LOTTO

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

LOTTO

Postautor: Shizm » sob 17.05.2003 12:27

Ostatnimi czasy niezle kumulacje sie pojawiaja, wiec sie zastanawiam co byscie zrobili jakby tak sie wam trafilo takie szczescie?

Pozdrawiam!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Lord Turkey » sob 17.05.2003 12:30

Ja bym część wydał na przyjemności, część odłożył na czarną godzinę, a resztę spróbował zainwestować.

Tylko nie pytaj w co :wink:

Pozdrawiam
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Avathar » sob 17.05.2003 12:54

hmm....ja bym kupił sobie to co zawsze chciałem...domek na zielonym polu w Nowej Zelandii....no i napewno bym podróżował gdzie sie da..no ale w takim układzie kasa szybko by sie skończyła :D
A gdyby była to suma niewystarczająca dla spełnienia w-w,to bym wyremnotował calutkieeeeeee mieszkanie :D Starych bym do innego wysłał (oczywiście też ładnego) , a brata do akademiku !!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Podrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Draven » sob 17.05.2003 13:32

a ja bym wszystko rozdal na cele dobroczynne.... buhahahaha
Karczmarzu wina!!! Pijmy i bawmy sie w ime Liadriel'a!!!
Awatar użytkownika
Draven
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 57
Rejestracja: śr 26.03.2003 14:46
Lokalizacja: Las Loren

Postautor: Lord Turkey » sob 17.05.2003 13:35

nie buahahaha tylko MUAHAHAHAHAHA :twisted:

A tak poważniej to mówisz serio czy tylko żartujesz? Bo nie kżdego stac na taki gest 8)

Pozdrawiam
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Draven » sob 17.05.2003 13:44

az taki dobry to ja nie jestem. i nie stac mnie na taki gest. ale gdybym naprawde nie wiedzial co robic z kasa to kto wie czy czesci tej kasy bym nie poswiecil na jakis szczytny cel :D
Karczmarzu wina!!! Pijmy i bawmy sie w ime Liadriel'a!!!
Awatar użytkownika
Draven
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 57
Rejestracja: śr 26.03.2003 14:46
Lokalizacja: Las Loren

Postautor: Lord Turkey » sob 17.05.2003 13:51

Tak właśnie myślałem :twisted: - skąpcze ty :wink:

A ja nie daję bo nie mam :P

Pozdrawiam
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Ryan O'Connell » sob 17.05.2003 14:17

Po pierwsze primo totek to podatek od głupoty (dlatego głównie kobiety grają).
Po drugie secundo gdybym miał duuuzą kasę (nie wierzę jednak, że z Lotoo) zainwestowałbym ją we własny biznes. Dopiero dochody mógłbym rozdawać na lewo i prawo biednym (jak ja teraz ;) ) studentom.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 270
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: Lord Turkey » sob 17.05.2003 14:19

Od razu uprzedzam, że ja w Lotto nie gram 8) - jedynie babcia (raz nawet wygrała 200 zł :shock: )

Pozdrawiam :wink:
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Draven » sob 17.05.2003 14:45

raz kiedys gralem cos w rodzaju Lotto, ale to bylo w Kanadnie a do wygrania bylo 26 milionow dolarow kanadyjskich :shock:
niestety nic nie trafilem :cry:
Karczmarzu wina!!! Pijmy i bawmy sie w ime Liadriel'a!!!
Awatar użytkownika
Draven
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 57
Rejestracja: śr 26.03.2003 14:46
Lokalizacja: Las Loren

Postautor: Ryan O'Connell » sob 17.05.2003 14:51

Ale Twoje pieniądze trafily do kieszeni jakiegoś szczęśliwca :lol:. Prawdopodobieństwo mówi, że grając całe życie na tych samych numerach masz kilka dziesiątych części promila na to, że wygrasz główną nagrodę. Chyba nic więcej nie trzeba mówić... ;)
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 270
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: Lord Turkey » sob 17.05.2003 15:02

Ja powiem jedno: szczęśliwej drogi!!! :wink:

A co do metod na zwycięstwo widziałem kiedyś program, który obliczał kombinacje na podstawie poprzednich wygranych i podawał ile razy trzeba wysłać kupon i jak go wypełnić, aby wygrać... na szczęście był darmowy bo inaczej wielu ludzi wywaliłoby pieniądze w błoto.
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Ryan O'Connell » sob 17.05.2003 15:21

Taki program oszukuje, bo nie podaje prawdopodobieństwa na wylosowanie danej kombinacji w tym tygodniu (dniu?) a 1 - prawdopodobieństwo, że taka kombinacja znowu (na ileś razy z rzędu) nie wystąpi. :)
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 270
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: Alganothorn » sob 17.05.2003 18:39

wszystko zależy od kwoty, jaka bym wygrał...
zasadniczo, kiedy mam ekstra pieniądze, 10% wydaję na bzdety i przyjemności w ramach świętowania, a nad resztą się zastanawiam...teraz na tej zasadzie byłem na dobrej pizzy, a za resztę kupiłem sobie okularki oakleya ;-)
w ramach lotto możliwości są większe, ale dzielenie skóry na niedźwiedziu...
no dobrze: kupiłbym lancię fulvię, odnowił i miałbym najcudowniejszy samochód świata :-) :-) :-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lechu » sob 17.05.2003 19:15

Hmmmm ano trochu się nad tym myślało, podczas niezobowiązującej czynnosci w pewnym ustronnym miejscu :wink:
No więc gdybym załapał się na taką kumulację, i oczywiście wybrnął cało z szoku jaki to wywołuje, to... po kolei:
Kupiłbym chwirę, taką nie za dużą, ale też nie małą (u nas za Białymstokiem takie stoją w jednym miejscu - marzenie :) ), oczywiście na skraju miasta, może trochę dalej. Chatę wyposarzyłbym w najlepszy dostępny sprzęt nagłaśniający, do tego salę z porządnym ekranem, podpiął bym pod to mego ślicznego PS2, i ciął ile wlezie we wszystkie gry :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wiem, płytkie to, ale to jedna z wielu rzeczy :D Dalej wybrał bym się do Japonii, na długą wycieczkę, nakupowałbym ile wlezie płyt, mang, gier, wszystkiego co wpadnie w ręce, znalazłbym sobie jakąś fajną Japoneczkę (przy takiej kasie bez problemu :wink: ), i albo zostałbym tam na stałe, albo zabrał ją i cały zakupiony dobytek do domu. I żyłbym długo i szczęśliwie z samych procentów.
Oczywiście odrobiną kasy bym się podzielił z bliskimi, bo to lipa tak ja bogaty a oni wszyscy by zostali biedni, kupił bym kumplom jakieś wyczesane fury, robiłbym imprezy, itp. Jednym słowem - bym rządził :mrgreen:

:wink: :wink: :wink:

Ufff no to ulżyłem sobie, i nie bierzcie tych bredni na poważnie. Tak naprawdę nawet nie próbuję sobie na serio wyobrażać i planować co bym zrobił, bo szansa na wygraną jest zbyt mała :D

Ryan -> pozdrowienia od mojej mamy, jej się czasem w lotka zdarza zagrać.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Ryan O'Connell » sob 17.05.2003 19:21

Lechu - Pozdrów mamę. Moje też grywa. :D Poza tym musiałbyś mieć ze trzy kumulacje i wygrać jako jedyny, żeby wymienione zachcianki spełnić. Szczególnie tą z furami dla znajomych (namnożyliby Ci się szybko). A co do PS2 to nie kupiłbyś wtedy kilku innych konsolek? 8)
Awatar użytkownika
Ryan O'Connell
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 270
Rejestracja: wt 29.04.2003 12:44
Lokalizacja: Częstochowa / Wrocław

Postautor: Alganothorn » sob 17.05.2003 19:32

póki jeszcze nie masz tej kasy i kumple się nie mnożą: pamiętaj o lancii fulvii dla mnie ;-)
nie jest wyczesana, ale mi wystarczy...wyremontuje na własną rękę...;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jander » sob 17.05.2003 19:48

Kupilbym wszystkie nowsze konsole, zaczal kupowac oryginaly, odpowiednie tv, stale lacze satelitarne, lepsza (wieksza) chate, laptopa, najlepszego pc jaki mozna kupic, Hummer, Mistubishi Lancer, jakies czastki dla rodziny :wink: , zestaw katan, cosik na fundacje dobroczynne, na wszelakie wycieczki, rozdawalbym biednym (chodzilbym po ulicach i rozdawal kase :wink: ), stworzylbym firme tworzaca gry i mialbym jeszcze kase zeby do konca zycia nie pracowac. Ale to takie skromne wydatki, duza czesc poszlaby na "wzmacnianie" skarbu panstwa poprzez podatek :? . A jeszcze gdyby szczescie dopisalo to kupilbym wyspe i odpoczywal na niej, bynajmiej nie sam :D
Lechu pisze:znalazłbym sobie jakąś fajną Japoneczkę (przy takiej kasie bez problemu)

Lechu: To chcialbys Japoneczke zeby na kase leciala? Wezmie rozwod, wygra sprawe i zostaniesz na lodzie :P
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice

Postautor: Lechu » sob 17.05.2003 20:29

Ryan -> kupiłbym - japońskie NTSC, amerykańskie NTSC i swoją palową bym zostawił. No jeszcze Gamecuba bym sobie sprawił, a z iksboksem to bym pomyślał, może jakby jakies gry fajne sie kiedys pojawiły :D
Algi ->spoko spoko, da się załatwić :D :wink:
Jander -> przy takiej kasie wogóle bym mógł do Japonii sie wybrac, zacznijmy od tego. A dalej to chyba logiczne że bez kasy trudno cokolwiek zdziałać w związku z płcią przeciwną. Oczywiscie, że nie wybierałbym takiej co na kasę leci.
Chociarz mając tyle kasy trudno by było trafić na taką "nielecącą na forsę" Japonkę :D
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Chaon » sob 17.05.2003 20:48

Gdybym ja wygrał... Kupiłbym sobie dom z kawałkiem ziemi i zrobił piękny ogród... Pojechałbym do Niemiec i w końcu mógłbym sobie nakupić tyle gotyckich ciuchów ile dusza zapragnie! Potem kupiłbym sobie i bratu pełno figurek do Warhammera, żebyśmy w końcu mieli jakieś porządne armie (tak za 10 000 pkt ;) ), upgradeował bym trochę kompa, aby mi w końcu filmy działały :P no i kupiłbym dużo muzyki. Resztę bym rozsądnie zainwestował (no i jeszcze jakiś samochód fajny bym sobie kupił, taki co się nie psuje ciągle jak mój obecny :P ).

Alganothorn: możesz dać odnośnik do zdjęcia tej Lancii o której pisałeś? Nie znam się na samochodach, a ciekaw jestem jak wygląda...
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Alganothorn » sob 17.05.2003 23:41

nie mam pojęcia, gdzie jest na sieci - akurat nie szukałem tego nigdy...
http://www.geocities.com/MotorCity/Down ... glish.html
tutaj koleś ma montecarlo 1.3, jeden z najładniejszych modeli :-)
zagato też są fajne, ale mi najbardziej 'leżą' takie, jak ta - proste coupe...atuty to zawieszenie takiej klasy, że subaru impreza 'wysiada' i doskonała charakterystyka pracy silnika...cudowny samochód...
no nic, takie ot, chociaż odpowiedź na pytanie; poza tym polecam wpisanie 'lancia fulvia' w dowolną wyszukiwarkę - tyle, że są modele, które są po prostu brzydkie i to nie o takie mi chodzi ;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Re: LOTTO

Postautor: '//iedzmin » pt 23.05.2003 14:42

Shizm pisze:Ostatnimi czasy niezle kumulacje sie pojawiaja, wiec sie zastanawiam co byscie zrobili jakby tak sie wam trafilo takie szczescie?

Pozdrawiam!!!


nie gram ale wygram ;]

1. Nowy kompiuterek
2. Mieszkanie we Wrocku
3. Wakacje dla Rodzicow
4. Kupilbym sobie prawojazdy :P
5. Wakacje 4 me i mojej panny do Grecji gdzie moglbym sobie dotknac Browninga :D a potem gdzies w bardzo bardzo egzotyczne miejsce :D
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Jakub Cieślak » śr 11.06.2003 12:29

Upchałbym kasę na konto z dobrym oprocentowaniem, już z tego można żyć do śmierci, ew. lokatkę trzepnąć. A potem...
Rowerek ze średniej półki Garrego Fishera
Dobry komputer
Chatka na mazurach nad jeziorkiem z własną przystanią i żaglówą (może nawet pobawiłbym się w agroturystykę, coby mieć jakieś zajęcie, bo człowiek musi mieć jakieś zajęcie)
Sprzęt do nurkowania
Chrysler PT Cruiser
Wyjazdy nurkowe na całym świecie
Ameryka Płd.
Angkor Wat
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Menthorn... » czw 24.07.2003 17:26

tak raz zadrałem i wygrałem 200 zeta ale nie jestem głópi i nie grałem więcej...
Najwytrwalsze twory człowiecze wywodzą się z nienawiści,
najczyściej lśni ostrze w ciemności nocy
Awatar użytkownika
Menthorn...
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 139
Rejestracja: ndz 13.07.2003 14:45
Lokalizacja: Negerath


Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości