Recenzja LotR :TTT ...

Tutaj podyskutujesz o filmach, ludziach i wszystkim, co dotyczy X muzy.

Moderator: Wotan

Recenzja LotR :TTT ...

Postautor: Avathar » wt 24.12.2002 16:56

Serdecznie polecam zerknąć na recenzje filmu. Pochodzi ona z serwisu Gry-Online , i wiadomość o niej jest na głównej stronie Katedry , więc pewnie część już ją przeczytała. Ale przezorny zawsze bezpieczny.

Jakie są Wasze odczucia po przeczytaniu ??

Ja jeszcze bardziej nie mogę się doczekać filmu :\
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Klarkash-ton » wt 24.12.2002 19:00

Ja takze nie moge sie doczekac filmu, ale boje sie, ze bedzie za szybki... W I czesci najbardziej mnie denerwowalo, ze czasem w ciagu 15 minut filmu bylo przedstawione to co na 100 stronach ksiazki, dla mnie bylo to zbyt szybkie tepo. Najbardziej zachecajaco brzmi fakt, ze II czesc bedzie bardziej, mroczna i ponura, a klimat bedzie ciezki i dolujacy... to jest to co lubie najbardziej. I te sceny batalistyczne... moze byc bardzo miodnie.
Mialem ogladac druga czesc Wladcy na komputerze jutro, ale po tej recenzji jednak zaczekam, mam nadzieje, ze bedzie warto. :D
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków

Postautor: Avathar » wt 24.12.2002 19:07

Klarkash-ton pisze:Mialem ogladac druga czesc Wladcy na komputerze jutro, ale po tej recenzji jednak zaczekam, mam nadzieje, ze bedzie warto. :D


Ja jestem pewien że będzie warto :)
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: '//iedzmin » wt 24.12.2002 19:11

mozna sciaganc juz 3cd.. ale czy warto
jak ktos chce to Direct connect - hub PDZ - widzialem juz wczoraj 1 cd
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Lechu » wt 24.12.2002 22:35

Też tak słyszałem że TTT jest bardziej mroczniejszy i cięższy (to bardzo dobrze IMHO). Z tego również co wiem podobno wiele rzeczy zmieniono. Nie będę więcej pisał, nie chcę spoilerować bo jeszcze może ktoś kilku ważnych spraw nie wiedzieć.
Klark --> jestem niemal pewny że tempo będzie bardzo szybkie. Już się na to nastawiłem więc jeśli się nie mylę to przynajmniej nie będę zawiedziony :P
Pierwszej częsci nie oglądałem wcześniej na kompie, drugiej też nie mam zamiaru zepsuć w ten sposób. A póki co jutro robię sobie seans z rozszerzoną wersją na DVD. Mniam.

PS Gollum dostanie oskara. Jak nie to nie oglądam 3 części :lol:
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Vampdey » śr 25.12.2002 11:02

Klarkash-ton, o ile wersja kinowa jest bardzo dynamiczna, i bohatrowie "pędzą" od miejsca do miejsca, to sceny w wersji dvd rozszerzonej skupiaja się na rozmowach i "prezentacji" miejsc. Tak więc krajobrazu Lorien jest tu dwa razy więcej, podobnie Celebrona. Film traci kinową dynamikę i staje się pełniejszy :).
Co to recenzji, to nic nowego w niej nie ma. Wiadomo od dawna że TTT to będzie epokowe dzieło :D
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź


Wróć do Film

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości