Shattered Galaxy - MMORTS

Dyskusje związane z grami komputerowymi ze wskazaniem na gatunki RPG-podobne.

Moderatorzy: Wotan, Azirafal

Shattered Galaxy - MMORTS

Postautor: Xurt » pt 16.04.2004 17:45

Slyszeliście o tym? Połączenie starcrafta i gier MMORPG, moim zdaniem genialnie wykonane. Jeśli słyszeliście co nieco to wypowiedzcie się, jeśli nie to zapraszam na stronę główną tej gry: http://www.sgalaxy.com
Od razu powiem, że gra jest darmowa, można ją ściągnąć bez zadnych opłat (w 100% legalnie, udostępniają ją autorzy!), abonamentu płacić nie trzeba (acz można - 10$ miesięcznie, co daje pewne bonusy - podwyższenie maksymalnych cech bohatera ze 100 na 120 etc, etc). Polecam ściągnąć instrukcję, gdyż na początku łatwo się pogubić.

Plik do ściągnięcia - w dziale download pierwszy poddział, bodajże pierwszy plik (ten 170 MB) i instrukcja w PDF.

Może wygląda to jak reklama, ale muszę powiedzieć, że naprawdę oczarowałem się tą grą i zakochałem w niej :) A im więcej będzie w niej polaków, tym przyjemniej się będzie grało! Spolonizujmy SG :twisted: !
http://www.lazarus.zp.pl
Ordo Militaris et Hospitalis Sancti Lazari Hierosolymitani
Zakon Rycerski i Szpitalny Świętego Łazarza z Jerozolimy, Chorągiew Szczecińska
Awatar użytkownika
Xurt
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 26
Rejestracja: sob 10.01.2004 16:14
Lokalizacja: Swinoujscie

Postautor: Vissim » pt 16.04.2004 18:03

Ta mnie namowił, a teraz przyszła kolej na innych.

Cuż Xurcie ;) nie najlepiej ci wyszło przekonanie ich ... hmm ... teraz ja sprubuje :

Otoż ta excytująca gierka online jest połączeniem (UWAGA) starcrafta,Ultimy Online oraz Heros III (tak przynajmniej Ja uważam)
Gra jest wspaniale zorganizowana ... mimo iż jej akcja rozgrywa sie w "kosmosie"...Wiec jeśli kiedykolwiek Grałes w starca,ultimke lub herosIII to powinienes koniecznie sprubować!!!http://download.nexon.net/SGalaxy/Client/Single/SG166.exe
Im więcej polaków tym lepiej ;)

Ps. Możecie uznać to za reklame ... lecz to dla mnie jest tylko zacheta do granai ;) .. (to coś w stylu tej "Myśli przewodniej" :P
Awatar użytkownika
Vissim
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 13.01.2004 9:27
Lokalizacja: Skarżysko

Postautor: Otorek » sob 17.04.2004 22:31

Grałem gra jest kapitalna, jak już mówiliście to połączenie kilka gier ale neistety otpycha po jakimś czasie. Chodzi to o to niby te bonusy które po dłuższej grze psują ją, bo to niestety nie są pierdoły. Nidość ze nei możemy dogonić ludzi którzy płacą (przez stasty nie uzyskamy tak silnych maszyn jak oni, i takiego doświadczenia), oraz nei mamy żadnego wpływu na istneijący tam świat i jego polityke, bo nie możemy nawet głosować na liderów ;/
Festina Lente
Awatar użytkownika
Otorek
Paladyn
Paladyn
 
Posty: 750
Rejestracja: pn 07.04.2003 10:16
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Vissim » pn 19.04.2004 18:14

Tylko 3 osoby na forum grają w SG ????? ...

...Jestem w szoku ...
Czym jest śmierc dla zwykłego człowieka??
Awatar użytkownika
Vissim
Najemnik
Najemnik
 
Posty: 64
Rejestracja: wt 13.01.2004 9:27
Lokalizacja: Skarżysko

Postautor: Shizm » pn 19.04.2004 22:10

No niestety ja sie nie pisze napewno. Klimat S-F mnie nie kreci, zdecydowanie wole fantasy. No i jak juz sie zdazylem dowiedziec, jestem molohem, bo nie place, a tego nie lubie. Albo cos jest darmmowe, albo platne, takie koktajle mi nie odpowiadaja. Troche poczytalem o gre i na mnie nie zrobila praktycznie zadnego wrazenia.

Pozdrawiam!!!!!!!!
A dream that will come true is not a real dream
Obrazek
Awatar użytkownika
Shizm
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 939
Rejestracja: wt 12.11.2002 11:09
Lokalizacja: Guild Wars [MARS]

Postautor: Xurt » wt 20.04.2004 14:58

Bo to nie idzie o to by czytać tylko by pograć - ja też nigdy nie lubiłem klimaty SF zbytnia, ba, nie przepadałem za RTSami - ale ta gra mnie wciągnęła - co z tego że nie dogonimy tych co płacą? Zabawa i tak jest przednia, a dojście do poziomu maxa, nawet bez płacenia, to gdzieś z rok gry. Ja gram i mnie się podoba :)
http://www.lazarus.zp.pl
Ordo Militaris et Hospitalis Sancti Lazari Hierosolymitani
Zakon Rycerski i Szpitalny Świętego Łazarza z Jerozolimy, Chorągiew Szczecińska
Awatar użytkownika
Xurt
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 26
Rejestracja: sob 10.01.2004 16:14
Lokalizacja: Swinoujscie


Wróć do Gry komputerowe (w tym cRPG)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości