Problemik

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Problemik

Postautor: Vampdey » pt 25.04.2003 14:34

Mam mały problem. Mam najzwyklejsze darmowe konto www na wirtualnej polsce. Umieściłem tam kilka obrazków. Link jednego z nich podałem w profilu jako awatar. Wszystko jest ładnie, awatar wyświetla się, ale tylko póki jestem zalogowany na stronie WP (może nie akurat? ale wyłącza się po małym czasie). Zrobiło się tak kilka razy.
Co mam zrobic by plik z awatarem wyświetlał się non stop? Co się właściwie dzieje, że nie chce działać?

Topic do skasowania przez admina za jakieś czas.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampdey
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3946
Rejestracja: sob 16.11.2002 20:34
Lokalizacja: Bełchatów/Łódź

Postautor: Lechu » pt 25.04.2003 14:37

Hmmm załorzyć konto gdzie indziej, najlepiej na Republice. Ja tak mam i wyświetla się bez przerwy. Można też na interii (też tam mam).
Czemu nie działa nie wiem, może WP ma zablokowane linkowanie do plików na ich serwerze.
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Avathar » sob 26.04.2003 12:35

Lechu pisze:(...)może WP ma zablokowane linkowanie do plików na ich serwerze.


Bardzo możliwe , gdyż kiedy chciałem znajomemu pokazać zdjęcia z jednej ze stron na WP , ja je widziałem , on jednak miał Zabroniony Dostęp...nie wiem na czym to polega ale jest ciut bezsensu.
Obrazek
Avathar
Lord
Lord
 
Posty: 1245
Rejestracja: sob 02.11.2002 0:18
Lokalizacja: Gdynia / Poznań

Postautor: RaF » sob 26.04.2003 21:48

Bez sensu jak bez sensu, WP zwyczajnie nie chce robic ze swoich serwerow darmowych magazynow dla roznych tworczych osobistosci ;)
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: '//iedzmin » wt 29.04.2003 12:58

Ot dokladnie tak.
Tak btw: moja kolezanka ma bana na IP w wirtualnej polsce :D. Miala kilkanascie kont wszystkie zapelnione po brzegi prywatnymi plikami :D

Jak chcesz dac obrazek z wirtualnej to najpierw wrzuc go do htmla ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
'//iedzmin
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 694
Rejestracja: ndz 06.10.2002 9:44
Lokalizacja: Currahee

Postautor: Klarkash-ton » wt 29.04.2003 17:49

Ta kolezanka to pewnie ArianaLG... kiedys cos tam wlasnie wspominala o tym.

WP ogolnie smierdzi. Interia tez wolno chodzi. Onet moim zdaniem najlepszy choc tez daleki od idealu... coraz gorsze sa serwisy, wiecej reklam i pierdol, a mniej fajnych rzeczy.
YOG-SOTHOTH NAFL'FTHAGN !!! Hail 159 !
Awatar użytkownika
Klarkash-ton
Pretorianin
Pretorianin
 
Posty: 660
Rejestracja: wt 05.11.2002 0:45
Lokalizacja: Dolina Muminków


Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość