Granice

Tutaj podyskutujesz o filmach, ludziach i wszystkim, co dotyczy X muzy.

Moderator: Wotan

Granice

Postautor: Vampdey » pt 09.04.2004 21:38

South park 804 - passion of the jew
Boże, widziałem już wszystko. Nic mnie nie zaskoczy.

Kyle idzie na Pasje, i zaczyna sie wstydzić że jest Żydem. Cartman jest pod wrażeniem filmu i przebrany za hitlera organizuje antysemickie zebrania ('fan club pasji')... Stan i Kenny też idą na Pasje do kina i bardzo im sie nie podoba, na tyle że rządają zwrotu kasy. Kasier nie chce oddać, więc wyruszają na poszukiwania Mela Gibsona. Mel Gibson okazuje się masochistą o mózgu małpy. Przestraszeni Kenny i Stan uciekają, ale nagi Mel goni ich do South Parku.
Bla bla bla, odcinek kończy tym, że nagi Gibson zachowujący sie jak małpa robi na Cartmana.


Moje skromne streszczonko nie może oddać genialnych szczegółów tej fabuły..
Nawet kilkunastusekundowe pokazanie Pasji w wersji animowanej mnie nie bawiło wyjątkowo.

Co powiedzieć po odcinku?
Czuje sie... poprotsu dziwnie, bo zawsze fanem south parku byłem wielkim. Lubiłem nie szanujący niczego, parodiujący styl, ale teraz...
Ale okazuje sie, to nie wszystko, bo w zapowiedziach można znaleść 'South park - All abouth the Jews' :? :? :?

Coś powiecie?...
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Alganothorn » pt 09.04.2004 22:07

nie widziałem, ciężko skomentować...
...ale nie zmienia to faktu, że czasami mam wrażenie, że niektórzy ludzie testują 'ile mogą zrobić': zareagują na taki tekst? nie? a na taki? też nie? to może jeszcze coś takiego zrobimy?
jak na moje odczucia - lekko przegięli, ale sądzę, że dopiero po obejrzeniu miałbym precyzyjniejsze zdanie (wtedy chyba napisałbym: 'z całą pewnością przegięli' ;-) )
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return


Wróć do Film

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości

cron