Hulk

Tutaj podyskutujesz o filmach, ludziach i wszystkim, co dotyczy X muzy.

Moderator: Wotan

Hulk

Postautor: Wotan » pt 18.07.2003 11:10

Ktoś już widział? Ja powiem, że mnie ten film wydał się strasznie mierny i nudny do tego. Dziwię się, wszystkim pochlebnym recenzjom w pismach takich jak Film czy nawet Newsweek, coś mi się tu wydaję, żę dystrybutorzy dali sporą kasę żeby mieć wszędzie dobre opinie. To dobry przykład na to jak można ogłupiać ludzi, bo przecież sorry ale ja w filmie o wielkim zielonym kolesiu co biega po pustynii i rzuca czołgami i do tego przez cały film stara się zgłębić tajemnice swojej jeszcze bardziej tajemniczej a w finale banalnej przeszłości, nie widzę nic po prostu. I jeszcze twórcą tego jest Ang Lee, który przecież nakręcił "Rozważną i romantyczną" a potem "Przyczajonego Tygrysa..", teraz stał się jedną z kolejnych lalek barbie hollyłódu.
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Chaon » sob 19.07.2003 8:23

Widziałem tylko trailery ale już zniechęciły mnie do oglądania (zresztą nigdy nie lubiłem tej tandetnej zielonej małpy z pyskiem jak Frankenstein :twisted: ). Kiczowaty film akcji oparty na równie dennym komiksie. Może i efekty są fajnie zrobione, ale w efekcie wychodzą nędznie, bo zielona małpa rzucająca czołgami i helikopterami wygląda po prostu głupio :?
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Menthorn... » sob 19.07.2003 16:11

zgadzam się dla mnie takie filmy są denne.... szczególnie jakis napromieniowany palant robiący rozpierduche bez sensu...
Najwytrwalsze twory człowiecze wywodzą się z nienawiści,
najczyściej lśni ostrze w ciemności nocy
Awatar użytkownika
Menthorn...
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 139
Rejestracja: ndz 13.07.2003 14:45
Lokalizacja: Negerath

Postautor: Alganothorn » czw 24.07.2003 11:12

jest to klasyczny przykład filmu-na-któy-nie-pójdę
:-)
nie ma w sobie niczego, co by mnie mogło zainteresować:
- efekty specjalne? są w 80% filmów, poczekam miesiąc i będzie równie denny film z lepszymi
- muzyka? słyszałem i nie rzuca na kolana...
- gra aktorska? jaka gra aktorska...sorry, może i jestem okrutny, ale w tym filmie nie chodzi o ukazywanie głebi psychologicznych, ale pretekst do feerii efektów specjalnych
- przesłąnie? a jest jakieś? rzecz jasna poza: patrzy we wnętrze istoty, anie na jej powierzchowność, nie bawmy się DNA...baaaaaanały...
jedynie postać reżysera jest ciekawa, ale moim zdaniem on nie stałsię, jak to sugerujesz Wotanie, 'lalką barbie holyłudu', ale zdałsobie sprawę, że żeby kręcić filmy takie, jakie się chce, trzeba czasami nakręcić takie...'coś'
nie każdy ma upór Jarmusha
:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Yoghurt » czw 24.07.2003 12:44

Słabizna- aktorzy nienajlepsi (Eric Bana woła tylko "ja juz nie chce tu wysterpować" swym wyraem twarzy), I połowa filmu nudzi bzdurnymi pseudofilizofiami, II połóowa- razi swymi niedopracowanymi efektami. Muzyka jakaś jest, ale nie wgryza się w pamięć. Króko mówiąc- nędza
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoghurt
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 49
Rejestracja: ndz 01.12.2002 20:25
Lokalizacja: Stolica tego popieprzonego kraju

Postautor: Menthorn... » czw 24.07.2003 16:35

tak a co do efektów to ten zielony koleś wygląda jak idź z tąd i nie wracaj...
Najwytrwalsze twory człowiecze wywodzą się z nienawiści,
najczyściej lśni ostrze w ciemności nocy
Awatar użytkownika
Menthorn...
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 139
Rejestracja: ndz 13.07.2003 14:45
Lokalizacja: Negerath

Postautor: Manwe » pn 04.08.2003 13:54

wczoraj właśnie wydałem 10zł na ten (denny) film /
:?
nuda/ 90% z filmu - zero akcji/ podsumowanie :
większej kichy nie udało by im sie nakrecić
:shock:
myslałem że Marvel bardziej się postara...
:(
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Manwe
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 113
Rejestracja: pt 25.07.2003 13:29
Lokalizacja: t-Quetil

Postautor: Angbandrider » pn 04.08.2003 14:42

Kiedy producenci z Hoolywood zrozumieją że komiks a film (nawet kreskówka) to nie to samo. Komiks pachnie zadrukowanym papierem, ta błyszcząca okładka i logo marvela no i oczywiście sposób rysowania czy fabuła. Philip K. Dick trzymał swoje komiksy w sterylnej kasie pancernej (tak bardzo je kochał :D), pomimo że do zamożnych nigdy nie należał. A film nie ma duszy, nie przysparza tyle radości.
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Postautor: Menthorn... » wt 05.08.2003 13:23

szczeże komiksów nie czytuje ale chyba Dick miał racje co to by było jakby z Dicka film zrobili(zresztą zrobili, kiepskie)...
Najwytrwalsze twory człowiecze wywodzą się z nienawiści,
najczyściej lśni ostrze w ciemności nocy
Awatar użytkownika
Menthorn...
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 139
Rejestracja: ndz 13.07.2003 14:45
Lokalizacja: Negerath

Postautor: Manwe » wt 05.08.2003 23:45

kiedyś zbierało sie te komiksy Marvela :wink: była frajda jak sie czytało ~ a to co oni przekładają na ekran to tylko wyciąganie z ludzi kasy :l parodia...
Awatar użytkownika
Manwe
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 113
Rejestracja: pt 25.07.2003 13:29
Lokalizacja: t-Quetil

Postautor: Menthorn... » śr 06.08.2003 14:05

a czego to nie robi się dla kasy, a w filmie to już wogóle... przykłady : Harry Potter, Spiderman, Batman, wszystkie filmy wegłóg Stephena Kinga... pszeciez to sama kicha (no może poza pierwszymi filmami wg. Kinga i troche Spiderman był dobry ze względu na efekty ... ale teszta, samych Dzieci Kukurydzy nakręcono 6 części...)
Najwytrwalsze twory człowiecze wywodzą się z nienawiści,
najczyściej lśni ostrze w ciemności nocy
Awatar użytkownika
Menthorn...
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 139
Rejestracja: ndz 13.07.2003 14:45
Lokalizacja: Negerath

Postautor: D3vi! » sob 16.08.2003 10:08

ogladalem i powiem szczerze sie zawiodlem :( , podobalo mi sie kilka scen... i to wszystko
Obrazek
Awatar użytkownika
D3vi!
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 87
Rejestracja: czw 12.06.2003 17:17
Lokalizacja: w jakimś okopie, z rozkazu Marcusa :D

Postautor: lopo666 » czw 21.08.2003 16:57

Nawet wersjia nie oparta na komiksie bo napromieniował się od wybuchu reaktora ratując dziecko na motorze a tam za szybą
fajne efekty (niektóre-mniejszość)
film mógłby być lepszy przecie to Hulk ;)
NASI WROGOWIE NIE POWINNI OCZEKIWAĆ OD NAS ŻADNEJ LITOŚCI..
Awatar użytkownika
lopo666
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 10
Rejestracja: pn 07.07.2003 21:22
Lokalizacja: Zigurat w OTWOCKU


Wróć do Film

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości