Terminator 3

Tutaj podyskutujesz o filmach, ludziach i wszystkim, co dotyczy X muzy.

Moderator: Wotan

Terminator 3

Postautor: Vampdey » pt 08.08.2003 9:57

Wczoraj w nocy miałem okazję oglądać ten film...
Spowiedziałem się po nim dużo więcej niż po matrixie reaktywacji (to to szmira totalna!), bo jakoś Terminator 2 to dla mnie dzieło wielkie, które oglądam często i darze sypatią.

Spoiler
Fabuła jest zarkęcona mocno :). Z przyszłości przybywa TX z zamiarem wyeliminowania Johna Connora, jego przyszłej żony - Kate - która będzie miała także wielki wpływ na zwycięstwo ludzi -, i ojca Kate, który jest jedyną osobą (jako wysoko postawiona osoba w wojsku USA) która w porę może wyłączyć SKYNET, sławnego blaszaka odpowiedzialnego za odpalenie rakiet :)... Tak, tak, SKYNET nadal, mimo rzekomego zniszczenia go w T2, istnieje i dalej przygotowuje się do dnia sądu. A dzień sądu nastąpił. Nasza trójka bohaterów (connor, arni i kate) robią co mogą, jednak odpalenie bomb ma miejsce. A John i Kate znaleźli schronienie w starym i zapomnainym schrnonie wojskowym gdzieś w górach. Tym smutnym wydarzeniem kończy się Termiantor 3: bunt maszyn, co odrazu jest furtką do następnej części, która jest w fazie produkcji.
Koniec Spoilera

'Trójka' wyciska z dwóch poprzednich części ile się da: ten film to mix wszystkich kultowych scen z T2 jakie zapadły w pamięci widzów. Do tego dodajemy 'troche' (w miarę dużo) humoru i efekty, które powalają dosłowie: pościg na ulicy miasta to coś wyznaacza nowe standarty i naprawdę ładnego (nawet oglądając matrixa r. nie efekty nie zachwycały tak bardzo).

Ogólnie T3 jest dobrym filmem, jednak do pięt nie dorasta kultowemu T2... Biorą przykład z innych 'wyciskaczy forsy' (bo tym T3 nie wątpliwie jest) ostatnia część jest mocno związana z kolejną (znów matrix? :))... Za krótkie, za malo wnoszące do serii...

Czekam na wasze zdanie :)...
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Otorek » pt 08.08.2003 13:34

<Mogłeś nei zdradzać fabuły innym którzy pójdą do kina :D (mimo że oglądałem juzi tak ide do kina :D)
Dla mnie Film świetny genialne aluzje do poprzednich cześci i swietna fabuła a efekty to już nie będe wzdychał, zabrakło chyba dobrze zalegajacej w pamięci muzyki (np. T2 miał Bad To The Bone :D)
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Vampdey » pt 08.08.2003 13:40

Ja zdradzam fabulę? A oznaczenie "spoiler" to co? :)
Co do muzyki to fakt. W T2 była świetna. W T3 nie było taktownej jaka by uwage przykuła :(...
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Angbandrider » pt 08.08.2003 13:56

Jeszcze nie oglądałem, ale z racji tego że to kultowe dzieło będę się musiał wybrać. Troche poprawiliście mi nastawienie na film, bo po obejżeniu trailera nie spodziewałem się zbyt wiele.

Co do wyżej wspomnianego Matrixa Reaktywacji ostatnio spotkałem się ze sformułowaniem że: MR jest jak piękna kobieta która gada głupoty - z racji urody wybaczamy :D.

Pozdrawiam.
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Postautor: Wotan » pt 08.08.2003 16:35

też widziałem t3 w nocy wczoraj i generalnie powiem tak:
- nie byłem wielkim fanem serii, chociaż t2 mi się podobał, t3 zaś dla mnie był fajną komedią, ponieważ śmieszne sytuacje itd jakoś zupełnie przyćmiły ten w sumie gorzki nastrój dnia sądu, który panował w t2.
- na lato dla rozrywki polecam ten film, bo ogląda go się lekko, jest sporo okazji żeby się pośmiać no i sceny akcji są zrealizowane naprawdę bardzo dobrze (w ogole to film rusza z grubej rury nieco, bo nawet nie mamy chwili odetchnąć, ciągle coś się dzieje, ale mimo to ogląda się ok)
- wielkim fanem serii z arniem może nie jestem ale za to jestem wieeelkim fanem gier z serii fallout, dlatego zakończenie i cały ten klimatyczny schron, jakby żywcem wycięty z gry, wywarł na mnie nieco nostalgiczne wrażenie (ah były to czasy gdy się nocami grało w tą postnuclear role playing game:) )
podsumowując zatem - Arnie tą rolą nieco odzyskał formę. Może film ambicją nie grzeszy, ale dla rozrywki zwłaszcza na wakacje nadaje się bardzo dobrze
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: vilya » pt 08.08.2003 22:01

po obejrzeniu miałem mieszane uczucia, ponieważ efekty specjalne są super ale fabuła trochę nie trzyma się kupy i jest zbyt naciągana. mogę to zrozumieć , którz z nas nie chciałby zarobić takiej kasy. role Arniego no no (tyle lat i tak się facet trzyma).
Time to die
Muerte a toda autoridad
Awatar użytkownika
vilya
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 67
Rejestracja: wt 08.04.2003 13:47
Lokalizacja: NML

Postautor: Jakub Cieślak » pt 08.08.2003 23:45

Podsłuchuję muzykę do filmu trzeciego z kolei i nie mogę się z wami nie zgodzić. Panu Marco Beltramiemu daleko do Brada Fiedela i jego industrialnej muzyki. Sam film nie jest taki zły jaki powinien być na etapie trzeciej części, przy braku udziału połowy ekipy oryginalnej. Po prostu rzetelna kontynuacja wątków. Bez zaskoczenia, bez wypaczenia!
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Otorek » sob 09.08.2003 7:04

Nikt nie powiedział że muzyka jest słaba ale nawet nie wiem czy ten film ma swój sound track w co wątpie po prostu nie zapada w pamięc a chyba każdy fan terminatora pamięta już Bad to thje bone i doskonale kojarzy utwór z fragmentem filmu :)
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Angbandrider » sob 09.08.2003 20:34

Dzisiaj byłem na T3 w kinie. No cuż nie potrafię się przyczepić do niczego. Efekty mi się podobały, gra aktorska również (to niesamowite przecież Arnie ma już prawie 60-tke), co do muzyki hmmm długo się wsłuchiwałem i no faktycznie nie była jakaś super hiper. A w niektórych momentach filmu cała sala kulała się ze śmiechy (faktycznie to raczej nie utrzymywało nastroju). Fabuła - podobała mi się no i moim zdaniem była zaskakująca (to z tym schronem - myślałem że wyłączą skynet, a tu klapa), brońboże nie uważam jej za naciąganą, wręcz przeciwnie za dosyć nowatorską. Mimo drobnych wad film uważam za bardzo dobrze zrobiony i jeden z lepszych w tym roku.
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Postautor: Sorden » sob 09.08.2003 21:52

film ladnie zrobiony... ale :
- wkorwialo mnie na poczatku jak TX kierowala tymi autami... w jaki sposob ruszala kierownica i pedalami.... hmm... dalej nie wiem :P
- film troszeczke naciagany z niektorymi efektami
- z poczatku przypominal mi matrixa reaktywacje.... ten poscig na autostradzie :)
i tak dalej...
Film mi sie podobal... ladnie zrobiony... zaskakujaca fabula... ale przebajerowany :)
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Otorek » ndz 10.08.2003 8:32

Smaochody może miały elektroniczny układ syterowania :P (wątpie :P)
Moim zdaniem nie był "przebajerowany" bo gdyby tego nie było to wszyscy by zaczeli krzyczeć że film bez efektów i wogóle biedni jak na terminatora trzeba pamiętać że 2 równierz jak na tamte czasy miała niezłe efekty :P
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Sorden » ndz 10.08.2003 8:50

mi bardziej chodzi o efekty w dobrym smaku... nie lubie kiedy cos sie dzieje i nie wiadomo dlaczego...
Ale bylo na co popatrzec :)
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Postautor: Torgarn » ndz 10.08.2003 10:48

Wczoraj obejżałem i stwierdzam - film świetny - nigdy nie byłem wielkim fanem Terminatora jednak to co zobaczyłem było warte tych niecałych 200 mln dolarów. Efekty, fabuła, gra aktorska i cała reszta - wyśmienite. Doza humoru - gdy Arnie coś sypnął całe kino drżało w posadach ~_^
Obrazek
Awatar użytkownika
Torgarn
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 34
Rejestracja: czw 31.07.2003 9:08

Postautor: Chomski » wt 12.08.2003 9:58

Film dobrze sie oglada, ale nie tego sie spodziewalem - i to juz po poczatkowych napisach, w ktorych nie dostrzeglem znanego mi nazwiska Cameron. T3 w porownaniu z poprzednimi czesciami to praktycznie same efekty specjalne - jest ich wiecej niz w poprzednich czesciach razem i... to razi. Jest tego zdecydowanie za duzo! Pomijam fakt, ze zrobienie takiej rozpierduchy sciagneloby na terminatorow wszystko, lacznie z jakas armia zaswiatow - przypomnijcie sobie, jakie byly konsekwencje strzelaniny na komisariacie.
Nowa czesc terminatorow jest zdecydowanie zbyt smieszna i to ogromnie psuje wrazenia z filmu - w koncu jakby ktos chcial sie posmiac, to poszedlby na film z gibajacymi sie 'afroamerykanami', a nie na produkcje firmowana nazwiskiem Schwarzeneggera.
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 598
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)

Postautor: Otorek » wt 12.08.2003 10:08

Pomijam fakt, ze zrobienie takiej rozpierduchy sciagneloby na terminatorow wszystko, lacznie z jakas armia zaswiatow - przypomnijcie sobie, jakie byly konsekwencje strzelaniny na komisariacie.

W końcu wirus sparaliżował wszelkie środki medialne prócz zwykłego radia więc to było możliwe :)
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Chomski » wt 12.08.2003 10:17

Powiem tyle: ostro naciagane :P
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 598
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)

Postautor: Jakub Cieślak » wt 12.08.2003 19:38

Czego się spodziewaliście, a co zastaliście- na tym oparliście swoje wrażenia z Terminatora 3. A jak spojrzeć na film, to wszystko w nim gra i działa. Reżyseria dobra, fabuła zacna, naciągana- a owszem (jakby w poprzednich nie była...), ale trzymająca nas w skupieniu do końca, dowcip nie przegięty i śmieszny (co ostatnio jest rzadkością), aktorzy nieźli (Shwarzie całkiem nieźle wypada po tylu latach i ostatnich niewypałach). Co do kwestii humoru, uważam, że nie wytrzymałbym kolejnego terminatora, gdyby był równie poważny jak poprzednie części. Ile w końcu można wciskać tą samą ciemnotę z tą samą powagą i zadęciem? A gdyby nie ten humor, ludzie by nie kupili tej bajeczki, że kolejny, jeszcze lepszy terminator nie dał rady kolejnemu staremu terminatorowi i że one se tak w kółko macieju w czasie podróżują, a do wcześniejszych lat jakoś im niespieszno, by tam rozrabiać. Poważnego wkładania nam swojej kosmicznej paranoi nadużyli panowie Wachowscy, ledwo przełknąłem ten potok fantazji i wymysłów. Terminatora z kolejnym plikiem mądrych przemyśleń o przyszłości bym już nie strawił.
Z kolei miło jest oglądać jak czas wpływa na linię fabularną filmu. W poprzednich częściach Skynet ani trochę nie był przyrównywany do programu istniejącego w sieci, tylko jako super komputer siedzący w jakiejś tajnej bazie. Lata lecą, postęp idzie i Skynet przemienił się program, który tworzy wirusa działającego w sieci i całkiem zgrabnie to jeszcze wytłumaczyli panowie scenarzyści (choć te roboty siedzące w bazie wojskowej to już niepotrzebna przesada).
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Vampdey » czw 14.08.2003 10:40

Ja mam tylko pytanie bo do teraz nie rozumiem. Czmu SKYNET przetrwał mimo zniszczenia wszystkiego w części 2? Jak i co do tego ma ojciec Kate?
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Chomski » czw 14.08.2003 12:13

No bo na czyms musieli zbudowac fabule - jakby probowali wcisnac ludziom, ze jednak wylowiona procka z terminatora (2 czesc) i poskladano w Skynet, to by w ekran polecialy rozne przedmioty, a tak widz ma przed soba cos skladnego, a dopiero po powrocie do domu i paru minutach na sedesie cos mu przestaje w tym wszystkim sie zgadzac.
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 598
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)

Postautor: Otorek » czw 14.08.2003 15:05

Przecież SkyNet nie opiera siena cześciach terminatora z 2!!!
Po prostu stworzyli Sztuczną inteligencje o nazwie sky net niue ma związku z częsciami terminatora więc nei wiem o czym dyskutujecie..
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: D3vi! » sob 16.08.2003 10:09

mnie sie T:ROM 3 podoba - Arni Rula!!
Obrazek
Awatar użytkownika
D3vi!
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 87
Rejestracja: czw 12.06.2003 17:17
Lokalizacja: w jakimś okopie, z rozkazu Marcusa :D

Postautor: Jakub Cieślak » sob 16.08.2003 12:04

Cóż za radosna i bezpretensjonalna opinia!
Pod względem fabularnym intrygę pomyślano całkiem zacnie, wychodzi na to, że w drugiej części starania dobrych poszły na marne, bo poszli złym torem- myśleli, że Skynet powstał dzięki częściom pierwszego terminatora (jedynka zawsze mnie w tej kwestii wkurzała, że sobie tak ogólnie olewała kwestię paradoksu czasowego, że syn wysyła tatusia w przeszłość by ten zrobił synka mamie, terminator jedzie w przeszłość by dać początek maszynom z przyszłości...). A skynet był programem, który był tworzony przez zupełnie inną organizację i oddziałowywał na globalną sieć komputerową (wreszcie nazwa Skynet znalazła swoje uzasadnienie). Tylko dlaczego nastąpiło więc przesunięcie wydarzeń w czasie i odwleczenie sie sądu ostatecznego? Tu już przesadzili.
Jednak podoba mi się jedna teza filmu- przyszłości nie da się zmienić, wydarzenia, które mają się wydarzyć- wydarzą się.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Otorek » sob 16.08.2003 12:19

Może mieli na myśli opóźnienie wywołane tym że gdyby prace nad cześciami terminatorów nei zostały zniszczone dzień sądy mógłby zostać przyspieszony niż dzień sądu który miał sięwydarzyćwięc można powiedzieć że opóźnili :)
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Hifidelic » pn 18.08.2003 9:58

Dla mnie trójeczka super. (od momentu, kiedy kończą się drętwawe pościgi, posiadówy w psich klatkach, itp.) Klimaty falloutowe i halflife'owe nie mają sobie równych. Byłem zachwycony. Co do niedociągnięć - na wszystko można przymknąć oko, jak się chce (słynny dylemat z jedynki - czemu nie mogą przynosić broni z przyszłości?).
Gdy rakiety opuszczały silosy w promieniach zachodzącego słońca, byłem wniebowzięty.
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Otorek » pn 18.08.2003 11:14

a ja jestem ciekawy zo zrobią w czwórce bo oni raczej nie porzeżyją do dnia kiedy promieniowanie będzie dawało zyć :P
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Sim » pn 18.08.2003 23:13

Terminator to nie Quo Vadis, więc nie spodziewajmy się górnolotnych treści :) W swoim gatunku Terminator jest naprawdę niezłym filmem, aczkolwiek pierwsze dwie części poruszyły mną bardziej ze względu na swój mroczny klimat oraz ......... nie śmiejcie się....... tak...... wzruszające sceny 8) Trójka wydała mi sie zbyt lekkim i chwilami aczej komediowym potraktowaniem tematu. To już nie ten klimat, który od początku narzucił Carpenter. Godna podziwu jest jednak kondycja Arniego oraz trzymające bez chwili wytchnienia sceny z efektami specjalnymi. Muzyka też mogłaby zawierać trochę więcej dreszczyku.
Sim
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 5
Rejestracja: wt 22.07.2003 21:09

Postautor: Otorek » wt 19.08.2003 0:37

nie śmiejcie się....... tak...... wzruszające sceny

Nie ma z czego jam byłem mały to płakałem jak terminator rozpuszczał się w magmie :P
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Jakub Cieślak » wt 19.08.2003 9:41

Cóż, cenię sobie Arniego i jego dokonania, ponieważ pomimo odwalanej komerchy potrafił śmiać się z siebie i tworzonego wizerunku i przejawia ogromny entuzjazm do wykonywanej pracy. Jednak jego repertuaru nie zaliczyłbym do dzieł wzbudzających uczucia typu wzruszenie.
Przy okazji, Sim, nie Carpenter, tylko Cameron.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Hifidelic » wt 19.08.2003 10:06

ja tam się wzruszam... zwłaszcza na jedynce...
zresztą na obcym 2 też...
...ach, te wspomnienia z młodych lat...:)
Awatar użytkownika
Hifidelic
Spammer!!!
Spammer!!!
 
Posty: 1137
Rejestracja: ndz 13.07.2003 18:27
Lokalizacja: Uroczysko

Postautor: Sim » wt 19.08.2003 10:53

2 Jakub:
Tfu! tfu! Cameron! Jakub, masz absolutną rację :D Myślałam o jednym a napisałam o drugim.

A propos wzruszenia, to Arni mnie bardzo wzrusza. W końcu to już staruszek, a ja mam taką dziwną przypadłość, że jak widzę starszych ludzi, to ronię łzy wzruszenia :D
Sim
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 5
Rejestracja: wt 22.07.2003 21:09

Postautor: Otorek » wt 19.08.2003 21:38

Byłem ponownie w kinie na Terminatorze 3 i kurcze byłjeszcze lepszy niżna domowym divixie :D Te detale efelty achhh Genialny film a i tak się wzruszyłęm kiedy ansza cywilizacja nagle wyparowała :P
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Kuklik » czw 28.08.2003 14:26

Otorek napisał:
a ja jestem ciekawy zo zrobią w czwórce bo oni raczej nie porzeżyją do dnia kiedy promieniowanie będzie dawało zyć


Podejrzewam, że jankesi o tym zapomną a w 5 część nazwą Wojna mutantów.
Przemysł filmowy musi się turlać :D
"Better to be hated for who you are then loved for who you are not."
Phlogistou Verdigris
Awatar użytkownika
Kuklik
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 10
Rejestracja: czw 07.08.2003 18:46
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Otorek » czw 28.08.2003 17:13

Miało się zakończyć na 4 części choćkto wie co jeszcze wymyślą :/
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Vampdey » pt 29.08.2003 11:22

Otorek, niewiadomo czy napewno będzie t4. W jakimś starym newsie na Stopklatce pisali, że wszystko zalezy o sukcesu t3, ale jeśli odniesie spodziewany duży skuces możemy sie spodziewać t4, t5 i moze nawet dalej :).
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Sorden » pt 29.08.2003 17:18

panowie... nie mowcie mi ze t3 nie odniesie sukcesu ! Z tym filmem jest dokladnie tak jak z Gwiezdnymi Wojnami... Czyli jedzie na opini... a pozatym film byl dobry... :) Czekam z niecierpliwoscia na t4 :D
Love, Trance & Psychedelic !
Awatar użytkownika
Sorden
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1238
Rejestracja: wt 05.11.2002 23:34
Lokalizacja: Gliwice

Następna

Wróć do Film

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości