Recenzje filmów na katedrze

Tutaj podyskutujesz o filmach, ludziach i wszystkim, co dotyczy X muzy.

Moderator: Wotan

Recenzje filmów na katedrze

Postautor: Umbra » pt 09.07.2004 22:28

Chcialem spytac kto recenzuje tutaj filmy. Przeczytalem niektóre z nich
i musze napisac, iz niektóre troche mi sie nie podobaja. Owszem kazdy ma swoje zdanie i ja je szaunje, ale czasami, jest ono wedlug mnie oczywiscie przesadzone. Dlatego zaluje i pytam czemu nie ma u was komentarzy pod recenzjami. Dobrze by bylo takze, gdyby byla mozliwosc dopisania drugiej recenzji (cos jakby podwójnej) szczególnie do filmu "Gothica", chetnie napisalbym to i owo o filmie, chcialem spytac czy jest u was mozliwosc recenzowania przeze mnie filmów. Jestem redaktorem Poltergeista, a takze wspólpracownikiem Wiezy Snów, ale to chyba nie powinno stanowic problemu, no chyba ze nie poszukujecie kolejnych wspólpracowników. Osobiscie mam teraz sporo wolnego czasu, dlatego byla by to dla mnie przyjemnosc, szczególnie, iz od zawsze bylem zapalonym kinomaniakiem, i pisze gdzie tylko sie da, pisanie dla samego siebie juz dawno mi sie znudzilo. W kazdym razie zawsze warto bylo spytac, pozdrawiam.
Kino Tarantino Rulez
Gwiezdne Wojny także Rulez
Poza tym to Kraków Rulez
I jeszcze kilka innych rzeczy;)...
Awatar użytkownika
Umbra
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 39
Rejestracja: pn 27.10.2003 14:25
Lokalizacja: Kraków

Postautor: RaF » ndz 11.07.2004 15:32

Cóz, recenzja jest subiektywnym spojrzeniem recenzenta. Jeśli masz inne, to nie widzę problemów, byś nie mógł się nim podzielić. A jeśli dodatkowo sprawia ci to przyjemność, to nie widzę zadnych przeciwwskazań :)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Umbra » ndz 11.07.2004 17:31

No milo, rozumiem, ze moge przeslac wam swój tekst (jesli tylko go napisze) a wy jezeli sie spodoba go wystawicie tak?
Kino Tarantino Rulez
Gwiezdne Wojny także Rulez
Poza tym to Kraków Rulez
I jeszcze kilka innych rzeczy;)...
Awatar użytkownika
Umbra
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 39
Rejestracja: pn 27.10.2003 14:25
Lokalizacja: Kraków

Postautor: RaF » ndz 11.07.2004 17:55

Affirmative :)
Najlepiej podeślij do JC.
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Umbra » ndz 11.07.2004 18:03

Nie che robic niepotrzebnych postów ale "JC"?
Kino Tarantino Rulez
Gwiezdne Wojny także Rulez
Poza tym to Kraków Rulez
I jeszcze kilka innych rzeczy;)...
Awatar użytkownika
Umbra
Wędrowiec
Wędrowiec
 
Posty: 39
Rejestracja: pn 27.10.2003 14:25
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Jander » ndz 11.07.2004 18:49

JC - Jakub Cieślak kubac@tenbit.pl
pozdro
Awatar użytkownika
Jander
Czujnik ;-)
Czujnik ;-)
 
Posty: 1504
Rejestracja: sob 09.11.2002 23:07
Lokalizacja: Wrocław / Mysłowice


Wróć do Film

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości