NAST.pl
 
Komiks
  Facebook
Facebook
 
Forum

  RSS RSS

 Strona główna     Zapowiedzi     Recenzje     Imprezy     Konkursy     Wywiady     Patronaty     Archiwum newsów     Artykuły i relacje     Biblioteka     Fragmenty     Galerie     Opowiadania     Redakcja     Zaprzyjaźnione strony   

Zaloguj się tutaj! | Rejestruj

Patronat

Chiang, Ted - "Wydech"

Bester, Alfred - "Gwiazdy moim przeznaczeniem" (Wehikuł czasu)

Ukazały się

Kozak, Magdalena - "Minas Warsaw"


 Bradbury, Ray - "Green Town"

 Rowling, Joanne K. - "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" (Hufflepuff)

 Rowling, Joanne K. - "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" (Gryffindor)

 Rowling, Joanne K. - "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" (Slytherin)

 Rowling, Joanne K. - "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" (Ravenclaw)

 Sanderson, Brandon - "Dawca przysięgi", część 2 (twarda okładka)

 Roanhorse, Rebecca - "Wyścig do słońca"

Linki

2019-11-19 17:28:53 Nowe książki ze świata "Fortnite"

Insignis wydaje właśnie nowe książki rozszerzające świat gry "Fortnite":

Kolekcja oficjalnych materiałów Epic Games do gry „Fortnite” ciągle się powiększa. Dwa nowe przewodniki: Stroje i jak rysować już w księgarniach!
„Fortnite’a” od potężnego studia Epic Games nie trzeba przedstawiać; to światowy fenomen. Niesłabnące zainteresowanie graczy wszystkim, co związane z „Fortnite’em” sprawiło, że wydawcy postanowili ciebie i pozostałych fanów uraczyć oficjalnymi materiałami dodatkowymi do gry. Wydawnictwo Insignis przygotowało dotychczas dwa z nich, ale są już następne. Kolekcja rośnie w oczach!Twoja przygoda z „Fortnite’em” będzie niepomiernie ciekawsza, jeśli rozwiniesz się kreatywnie. Pomogą ci w tym dwie nowe książki. Oficjalny przewodnik „Fortnite”. Stroje to przebogate źródło wiedzy o strojach i akcesoriach „Fortnite’a”. Może nie wszystkie znasz, może niektóre umknęły twojej pamięci. Wszystkie są tu przedstawione według zestawów i z drogocennymi wskazówkami, dzięki którym twoja stylizacja będzie wyglądała totalnie wyjątkowo. Wizerunek ma przecież kluczowe znaczenie, jeśli chcesz zapaść w pamięć innym graczom podczas rozgrywki. Wielość i różnorodność strojów, które w przewodniku reprezentują ekskluzywne grafiki koncepcyjne, sprawia, że na pewno znajdziesz coś dla siebie; a jest tu wszystko – od strojów stonowanych po najbardziej pojechane outfity. Podobnie jest z dodatkowymi przedmiotami – nawet najprostsze z nich mogą idealnie uzupełnić całe przebranie. Niezależnie od tego, czy wybierzesz Dziką Kartę, Taryfiarę, Mistrza Rzucania Mięsem czy Motocyklistę, zrób wrażenie swoją szaloną kreatywnością!

No dobrze, a czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak narysować ulubione stroje, pojazdy i broń z „Fortnite ’a”? Żaden problem. Jest Oficjalny przewodnik „Fortnite. Jak rysować”, drugi z nowych Insignisowych materiałów. Dzięki niemu krok po kroku zostaniesz przeprowadzony po wszystkich etapach powstawania rysunku – od wstępnego szkicu do bogatego w detale gotowego rysunku. Pod okiem doświadczonego rysownika poćwiczysz, rysując najbardziej odjazdowe pojazdy z „Fortnite’a”, kultowe stroje i budzącą respekt broń czy materiały budowalne, które najbardziej lubisz. Podstawowe techniki rysunku, jak np. cieniowanie, będziesz mieć w małym palcu. To inspirująca książka, zarówno jeśli jesteś w świecie rysowania nowicjuszem, jak i wyjadaczem. Weź ołówek w rękę; dobrej zabawy!

Mamy też dla ciebie coś, co przyda się już niebawem – oficjalny ścienny kalendarz „Fortnite” na 2020 rok. Jest kolorowy i wydany z największą dbałością o jakość papieru i druku. Spoglądając codziennie na niesamowite grafiki z twoimi ulubionymi skórkami, takimi jak Kruk, Strażnik Miłości czy Piżamka, można zdobywać świat! Jako znamienity strateg „Battle Royale” możesz w nim zapisywać swoje przebiegłe plany, jest tu bowiem sporo miejsca na notatki. Niech zawiśnie na twojej ścianie niczym trofeum!

Te trzy materiały dopełniają złożoną z istniejących już dwu książek kolekcję. Do tej pory ukazały się: „Fortnite”. Oficjalny dziennik bojowy i „Fortnite”. Oficjalny przewodnik. Jak przetrwać Battle Royale; przypomnijmy je:
„Fortnite” to współpraca z innymi graczami z drużyny w gromadzeniu zasobów i wznoszeniu fortyfikacji, no i walka – aż do momentu, gdy na placu boju zostaje tylko zwycięzca. Ale do jego osiągnięcia nie prowadzi tylko jedna konkretna droga; ty możesz mieć swoją, wyjątkową: można biegać po mapie, starając się zabić wszystkich napotkanych graczy, ale można też schować się w jednym z domów i modlić się, by nikt inny tu nie trafił. W grze ciągle czekają niespodzianki, więc warto być na bieżąco z postępami w grze. Możesz je zapisywać właśnie w „Fortnite”. Oficjalnym dzienniku bojowym: zanotować, jakie łupy zebrałeś po drodze, śledzić statystyki oraz… uwiecznić heroiczne bitwy!
Zanim jednak wszyscy oślepną w blasku twej chwały, przyda ci się „Fortnite”. Oficjalny przewodnik. Jak przetrwać Battle Royale. Są w nim spisane wskazówki i triki dotyczące zarówno podstawowych zasad rozgrywki, jak i bardziej zaawansowanych manewrów. Dzięki temu przewodnikowi poznasz niezwykle przydatne w grze taktyki i zespołowe, i te, jak można zgarnąć cenne łupy, ale też porady odnoszące się do uzbrojenia. Dowiesz się, jak walczyć lepiej i mądrzej.
Jak widać, z „Fortnite’em” nie ma nudy. Zbierz wszystkie te materiały kolekcjonerskie!

Dodał: Shadowmage

Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

Izek Inge - 18:33 19-11-2019
Sic transit gloria mundi.

nosiwoda - 11:23 20-11-2019
...mówią boomersi od czasów starożytnego Egiptu.

Izek Inge - 21:46 20-11-2019
Co nie znaczy, że to nieprawda. Jeżeli ktoś to wydaje, to pewnie są na to odbiorcy, ale skąd na portalu bądź co bądź literackim notka ordynarnie reklamowa, do tego napisana językiem kierowanym do grupy docelowej, która raczej tu nie zagląda?

Nie odpowiadaj, odpowiedź jest oczywista. Ale nadal mi trochę przykro.

Komentuj


Konkurs

Wygraj "Bitwę bliźniaków"


Artykuły

Wiedźmin Netfliksa: zachwyt czy rozczarowanie?


 Nie tylko Netflix animuje króliki, czyli „Wodnikowe Wzgórze” przez dekady

 Gra o tron subiektywnym okiem (s08e06)

 Gra o tron subiektywnym okiem (s08e05)

 Gra o tron subiektywnym okiem (s08e04)

Recenzje

Vonnegut, Kurt - "Rysio Snajper"


 Pullman, Philip - "La Belle Sauvage"

 Flamma, Adam - "Wiedźmin. Historia fenomenu"

 Majka Paweł, Rusak Radosław - "Czerwone żniwa. Trzeci front"

 Baoshu - "Odzyskanie czasu"

 Majka Paweł, Rusak Radosław - "Czerwone żniwa. Uderzenie wyprzedzające"

 Jordan, Robert - "Wojownik Altaii"

 Scalzi, John - "Imperium w płomieniach"

Fragmenty

 Hałas, Agnieszka - "Czerń nie zapomina"

 Dworakowski, Witold - "Wieczny buntownik"

 Ziębiński, Robert - "Dzień wagarowicza"

 Baoshu - "Odzyskanie czasu" (przedmowa)

 Hendel, Paulina - "Czarny świt"

 Baoshu - "Odzyskanie czasu"

 Canavan, Trudi - "Klątwa kreatorów"

 Clare, Cassandra & Chu, Wesley - "Czerwone Zwoje Magii"

Projekt i realizacja:sismedia.eu       Reklama     © 2004-2020 nast.pl     RSS      RSS