brodacze...

Czyli tutaj rozmawiamy o wszystkim i o niczym... ;)

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » ndz 18.05.2003 18:09

co do mojego awatara i broday jaka sie na nim znajduje to nie chwalac sie moge powiedziec, ze mam taka sama :wink:
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Alganothorn » ndz 18.05.2003 22:01

a urzekające nakrycie głowy z gustownymi skrzydełkami takoż?
żeby nie było ot - przed chwilą zgoliłem 80% zarostu, zostawiając niedobitki świadczące o dawnej chwale...
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: RaF » ndz 18.05.2003 22:13

I zgoliłeś tylko po to, żeby nie było OT? :mrgreen:
"Diese nadmierne sformalizowanie starożytnego prawa zeigt Jurisprudenz jako rzecz tego samego rodzaju, als d. religiösen Formalitäten z B. Auguris etc. od. d. Hokus Pokus des znachorów der savages" -- Karol Marks
Awatar użytkownika
RaF
Katedralny Malkontent
 
Posty: 3498
Rejestracja: pt 04.10.2002 22:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Alganothorn » ndz 18.05.2003 22:19

zgoliłem, bo lubię mieć krótkie włosy i przy okazji ściachałem sobie brodę na tę samą długość...a potem przystrzygłęm ją tak, jaka była przed wyjazdem;
moje poświęcenie, żeby nie być ot nie sięgają tak głęboko w kreację image'u...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lechu » śr 21.05.2003 19:10

Hmmm miałem kiedyś brodę, taką porządną, może nie za długą (bo większa nie chciała rosnąć :D ). Hmmm chyba ze dwa lata temu na wakacje sobie zahodowałem. Chodziłem tak ponad miesiąc, ale potem zgoliłem, bo ani to wygodne, ani seksi, i poza tym hmmm jakoś dziwnie się czułem, ciut nie jak jaskiniowiec, bo na moją psychikę moj wygląd zaczął wpływać. A tak jak się człowiek goli to przynajmniej czuje się cywilizowanym :P Bez obrazy oczywiście dla ludzi z brodą, to tylko moje osobiste odczucia co do posiadania zarostu :D
Szkoda że zdjęcia wtedy nie zrobiłem sobie :roll: :)

A co do krasnoludów - są w porządku, ale jakoś nie pasują do mnie :P
My new Home:
Heroes Home
Obrazek
Awatar użytkownika
Lechu
Lord
Lord
 
Posty: 1638
Rejestracja: pt 06.12.2002 12:41
Lokalizacja: Guild Wars / Heroes Home

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » ndz 25.05.2003 22:13

hehe. to miło ze tyle osob miłuje sie w brodach :wink: a co do krasnoludów to moze powiedziec ze sam Nain Wieczny Tułacz zna na necie tylko moze z 5 prawdziwych krasnoludów :cry: smutne ale prawdziwe
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Alganothorn » śr 28.05.2003 21:40

swoją drogą jak miłośnicy krasnoludów postrzegaja krasnoludki?
:-)
pytanie niemal prowokacyjne, ale po kolejnym obejrzeniu shreka mi się jakoś nasunęło...;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lubek » czw 29.05.2003 8:03

Alganothorn:
http://katedra.net.pl/forum/viewtopic.php?t=944 - w tym temacie znajdziesz dyskusję na temat brodatych krasnoludek i sposobów rozmnażania się brodaczy właśnie (z przymrużeniem oka, rzecz jasna ;)).


lubek
Awatar użytkownika
Lubek
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 209
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Postautor: Alganothorn » czw 29.05.2003 20:03

i tu, jak widać, semantyka zastawiła sidła...
nie miałem na myśli krasnoludki, jako te, przynajmniej nominalnie, piękniejsze połowy krasnoludów, ale krasnoludki, jako postacie z bajek, powiedzmy takich siedmiu kręcących się wokół pewnej królewny - pisałęm, że to w związku z obejrzeniem 'Shreka'...;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Lubek » czw 29.05.2003 20:08

Hmmmm... No dobrze, w takim razie proponuję, abyśmy krasnoludki - płeć żeńską krasnoludów nazywali umownie na forum brodaczkami w celu uniknięcia dalszych niejasności. ;)
PS: Nain, co ty na to? :twisted:


lubek
no i jestem
Awatar użytkownika
Lubek
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 209
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Postautor: Alganothorn » czw 29.05.2003 20:54

w najgorszym wypadku można pisać: 'krasnoludki (one)' i' krasnludki (oni)' :-)
a zamiast 'brodaczek' można 'zarośnięte', 'brodate', albo wręcz 'ogolone inaczej', tudzież 'naturalistki'...:-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Jakub Cieślak » wt 03.06.2003 9:49

Posiadam brodę w wersji mini, czasem jak mi się potwornie nie chcę golić, albo gdzieś wyjeżdżam, to wtedy elegancko zarastam. Krasnoludy są piękne, mądre, a piękne panie krasnoludki to szczere złoto. Nigdy nie zdołałbym zagrać kimś takim jak elfia parówa (przepraszam za epitet, ale to ukłon w stronę moich dzielnych kompanów RPG)- nie umiem grać kimś kto jest ode mnie piękniejszy, bardziej wyniosły, dostojny i szlachetny. Śmiałbym się cały czas wyobrażając sobie siebie jako elfa. Zawsze rozumiałem krasnoludy i uważałem, że to bardzo ciekawa zbieranina typów- nie tylko sprośnych i rubasznych obżartuchów i pijaczków- dzielnych wojowników, wytrzymałych wędrowców, ciężko pracujących kowali, górników i rzemieślników. Uwielbiam się głośno i dużo śmiać a uważam, że elfów nie stać na solidne poczucie humoru...
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » wt 03.06.2003 12:00

heh i tak trzymac bracie...jak miło ze jeszcze sa brodacze na tym swiecie a co do krasnoludków :twisted: to nedzne karykatury brodaczy stworzeni przez elfia propagande majace na celu ukazanie prawdziwych krasnoludów w swietle słabych i bezbronnych gotowych poddac sie systemowi elfiej dominacji
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Alganothorn » wt 03.06.2003 13:12

odnośnie krasnoludków: uważam, że się mylisz Nain;
krasnoludki to taka 'forma przejściowa', ma ona przygotować ludzi do poznania takich postaci, jak prawdziwe krasnoludy...dlatego w bajkach są krasnoludki: dzieci przyzwyczajają się do nich jako pozytywnych bohaterów i później mają takież same pozytywne konotacje względem krasnoludów
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Zuhar » wt 03.06.2003 13:17

Najpierw tworzymy ideologię do faktów. Potem stworzymy nowe fakty do tejże ideologii.
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Alganothorn » wt 03.06.2003 13:23

Zuhar, uwaga odnosi się do mnie?
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Zuhar » wt 03.06.2003 13:30

Uderz w stół... :wink:
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Zuhar » wt 03.06.2003 13:32

Co do brody. To mam od kilku lat.

Zachowanie mam też czasem krasnoludzkie (jak ktośmnie wyprowadzi z równowagi). Choć niektórzy twierdzą, że trolla . :P
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Alganothorn » wt 03.06.2003 13:44

zaraz uderz w stół...
...ja tworzę tysiące teorii na godzinę, większość ma od razu całą masę faktów i dowodów na swoje poparcie, więc do mnie ta uwaga mało pasuje
;-)
mam i fakty i ideologie w ilościach półhurtowych
dziś przycinam brodę ;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: SlN » wt 03.06.2003 21:33

Co do brody to z duma stwierdzam, ze takowej nie posiadam. Latwiej bez brody zyc, co nie, Nain :lol: ? Poza tym nikt z mojej Grupy Grajacej brody nie posiada... Byl kiedys taki koles, ale dostal ultimatum: broda albo gra... tak tak, historia bywa brutalna dla brodaczy.
SlN
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: pt 28.02.2003 19:11
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Alganothorn » wt 03.06.2003 21:42

gdyby ktoś postawił mi takowe ultimatum, to bym nie grał i tyle...
co to za pomysł, żeby eliminować z gry na podstawie wyglądu...rozumiem, jeśli ktoś byłby po prostu niezadbany i waliłoby od niego jak z ruskiego czołgu, ale tylko broda? nieee, to lekka przesada...
a jeśli chodzi o wygodę - wygodniej raz na kilka dni brodę przystrzyc, niż golić się codziennie...łatwiej z brodą o tyle, że to zawsze kwadrans snu dłużej
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: SlN » wt 03.06.2003 21:52

Eeeee tak na prawde to to byla dluzsza historia, ktorej opowiadac nie ma sensu ;). SlN jak zwykle z braku czasu troche ja ubarwil/skrocil/zmienil czy jak to sobie nazwiecie ;).

Na serio bylo tak, ze sobie z kolesia robilismy jaja, a on, jako ze mlody byl jeszcze i napalony, pomyslal, ze nie zartujemy :lol: :lol: i na prawde zgolil.... Troche nam wszystkim potem bylo lyso. Odmienilo sie dopiero tydzien po fakcie, kiedy koles sobie zalatwil dziewczyne (bo z broda wygladal tak tragicznie, ze....)
SlN
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 2
Rejestracja: pt 28.02.2003 19:11
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Alganothorn » wt 03.06.2003 22:04

no i pojawia sie kolejny wątek: facet z brodą jest bardziej atrakcyjny niż facet bez?
wypowiadajcie się, jeśli chcecie, ja nie będę, wolę poczekać na opinię NPP...
;-)
pozdrawiam
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly learning that fact. And we're very, very pissed off.
Awatar użytkownika
Alganothorn
Monarcha
Monarcha
 
Posty: 5085
Rejestracja: pn 06.01.2003 23:02
Lokalizacja: point of no return

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » śr 04.06.2003 5:08

Alganothorn:
hehe...moze i masz racje z tymi krasnoludkami...juz wiem czemu jak ide ulica dzieci nie chca sie odczepic od starego brodacza :wink:

Sin:
broda albo gra...zdecydowanie broda...stawiam w ciemno :D
Ostatnio zmieniony śr 04.06.2003 11:07 przez Nain Wieczny Tułacz GM, łącznie zmieniany 1 raz
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Chaon » śr 04.06.2003 8:18

Nain:
Ja też wiem czemu dzieci sie nie chcą odczepić: myślą że to św. Mikołaj :wink:

Kiedyś chciałem sobie zapuścić kozią brodę, ale jakoś mi się odechciało i narazie nie odczuwam potrzeby posiadania zarostu :)
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » śr 04.06.2003 11:10

jestem rozchwytywanym podczas okresu swiatecznego gdyz dorabiam jako św. Mikołaj...wprawdzie moja zacna brodzina nie jest jeszcze az taka siwa ale dzieci mnie kochaja...dobry wujaszek Nain :wink:
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Chaon » śr 04.06.2003 12:13

Ty im pewnie rozdajesz zabawkowe żyrokoptery, plastikowe rusznice, mini-toporki i sztuczne brody? :D

A niegrzecznym dzieciom pewnie każesz ogolić głowy i zostać trollslayerami żeby zmazać swą hańbę :wink:
Czy nie czujesz całą swoją duszą jak staliśmy się niczym bogowie?
Awatar użytkownika
Chaon
Lord
Lord
 
Posty: 1065
Rejestracja: pn 16.12.2002 23:20
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Zuhar » śr 04.06.2003 13:34

SlN pisze:Odmienilo sie dopiero tydzien po fakcie, kiedy koles sobie zalatwil dziewczyne (bo z broda wygladal tak tragicznie, ze....)


U mnie historia zgoła inna. Moje (wtedy jeszcze przyszła) żona postawiła mi ultiamtum, że jak się jeszcze raz ogolę.... Fakt faktem wyglądam bez zarostu na jakieś 13-15 lat... :oops Raz (już po ślubie) złamałem zakaz golenia.... Nie było warto.... :lol: Poza tym lenistwo nie pozwala się golić. Zwłaszcza rano. I systematycznie.
Awatar użytkownika
Zuhar
Mechanik Pokładowy
Mechanik Pokładowy
 
Posty: 520
Rejestracja: śr 11.12.2002 14:13
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Jakub Cieślak » śr 04.06.2003 21:31

To ciekawe, moja oblubienica też woli mnie z brodą i nie wyobraża sobie mnie bez tego krzaczka. Dotąd uważałem, że nie chodzi tu o atrakcyjność tylko o higienę i praktyczność. Kobiety lubią zadbanych i schludnych facetów, a broda podobno jest siedliskiem brudu i jest mało praktyczna i estetyczna. A tu taka niespodzianka. Chociaż dotąd bardzo radośnie się śmieję, że jak ogolony wchodzę do monopolowego to czasem paniom ekspedientkom wymsknie się zapytanie o dowód tożsamości. Wychodzi na to, że nieogoleni wyglądamy na doroślejszych, bardziej dojrzałych, poważnych...
Obrazek
Mistrz Gimli powiada:
Cisza nie leży w naturze krasnoludów. Jednakże w lochach pełnych orków jest ona jak najbardziej wskazana.
Awatar użytkownika
Jakub Cieślak
Prefekt
Prefekt
 
Posty: 4010
Rejestracja: czw 12.12.2002 22:24
Lokalizacja: JózefOFF k. Otwocka

Postautor: Gorbag » sob 21.06.2003 16:22

Ja uwielbiam krasnoludy! :D Sa najbardziej wytrwalymi, honorowymi i walecznymi istotami jakie znam
:2gunfire:

Oprocz tego lubie tez bardzo orkow ze wzgledu na ich dzikosc i obojetnosc do zycia :twisted:

elfy kategorycznie wykluczam...sadze ze sa tchorzliwe i malo honorowe...
Gorbag
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 27
Rejestracja: śr 18.06.2003 18:48
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Nain Wieczny Tułacz GM » sob 21.06.2003 20:10

Gorbag pisze:elfy kategorycznie wykluczam...sadze ze sa tchorzliwe i malo honorowe...


uuu jak sie lubek dowie :D . a tak nawiasem mowiac to miło ze ludzie lubia brodaczy :wink:
There is nothin' as sure in the world as the glitter of gold and the treachery of Elves."
- Old Dwarf Saying
Awatar użytkownika
Nain Wieczny Tułacz GM
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 141
Rejestracja: czw 17.04.2003 11:57
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Lubek » sob 21.06.2003 21:43

Nain pisze:uuu jak sie lubek dowie :D


:twisted: Taaaak... Spokojnie, tylko spokojnie... ;)

Gorbag pisze:elfy kategorycznie wykluczam...sadze ze sa tchorzliwe i malo honorowe...

Dobrze, możesz uzasadnić swoje zdanie? Bo dla mnie tyle jest w nim prawdy co w tym: "Wszystkie krasnoludy w WFRP mają przynajmniej 2 metry wzrostu"...


lubek
no i jestem
Awatar użytkownika
Lubek
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 209
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Postautor: Gorbag » sob 21.06.2003 21:49

Nie da sie uzasadnic faktu...to jste elficka natura, tego sie nie da zmienic poprostu takie sa 8)
Gorbag
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 27
Rejestracja: śr 18.06.2003 18:48
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Lubek » sob 21.06.2003 21:53

Gorbag:
Owszem, da się (uzasadnić swoje zdanie, nie fakt). Możesz przytoczyć jakieś przykłady (tchórzliwego zachowania), które poświadczyły by o słuszności postawionej przez ciebie hipotezy.


lubek
no i jestem
Awatar użytkownika
Lubek
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 209
Rejestracja: czw 13.03.2003 17:17

Postautor: Gorbag » sob 21.06.2003 21:59

lubek:
Chocby samo to, ze elfy z ukrycia strzelaja z luku...wedlug mnie nie jest to honorowe czy odwazne zachowanie, co innego krasnale, biora topor w reke i ida na boj a nie kryja sie po drzewach aby tylko zachowac zycie i w tchorzliwy sposob przyczynic sie do bitwy.
Gorbag
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 27
Rejestracja: śr 18.06.2003 18:48
Lokalizacja: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Offtopicownia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron