Władcy Ognia

Tutaj podyskutujesz o filmach, ludziach i wszystkim, co dotyczy X muzy.

Moderator: Wotan

Postautor: Jakub Cieślak » ndz 07.12.2003 15:36

A ja w tym filmie odnalazłem i dobre strony. Mathew wyraźnie próbował udowodnić, że nadaje się do roli w jakimś filmie fantasy (ba, może próbował dostać się do obsady Władcy Pierścienia?), jak zwykle ładna i wiecznie nadąsana Skorupka sprawnie się rusza. Scena z Gwiezdnych Wojen też zabawna. No i pomysł fajny, niewykorzystany, ale fajny.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: RaF » ndz 07.12.2003 18:16

Jakbym filmy oceniał po niewykorzystanych pomysłach i urodzie obsady to by chyba świat zwariował ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » ndz 07.12.2003 20:22

Nie oceniam go po tym, bo ogólnie daję filmowi 4/10. Te 4 punkty właśnie za te elementy. Acha, dla niewtajemniczonych- Mathew najprawdopodobniej starał się o rolę Gimliego.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: RaF » ndz 07.12.2003 21:49

no fakt, na krasnala może by się nadał, biorąc pod uwagę te jego 'uuh', 'hryympf' i inne 'uurgh' które co chwila z siebie wydobywał ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » pn 08.12.2003 0:56

Dokładnie, pysznie stękał, jęczał, harczał i sapał. I ta "fryzura" i ten toporek. No po prostu krasnolud roku.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: bejzkik » ndz 28.12.2003 2:07

nie no
oglądało się fajnie
ale mogli by serial zrobić coś a la wiedźmin czy cóś ;)
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Jakub Cieślak » ndz 28.12.2003 11:30

Na szczęście w holyłudzie nie wpadli jeszcze na tak kretyński pomysł. I oby tak dalej! A do Mathew trzeba wysłać prośbę, żeby zainteresował się castingiem do "Hobbita". Jeżeli będą robić "Hobbita" to będzie Mathew nadawał się do roli jednego z krasnoludów.
A w filmie to jeszcze cała ta scenograficzna otoczka stała na wysokim poziomie. Daleko nam do tak przemyślanych scenografii dla naszej rodzimej produkcji fantastycznej.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Gvynbleid » pn 16.02.2004 13:00

Oj moje zdanie jest niestety/stety bardziej konserwatywne. Film w moim odczuciu był conajmniej idiotyczny. Cały czas tkwi mi w pamięci podniebny pościg łowców smoków którzy wyskakując z siecią w powietrzu polowali na ww. potwora; czegoś takiego nie widziałęm od czasó Golden Eye - gdzie James Bond gonił samolot spadający ze skarpy. Ogólnie rzecz biorąc nic ciekawego była to "bajka" nawet jak na standardy pseudofantasy. Żal mi jedynie tych 15 zł. wydanych na bilet.
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Lilly » pt 20.02.2004 19:33

Coz... mnie uroki pani Scorupco nie ruszaja (to chyba zrozumiale :lol:). Jednak musze przyznac, ze ten pan od toporka byl klimatyczny :wink:

Poza tym film byl po prostu nudny - kompletnie im ta fabula nie wyszla. Byla po prostu nijaka. A co to za film bez fabuly... A juz najbardziej nijaki byl glowny bohater.

Wiecej sie rozwodzic nie bede, bo dawno ogladalam i juz wiele z niego nie pamietam - tylko tyle, z mi nie przypadl do gustu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)


Wróć do Film

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości