Pierwszy Trailer "The Return of the King"

Tutaj podyskutujesz o filmach, ludziach i wszystkim, co dotyczy X muzy.

Moderator: Wotan

Postautor: Avathar » ndz 28.09.2003 18:16

Noi mam już ów zwiastun i :
- niska jakość
- niska jakość
- niska jakość

to jego jedyne wady a zalety :
- fajna muza
- fajne sceny
- fajny film

Więc raczej będzie ciekawie. Ale z ostatecznym zdaniem poczekam do jakości lepszej w formacie *.mov.

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Vampdey » ndz 28.09.2003 18:25

Ale Avi dałeś argumenty do dyskusji :P... Sceny fajne... Przemówienie Aragorna do tysięcy gotowych do ataku Rohirrimów. Miód! Przekuwanie miecza przez elfów. Miód!
Ale to nie jest ten oficjalny zwiastun jakiego się spodziewaliśmy! Nie ma tej kompozycji, jaka miał zwiastun finalny TTT.... Nie ma tej muzy... Nie ma żadnej sceny balistycznej z prawdziwego zdarzenia, która zapowiadała by wielkie widowisko! Układ scen to chyba losowo wybierali, montaż leży :(...
Ten materiał nie powala w żadnym calu i nie zapowiada ROTK jako najlepszą część trylogii :(.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Avathar » ndz 28.09.2003 18:31

No masz racje Vamp ... ale do wspaniałej przemowy Aragorna dodałbym na końcu : "For Freedom !!!". Naprawde takie odczucia Braveheartowe miałem :P

Co do muzy. Nie przesadzaj. Nie ma na świecie utworu piękniejszego niż Winter Overture (dla niewtajemniczonych , leci ona w 2 części zwiastuna TtT , i pochodzi ona z filmu Requiem For A Dream) więc nie liczyłem na coś wyjątkowego. Muzyczka jest fajna ale bez żadnych wariacji. Ale jak to się mówi , apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Pozdrawiam.

P.S. Faktycznie ,żadnej bitwy nie mam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Sztickin » ndz 28.09.2003 19:48

Na The One Ring pisze, że oficjalny trailer ma zawierać dużo scen z bitew, hmm...
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Avathar » pn 29.09.2003 17:59

Sztickin pisze:Na The One Ring pisze, że oficjalny trailer ma zawierać dużo scen z bitew, hmm...


Hmm ... ja już mam oficjalny trailer ... ale tam bitew jest żałośnie mało ... chyba ,że to nie jest zwiastun finalny :| Mam taką nadzieje bo , tak jak Vamp , spodziewałem sie czegoś lepszego. Dajmy im jeszcze czas , OK ?

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Vampdey » pn 29.09.2003 19:19

Zessałem zwiastun w świetnej jakości. RObi dużo większe wrażenie niż kiepska jakość! Szeloba ze wszystkimi szczegółami, jednostki wroga pod gondorem, czy wymarsz armi z minas morgul w tle wspinaczki froda.... Fajnie się to prezentuje :)...
Zwiastun jednak na plus... Ale nadal nie to czego się spodziewaliśmy :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Sztickin » pn 29.09.2003 20:34

Hmm, mi też udało się sciągnąc zapowiedź w dobrej jakości, a co ważniejsze bez azjatyckich napisów. I jestem bardzo mile zaskoczony... może ten trailer nie jest bardzo dynamiczny, ale coś w sobie ma.
A przemówienie bardzo poruszające :)
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Jakub Cieślak » pt 03.10.2003 10:21

W sumie mam dwa trailery Powrotu i szczerze mówiąc, niewiele mnie obchodzi jak są zrobione, ale ile dają przedsmaku i pozwalają zobaczyć magię nowego filmu. Wygląda na to, że nastrojem będzie zbliżone do Dwóch Wież. Mam nadzieję, że tym razem zaspokoi jednak potrzeby tych, którzy narzekali przy Dwóch Wieżach.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Avathar » pn 27.10.2003 20:30

Buehehe ... czytam na film.wp.pl ,że jest nowy zwiastun Powrotu Króla ... a to stary :D Bo nowego (ponoć) nie ma !! Jeszcze poszukam jak coś to dam znać ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam.

EDIT : :lol: Jednak WP sie pomyliło :D :lol:
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Jakub Cieślak » wt 28.10.2003 11:20

W sumie chyba jest oficjalnych zapowiedzi trzy sztuki.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » wt 28.10.2003 11:33

nie oglądam trailerów i tego typu zapowiedzi - nie tyle dla zasady, ile z lenistwa...
poza tym kilka razy okazywało się, że wszystko, co było dobrego w filmie, widziałem już w trailerze
;-)
w przypadku LotR mam jakiś newsletter z ich oficjalnej strony, ostatnio się rzeczywiście chwalili nowym trailerem...mi do szczęścia wystarczyła nowa seria zdjęć
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Vampdey » wt 28.10.2003 14:52

Jakubie, trzy oficjalne? W żadnym wypadku!
Ostatni jest tylko oficjalnym zwiastunem, tylko ten jeden
Jest te z dvd TTT reportaż z planu ROTK, ale to nie podchodzi...
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Jakub Cieślak » wt 28.10.2003 17:45

No jeden to był spadek z onering.net, co podobno było bez wiedzy wytwórni i kazali natychmiast wywalać trailer. Tylko, że on już dawno poszedł w świat. Według mnie to kontrolowany wyciek. Według mnie widziałem trzy. Potwierdzić tego w sposób formalny nie mogę.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Vampdey » wt 28.10.2003 17:49

Hmmm... Ostatni oficjalnie oficjalny jeden, 'kontrolowany wyciek' dwa, a trzeci?
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Vampdey » czw 06.11.2003 19:26

Porusze kwiestie całkiem inną niż zwiastuny ROTK... Mianowicie.... Plakaty ;)...

Pozwole sobie wkeić kilka zdjęć, wiem że przekraczają limit, ale to na potrzeby dyskusji... A chęć podyskusowania mnie wzieła jak zobaczyłem ów plakat ROTK... NĘDZA.
Obrazek

Dla porównania plakaty FOTK i TTT:
TT
FOTR

Czy nie sądzicie po raz setny przedstawianie na plakatach panteonu głównych postaci jest nudne i zniechęca? W dodatku ten z ROTK jest dość niedopracowany, te postacie nie komponują się... Plakat idealny to np. teaser z TTT który został wyparty przez finalny do którego dałem link...
Obrazek
Nie ma sztabu postaci z męskim boskim cudownym (:P) aragornem, ale jest świetny, pokazuje co ma pokazać!
Co sądzicie o tym?
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Avathar » czw 06.11.2003 20:37

No na początku Vamp myślałem ,że (jak zwykle) czepiasz sie byle czego ... ale plakat jest nędzą nad nędzami ! Przecież to w TTT przynajmniej wieże pokazali ... a tutaj ZNOWU te same postacie w jakimś IMHO beznadzjienym ustawieniu ... bywa :"
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Vampdey » czw 06.11.2003 20:51

No na początku Vamp myślałem ,że (jak zwykle) czepiasz sie byle czego ...

Wiesz co Ci za to grozi? :twisted: :twisted: :twisted:
Co do plakatu, to poprostu jest nie dopracowany... Bohaterowie są ze zdjęć takich tylko tych znanych od miesięcy, fotografie różnią się od siebie stylem i to drażni (frodo)... Całość jest koszmarnie skomponowana...
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: RaF » czw 06.11.2003 21:02

mnie też najbardziej podoba się ten plakat z TTT - mam go nawet zawieszonego dumnie na ścianie :)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » czw 06.11.2003 21:20

plakaty są takie sobie - pompatyczne i mało ciekawe...
cóż, ja nie przepadam za plakatem, który jest prawie fotosem z filmu, lubię plakaty teatralne, lub przynajmniej takie, które wskazują na dłuższą pracę nad nimi;
plakat to RotK jest wyjątkowo mało udany, krok wstecz w porównaniu z tTT na pewno...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » pt 07.11.2003 10:26

Wydaje mi się, że to dopiero pierwszy plakat z całej serii i nie można od razu tego jednego porównywać z najlepszym plakatem z serii tTT. Niech pokażą pozostałe i wtedy będziemy mogli wydać uczciwą opinię o jakości plakatów ogólnie i wybrać ten najlepszy i ten najgorszy. Mogę jednak śmiało uznać, że plakat jest fatalnie zakomponowany i wypada najsłabiej ze wszystkich dotąd wydanych plakatów. Zgodnie z Algiem uważam, że stworzenie dobrego plakatu wymaga ciężkiej pracy artysty, a nie pana komputerowca, który w ramach etatowych godzin pracy poskłada zdjęcia z filmu i doda kilka ładnych napisów.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Vampdey » pt 07.11.2003 17:19

Jakub, nie do końca.
Wydaje mi się, że to dopiero pierwszy plakat z całej serii i nie można od razu tego jednego porównywać z najlepszym plakatem z serii tTT.

Ten plakat z ttt jest plakatem oficjalny, ostatecznym, finalnym itp. New line zdecydowało, że to on będzie tym głównym plakatem promującym TTT, choć były tez inne... Ten z Rotk który wkleiłem też jest finalnym! On ostatecznie zawiśnie w gablotach. Więc stwierdzenie, że porywnujemy najlepszy (ttt) i nieostateczny (rotk) jest trochę błędne, bo obie to wersje finalne ;).
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Umbra » ndz 30.11.2003 18:57

ej dajcie kurcze linka do tego oficjalnego czy tam nie oficjalnego trailera
Awatar użytkownika
Umbra
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 39
Rejestracja: pn 27.10.2003 14:25
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Avathar » ndz 30.11.2003 23:29

Umbra pisze:ej dajcie kurcze linka do tego oficjalnego czy tam nie oficjalnego trailera


Polecam http://www.lordofthering.net i niezwykle fajny http://film.wp.pl tam już na pewno sie dokopiesz do zwiastunów.

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Grzeniu » ndz 07.12.2003 10:18

W Polsce w kinach plakaty reklamujace Powrot to Aragorn z mieczem-bardzo fajny moim zdaniem i lepszy od oficjalnego pokazanego przez Vampa.
Grzeniu
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 42
Rejestracja: pt 27.06.2003 10:55

Postautor: Jakub Cieślak » ndz 07.12.2003 10:43

Prawda, że ładny? Banalny, ale dużo lepszy od oficjalnego.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Avathar » pt 19.12.2003 20:30

No a w necie pojawił sie trailer całej trylogii ... pomijam fakt, że tylko jakaś 0.1 jest poświęcona RotK
http://www.wladca-pierscieni.pl
Jednak cacko warte obejrzenia. Teraz robi to tak jakoś większe wrażenie.

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Vampdey » sob 20.12.2003 11:39

Ładnie wygląda... Do czasu :P (to ja sobie pomarudze).
Ładnie streszcza dwie pierwsze części trylogii, oddane ich sens, wszystko naprawdę ślicznie zmontowane i z dużym pomysłem. Gdy przychodzi czas na Rotk nie ma to składu, pomysłu jak wcześniej, nie układa się w pewną całość, tylko jest to pocięty zwiastun oficjalny. Widać, że brakło im materiału. Dwie jakieś nowe sceny są, Nazgul atakujący żołnierzy Gondoru wygląda świetnie :).
Esz, do premiery tak daleko :?, przynajmiej ja wcześniej niż przed 2-3 sie nie wyrobie. A każda godzina boli ;).
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Poprzednia

Wróć do Film

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości