"Przedpremiera" TTT...

Tutaj podyskutujesz o filmach, ludziach i wszystkim, co dotyczy X muzy.

Moderator: Wotan

"Przedpremiera" TTT...

Postautor: hops » czw 16.01.2003 15:50

Czy jest tu ktoś taki, kto zepsuł sobie zabawę i obejrzał TTT na 15 calowym monitorze z dźwiękiem dolby w domu? Ja miałem okazje do zepsucia, ale nie skorzystałem :) W zamian za to, mój kolega zdobył 4 bilety na prapremierowy pokaz TTT na 29/30 stycznia do gdańskiego multikina. I tu właśnie pytanie, chcecie wybrać się jak najszybciej, czy wtedy, gdy ludzie już ochłoną i w kinie będzie w miare luźno?
[co do mnie - ja po prostu chce to zobaczyć jak najszybciej w sali z THXem, a potem się zobaczy, na ile seansów wystarczy mi ciężko wyżebranych pieniędzy... :)]. Jeśli tak jak i ja, to kto prócz mnie ma już bilety? A może ktoś posiada także bilety do "mojego" multikina?
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Lechu » czw 16.01.2003 16:13

Nie, oglądanie takich filmów na kompie to wogóle bezsens, chyba oczywiste. Na przedpremierę ani na premierę sie nie wybieram, bo luty mam zawalony przez sesję. Jestem człowiek cierpliwy, pójdę kiedy w kinie będzie luźniej (chociarz tak zrobiłem rok temu i wcale luźniej nie było). A poza tym w Białymstocku przedpremiery chyba nie ma...
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Wotan » czw 16.01.2003 19:59

Ja nie obejrzałbym TTT na komputerze przed premierą w kinie, po prostu zepsułbym sobie zabawę. Kino to duży ekran i przestrzenny dźwięk, tylko tam da się w pełni poczuć tę magię filmu. Wybieram się na premierę nocną do Relaxu w Warszawie z 29 na 30, ale najprawdopodobniej parę dni później pójde jeszcze raz kiedy w kinach będzie luźniej. Drużynę Pierścienia oglądałem wiele razy za każdym razem ten film wywiera na mnie ogromne wrażenie. Dwie Wieże mogą być już tylko lepsze. Nie mogę się doczekać.
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: RaF » czw 16.01.2003 20:53

Ja też nie miałbym ochoty na oglądanie filmu na kompie. Zwykłe psucie sobie zabawy. Pójdę do kina kiedy raczej będzie trochę luźniej (może się z wykładów zerwę w ciągu dnia, o, to jest dobry pomysł, szczególnie że nieopodal jest kino :mrgreen:), chociaż jeśli będzie tak jak w przypadku LOTRa, to o luzy trudno będzie jeszcze i miesiąc po premierze. Przynajmniej u mnie.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: hops » czw 16.01.2003 21:36

Heh, widze, że wszyscy zgodni :) Mi natomiast kumpel powiedział:

"Co do klimatu... wierz lub nie, ale kiedy siądę sam przed kompem, podkręcę głośność, zgaszę światło, wezmę browarka albo dwa i coś do przegryzienia to klimat jest dużo lepszy niż w kinie... nie ma szumów i szelestów z otoczenia, nikt mi nie łazi przed ekranem. Oczywiście w krewetce THX przebija mój dolby surround, ale jest tylko jedna sala kinowa z takim systemem dźwięku (poprawcie mnie, jeśli się mylę) a jeżeli film jest zapisany w dobrej jakości to i z dwóch głośników dźwięk jest naprawdę dobry, w końcu pokój jest dużo mniejszy od sali kinowej. Nie wspominam o kwestiach czasowo-finansowych."

Widzę, że zadaję się z niewłaściwymi ludźmi w realu :)
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Sorden » czw 16.01.2003 22:29

hmm... czy ja wiem czy w domu lepiej... Ja mam dosyc dobry zestaw glosnikow (5.1) a jednak wole kino.... Tylko ze u mnie z kinem jest tak...
Mam kase to nic nie leci... nie mam kasy to nagle jest masa ciekawych filmow w kinie... Wiec jak nietrudno sie domyslic filmy ogladam na kompie :D... LOTRa sobie jednak nie odpuszcze... w zeszlym roku mialem juz to grubo miesiac przed premiera (w pieknej jakosci) a wytrzymalem i obejrzalem to pierwszy raz w kinie... I nie zaluje :)
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Vampdey » pt 17.01.2003 15:33

Choć z cierpliwością jest u mnie tragicznie (aż za tragicznie :)) ) wytrzymam aż zobacze obraz w kinie. Oczywiście moja tragiczna cierpliwość nie pozwala mi czekać aż tłok przez kina przejdzie, tylko pędze na premiery :)).
Skoro jest okazja może powiem conieco o tych, którzy mówią "nie, ja nie chce oglądać zwiastunów, po co mam sobie zabawe psuć, woel niespodzianke w kinie"... Może kogoś uraże, ale takie gadanie jest głupie :). Oglądałem wszystkie zwiastuny, widziałem all zdjęcia z gollumem i z entami, a nie sądze, żebym odrazu popsuł sobie przyjemność oglądania w kinie. Przecież te kilka minut zwiastunu nie zdradzi mi wszystkich sekretów filmu. Nawet jeśli zobacze coś spoilerowego, a trudno, przecież dlatego że widziałem jush przed kinem nie sprawi że będe miał inne odczucie całości! Takie wystrzeganie się spoilerów to tylko głupia podnieta...
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź


Wróć do Film

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości