Alganothorn

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Alganothorn » pt 16.01.2004 10:39

a ja fatalistycznie napiszę tak:
jak będzie mi brakować 1 posta do nowej rangi, otrzymam rangę moderatorską i nijak nie dowiem się jaka jest ta następna...
:-(
o!
ale kto wie, może jednak się dowiem...a nawet dowiemy
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Isztar » pt 16.01.2004 14:00

:roll:

oj zwierzaku z Himalajów Ithilien chyba ma rację, nie ma ludzi idealnych, a poza tym "oczy są ślepe; szukać należy sercem", nieprawdaż?
Isztar
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 9
Rejestracja: pt 09.01.2004 14:00

Postautor: Alganothorn » pt 16.01.2004 15:12

akurat Ithilien napisała, że są...znaczy, że ja jestem
:oops:
a o tym, że nie jestem napisałem ja...
szukać sercem? i owszem, zwłaszcza, jak się umie interpretować właściwie wskazania serca
;-)
swoją drogą mało kto używa tu mojego 'życiowego' nicka, zaskoczenie poniekąd...
pozdrawiam
ps. śliczny nick, od razu kojarzy mi się z jakże niedocenioną komedią...
:-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Isztar » pt 16.01.2004 21:15

...mhmm...lubię zaskakiwać :;-)
tylko dlaczego od razu Isztar i komedia?
Isztar
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 9
Rejestracja: pt 09.01.2004 14:00

Postautor: Alganothorn » pt 16.01.2004 21:23

bo komedia miała taki właśnie tytuł
:-)
może w zamierzeniu miał to być inny film, ale wyszła komedia...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Azirafal » pt 16.01.2004 22:11

Po raz: właśnie też zauważyłem, że ktoś do Cię nieKatedralnym nickiem zasuwa (znam go ja, a jakże! :P ). Ktoś znajomy? 8)
Po dwa: rzeczywiście niedoceniona komedia... Boskie "Yeish!" Hoffmana jako beduina! :mrgreen: I te ich piosenki... Sama słodycz. :)
Po trzy: nie wiem jak żeś to zhack'ował, mój drogi Algi, ale popatrz na numerację stron na tym screenie! :twisted:

Obrazek

P.S. I znowu przez działający wolno niczym żół na 100 metrów internet postnięcie tego tu posta zajęło mi jakieś 0,5 godziny do 1 godziny. Przez co:

- odpowiedź na posta Algiego już dawno jest i jeszcze raz Algi się nawet zdążył wypowiedzieć
- temat poruszony przeze mnie w punkcie 3 został już opisany gdzie indziej, ale przynajmniej JA mam screen'a! :twisted:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » sob 17.01.2004 12:35

nie wykluczone, że ktoś znajomy - jeśli będzie się chciała ta osoba przyznać, wie jak mnie poinformować...
;-)
a film niesamowity, z tekstami w typie 'powiedz im, że Amerykanie sprzedają im nową broń, ale nasza jest lepsza, bo sprawdzona (pokazując broń z WW2 i karabiny skałkowe)'
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Isztar » sob 17.01.2004 15:43

[
ta osoba miala 2 lata kiedy powstał ten film, ale nie omieszka obejrzeć przy okazji... a czy się przyzna ...hmm może kiedyś
:-)
miłego dnia
Isztar
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 9
Rejestracja: pt 09.01.2004 14:00

Postautor: Alganothorn » sob 17.01.2004 19:14

czyli najlepsze życzenia z okazji ubiegłorocznego wkroczenia w dojrzałość
:-)
no, na to przynajmniej wskazują pospieszne obliczenia...
będę czekał na ów dzień...nie wiem, czy z niecierpliwością, ale na pewno z ciekawością
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Isztar » ndz 18.01.2004 22:06

Alganothorn pisze:czyli najlepsze życzenia z okazji ubiegłorocznego wkroczenia w dojrzałość
:-)
no, na to przynajmniej wskazują pospieszne obliczenia...
będę czekał na ów dzień...nie wiem, czy z niecierpliwością, ale na pewno z ciekawością
;-)
pozdrawiam


dziękuję za życzenia, wkroczenie w dorosłośc było niezwykle udane ;-)

a teraz polecam Mini Max w 'Trójce' - WARTO!!
:-)
Isztar
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 9
Rejestracja: pt 09.01.2004 14:00

Postautor: Alganothorn » pn 09.02.2004 12:16

jestem tu rok, miesiąc i trzy dni...
kawał czasu;
chciałem tylko napisać, że fajnie mi tu, niezależnie od różnych ruchawek, jakie się pojawiają i znikają: jest mi tu dobrze, dobrze mi się tu pisze i z przyjemnością czytam całą masę postów: mądrych, celnych, naiwnych albo zupełnie idiotycznych, ale wszystkie razem tworzą to miejsce i ciągle się tu dobrze czuję;
praktycznie post bez głębszej myśli, więc zamieszczę ją tutaj w brzmieniu oryginalnym:
Kids, this is a message from your Uncle Billy. Don't buy drugs. Wait until you're a rock star, and they give you them for free.
jeśli ktoś wie skąd to jest, ma nagrodę: obejrzał cudowny film
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Mag_Arden » pn 01.03.2004 18:22

jestem tu rok, miesiąc i trzy dni...
i nie widzelim twojego zdjęcia, jedyno co wiemy to twoja posturka w świetle bogini luny (ups fantasy za bardzo uderza mi do głowy). Daj normalne, a poza tym cos huderlawy jestes. A jesli mnie pamiec nie zwodzi to już napisałeś, że ktoś nie chciałby się z toba mierzyć. Otóż wiec, że twoja postura cherlawa to nic w porównaniu z potegą magii którą władam :)( i znowu fantasy). Wiec moze czas się ujawnić??
"Życie jest tylko przechodnim półcieniem
Nędznym aktorem, który gra swoją rolę
Przez parę godzin wygrawszy na scenie
W nicość przepada - powieścią idioty
Głośną, wrzaskliwą, a nic nie znaczącą"
Makbet
Awatar użytkownika
Mag_Arden
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 58
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:36
Lokalizacja: Lodowy dwór pólnocy

Postautor: Fett » pn 01.03.2004 18:36

Twój odwieczny bład... Czy posttura świadczy o sile? Zresztą wilko, konio i inne łaki nie są grube (no może poza niedźwiedziołakiem :P ).
Obrazek
Awatar użytkownika
Fett
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 322
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:54
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Mag_Arden » pn 01.03.2004 19:51

postura wilkołaka, koniolaka itd-tka :)-wszystko i tak nie zwycięzy potęgi magii. Ale poco innego teraz odposałem. Tak machinalnie (sam nie niewiem po co) kliknełem na Uzytkowników. chciałem sprawdźić który jestem na lisice pod względem postów (nie narzekam). A tu patrze...na pierwszym miejscu ...Alganothron. Ma nawet więcej postów niż sam wielki administrator forum!!! (no oc adminowi też trzeba sie podlizac, bo kiedys mialem u niego wpadke). No cóz algi tylko pochwała, a ty się dziwisz, że o tobie jest topic :)
"Życie jest tylko przechodnim półcieniem
Nędznym aktorem, który gra swoją rolę
Przez parę godzin wygrawszy na scenie
W nicość przepada - powieścią idioty
Głośną, wrzaskliwą, a nic nie znaczącą"
Makbet
Awatar użytkownika
Mag_Arden
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 58
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:36
Lokalizacja: Lodowy dwór pólnocy

Postautor: Alganothorn » wt 02.03.2004 10:30

wrzuciłem tu kiedyś kilka fotek (w tym pamiętne z Browningiem M2 znanym wszystkim miłośnikom Fallouta, którego to zdjęcia zazdrościł mi niejaki Wiedźmin ;-) ), jednak w wyniku działań nieprzewidzianych przeze mnie zostały usunięte i ich już nie ma;
jak wyglądam - można zapytać Azirafala, JC albo Wotana, tudzież poczekać na moment, kiedy zamieszczę inną fotkę...
chuderlawy to ja akurat nie jestem na pewno, o tym mogę zapewnić z całym przekonaniem
:D
pozdrawiam
ps. zdzwiwiłbyś się magią zmiennych...mam nadzieję, że nigdy zadzwić Cię nie będę zmuszony
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Azirafal » wt 02.03.2004 10:42

Algi stanowczo nie jest chuderlawy. Niedźwiedziowaty? Hmmm... Może jak taki wyjątkowo potężny, łażący na dwóch tylnich łapach grizzly. :twisted:

A szczerze. Algi ma prawie 2 metry wzrostu, z metr w barach i z pewnością jednego nie ma współnego z wilkołakiem - włosów. Ma ich zatrważająco mało :twisted: A zdjęcie z Browningiem robiło tu swego czasu furorę i wszystkim ślina z pysków leciała z zazdrości :wink:

Mag_Arden ==> Ty się nie przejmuj tak jego postami. On tu został pierwszym "pościarzem", wyprzedzając samego Lecha (wtedy to imię budziło grozę! :twisted: ) i od paru ładnych miesięcy nie schodzi ze stołka premiowanego medalem numer 1. I nie zanosi się, by cokolwiek go stamtąd zabrało! :twisted: :twisted: :twisted:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sorden » wt 02.03.2004 12:22

hehe... Azi :P Kiedys to Klarkash-ton budzil groze :P ale wszystko przemija :P
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Alganothorn » wt 02.03.2004 12:48

kiedyś wiele imion budziło grozę...
;-)
na wspominki się zebrało, hę?
:-)
a co do włosów Azi, to mam ich nieco więcej teraz - zwłaszcza, że ostatnio zarost strzygę, a nie golę...
:D
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Sorden » wt 02.03.2004 12:51

upodabniasz sie avarta :P
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Alganothorn » wt 02.03.2004 12:58

Sorden pisze:upodabniasz sie avarta :P

broń boże!
jestem dużo, hem, ten tego, masywniejszy...
;-)
...poza tym publicznie nie chadzam nago; do ogona też mam zastrzeżenia
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lechu » wt 02.03.2004 14:23

Heh był kiedyś jakiś Lechu tutaj, straszył tysiącem postów, ale cóż, Algi zaczął szaleć i już się Lecha nikt nie boi :roll: Zostały tylko bajki do straszenia nowych userów :lol:

Algi pisze:...poza tym publicznie nie chadzam nago; do ogona też mam zastrzeżenia

Moja perwersyjna natura sprawia że mam dziwne skojarzenia czytając ostatnie stwierdzenie........................................ :oops:

......no ale brakuje tam "mojego", więc chyba nie ma się czym przejmować, heh


hehe

he


Pójdę już :D
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Hifidelic » wt 02.03.2004 14:35

Gdzieś padlo twierdzenie, ze im ktoś ma więcej postów, tym ma dłuższy ogon, czy coś w ten deseń. Pamiętacie?
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Alganothorn » wt 02.03.2004 14:43

może i gdzieś tak było, ale ja nie widzę różnicy pomiędzy 1000 a 3000 postów...
;-)
pozdrawiam
ps. co nie znaczy, że u innych jest tak samo...
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Hifidelic » wt 02.03.2004 14:46

Wynika to z tego, że powyżej 500 postów ogon powiększa się już wyłącznie w czwartym wymiarze :D
Czytaliście śniadanie mistrzów? :lol:
Obrazek
Debian Sid i jest git!
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Mag_Arden » wt 02.03.2004 22:34

a moze niedługo alg ibedzie miał nowy szalik (z włąsnego ogona) dlatego ci co go znają osobiscie niech mu się przyglądają.

kiedyś wiele imion budziło grozę...

jak to mawia pewien koleś: "zawaiło grozą", ale teraz przewiało i poszło wiac dalej :), a wiec juz tylko niektóre imiona budzą co jedynie strach
"Życie jest tylko przechodnim półcieniem
Nędznym aktorem, który gra swoją rolę
Przez parę godzin wygrawszy na scenie
W nicość przepada - powieścią idioty
Głośną, wrzaskliwą, a nic nie znaczącą"
Makbet
Awatar użytkownika
Mag_Arden
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 58
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:36
Lokalizacja: Lodowy dwór pólnocy

Postautor: Fett » śr 03.03.2004 6:58

Ehmmm... Pamiętaj o prawach autorskich... To ja kożystam z tego powiedzonka w domu, w szkole itp. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Fett
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 322
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:54
Lokalizacja: jestem?

wersja 1.1

Postautor: Mag_Arden » śr 03.03.2004 14:47

moze z tego powstanie FORUMOWY SMIEC, ale musze bo inaczej sie udusze

Ehmmm... Pamiętaj o prawach autorskich... To ja kożystam z tego powiedzonka w domu, w szkole itp.
to powiedizałe, że mówi to pewien koleś. poza tym ja zawsze dokanczam, ze powaiło., przewiało i poszło wiać dalej :P

aby jeszcze nie stracic tego postu przez usunieice walne wierszyk o algim (akurat mam wenne)

Alganothorn w poświacie księżyca
ustaje i robi wyjca
Nagle mag nadchodzi
Który zarazem za dobrego zabójcę uchodzi
Z bestią się zmierzyć zamierza
Nie mówiąc wcześniej pacierza
Walka się rozpoczyna
Kto wygra? Człowiek, czy zwierzyna??
Mag Arden
Ale ja mam wenne to już mój drugi wiersz na tym forum. Zagadnijecie o kim mowa w wierszu. Jesli chcecie sie dowiedzec co było dalej odwiedzcie jutro okolo 21 mój blog. Postanowiłem wmalowac tam algiego jako wilkołaka....ale to dopiero jutro ;) adres bloga http://magarden.blog.onet.pl
Ostatnio zmieniony śr 03.03.2004 18:26 przez Mag_Arden, łącznie zmieniany 1 raz
"Życie jest tylko przechodnim półcieniem
Nędznym aktorem, który gra swoją rolę
Przez parę godzin wygrawszy na scenie
W nicość przepada - powieścią idioty
Głośną, wrzaskliwą, a nic nie znaczącą"
Makbet
Awatar użytkownika
Mag_Arden
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 58
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:36
Lokalizacja: Lodowy dwór pólnocy

Postautor: Alganothorn » śr 03.03.2004 14:59

ja rozumiem, że licencia poetica, że wolność wyrażania tak w formie, jak i w treści (w pewnych granicach), ale proszę...
...trzymaj rytm, licz sylaby i przeczytaj po napisaniu - może mniej będzie 'kisężyców'...
...w poście samym literówki przeboleć jakoś przeboleję, ale żeby w formie wierszowanej też?
please...
a co do adresu bloga - jeśli ktoś jest taki lotny, że nie zauważy Twojego podpisu, to nie poradzi sobie, jeśli mu napiszesz, żeby kliknąć na ten link, bo sam na to też nie wpadnie...
;-)
pozdrawiam
EDIT:
5 minut myślenia, zachowanie mniej więcej treści, zachowanie rytmu i rymów...
Algi w lunarnym brzasku
wstał i narobił wrzasku
wtem przylazł mag samochwała
chce coś od jego ciała
a właściwie od niego:
chce widzieć go zabitego...
lecz się paskudnie przeliczy:
Algi go kopnął, mag kwiczy...
;-)
rytm sylabowy 7 - 9 - 7 - 8
jakbym miałwenę, może bym pokombinował w sonet...
:-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » śr 03.03.2004 15:16

Wrzucę dwa słowa, bo na reszcie forum nic się nie dzieje. Algi rzeczywiście zajmuje dużo przestrzeni, ale głos jakiś niedopasowany to tej masy. Jak go zobaczyłem po raz pierwszy, spodziewałem się, że głosem będzie mógł zrzucać jabłka z drzewa i straszyć psy. Tym czasem posiada on głos normalny, pobrany od jakiegoś osobnika standradowego rozmiarem swym i posturą. Odetchnąłem lekko jak już się odezwał i dogadał mi na temat Piratów z Karaibów z topicu Filmy.
Jak Ty się, Algu na rowerze będziesz z zarostami poruszał? Aerodynamikę pogarszasz jak i tak już masz ciężko.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » śr 03.03.2004 15:20

Jakub Cieślak pisze:Wrzucę dwa słowa, bo na reszcie forum nic się nie dzieje.

dzięki JC...tylko jeśli wszędzie posucha, to zaglądasz tutaj...
:-(
a na rowerze - chwilowo jeszcze odpuszczam sobie, zaczną tym razem dopiero na wiosnę, zdrówko chwilowo nie pozwala...a raczej: rozsądek nie pozwala (a co, mam coś takiego...);
nie przeszkadza za to w grze w kosza, więc pewnie będzie ok, nic się nie bój...poza tym el draque jest za dobry, żeby mój zarost cokolwiek miał komplikować w jeździe
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » śr 03.03.2004 15:27

Nie traktuj tego personalnie, w ogóle do off topa przestałem zaglądać, rzadko w ogóle mam czas zajrzeć na forum teraz. A stwierdziłem, że warto zajrzeć do naczelnych nurtów OT, żeby pokazać się, że żyję. Szlifuj rower, bo na pierwsze ciepło zarządzę jakieś sporty. Acha i mini miting katedralny się szykuje, ale o tym później i w innym temacie. Jak już termin będzie.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » śr 03.03.2004 15:33

poczułem się urażony JC - każdy wie, że el draque jest zawsze gotów do akcji!
a że łątwiej Cię upolować na Literaturze i...gg niż na offtopach to inna bajka
;-)
a odnośnie spotkania katedralnego, to jakoś mój entuzjazm opadł, więc nie piszę się na 100%
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » śr 03.03.2004 15:40

No dobra, więc może poprawię Twój entuzjazm jeśli zdradzę (może dobrze, że tu, nikt się tego tu nie będzie spodziewał), że powinno udać się skoordynować kilku cennych katedrowiczów. Zainteresowani są: Chomski (który ma przyciągnąć RaFa za włosy), hifidelic, Yaqza (który ma przyciągnąć za włosy Yogurta).
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Fett » śr 03.03.2004 16:41

A ja to co? :) Jak byłby jakiś katedrowy zjazd, to też się postaram pojawić :D Tylko powiedzcie kiedy, gdzie i na ile? I ile? :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Fett
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 322
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:54
Lokalizacja: jestem?

sprostowanie

Postautor: Mag_Arden » śr 03.03.2004 18:31

Jak się ma wenne to się pisze. Poza tym nie miałem fett'a na GG, a sam do literówek jestem skory. Fett może poświadczyć swoimi zmarnowanymi nocami, kiedy mi coś poprawiał (np. opowiadanie). Teraz wierszyk jest dobry. A jako autor musze oskarżyć cię o plagiat!!!! Tym samym mogę wycisnąć z ciebie trochę grosza, Ale tego nie zrobię, bo by mnie fett z siekierką ganiał :P.
"Życie jest tylko przechodnim półcieniem
Nędznym aktorem, który gra swoją rolę
Przez parę godzin wygrawszy na scenie
W nicość przepada - powieścią idioty
Głośną, wrzaskliwą, a nic nie znaczącą"
Makbet
Awatar użytkownika
Mag_Arden
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 58
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:36
Lokalizacja: Lodowy dwór pólnocy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości