Aleja komiksu - "Wiecej i komentarz" i KRL

Co chcielibyście zmienić w serwisie lub na forum.

Aleja komiksu - "Wiecej i komentarz" i KRL

Postautor: gb » wt 31.10.2006 23:17

Czolem administratorzy, moderatorzy i szefowie wszystkich szefow!

Na wstepie: przyznaje sie bez bicia ze nie wiem czy w dobrym dziale zamieszczam moja wiadomosc - jestem gotowy poniesc wszelkie konsekwencje:)

W kazdym badz razie zarejestrowalem sie na tym forum by poruszyc jedna kwesie, a mianowicie:

kilkanie na alei komiksu w "wiecej i komentarz"

Niestety Wrak powoli tonie (wielkie pozdro600 dla jarka za wraka, wielka szkoda ze znowu cisza...miejmy nadzieje tylko, ze przed burza) i aleja nieublaganie zajmuje jego miejsce, bo jest bardzo dobrym serwisem.

Ale..., czy zawsze musi byc jakies ale?:)
To niekaczace sie klikanie w ten nieszczesny "wiecej i komentarz", a czasmi w obrazek :)
(to tez mnie zastanawia, czemu raz trzeba klikac w obrazek a raz w "wik")

Ja na wraku sie przywyczailem, ze np jak sa nowosci czy zapowiedzi to widze okladki od razu.
Na alei za to trzeba klikac w nieskaczonosc.

Czy mozna by cos z tym zrobic?

I druga sprawa:
Czy KRL moze wrocic?

czy jest za bardzo zajety?
pozdro600 dla KRL tez, bo zawsze sie posmialem troszke w piatki.

No ale cos kolejny emgier nie ma czasu...:]
gb
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: wt 31.10.2006 22:51
Lokalizacja: wro71

Postautor: KRL » czw 28.12.2006 17:07

Wrócę. Ale nie chcę wracać z Piątkiem tak na jeden, dwa numery.
Planuję niedaleki powrót i już tak konkretnie, żeby nie robić zamuły.
Już niedługo, już niedługo...
KRL
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: pt 01.12.2006 1:12

Re: Aleja komiksu - "Wiecej i komentarz" i KRL

Postautor: Azirafal » czw 04.01.2007 14:17

gb pisze:Czolem administratorzy, moderatorzy i szefowie wszystkich szefow!


Czuwaj!

gb pisze:Na wstepie: przyznaje sie bez bicia ze nie wiem czy w dobrym dziale zamieszczam moja wiadomosc - jestem gotowy poniesc wszelkie konsekwencje:)


Doskonałym :)

gb pisze:W kazdym badz razie zarejestrowalem sie na tym forum by poruszyc jedna kwesie, a mianowicie:

kilkanie na alei komiksu w "wiecej i komentarz"

Niestety Wrak powoli tonie (wielkie pozdro600 dla jarka za wraka, wielka szkoda ze znowu cisza...miejmy nadzieje tylko, ze przed burza) i aleja nieublaganie zajmuje jego miejsce, bo jest bardzo dobrym serwisem.


Miło nam to słyszeć. Choć "nieubłaganie" zalatuje krwiożerczością i bezlitosnymi oprawcami, a z tym nie mamy nic wspólnego :mrgreen:

gb pisze:Ale..., czy zawsze musi byc jakies ale?:)
To niekaczace sie klikanie w ten nieszczesny "wiecej i komentarz", a czasmi w obrazek :)
(to tez mnie zastanawia, czemu raz trzeba klikac w obrazek a raz w "wik")


"Więcej i komentarze" to rozwinięcie newsa. Klikanie w obrazek, bądź w link, przekierowuje nas do odpowiedniego artykułu/galerii/innego elementu umieszczonym w naszym serwisie, o którym traktuje news. Ot, różnica :)

gb pisze:Ja na wraku sie przywyczailem, ze np jak sa nowosci czy zapowiedzi to widze okladki od razu.
Na alei za to trzeba klikac w nieskaczonosc.

Czy mozna by cos z tym zrobic?


Nie sądze, by były jakiekolwiek powody, by tak czynić. Serwis straci wtedy na przejrzystości. Zostanie zdominowany przez obrazki i galerie na stronie głównej, wszystko się pomiesza i będzie jedno wielkie rozwolnienie (cytując za ASem). Tak newsy są newsami, do artykułów prowadzą odnośniki, wszystko jest jasne i czytelne.

Nie wydaje mi się (a cała redakcja Alei raczej mnie w tym popiera), aby jakiekolwiek zmiany w tej kwestii miały w najbliższej przyszłości nastapić.

gb pisze:I druga sprawa:
Czy KRL moze wrocic?

czy jest za bardzo zajety?
pozdro600 dla KRL tez, bo zawsze sie posmialem troszke w piatki.

No ale cos kolejny emgier nie ma czasu...:]


A tu już sam zainteresowany raczył odpowiedzieć. Ze swojej strony mogę tylko dodać, że mi też Piątków brakuje i mam nadzieję na jak najszybszy powrót :)
If you don't stand for something you'll fall for anything.
Awatar użytkownika
Azirafal
Arcypryk
 
Posty: 1938
Rejestracja: wt 07.01.2003 15:33
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Pomysły i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości