Planeta małp.

Tutaj podyskutujesz o filmach, ludziach i wszystkim, co dotyczy X muzy.

Moderator: Wotan

Planeta małp.

Postautor: Sztickin » sob 22.11.2003 12:32

hehe, mam nadzieję, że nie było już takiego wątku; )
Do rzeczy: Remake filmu z lat sześćdziesiątych, autorstwa Tima Burtona. Film niedoceniony. Nie obił się szerokim echem w światku filmowym. A szkoda. Mimo niezbyt dużego budżetu, stworzono zapierające dech w piersiach widowisko. Od premiery minęło już przeszło dwa lata, a ja wspominam o filmie, ponieważ niedawno oglądnąłem go w kinie, które zlitowało się nad widzami i puściło parę starszych, dobrych filmów.
Co wy sądzicie o tym filmie?
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Sorden » sob 22.11.2003 13:55

Hmm... Film jest super ! Rowniez swego czasu zastanawialem sie czemu nie zrobil takiej furory... ale coz... przeszlo mi ! Mi sie strasznie film spodoba... fabula... itd... Najbardziej podoba mi sie ze film zaskakuje ! Koncowka tez jest super ! :D Ale nie chcialbym byc na miejscu tego kolesia :P Pzdr!
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Vampdey » sob 22.11.2003 14:31

Krótko: najnowszy remeke kompletnie mi sie nie podoba :P.
Wogóle całej małpiej sagi nie trawie, ale pierwsza 'planeta..' jest najlepsza. Kolejne kilkanaście coraz bardziej nędznych squeli załamują...
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Jakub Cieślak » czw 27.11.2003 22:40

Ciężko mi tak po prostu wystawić ocenę temu filmowi. Jednak na pewno nie będzie to ocena pozytywna. Małpia opowieść to był genialny pomysł na przenośnię nastrojów z lat, kiedy powstał oryginalny film. Gdyby Burton mógł zrobić film zgodnie ze swoim sumieniem, zrobiłby pewnie wspaniały hołd tamtemu filmowi. Jednak oglądając kolejne sceny filmu nie widziałem w nim ręki reżysera takich filmów jak Sleepy Hollow, Ed Wood, Batman, ale widziałem silną maczugę panów producentów, którzy narzucali swój światopogląd tej wizji. Film absolutnie nieburtonowski. Obsada przyjemna, zdolne towarzystwo, szkoda ich trudów.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: bejzkik » ndz 28.12.2003 2:05

najgorzy film tb jaki widzialem
a ten finał z małpą z niebios
jezu litości
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow


Wróć do Film

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości