Pierwszy Trailer "The Return of the King"

Tutaj podyskutujesz o filmach, ludziach i wszystkim, co dotyczy X muzy.

Moderator: Wotan

Pierwszy Trailer "The Return of the King"

Postautor: Lechu » wt 01.04.2003 14:36

Już jest!!!!!
Obadajcie!!!!
Normalnie powala i wymiata na całej linii. Muza najlepsza!

http://www.lordoftherings.com/movie3/rotk_trailer1.mov
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Re: Pierwszy Trailer "The Return of the King"

Postautor: hops » wt 01.04.2003 16:09

Lechu pisze:Już jest!!!!!
Obadajcie!!!!
Normalnie powala i wymiata na całej linii. Muza najlepsza!

http://www.lordoftherings.com/movie3/rotk_trailer1.mov

A jaki to dziś dzień mamy? :P
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Vampdey » wt 01.04.2003 16:56

Lechu :? :? :? ....
To śmieszne nie było. Serce mi zaczyna bić jak cholera, a ja nerwowo włączam flesh geta...
Żarty jasne, ale nie takie co o mało nie przyprawią mnie o zawał :lol: :lol: :lol: :P :P :P
PS. Czy mogę się spodziewać na forum Książka topicu o odnalezionej nieznanej dotąd napisanej przez Tolkiena, kontynuacji WP? :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: '//iedzmin » wt 01.04.2003 17:55

No to dzisiaj moj sasiad zrobil mi lepszego klopsa (on siedzi na grupach warezowych i naprawde choppaki mieli duzo przedpremierowych filmow) - od niego mam sporo stuffu.
Siedze sobie dzisiaj w nocy (z 31 na 1) i co dostaje ?

Dood (0:40)
Lord.Of.The.Rings.Return.Of.The.King.DVDSCR.XviD-XP0S
Dood (0:40)
wlasnie wpada na 1 sajta w polsce
Dood (0:40)
transfer 300 kilo
Dood (0:40)
stoi FTP ucienbie
Dood (0:40)
?
Ja (0:40)
hmmm postawic ?
Dood (0:40)
szybko
Ja (0:44)
stoi


KURDELEBELE - POSTAWILEM FTP w 4 min - moj rekord (instalacja + konfiguracja) a lapy mi sie trzesly jak w malarii :/
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Vampdey » wt 01.04.2003 19:53

To może już bez żartu :).
Jaśli znajdziecie gdzieś jakieś nawet króciutkie spoilery, urywki, dotyczące ROTK dawać tutaj :)...
Mój chorobliwy brak cierpliwości doprowadza to tego że sse z KaZy wszystko co się da mogacego być pewnym spoilerem ROTK :)... Tam chyba nic jednak nie znajdę. Ściągając kilkadziesięt plików "return od the king" okazały się to:
-Zwiastuny Dwóch Wież o naziw następnej części
-Zwiastun całej trylogii ze scenami ze wszystkich części (z ROKT jest kilka ujęć armii orków oraz Merry składający przysięgę Theodenowi w Edoras)
-Animacja z klockami lego
-Jakieś tam ilustracje z gollumem (chyba gollumem) zmieniające się co pięc minut i lektur czytający coś do tych ilustracji
END... Morał jest taki, że narazie nie ma co liczyć ja jakiekolwiek przecieki :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Lechu » wt 01.04.2003 20:29

hehehe widzę że topik jednak wzbudził zainteresowanie :lol:
Vampdey - miałem poprosić o jego usunięcie, ale skoro mówisz żeby został, to faktycznie można na przyszłość tu wrzucać wszystko z RotK :)

Eee, no to Prima Aprilis panowie 8)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Vampdey » pn 12.05.2003 19:16

Na spotklatce możemy znaleśc duży spoiler:
Czas na kolejna garść informacji dotyczących "Władcy Pierścieni: Powrotu Króla". Na pewno ta wiadomość nie ucieszy zagorzałych fanów, gdyż dotyczy zmian, jakie Peter Jackson wprowadził w trzeciej części.

Fani donoszą, iż w "Powrocie Króla" ujrzymy ponownie Władcę Ciemności. Prawdopodobnie stoczy "pojedynek" z Aragornem, który będzie bliski śmierci. Widocznie ta scena zostanie ukazana tuż przed zniszczeniem Pierścienia aby widzowie pozostali w niepewności czy Frodo zdąży unicestwić Pierścień przed zadaniem śmiertelnego ciosu przez Saurona.

Pojawiła się również dokładniejsza informacja na temat śmierci Sarumana. Potwierdziły się wcześniejsze plotki jakoby jedną z przyczyń wypadnięcia Czarodzieja z okna był Grima, który pchnie go nożem. Na zdjęciu poniżej widać jak Grima leży na podłodze ściskając nóż.

Jak widać zmiany są dość duże. Czy okażą się fortunne, czy fani będą zadowoleni z takiego przekształcenia książki J.R.R. Tolkiena.


Obrazek


Mi mi takie tam zmiany pasowały, wyobrażam sobie wydowiskowość sceny wielkiej bitwy pod czarną bramą, gdzieś tam w środku sauron (sauron z fotr wymiata... Jego zbroja to cudo!) i aragorn krzyżują broń, a całość przeplata się z podnioslą sceną w szczelinach zakłady.
Chyba nawet scena z grimą i sarumanem na szczycie ortchancu była by lepsza niż porządki w shire :)

Co o tym sądzicie? Póki co theonering.com jest chyba najbardziej wiarygodnym żródłem informacji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Lechu » wt 13.05.2003 13:40

Nono, nieźle zamotali. Chociarz jak sobie przypomnę, TTT skończyło się trochę wcześniej niż TTT ksiązkowe i zastanawiałem się czy przypadkiem 3 części nie zrobią dużo dłuższej, bo ze wszystkimi akcjami z RotK i pozostałymi motywami z TTT wychodził całkiem długi film. No i jeszcze do tego zakończenie całe rozgrywające się w Shire.... Teraz wiadomo że Jackson planuje wielkie bum na zakończenie, zamiast długiego końca z ksiązki. Tylko po co Grima miałby Sarumana atakować?

Również nie widzę powodu dla którego miały by mi te zmiany przeszkadzać :D Będzie jazda :twisted: Zalezy oczywiście czy te zmiany zostaną dobrze wytłumaczone, i pokazane.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » wt 13.05.2003 13:58

hym. co do mnie jakose nie oczekuje z napieciem tego filmu. bedzie to bedzie nie bedzie to trudno...nie jestem pasjonatem sagi Tolkiena :wink:
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Lechu » wt 13.05.2003 14:07

Ja też nie, ale poprzednie dwie części były jedynymi filmami które uznałem za warte obejrzenia w kinie. Więc teraz również się nie spodziewam że będzie coś równie interesującego do obejrzenia, oprócz RotK. A tak przynajmniej chociarz raz w roku do tego kina pójdę :)

Pozdrawiam :)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Vampdey » wt 13.05.2003 15:18

hym. co do mnie jakose nie oczekuje z napieciem tego filmu. bedzie to bedzie nie bedzie to trudno...nie jestem pasjonatem sagi Tolkiena


Ja także żadnym tam fanatykiem nie jestem. WP to świetna książka, ale czy coś ponad to? :)....
Ale film to co innego, film powala w każdym calu, zarówno część pierwsza jak i druga... Dla mnie te filmy to arcydzieła :).

A przy okazji, nowie zdjęcie - frodo w jaskini szeloby:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Lord Turkey » wt 13.05.2003 15:19

Ja fanatykiem najwyżej O co chodzi jestem - mowa fanatyków :wink: - MUAHAHAHAHAHA :twisted:

Pozdrawiam, a na film i ja czekam
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » śr 14.05.2003 11:44

heh. czy filmy WP sa arcydziełem :wink: ?? efekty specjalne napewno zasługuja na wyróznienie...ale zastanówmy sie wspolnie czy nie było lepszchy filmów?? filmów ktore poruszyły i przyciagneły do kina osoby nie tylko zwiazane z tematem (tak jak tu czytelników Tolkiena)?? nie chodzi tutaj tylko o filmy nowe. starsze tez moga byc
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Vampdey » śr 14.05.2003 12:02

Film WP nie ma być ambitny, nie przekaże widzowi żadnej wiedzy, nie porusza ważnych tematów. W tym kategoriach WP jest niczym.
Ale WP jest wielkim widowiskiej, najlepiej zrealizowanym spektaklem rozrywkowych, w którym PJ udało się stworzyć prawdziwe wspaniałe Śródziemie, w które jesteśmy gotowi uwierzyć. Wszystko w tym filmie jest dopracowane do granic możliwości.
Takiego zdania będe bronił ile sie da ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Draven » sob 17.05.2003 13:29

z tych wszystkich zdjec najbardziej podoba mi sie krasnolud w puchowej kurtece :lol: a juz nie wspomne o tym samym krasnoludzie walczacym na piesci wbialych spodenkach i niebieskiej koszulce :lol:
Karczmarzu wina!!! Pijmy i bawmy sie w ime Liadriel'a!!!
Awatar użytkownika
Draven
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 57
Rejestracja: śr 26.03.2003 14:46
Lokalizacja: Las Loren

Postautor: Lord Turkey » sob 17.05.2003 13:34

Nie zadurzy ten post ze zdjęciami? :shock:

Mnie najbardziej podobają się te z kobietami...

Pozdrawiam :wink:
Obrazek
Krzysztof Kozłowski
Lord Turkey
Książę
Książę
 
Posty: 2549
Rejestracja: sob 15.02.2003 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: RaF » sob 17.05.2003 23:17

Vampdey, twojego posta skasowałem. To nie ma być galeria tylko dyskusja :P Mogłeś podać linki do tych obrazków, ale wstawiać je to przesada. Przypominam o ograniczeniu wielkości avatarek+sig+obrazki w poscie max. 25KB
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Avathar » ndz 18.05.2003 7:34

RaF pisze:Vampdey, twojego posta skasowałem. To nie ma być galeria tylko dyskusja :P Mogłeś podać linki do tych obrazków, ale wstawiać je to przesada. Przypominam o ograniczeniu wielkości avatarek+sig+obrazki w poscie max. 25KB


No to może ja tak nie na temat.... proponuje aby przedział zwiększyć do 40KB , gdyż 25 jest ostrym ograniczeniem.

Co do RotK...jedynka fajna....dwójka fajna...trójka teeeeeeż fajna. Co tu sie rozpisywac , pomimo plucia sie krytyków to filmy są na fenomenalnym poziomie !

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Vampdey » czw 22.05.2003 14:22

Eee, pozwole sobie zauważyć, że juz pojawiły się fragmenty filmu Return of the kings, niestety są to nieoficjalne fragmenciki, bardzo niskiej jakości...

http://img-nex.theonering.net/movies/rotk-e3-stream.mov
Prawie nic tu nie ma... Oprócz oblężania Gondoru i bitwy na polach Pelennoru! Mało, niewiele widać, ale to narazie musi wystarczyć ;).
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Vampdey » czw 31.07.2003 16:25

Jest! Jest!
Troche marny, ale jest...
Szukajcie na stronach (www.fantasyplanet.cz/lotr/ tam chyba jeszcze jest)... Jest to zwiastun nieoficjalny, więc New Line Cinemawysyla listy do miejsc gdzie jeszcze jest aby zostal usunięty... W każdym razie na kazie też napewno jest.
Co o nim sądzicie? Oblężenie gondoru zopowiada się powalająco :)....
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Sztickin » czw 31.07.2003 16:44

Na stronce www.theonering.net byl przez 4 godziny oficjalny pierwsze trailer Powrotu. Jednak po interwencji New Line Cinema zostal zdjety. Prwada li to??
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Vampdey » czw 31.07.2003 16:57

Prawda, prawda...
Jednak zwiastun krąży po cales sieci i nie problem go dorwać. jak mówiłem, New Line Cinema stara sie go zdejmowac gdzie sie tylko da :)...
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Sztickin » czw 31.07.2003 17:54

iMeshe, Kaazy, Mule, Alatavisty do szturmu! A moze znasz jakas dokladniejsza lokalizacje?

Ok, mam na kazie...
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Avathar » śr 06.08.2003 8:29

Sztickin pisze:iMeshe, Kaazy, Mule, Alatavisty do szturmu! A moze znasz jakas dokladniejsza lokalizacje?

Ok, mam na kazie...


No trailerka obejrzałem...ale jakoś z TTT robiły na mnie większe wrażenie :P Jednakże przeczytałem gdzieś ,że Jackson nie zaczął jeszcze nawet muzy robic .... no wiec jak muze zrobią jakąś fajną , to będzie wymiatac ! :D

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Vampdey » pt 12.09.2003 17:26

http://www.lathamfilm.com/ROTK%20trailer.mpg
Kolejna amatorksa robota... Robi wielkie wrażenie! Pełno niedoróbek, w końu to nie byli specjaliści, ale dla mnie świetny! Ludziska, ssać i dyskutować, 20 mega! :>
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » ndz 14.09.2003 17:41

hehe ładnie ładie musze tu kolege pochwalic i podziekowac za linka...za mało ujec poswieconych przedstawicielowi brodatej rasy...drobna uwaga krasnoluda :wink:
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Sztickin » pt 26.09.2003 14:55

A oficjalny trailerek już w poniedziałek...
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Vampdey » sob 27.09.2003 21:11

Ludzie, officjalny zwiastun jest. Kiepskiej jakości i pełen chińskich napisów, ale jest. I beznadziejny :evil: . Poprostu takie rozczarowanie w stosunku do finalnego zwiastunu ttt, że szkoda gadać... Lipa :evil: ...

I wyrażać mi tu swoje opinie :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Sztickin » ndz 28.09.2003 7:56

To nie jest oficjalny zwiastun, ale jedynie parę na szybca zmontowanych fragmentów przez New Line... bo po siecie według szacónków krąży już z 10 trailerów.
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Avathar » ndz 28.09.2003 9:30

hmm... "Oficjalnie oficjalnego" zwiastuniu nie ma. Ale z tego co słyszałem ma być jutro (tzn. w Poniedziałek ). Więc poczekajmy do jutra i wtedy porozmawiajmy.

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Sztickin » ndz 28.09.2003 9:44

Nio właśnie o tym pisze, tylko żebym się wogóle dopchał jutro :P

Swoją drogą to jak widać, takie amatorskie trailery bardziej szkodzą filmowi niż pomagają.
Sztickin
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 482
Rejestracja: pn 14.07.2003 17:10
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Vampdey » ndz 28.09.2003 10:32

Avi, zamotałeś!:P
Zwiatun oficjalny jest wyświetlany od paru dni w kinach i w jakies azjatyckiej TV, tym sposobem pojawił się w necie! Jutro w poniedziałek ukaże się oficjalnie w necie na stronach new line, co nie zmienia faktu że od dwóch dni może go ściągać z innych miejsc... I to jest oficjalny zwiastun!
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Avathar » ndz 28.09.2003 10:46

Vampdey pisze:Avi, zamotałeś!:P
Zwiatun oficjalny jest wyświetlany od paru dni w kinach i w jakies azjatyckiej TV, tym sposobem pojawił się w necie! Jutro w poniedziałek ukaże się oficjalnie w necie na stronach new line, co nie zmienia faktu że od dwóch dni może go ściągać z innych miejsc... I to jest oficjalny zwiastun!


A świstak siedzi :P

Dopóki trailer nie pojawi sie na stronie oficjalnej , dopóty ja nie będę niczego innego nazywał oficjalnym :P

Chyba , że mówisz o tym z DVD z TtT ;P

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Vampdey » ndz 28.09.2003 10:51

Trzymajcie mnie.........+_+ :P

Avi, gdybyś czytał wcześniejszą dyskusję, wiedziałbyś, że o tym z dvd trąbiłem na koniec sierpnia :P....
Ten z dvd to jedno, ten to drugie!
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Avathar » ndz 28.09.2003 10:56

Vampdey pisze:Trzymajcie mnie.........+_+ :P

Avi, gdybyś czytał wcześniejszą dyskusję, wiedziałbyś, że o tym z dvd trąbiłem na koniec sierpnia :P....
Ten z dvd to jedno, ten to drugie!


Wiesz Vamp ... "Ty ciągle coś gadasz tylko ja nie zawsze słucham" :P
A widziałeś Zwiatun Hobbita ?? Nie ? Polecam :P Zaje-k***a-bisty :twisted:
A co do tego zwiastuna ... może najpierw ściągne , potem pogadamy :P

Pozdrawiam
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Następna

Wróć do Film

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości