Star Wars

Tutaj podyskutujesz o filmach, ludziach i wszystkim, co dotyczy X muzy.

Moderator: Wotan

Jak myślisz... Jaki będzie Epizod 3?

Lepszy od Starej Trylogii.
3
11%
Równy Starej Trylogii.
6
21%
Gorszy od Starej Trylogi
19
68%
 
Liczba głosów : 28

Postautor: bejzkik » sob 21.02.2004 17:53

Alganothorn pisze:napiszę krótko:
będzie gorszy
pozdrawiam


odpowiem rownie krotko

bedzie o wiele lepszy



MUSI!!
bejzkik
Lord
Lord
 
Posty: 1581
Rejestracja: sob 10.05.2003 11:27
Lokalizacja: sosnowiec/krakow

Postautor: Lilly » pt 27.02.2004 11:15

Mimo, ze bardzo lubie Star Wars jakos calosc uwazam, ze nic nie pobije Starej Trylogii. Ona miala takiego jakiegos ducha w sobie...

Po tym jednak, co zobaczylismy w EpI EpII, nie spodziewam sie zadnych rewelacji. Nie twierdze, ze mi sie nie podobaly - wrecz przeciwnie. Zdaje sobie jednak sparwe z tego, ze to nie to samo... czegos brakuje (moze Harrisona Forda 8) ). Fajnie sie ogladalo, duzo fajerwerkow i tyle.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Fett » sob 28.02.2004 10:11

Mimo, ze bardzo lubie Star Wars jakos calosc uwazam, ze nic nie pobije Starej Trylogii. Ona miala takiego jakiegos ducha w sobie...


Ja tu bym się sprzeczał. Jeżeli czytacie nadchodzące świeżutkie informacje (często wykradzione :twisted: ), to wiecie, że wszystko wskazuje na to, iż EIII będzie jednym z lepszych (jeśli nie najlepszym) epizodem. Same postacie, jakie się pojawią (np. Generał Grevious) dodają mu zalet, a fabuła ma być kilka razy lepsza, niż ta z Old Trilogy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Fett
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 322
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:54
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Lilly » sob 28.02.2004 10:42

Fett pisze:
Mimo, ze bardzo lubie Star Wars jakos calosc uwazam, ze nic nie pobije Starej Trylogii. Ona miala takiego jakiegos ducha w sobie...


Ja tu bym się sprzeczał. Jeżeli czytacie nadchodzące świeżutkie informacje (często wykradzione :twisted: ), to wiecie, że wszystko wskazuje na to, iż EIII będzie jednym z lepszych (jeśli nie najlepszym) epizodem. Same postacie, jakie się pojawią (np. Generał Grevious) dodają mu zalet, a fabuła ma być kilka razy lepsza, niż ta z Old Trilogy.


Hmm... ja nie neguje... po prostu troche mi sie to nie widzi. Ciezko jest oceniac cos, czego jeszcze nie ma. Ale poczekamy, zobaczymy :wink: Bede bardzo zadowolna jesli EpIII okaze sie hitem :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Fett » sob 28.02.2004 10:46

A ma na to jakieś 99,(9)% szans :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Fett
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 322
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:54
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Alganothorn » sob 28.02.2004 11:54

Fett pisze:A ma na to jakieś 99,(9)% szans :twisted:

nie - ma na to dokładnie 50% szans: albo będzie, albo nie...
biorąc pod uwagę jakie to niesamowite miały być bardzo liczne filmy, jakie to niby skomplikowane niuanse fabuły, znakomite obsady i świetne scenariusze wchodziły w grę, a jakie gnioty się pojawiały, pozostaję bardzo sceptyczny...
jeśli Lucas przypomni sobie co to znaczy robić dobre kino, a nie zarabiać pieniądze na filmach, jest jakaś nadzieja...może nie nowa, ale jakaś zawsze...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lilly » sob 28.02.2004 12:10

Alganothorn pisze:
Fett pisze:A ma na to jakieś 99,(9)% szans :twisted:

nie - ma na to dokładnie 50% szans: albo będzie, albo nie...
biorąc pod uwagę jakie to niesamowite miały być bardzo liczne filmy, jakie to niby skomplikowane niuanse fabuły, znakomite obsady i świetne scenariusze wchodziły w grę, a jakie gnioty się pojawiały, pozostaję bardzo sceptyczny...


Dokladnie.
Ja tam podchodze do sprawy sceptycznie rowniez z zasady, zeby potem sie nie zawiesc. Bo jesli film bedzie dobry, bede miala mila niespodzianke. A jesli nie, to zniknie z mojej glowy tak szybko jak sie pojawil...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lilly
Lady
Lady
 
Posty: 941
Rejestracja: wt 09.09.2003 10:13
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa (Moonglade)

Postautor: Azirafal » sob 28.02.2004 12:23

Ja mam wielką nadzieję, że tendencja zwyżkowa utrzymująca się od EI się utrzyma. EI był baaaardzo średni, EII był naprawdę niezły, to może EIII będzie wspaniały? Naprawdę mam taką nadzieję. Mam ogromną nadzieję, że ten cholerny Christiansen coś z siebie zrobi (coś więcej niż błazna, jak do tej pory). Mam nadzieję, że Ewan dostanie więcej czasu przed kamerą. Mam nadzieję, że efekty komputerowe nie zaćmią całkowicie fabuły, której już prawie nie będzie. Mam nadzieję, że dobrze zostanie przedstawiona przemiana Anakina w Dartha Vadera. Mam po prostu nadzieję, że EIII będzie świetnym filmem, a nie byle jak odbębnioną końcówką sagi...
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Gvynbleid » sob 28.02.2004 12:55

Druga trylogia była dla mnie czymś niesamowitym - może dlatego że jako ledwo odrastający smyk siedziałem przed ekranem telewizora i manipulowałem, skrzętnie zmieniając kasety z kolejnymi częściami Gwiezdnych Wojen. Potem dostrzegłem prawdziwą wartość tej najwspanialszej space opery jaką kiedykolwiek stworzono, a potem poszedłem na Mroczne Widmo :( - i to był koniec mojego zachwytu tematyką Gwiezdnych Wojen - film aż taki całkiem fatalny może nie był, ale spodziewałem się czegoś więcej - ot kolorowe fajerwerki.
Co do Ataku Klonów - faktycznie troche lepszy od Phantom Manace, ale gra aktorska stała na poziomie poniżej dna, już sam fakt że do filmu dostał się z castingu ktoś pokroju Christiansena tłumaczy mi wszystko (swoją drogą jak do takiego przedsięwzięcia można zaangażować kogoś z ulicy :?:). Niby McGregor coś tam ratował i niezapomniana scena walki Jody z Count Dooku; ale ogólnie filmy te tracą dla mnie troche na klimacie.
Po trzeciej części nie spodziewam się za dużo, zwłaszcza że mamy do czynienia z wszechobecną komercjalizacją, a sam Lucas w ostatnich paru latach stał się dosyć pazerny, i żeruje wręcz na fanach.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gvynbleid
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 808
Rejestracja: pn 16.02.2004 10:59
Lokalizacja: Silesia sweet Silesia

Postautor: Tyhagara » sob 28.02.2004 21:59

Atak Klonów był dobry, żadna rewelacja ale obronił się w przeciwieństwie do Mrocznego widma. Dla tego że było kilka scen jak (walka Yody) które były takie jak powinny czyli wspaniałe. Jednak kilka scen było tak dennych, że to nie do pomyślenia w takiej produkcji. Na przykład kiedy Anakin wyżyna wioskę, porażka. Więc ogólnie to nie mogę powiedzieć, że film był dnem, ale nie moge też powiedziec żeby spełnił moje oczekiwania.

Co do trzeciej części, hmm, nie mam najmniejszego pojecia. Będzie albo słaba albo średnia albo dobra. Nie liczę jednak na to żeby pobiła którąś ze starych części bo to jest już klasyka i historia.
Tyhagara
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 704
Rejestracja: ndz 11.01.2004 15:30

Postautor: Shedao Shai » sob 06.03.2004 21:44

.
Awatar użytkownika
Shedao Shai
Wielki Książę
Wielki Książę
 
Posty: 3686
Rejestracja: sob 06.03.2004 15:20
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia

Wróć do Film

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości