Twórczość amatorska w internecie

Tutaj podyskutujesz o filmach, ludziach i wszystkim, co dotyczy X muzy.

Moderator: Wotan

Twórczość amatorska w internecie

Postautor: Jakub Cieślak » pn 08.09.2003 9:51

A jak tam Staszek co szybki jest?
A jakie filmy z serii Star Wars fanowej się wam podobały?
A znacie pozostałe dokonania chłopaków od "Bułgarskiego Pościgu"?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Wotan » pn 08.09.2003 11:53

Staszka to bym do twórczości amatorów nie zaliczał, człowiek ukończył reżyserie na łódzkiej filmówce i od dobrych kilku lat jest w zawodzie.
Co do ZF Skurcza od "Bułgarskiego Pościgu" to polecam również filmy "Sierżant Mścisław Pięść na tropie" albo "Bułgarski Pocisk" (pierwsza część, jedyny film w którym wystąpił Kazik Staszewski)
Jest jeszcze godna polecenia grupa z Poznania Plan9 - robią zwykle parodie różnych filmów sf:) ich stronka : http://www.plan9.art.pl
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Jakub Cieślak » pn 08.09.2003 13:22

No oczywiście Staszek amatorem nie jest, ale twórczość jego znana szerszemu gronu internautów bynajmniej nie była tworzona z myślą o twórczości do oglądania przez ogół ludzki. Pozatym facet jest człowiekiem orkiestrą. Sam robi, sam animuje, komponuje, produkuje i sprząta. I ładne panie maca...;-)
Co do ZF Skurcza ja gorąco polecam Dżudo Honor 7. Ach i przypowiastkę o kocie Terrorze ("On jest wszędzie!", "No to może po kielyszeczku?") z kultowymi tekstami. Chłopaki mają naprawdę duży potencjał twórczy. Mścisław Pięść też dobry ("Chyba zastrzeliłem kotka, a nie to czapka... Wyrzucę to [broń] bo się jeszcze postrzelę") no i wkrada się do niego rzeczywistość (pan nietrzeźwy staje się niechcący bohaterem akcji).
Miałem kiedyś dostęp do genialnej kasety stanowiącej lwią część ich dorobku filmowego, znajdowały się też na niej pierwsze nieśmiałe próby filmowe, łącznie z animowankami (z użyciem klocków Lego i innych zabawek). Zdaje się, że oni dalej są mocno związani z Kazikiem?
A o grupie Plan9 dotąd raczej nie słyszałem, zaraz idę popatrzeć.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Angbandrider » pn 08.09.2003 17:42

Apropos dobrze że tu zaglądnołem, bo gdzieś widziałem trailer "Shakazum hakuna matata" :D i spodobało mi się. Małe pytanie czy są już gotowe odcinki czy też wielometrażowy film o przygodach Staszka i Sam Solo :?: Jeśli tak to rzućcie mi adresa gdzie to można znaleźć.

Dla mnie bomba :D
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Postautor: Wotan » pn 08.09.2003 19:04

pełnometrażowych "Gwiazd w czerni" na razie nie będzie, ale z tego co mi wiadomo Staszek szykuję jakiś serial dla tv w tej konwencji, poza tym możemy spodziewać się odcinkowej parodii sieciowej wszystkich filmów sf i fantasy, czyli połączenia wiedźmina, matrixa, starwarsów, władcy piersicieni i wielu innych:D
tak przynajmniej Staszek mówił na polconie
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Alganothorn » pn 08.09.2003 23:07

a tak btw, wiecie skąd się wzięło 'shakazum' ?
ha!
to jest dźwięk rzucania czaru w skądinąd świetnej, acz mało popularnej grze 'Fantasy General'...oniemiałem jak usłyszałem to w 'SiB'
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » wt 09.09.2003 9:07

Hmm, Staszek zarzekał się, że nigdy nie grywał w gry, że swój komputer używał (do momentu zakupienia 3D Max Studio) tylko do pisania i zaglądania do netu w celach niezdrożnych. W zasadzie wszystkie jego produkcje sf to z założenia udawane trailery. Teraz podobno bierze się za poważną robotę, na jego stronie można nawet wziąść udział w castingu do jego filmów, więc jak ktoś marzy o karierze (i zgadza się na sceny rozbierane ;-)... ).
Co do EduROMa to obejrzałem to co znajduje się na jego stronie plus materiał z planu zdjęciowego. Czy aż tyle materiału wypadło z ostatecznej wersji (jak się ogląda materiał z planu to jest tam nawał scen, które nie pojawiły się w EduROMie)?
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: RaF » wt 09.09.2003 14:41

hmm jakis niewtajemniczony jestem :P moze linki by ktos rzucil? :)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » wt 09.09.2003 15:33

Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Azirafal » czw 11.09.2003 10:33

Hmmm... Jesteście pewni, że to jest "shakazum"? Bo jak dla mnie to brzmi raczej "Shaka Zulu hakuna matata" ... "Shaka" jak wielki wódz Zulusów, co walczył z Brytyjczykami swego czasu (jak kto nie zna historii Afryki, to powinien kojarzyć Shakę jak króla Zulusów w Ciwilizacjach :P ). "Zulu", to już chyba wyjaśnione. I "hakuna matata", czyli "nie ma problemów" (dosłownie) w swahili. Inna sprawa, że połączenie tego wszystkiego nawet wtedy nie ma sensu :D

Ale jak się mylę, to niech mnie ktoś poprawi...[/list]
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » czw 11.09.2003 11:03

nie dopisujmy jakiejś filozofii do kwestii wymawianej przez pana aktora. Myślę, że nie takie intencje powodowały Staszkiem przy produkcji tego skeczu.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » czw 11.09.2003 15:02

wiesz Azi, w tej grze jest dokładnie taka sama intonacja...dla mnie skojarzenie jednoznaczne, ale jak jest naprawdę - trzeba zapytać autora...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » ndz 14.09.2003 11:41

Ostatnio z kolei natrafiłem na doskonały fan film o Batmanie (!). Nazywa się Batman- Dead End i prezentuje naprawdę wysoki poziom wykonania i montażu. Dodatkowym smaczkiem są pojawiające się doskonałe kostiumy różnych tworów pop kultury. Nie zdradzę szczegółów by nie psuć wam niespodzianki. Poszukajcie w necie. Warto.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Jakub Cieślak » wt 23.09.2003 17:58

Co to? Brak zainteresowania, czy nie możecie znaleźć? Film można zassać z theforce.net z działu 'films' czy 'fanfilms'. Gorąco polecam, niezła robota.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » wt 23.09.2003 18:10

daj mi Jakubie kilka miesięcy na poukładanie spraw, które mnie aktualnie absorbują, a nadrobię zaległości filmowe...
;-)
a reszta - nie wiem dlaczemu nie wpisuje recenzji tego filmu
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Wotan » śr 08.10.2003 11:02

Na stronie Staszka ukazała się ciekawostka - mianowicie był sobie taki konwent co się nazywał Conquest, niestety nie miałem okazji w nim uczestniczyć.
W każdym razie na tymże konwencie odbyły się warsztaty filmowe prowadzone przez Staszka Mąderka, zdecydowano się nakręcić ekranizację Wiedźmina, a dokładniej scenę uczty w Cintrze. Wyszło to naprawdę nieziemsko mimo ograniczonych śródków (np surrealistyczne kandelabry - kto był na polconie na spotkaniu ten wie o co chodzi ;-) )
w każdym razie filmik "Wiedźmin 2: ConQuest" jest do zassania ze strony Staszka http://www.stars-in-black.pl
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Alganothorn » śr 08.10.2003 15:11

obejrzałem sobie 'W2:C'...
cóż, wszystko cacy, ale jakość dźwięku jest koszmarna...ściągałem dwa razy, żeby mieć pewność, że to nie uszkodzony plik, odtwarzałem trzema playerami, ale trzaski koszmarne...ale filmik całkiem zacny
;-)
pozdrawiam
ps. tradycyjnie muzyka świetnie dopasowana...:-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » śr 08.10.2003 21:24

W2C obejrzałem. Zabawne. Dźwięk nie był tragiczny, ot zebrany z sali za pomocą mikro przy kamerze. Gdyby mieli pożądny sprzęt to pewnie by przeskoczyli rozmachem twór wiadomy. Muzyka rzeczywiście dobrze dobrana.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » czw 09.10.2003 11:22

poczułem się po tym filmie jak człowiek lepszy, jak uczestnik Wielkiej Kultury...
dlaczego?
nie dość, że tej muzyki, dokładnie tych utworów słuchałem poprzedniego dnia, to jeszcze piję taką samą wodę mineralną...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Angbandrider » czw 16.10.2003 20:42

Przyznać trzeba że sequel jest o niebo lepszy od pierwowzoru :D. Kapitalne, zwłaszcza charakteryzacja aktorów i scenografia (ta głębia, ten modernizm :D), oj Staszek ma fajne pomysły - dobrze że wogóle jest ktoś taki, mnie W2C rozbawił do łez.
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Postautor: Azirafal » pt 17.10.2003 1:01

Angbandrider pisze:Przyznać trzeba że sequel jest o niebo lepszy od pierwowzoru :D.


Widziałeś Jakubie?! A jednak ktoś mnie docenia!!! I to kto? Ang??!?! :lol:

P.S. Obejrzałem W2C - śmieszne. Przerysowane. Zbyt... niedbałe (nie chodzi o "wsytrój" czy cuś, raczej o ogólny zamiar...). Scenka walki jest naprawdę dobra :D
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » sob 18.10.2003 8:52

Nie, no Azi, w tym o to świecie występujesz i znany jest tylko pod jednym pseudo. Nie będę więc burzył tego porządku. Pozatym nigdy bym nie użył tego sposobu oceny kogokolwiek, bo uważam go za obraźliwy. Takie porównania do pierwowzoru, czy do czegokolwiek nie są zbyt eleganckie.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Angbandrider » sob 18.10.2003 11:53

Azirafal pisze:Widziałeś Jakubie?! A jednak ktoś mnie docenia!!! I to kto? Ang??!?! :lol:


A widzisz, nie taki diabeł straszny jak go malują :D


Azirafal pisze: śmieszne. Przerysowane. Zbyt... niedbałe (nie chodzi o "wsytrój" czy cuś, raczej o ogólny zamiar...)


Moim skromnym zdaniem głównym założeniem tego filmu miała być niedbałość i wszechobecna tandeta.

Co do nieeleganckivh opinii na temat filmu "Wiedźmin 1", Sapkowski sam powiedział że teraz musi chodzić po mieście w worku na głowie, żeby go nikt nie rozpoznał. W obliczu licznych mąk jednego z moich ulubionych twórców fantasy, nie mogę stać obojętnie :wink: - a odpowiada za to nie kto inny jak Marek Brodzki. Oko za oko ząb za ząb :twisted:
I am the fallen angel who will punish you for all your sins
Awatar użytkownika
Angbandrider
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 252
Rejestracja: pn 30.06.2003 20:11
Lokalizacja: prosto z piekła

Postautor: Jakub Cieślak » sob 18.10.2003 15:49

worek za worek... Worek na głowę Brodzkiemu.
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Alganothorn » sob 18.10.2003 20:32

kto odpowiada za formę W1 stało się niemal legendą i są tutaj przynajmniej dwa wątki: jeden, gdzie evil guy nazywa się Brodzki i drugi, gdzie evil guy to właściwie duo reżyser - producent, którzy mięli władzę boską i tak wszystko poprzycinali...
obie wersje znam z tzw. 'dobrze poinformowanych źródeł'...
pozdrawiam[/list][/list]
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » ndz 19.10.2003 11:19

Też obie znam dobrze, ale też wiem, że byle reżyser z panem byle scenarzystą tworzyli radosną twórczość "dzieci kalekich" miast po prostu opowiadać to słowami Sapkowskiego. Obaj też przyznali się, że niewiele mieli kontaktu z tą literaturą. Ale to tak zupełnie OT...
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Azirafal » czw 04.12.2003 19:13

Jak wy mogliście komukolwiek polecać "Bułgarski Pościkk"?!?!!?! Toż to straszny szajs jest!!!!! Tylko rzyganie, sranie, dużo krwi i głupoty!! Nawet jak na amatorski film jest wyjątkowo amatorski - błędy "aktorów" i w kwestiach (śmiechy itp.) nie wykasowane tylko "gramy dalej, pogadajmy śmiesznie i będzie dobrze"! Były chyba ze cztery śmieszne sceny ("arabski karateka" mnie rozłożył; wycieranie chmurek ze wspomnieniami było fajne; niezła była scenka z pojedynkiem z dresem w leśnym sklepiku :twisted: ;i w napisach - "Dialogi: bardzo słabe" [wiedzieli co piszą] oraz "Światło: dzienne"). Poza tym jedynym wartym odnotowania faktem jest, że część filmu nagrana została do tyłu (aktorzy chodzili do tyłu, a puszczali to do przodu... rozumiecie prawda? :wink: ). I tyla. Nędza. Nędza. I jeszcze raz nędza.
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Jakub Cieślak » czw 04.12.2003 21:59

Aj, nie rozumiesz prawdziwej sztuki. Złap Bartka Be albo poszukaj w necie dżudo honor 7 tej samej ekipiy a pojmiesz prawdziwą sztukę.
"Kto ćwiczy dżudo, ten krwawi dużo!"
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Wotan » czw 04.12.2003 22:49

- okryłeś mnie hańbą, rzuciłeś na mnie swój cień
- gówno!
- złamałeś święty kodeks bushido!


-aaa co to znaczy to LH ?
- nie wiesz? to laser holocaust.
- a po co to?
- aa, zobacz.
http://www.allsecrets.co.uk
moj film...
http://www.well-known-artist.com
Moja nowa odkurzona www, zapraszam!
http://www.vimeo.com/1271372 - moj showreel
Wotan
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 1160
Rejestracja: pt 04.10.2002 23:52
Lokalizacja: Varsovia

Postautor: Jakub Cieślak » czw 04.12.2003 23:08

Aaaaaa, może to i dobrze, i tak byłem bez serca....
Po prostu debeściaki!
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: J.spell » pn 05.01.2004 14:46

W ogule robienie filmów to świetna sprawa. Zapraszam
www.tomkac-site.prv.pl .
Sława dobrzy Słowianie!!!

Obważan mym panem!!!
Awatar użytkownika
J.spell
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: pn 05.01.2004 12:39
Lokalizacja: Chełmek

Postautor: tomkac » śr 07.01.2004 8:11

Popieram J.spell'a! (Też tam tworzę...)
Sława Bracia!
Obważan Is My Master! Forever and Ever!
Wyznawcy Obważana łączcie się!
www.tomkac-site.prv.pl
Awatar użytkownika
tomkac
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 27
Rejestracja: śr 17.12.2003 7:51
Lokalizacja: Chełmek

Postautor: J.spell » czw 15.01.2004 9:26

Za niedługo rozpoczynamy produkcję nowego filmu „Stranger włóczykij i butelka tajemnic.” Miejsce akcji zamek Tęczyn.
Sława dobrzy Słowianie!!!

Obważan mym panem!!!
Awatar użytkownika
J.spell
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 3
Rejestracja: pn 05.01.2004 12:39
Lokalizacja: Chełmek


Wróć do Film

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości