 9:51

Niebieski filtr rozwiąże sprawę kolorystyki (tak na przyszłość).
A tak na marginesie - fryz zrywa kask :), ale do "szczeciniaka" (krótko z przodu, długo z tyłu) się nie umywa... ;)
Dobra rada - spróbuj czasem zrobić jakąś minę, albo się uśmiechnąć, bo na wszystkich zdjęciach wyglądasz tak samo.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Alganothorn » pn 03.11.2003 10:05

oj hifidelicu, mina Chaona to jego znak firmowy, on ma taką zawsze
;-)
jedyny problem, kiedy musi coś powiedzieć, bo wtedy narusza ustaloną mimikę...
nie każda cyfrówka pozwala zamieścić filtry - ja tam bym polecał polaryzacyjny, powinien wystarczyć, a daje również inne efekty, bardzo miłe dla oka
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pn 03.11.2003 10:26

Tak, Chaon reprezentuje ostatnio dość szeroką paletę zdjęć w różnym nastroju reprezentowanym zawsze przez ten sam układ brwiowo wargowy. Swoją drogą pytanie, co też Was, dżentelmeni napadło, żeby chodzić na sesję zdjęciową na cmentarz? Czyżbyś, Chaonie zakupił sobie nowy płaszcz i chciałeś sprawdzić jego fotogeniczność? Elegancki klimat zdjęć, proponowałbym poeksperymentować z różnym kadrowaniem- niech przede wszystkim nie umieszcza Ciebie z punkcie centralnym kadru, ale nieco z boku. Zdecydowanie wzbogaca treść obrazu. Takie ujęcie centralne twojej znakomitej osoby rozbija płaszczyznę obrazu na dwie równe części nie kończące się na niczym. W ostatnim zdjęciu widać najlepszą kompozycję kadru. Twoja twarz nieco z boku, trójkąt utworzony przez oddalające się drzewa i fotografia kończy się na rozmazanych sylwetkach spacerowiczów. Bardzo dobrze zakomponowane zdjęcie.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Hifidelic » pn 03.11.2003 10:29

Podstawowe filtry, które po prostu TRZEBA mieć to polaryzacyjny (niezastąpiony na dworze), UV i jakiś do robienia zdjęć pod światło (dyfrakcyjny, albo gwiazdkę - ja preferuję gwiazdkę).
Co do aparatów cyfrowych, to bardzo chciałbym mieć dokładnie taki aparat jak teraz (Minolta 505si) tylko że cyfrowy... Niestety, taka lustrzanka to koszt przynajmniej 12 tysięcy złotych... Więc jeszcze chyba na to trochę poczekam...
A jak się robi zdjęcia aparatem, który nie daje możliwości montowania filtrów, to trudno się dziwić, że kolory są dziwne. Coś za coś. Albo tanio, albo dobrze.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Jakub Cieślak » pn 03.11.2003 11:06

W sumie najlepiej sprawdzającym się sprzętem jest klasyczna lustrzanka pozbawiona wszelkiej elektroniki. Tanio, znakomicie i w pełni profesjonalnie można się bawić. Niestety moja ukochana, bardzo stara Konica skiepściła się już jakiś czas temu i teraz szukam jakiegoś pudełka, które pasowałoby do moich obiektywów od Konici.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Jakub Cieślak » pn 03.11.2003 11:07

Aha i nie zapominajmy o filtrze do opalania i do kawy! :-D
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Hifidelic » pn 03.11.2003 11:13

No i filtrze oleju i filtrach Lindleya :)
Z elektroniką, czy bez - lustrzanki są super.
Ja wolę z elektroniką. Zdarza się, że nie mam po prostu czasu, żeby ręcznie ustawić parametry. Automat jest wtedy bezcenny.
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Chaon » pn 03.11.2003 11:47

:shock:
Ale wy robicie z igły widły :shock:
Zrobiłem sobie kilka zdjęć, żeby ludzie wiedzieli jak wyglądam, a na katedrę wstawiłem, bo czemu nie. To miało być ot tak sobie, a nie na konkurs fotografii :shock:
Mój brat mi robił zdjęcia, on się na tym zupełnie nie zna, więc dobrze że wyszły jak wyszły - mogło być gorzej. Zdjęcia są obcięte na maksa, bo mam limit objętościowy na stronce na którą ją wrzucałem.
Robiłem na cmentarzu, bo uwielbiam to miejsce.
Jeszcze jakieś problemy? :?
Pozdrawiam
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Alganothorn » pn 03.11.2003 12:34

jeśli chodzi o lustrzanki, to są najbardziej uniwersalne, ja preferuję w pełni manualne...no, z preselekcją przesłony i koniec
:-)
lustrzanką cyfrową, która ma iść w segment amatorski, jest eos 300d, 6.3 mega matryca i jakieś 850 ze szkłem kitowym w stanach koszci teraz...
pozdrawiam
ps. manual focus rządzi :-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pn 03.11.2003 12:49

Chaonku, my tak z miłości! :-D
Tak się podjęliśmy konstruktywnej dydaktyki celem spowodowania u Was chęci poeksperymentowania z aranżacją, kompozycją (takoż zdjęcia jak i rozstawienia Twoich brwi i warg)...
To po prostu kolejny pakiet dobrych rad wujka Alganka i ciotki JotCetki z posłowiem stryjka HajFajdelka.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: bejzkik » pn 03.11.2003 14:37

zaczynam dostrzegać podobieństwo z Twoim awatarkiem
ten sam entuzjazm ;)
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Chaon » pn 03.11.2003 18:21

Jakub Cieślak pisze:(takoż zdjęcia jak i rozstawienia Twoich brwi i warg)...


Jeśli myślisz, że rozstawię tak jak na Twoim avatarze, to niestety muszę Cię zawieść :D

Wujka, ciotki ( :shock: ), stryjka...Rodzina Addamsów? :)
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pn 03.11.2003 23:30 przez Chaon, łącznie zmieniany 1 raz
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Alganothorn » pn 03.11.2003 21:57

jeśli Addamsowie, to pomysły mam w typie Festera, zachowanie w typie Wednesday, a rozmiary w typia Lurcha...a ukochaną kocham jak Gomez Morticię
:-)
powiedzmy, że nie identyfikuję się z nikim z tej familii
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Chaon » pn 03.11.2003 23:35

A włosy jak wujek Edek i gotujesz jak babcia Addams? :wink: Pomysły jak Fester? Biedne koty... :)
Pozdrawiam
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Alganothorn » pn 03.11.2003 23:56

chciałem zauważyć, że to Fester obrywałwskutek swoich działań, moje koty są w pełni bezpieczne;
a gotuję bardziej jak Makłowicz
;-)
znaczy - dużo przy tym mówię...
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Sorden » wt 04.11.2003 0:04

Ludzie... tu maja byc zdjecia a nie chat :P
Pzdr!
p.s. Plaszcz rzeczywiscie jest jakis taki "nieczarny" :wink:
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: '//iedzmin » wt 04.11.2003 0:49

ME RIGHT :P
Obrazek


ME RIGHT :P
Obrazek

Czrne gacie ;p
Obrazek


Ten wszechobecny alkocholez ;p
Obrazek



me Chosen ;-)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Farvus » pt 07.11.2003 23:43

To jest próba możliwości Photoshopa (zdjęcie jest słabej jakości, zrobione w mieszkaniu przez kamerkę internetową). Niedługo przerabiam się na krasnoluda, hahaha.
Prosze tego nie traktować na poważnie :D.

Obrazek
Awatar użytkownika
Farvus
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: pt 21.03.2003 23:57
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: RaF » sob 08.11.2003 18:24

spróbój upodobnić się do tego stworka z twojego avatarka ;) ;) ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości