NAST.pl
 
Komiks
  Facebook
Facebook
 
Forum

  RSS RSS

 Strona główna     Zapowiedzi     Recenzje     Imprezy     Konkursy     Wywiady     Patronaty     Archiwum newsów     Artykuły i relacje     Biblioteka     Fragmenty     Galerie     Opowiadania     Redakcja     Zaprzyjaźnione strony   

Zaloguj się tutaj! | Rejestruj

Patronat

Bourne, J.L. - "Rozbita klepsydra"

Lawrence, Mark - "Szara siostra"

Ukazały się

Piekara, Jacek - "Płomień i krzyż", tom 2


 Straub, Peter - "Upiorna opowieść"

 Vonnegut, Kurt - "Opowiadania wszystkie"

 Bourne, J.L. - "Rozbita klepsydra"

 Seltzer, David - "Omen"

 Kisiel, Marta - "Pierwsze słowo"

 Kloss, Jacek - "Ziemia złych uroków", tom 1

 Riordan, Rick - "9 z dziewięciu światów"

Linki


2018-03-11 22:56:52 Bram Stoker Awards 2017 przyznane

W Providence The Horror Writers Association ogłosiła laureatów nagrody Brama Stokera.

Powieść:
  • Christopher Golden - "Ararat"
Debiutancka powieść:
  • Robert Payne Cabeen - "Cold Cuts"
Powieść młodzieżowa:
  • Kim Liggett - "The Last Harvest"
Powieść graficzna:
  • Damian Duffy and Octavia E. Butler – "Kindred: A Graphic Novel Adaptation"
Nowela:
  • Stephen Graham Jones - "Mapping the Interior"
Opowiadanie:
  • Lisa Mannetti - "Apocalypse Then"
Scenariusz:
  • Jordan Peele - "Uciekaj"
Antologia:
  • "Behold!: Oddities, Curiosities & Undefinable Wonders" pod redakcją Douga Murano
Zbiór opowiadań:Non-fiction:
  • Grady Hendrix - "Paperbacks from Hell: The Twisted History of ‘70s and ‘80s Horror Fiction"
Poezja:
  • Christina Sng - "A Collection of Nightmares"

Źródło: Horror org

Dodał: Tigana

Komentarze
-Jeszcze nie ma komentarzy-
Komentuj


Konkurs

Wygraj dwa tomy "Viriona"


Artykuły

Wywiad z Brandonem Sandersonem


 Wywiad z Dmitrem Glukhovskym

 Wywiad z Joe Abercrombiem

 Modyfikowany Węgiel - powieść a serial

 Co będzie warto czytać z polskiej fantastyki w 2018 roku?

Recenzje

Simmons, Dan - "Triumf Endymiona"


 Raduchowska, Martyna - "Spektrum"

 Kisiel, Marta - "Małe Licho i tajemnica Niebożątka"

 El Akkad, Omar - "Ameryka w ogniu"

 Podlewski, Marcin - "Bezkres"

 Gromyko, Olga - "Wierni wrogowie"

 Dick, Philip K. - "Cudowna broń"

 King, Stephen - "Outsider"

Fragmenty

 Dębski, Rafał - "Żelazny Kruk. Wyprawa"

 Straub, Peter - "Upiorna opowieść"

 Hejankowski, Sebastian - "Światłoczuły"

 Lewandowska, Magdalena i Małgorzata - "Drzewo wspomnień"

 Dworakowski, Witold - "Pani Czterdziestu Żywiołów"

 Kiszela, Marcin - "Ostatni prorok"

 Sudomir, Agnieszka - "Szablon"

 Brzezińska, Anna - "Woda na sicie"

Projekt i realizacja:sismedia.eu       Reklama     © 2004-2018 nast.pl     RSS      RSS