Star Wars

Tutaj podyskutujesz o filmach, ludziach i wszystkim, co dotyczy X muzy.

Moderator: Wotan

Jak myślisz... Jaki będzie Epizod 3?

Lepszy od Starej Trylogii.
3
11%
Równy Starej Trylogii.
6
21%
Gorszy od Starej Trylogi
19
68%
 
Liczba głosów : 28

Star Wars

Postautor: Fett » śr 11.06.2003 15:37

Piszę ten topic, gdyż na Forum niewiele rozmawia się o Gwiezdnej Sadze.

Co myślicie o nadchodzącym EIII? Będzie dorównywał Starej Trylogii czy raczej EI? Ja myślę, że papcio Lucas postara się i da nam coś dobrego do obejżenia... Szczególnie, że wyjaśni się wszystko z EI i EII. Już czekam.

Proszę o wasze opinie...
Obrazek
Awatar użytkownika
Fett
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 322
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:54
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Alganothorn » śr 11.06.2003 17:54

napiszę krótko:
będzie gorszy
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Azirafal » śr 11.06.2003 18:51

Na pewno będzie gorszy od Pierwszej Trylogii. Ale mam nadzieję, że Lucas nie odbiegnie już standartem od II epizodu, który moim (skromnym) zdaniem był zajebisty! I nie chodzi tylko o same walki (ja na przykład nie uważam walki Yody z Dooku za najlepszą walkę na miecze w GW - wolę Skywalker vs Vaderek w V i VI epizodzie), raczej o klimat... I jak najmniej Christiansena i wątku miłosnego proszę!!! :evil:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Vampdey » śr 11.06.2003 18:58

A ja offtopicowo, coraz częściej wchodze na forum i mi sie zdaje, że niektórzy ot tak sobie wejdą, żeby sie zbytnio nie wysilić spojrzą tylko na cztery ostatnie tematy, a listę w dół przesunąc to nie, bo po co :evil: .
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Avathar » śr 11.06.2003 19:03

hmm ... a ja powiem tak szczerze ,że nie wiem w czym ma byc gorszy od pierwszej Trylogii. Może bedzie lepszy...może na tym samym poziomie.
Ale dodam ,że Hajdyn w Ep II był beznadziejny...a Natalie traci grając w SW.

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Alganothorn » śr 11.06.2003 19:06

Vampdey: ten topic nie pokrywa się z Twoim, jedynie tytuł ma nienajzręczniej dobrany...Twój jest o całych SW, ten jest głównie o E3, nie widzę problemu...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » śr 11.06.2003 21:48

hym nic nie jest w stanie przebic "imperium kontratakuje" wiec spokojnie moge załozyc iz 3 bedzie gorszy
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Avathar » śr 11.06.2003 21:59

Nain Wieczny Tułacz GM pisze:hym nic nie jest w stanie przebic "imperium kontratakuje" wiec spokojnie moge załozyc iz 3 bedzie gorszy

Algi pisze:napiszę krótko:
będzie gorszy
pozdrawiam


No ja nie rozumiem co Wy widzicie w starej Try , że uważacie ,że nowa bedzie gorsza. Dla mnie obie trylogie są na takim samaym poziomie. Nicspecjalnego.

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Alganothorn » śr 11.06.2003 22:38

co ja widzę w starej Trylogii?
przede wszystkim spójny świat, rozbudowany, naciągany, w swej naiwności ocierający się o śmieszność, ale to cudowana soap opera, zabawa prawie w stylu indy jones'a...
nowe 'odcinki' sraciły 'ducha' starych...szkoda...
nie wykluczam też tego, że oglądałem je w niewłaściwym wieku - gdybym miał 10 lat mniej, może byłbym ich wielbicielem, a tak 'klasyczne' SW to poniekąd powiew młodości
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: vilya » czw 12.06.2003 7:36

z wielkim zacietrzewieniem wspominam mój pierwszyseaaaaans GW, choć nawiasem mówiąc nic nie zrozumiałem, aaaale cóż to dla chłopca, który z błyskiem w oku ogląda walki na walki Jedi, czy też szalone pościgi statków kosmicznych. Dopiero po latach zrozumiałem o co chodziło w tym filmie :lol: . teraz niestety krytykas: każda kolejna część jest gorsza od części poprzedniej :x . tylko usiąść i płakać. coraz więcej efektów specjalnych, które niczego nie wnoszą.
Time to die
Muerte a toda autoridad
Awatar użytkownika
vilya
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 67
Rejestracja: wt 08.04.2003 13:47
Lokalizacja: NML

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » czw 12.06.2003 8:17

stara trylogia była czyms nowym, przełomowym, ciekawy scenariusz, wykonanie, pomysły a nawet efekty specjalne ktore jak na tamte czasy były czyms nadzwyczajnym...nowe czesci moga byc tylko marna kopia czegosc co kiedys poruszało wiele setek ludzi...trudno wymyslic cos nowego...mozna tylko powielac stare pomysły...troszke poprawiac...nowa saga oparta jest na załozeniach starej...podobny schemat oraz wątki sprawiają ze to tylko "karykatura" prawdziwych GW...taka jest opinia starego brodacza...aczkolwiek nie mowię, ze wszystko co pojawiło sie w nowych GW jest beznadziejne i nie zasługuje na uznanie :wink: kazde działo ma swoje zady i walety
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Azirafal » czw 12.06.2003 11:32

Avathar pisze:No ja nie rozumiem co Wy widzicie w starej Try , że uważacie ,że nowa bedzie gorsza. Dla mnie obie trylogie są na takim samaym poziomie. Nicspecjalnego.

Pozdrawiam.


Co widzimy w starej Trylogii już wypisali Algi i Nain WT. A to, że obecna trylogia nie jest na tym samym poziomie co stara widać gołym okiem! Przynajmniej jeżeli chodzi o "Mroczne Widmo" (swoją drogą świetnie przetłumaczone z "Phantom Menace" :lol: ) - jest nudne, jest płytkie (jeżeli jedną z głównych atrakcji [a przynajmniej to zakcentowali strasznie!!!] filmu jest 10-cio minutowy wyścig "samochodzików, to ja dziękuję!). Jeszcze dodać do tego błędy logiczne - skąd się wzięły midichloriany?!?!? Dlaczego później nikt o nich nie słyszał?!?!? (później czyt. w Starej Trylogii) Każdy wie, że kiedy Jedi ginie to znika, a tu - Quai Gon Jin pogadał z Obi-Wan'em, umarł i jeszcze miał ładny pogrzeb... No i roboty (C3-PO i R2-D2) - one nie miały prawa należeć do Anakina!!! A Obi - Wan by je kojarzył raczej po 40 latach!!! Mógłbym tak wymieniać bez końca (wspomnę jeszcze tylko o strasznie naciąganej, sztucznej i nieprzyjemnie naiwnej historyjce jaką jest młodziutki Anakin rozpieprzający statek bazę - nędza...).
Natomiast już Atak Klonów, był naprawdę niezły. Też były błędy (2 milionowa armia na pochybel całemu Wszechświatu!!! - tylu żołnierzy mają same Stany Zjednoczone!!!!) i koszmarny wątek miłosny, ale już czuć ten "klimat". Lepsze to, ładniejsze, ciekawsze (wreszcie porządniejsza intryga; no i mój ukochany McGregor bawiący się w detektywa :wink: ), mniej "cukierkowe"...
A zresztą - co Wam się podobało, to Wam się podobało. Nie będę Was tu przekonywał do którejś z opcji! Po prostu poczekajmy na E3...
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zuhar » czw 12.06.2003 11:39

Starą trylogię z przyjemnościa oglądam do dziś. Po obejrzeniu pierwszej częsci nowej zaniechałem oglądania dalszych. DNO. Same efekty pod którymi nie ma NIC.
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » czw 12.06.2003 12:29

troche kiczowa historyjka jest z Fettem ale juz samo pojawienie sie tej najbardziej kultowej postaci z SW to ogromny plus...heh nikt by nie przypuszczał ze ta prawie epizodyczny bohater stanie sie jednym ze znaków rozpoznawczych gwiezdnej sagi...doczekał sie własnych ksiazek, rzeszy fanów oraz roli w II epizodzie :wink: fenomen w skali swiata :wink:
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Chomski » czw 12.06.2003 12:47

Będzie z pewnością jak 4 sezon South Park - "faster! more explosions!" ;)
[miejsce na mądrą mądrość :-) ]
http://chaosgate.waw.pl/~chomski/
--Obrazek
Awatar użytkownika
Chomski
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 598
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:27
Lokalizacja: Nigdzie (Kolorado)

Postautor: Avathar » czw 12.06.2003 14:32

No może ja jakiś inny jestem , ale dla mnie ogólnie StarWarsy to kolejny film dla rozrywki. Chyba nigdy nie zrozumiem ludzi zachwycających sie tą sagą.

Ja jednak chodze na SW do kina dla muzyki i akcji.Czasem lubie pooglądac film całkowicie rozrywkowy z fajną muzą.

Pozdrawiam.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: Alganothorn » czw 12.06.2003 14:41

Nain, mam pytanie: skąd ten pomysł, że to Fett jest najbardziej kultową postacią serii?
nie twierdzę, że jestem guru w temacie, nie oglądam serii raz w tygodniu, nie jeżdżę na światowe zloty miłośników, mój kot nie nazywa się Palpatine, a w SW rzadko gram i nie prowadzę...
...ale znam kilka takich osób i jakoś on nie jest uważany za numer 1
jest w czołówce, ale żeby zaraz najbardziej kultowy...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lechu » czw 12.06.2003 14:55

Phi, kultowy to jest Lord Wiadro :P :wink:

Avathar, nikt tu (a przynajmniej ja) nie twierdzi że stara trylogia to jakiś super duper wyczesany film, przełomowy i ponadczasowy. Ale na pewno dużo, duzo lepszy od tych dwóch nowych. Stare częsci miały w sobie to "coś", czego brakuje nowym. Fakt, to jest film rozrywkowy, ale tu chyba chodzi o porównanie dwóch trylogii, a nie zastanawianie się nad tym czy SW jest czymś wielkim.

Hmm teraz na temat. E3 może być lepszy od poprzednich dwóch, już w E2 było widać niewielki postęp, nie było tyle głupiego jar-jara i małego Anakina, za to było bardziej mrocznie i klimatycznie. Może trzecia część będzie jeszcze lepsza, ale na pewno nie będzie lepsza od starej trylogii. Na koniec - stata trylogia, jak to się mówi, miała jaja, a ta nowa, to bajka dla dzieci.

PS Starą to ja widziałem jak byłem malutki, na satelicie - FilmNet się kanał nazywał, czy jakoś tak. Ehhh to były czasy :)
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Azirafal » czw 12.06.2003 18:07

To że SW są bajką dla dzieci widać już choćby po przekleństwach! Najstraszniejsze z przekleństw rzucanych w SW to: "you rebel scum" :lol:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Vampdey » czw 12.06.2003 18:30

Podzialam zdanie Avathara. Dla mnie stara trylogia jest bardzo ciekawym zjawiskiem, ale to "coś" o czym piszecie to taki urok naiwnych filmów SF tamtych lat. "Coś", co mnie specjalnie nie zachwyca. Atak klonów podobał mi się bardzo jako film całkowicie rozrywkowy. Klimat powala, efekty też. A co do tego, że efektów jest za dużo, w filmie ot dla ucieszenia oka ich nigdy za dużo nie będzie ;). Chyba, że w ostatnim matrxie, gdzie było to naprawdę irytujące ze względu na brak fabuly...
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Alganothorn » czw 12.06.2003 18:34

a mi Vampdey brakowało tego klimatu w 'Ataku Klonów'...
urok space opery to taki smak waty cukrowej z dzieciństwa i doskonale sobie zdaje sprawę z dziesiątków niewyobrażalnych niekonsekwencji i uproszczeń, co w niczym nie zmienia faktu, że wracam chętnie do 'podstawowej' trylogii...
jak wspominałem, podobnie jest i z Indianą Jones'em, zwłaszcza, że jako archeolog z papierami coś niecoś wiem o tym temacie i widzę znacznie więcej naciągnięć, niż inni...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lechu » czw 12.06.2003 18:38

Azi -> bo to albo SW zdziecinniało, albo ja się postarzałem :D
Vampdey -> Algi dobrze mówi, to chyba jeszcze pozostałości po wrażeniu jakie stara trylogia robiła na człowieku gdy był mały. A teraz jest się starszym, widziało się dużo więcej efekciarskich filmów, i zdanie się zmieniło.
Ciekaw jestem tylko co bedzie za kolejne 30 lat. Gdy nasze wnuki będą oglądać wiekową starą trylogię, i o połowe młodszą nową. Która im się bardziej spodoba? :P
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » czw 12.06.2003 18:41

Alganothorn bracie moze i sie myle, fakt nie jestem fanatykiem GW (moj serwerowy jest :D) wiec dtalego dyplomatycznie Ci ustapię...Fett jest lubiana postacia, dla niektorych nawet kultowa :wink:
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Alganothorn » czw 12.06.2003 18:45

Lucas zawsze twierdził, że odbiorcami jego filmów są...dzieci; jeśli starsi chcą oglądać - ok, ale niech nie narzekają...
to tłumaczy wiele, bo jednak zmienia się trochę percepcja z pokolenia na pokolenie - choćby poczucie humoru w kolejnych odcinkach...
Nain - dyplomacja, to jedna z najczęściej niedocenianych cech brodaczy ;-) Fett jest jedną z najbardziej kultowych postaci serii :-)
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Fett » pt 13.06.2003 9:11

Moim zdaniem Fett jest postacią kultową i jedną z najbardziej lubianych z Gwiezdnej Sagi. Ja też go lubię... Świadczy o tym mój nick :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Fett
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 322
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:54
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Fett » pt 13.06.2003 9:18

Aha! EIII może być nawet równy ST. Już w EII Lucas postarał się nieco. Jest bardziej mroczny... Ciekawszy... Może EIII będzie jeszcze lepszy. Choć teraz Lucasowi zależy tylko na kasie... Aha! A co myślicie o trzeciej trylogii? Czy papcio Lucas nakręci ją? Na razie gada, że nie, ale jak mu kasy zabraknie, to do pomysłu wróci na pewno :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Fett
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 322
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:54
Lokalizacja: jestem?

Postautor: Azirafal » pt 13.06.2003 10:46

Hehe. O tym nie słyszałem, ale powiem tak... Jeżeli zrobi 3T to to już będzie dla kasy. Mimo to z ogromną chęcią na nią pójdę. Po przeczytaniu paru książek z serii SW, pograniu w Jedi Knight'a (I i II), obejrzeniu wszystkich tych filmów... ja wciąż nie mam dosyć! :) To jest naprawdę urzekający świat (wszechświat?) i nie można go nie pokochać (no, może nasze młode pokolenie co to wychowało się na efektach z Matrix'a, a nie z Indiany Jonesa i SW :wink: ).
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: '//iedzmin » pt 13.06.2003 19:29

dal bym jeszcze odpowiedz do sondy: nie lubie SW :}
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Vampdey » sob 14.06.2003 12:45

Nie wiem czy odpowiedź "nie lubie sw" pasowała do sondy "Jak myślisz... Jaki będzie Epizod 3?"... ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Alganothorn » ndz 15.06.2003 21:01

był zawsze trochę z boku
na bakier trochę był

no cóż, Wiedźmin nie musi czytać pytania głównego sondy, do szczęścia wystarczy mu fakt, że jest o SW...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » pn 16.06.2003 8:27

wiedzmin dewiacie, dekadencie, degeneracie marsz do szeregu...nie bedzie tu zadnych rewolucji i burd wszczynał gałgan jeden :wink: juz ja cie naucze moja ojcowska reka jak to trzeba szanowac SW :wink:
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Fett » pn 16.06.2003 10:45

Mniejsza o sondę i o sposób rozumowania... Co myślicie o tej trzeciej trylogii? Ile lat po ROTJ? Kto w niej wystąpi? Jakie wydarzenia? Czy będzie powiązanie z EU? Oczywiście, jeśli flanelowiec nakręci ją w ogóle :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Fett
Rycerz
Rycerz
 
Posty: 322
Rejestracja: pt 16.05.2003 13:54
Lokalizacja: jestem?

Postautor: hops » pn 16.06.2003 14:22

Fett pisze:Co myślicie o tej trzeciej trylogii?

To zły pomysł. Na 99% nie powstanie.

Fett pisze:Ile lat po ROTJ?

Tysiące. Świetlnych.

Fett pisze:Kto w niej wystąpi?

Rendenerowane komputerowo kukiełki.

Fett pisze:Jakie wydarzenia?

Nieciekawe dla ludzi nie zaliczających się do grona fanatyków SW.

Fett pisze:Czy będzie powiązanie z EU?

Nie rozumiem pytania :P

Fett pisze:Oczywiście, jeśli flanelowiec nakręci ją w ogóle :D

Oczy! Wiście! :P
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Azirafal » pn 16.06.2003 18:02

hejhops pisze:
Fett pisze:Czy będzie powiązanie z EU?

Nie rozumiem pytania :P


No jak to?! EU (European Union) - jesteś za czy przeciwko? :lol:
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: hops » pn 16.06.2003 20:20

Azirafal pisze:No jak to?! EU (European Union) - jesteś za czy przeciwko? :lol:

Wiem co to UE, ale związku nie znalazłem :P Nawet na siłę :P Że niby co, druga federacja? Imperium?
"There is nothing amazing. Just the norm." - Naota, FLCL
http://www.stalin-vs-hitler.w.pl
Awatar użytkownika
hops
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 524
Rejestracja: śr 09.10.2002 19:01
Lokalizacja: Gdańsk

Następna

Wróć do Film

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości