NAST.pl
 
Komiks
  Facebook
Facebook
 
Forum

  RSS RSS

 Strona główna     Zapowiedzi     Recenzje     Imprezy     Konkursy     Wywiady     Patronaty     Archiwum newsów     Artykuły i relacje     Biblioteka     Fragmenty     Galerie     Opowiadania     Redakcja     Zaprzyjaźnione strony   

Zaloguj się tutaj! | Rejestruj

Patronat

Majka, Paweł - "Berserk. Spowiednik"

Mammay, Michael - "Planeta"

Ukazały się

Smith, E.E. Doc - "Patrol Galaktyczny"


 Marillier, Juliet - "Córka lasu"

 Martin, George R.R. - "Lodowy smok" (nowe ilustracje)

 Vonnegut, Kurt - "Matka noc"

 Czajka-Kominiarczuk, Katarzyna - "Zwierzenia popkulturalne"

 Simon, Lars - "Lennart Malmkvist i osobliwy mops Buri Bolmena"

 Maas, Sarah J. - "Szklany tron" (oprawa twarda)

 Foster, Alan Dean - "Obcy"

Linki


Nagrody w plebiscycie Fantastyka 2015


Lista nagród (zestawów) przeznaczonych do rozlosowania wśród zalogowanych uczestników plebiscytu Fantastyka 2015.

Powergraph (pierwszy zestaw)


Powergraph (drugi zestaw)


Powergraph (trzeci zestaw - 6 archiwalnych numerów F&SF)


Insignis (pierwszy zestaw)


Insignis (drugi zestaw)


Insignis (trzeci zestaw)


SQN (pierwszy zestaw)


SQN (drugi zestaw)


Uroboros (pierwszy zestaw)


Uroboros (drugi zestaw)


Uroboros (trzeci zestaw)


Rebis (pierwszy zestaw x2)


Rebis (drugi zestaw x2)


Rebis (trzeci zestaw x3)


Mag (trzy zestawy)


Galeria Książki (dwa zestawy)


Zysk i S-ka (dwa zestawy)



Genius Creations




Dodano: 2016-05-09 20:03:08
Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

zielonookaanka - 22:54 16-05-2016
cudeńka:) po prostu cudeńka - aż mi ślinka cieknie:)

Yans - 11:26 17-05-2016
Ja poproszę Kulla i Solomona Kaneaa ;)

Komentuj


Konkurs

Wygraj Kronikę World of WarCraft


Artykuły

Nie tylko Netflix animuje króliki, czyli „Wodnikowe Wzgórze” przez dekady


 Gra o tron subiektywnym okiem (s08e06)

 Gra o tron subiektywnym okiem (s08e05)

 Gra o tron subiektywnym okiem (s08e04)

 Gra o tron subiektywnym okiem (s08e03)

Recenzje

Le Guin, Ursula K. - "Cała Orsinia"


 Lawrence, Mark - "Święta siostra"

 Aldiss, Brian W. - "Cieplarnia"

 Abercrombie, Joe - "Ostateczny argument" (oprawa twarda)

 Shannon, Samantha - "Zakon Drzewa Pomarańczy"

 Dick, Philip K. - "Nasi przyjaciele z Frolixa 8"

 Bardugo, Leigh - "Trylogia Grisza"

 Harrison, Harry - "Przestrzeni! Przestrzeni!"

Fragmenty

 Simon, Lars - "Lennart Malmkvist i osobliwy mops Buri Bolmena"

 Foster, Alan Dean - "Obcy"

 Hendel, Paulina - "Droga Dusz"

 Cook, Glen - "Port Cieni"

 Zbierzchowski, Cezary - "Distortion"

 Rak, Radek - "Baśń o wężowym sercu"

 Petrucha, Stefan - "Marvel: Spider-Man. Wiecznie młody"

 Kańtoch, Anna - "Diabeł w maszynie"

Projekt i realizacja:sismedia.eu       Reklama     © 2004-2019 nast.pl     RSS      RSS