NAST.pl
 
Komiks
  Facebook
Facebook
 
Forum

  RSS RSS

 Strona główna     Zapowiedzi     Recenzje     Imprezy     Konkursy     Wywiady     Patronaty     Archiwum newsów     Artykuły i relacje     Biblioteka     Fragmenty     Galerie     Opowiadania     Redakcja     Zaprzyjaźnione strony   

Zaloguj się tutaj! | Rejestruj

Patronat

Keyes, Daniel - "Kwiaty dla Algernona" (Kolekcja Wehikuł czasu)

Lawrence, Mark - "Koło Osheim"

Ukazały się

Wraight, Chris - "Bitwa o Kieł"


 Krzywik, Tomasz - "Zacisze"

 Domagalski, Dariusz - "Bunt"

 Chokshi, Roshani - "Aru Shah i pieśń śmierci"

 Piekara, Jacek - "Ja, inkwizytor. Przeklęte krainy"

 Moore, Stuart - "Marvel X-Men: Saga Mrocznej Phoenix"

 Bonowicz, Karina - "Gdzie Diabeł mówi dobranoc"

 Armentrout, Jennifer L. - "Czyste serce"

Imprezy

Dni Fantastyki 2019 r.
Od: 2019-07-05
Do: 2019-07-07

Linki


Falkon 2007

W dniach od 16 do 18 listopada w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji przy ul. Bursaki 12 w Lublinie odbędzie się Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki Falkon 2007. Oto lista spotkań i prelekcji z pisarzami fantastycznymi, które odbędą się na tej imprezie:

Spotkania autorskie:

Piątek:

  • godz. 17:00: Andrzej Pilipiuk
  • godz. 18:00: Andrzej Zimniak
  • godz. 19:00: Anna Brzezińska

  • Sobota:

    • godz. 10:00: Ewa Białołęcka
    • godz. 11:00: Romuald Pawlak
    • godz. 12:00: Szczepan Twardoch
    • godz. 13:00: Magda Kozak
    • godz. 14:00: Marcin Przybyłek
    • godz. 15:00: Rafał Kosik
    • godz. 16:00: Piotr Patykiewicz
    • godz. 17:00: Jarosław Grzędowicz
    • godz. 18:00: Łukasz Orbitowski
    • godz. 19:00: Jacek Piekara
    • godz. 20:00: Maja Lidia Kossakowska
    • godz. 21:00: Marcin Wroński

    • Niedziela:

      • godz. 10:00: Marek S. Huberath
      • godz. 11:00: Jacek Komuda
      • godz. 13:00: Milena Wójtowicz

      • Prelekcje, panele i wykłady:

        Piątek:

        • godz. 19:00: Wojtek Sedeńko - "Fantastyka niezauważona - nieznana klasyka i nowe trendy"

        • Sobota:

          • godz. 10:00: Milena Wójtowicz - "Wiara, rodzina, pieniądz"
          • godz. 11:00: Marcin Wroński - "Żydowska mistyka i Wielki Wybuch"
          • godz. 12:00: Bartosz Grykowski - "'Zabijcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich' Legenda i prawda o upadku katarów"
          • godz. 12:00: Jacek Komuda - "Historie najstraszniejszych piratów i kaprów. Ich ich zbrodnicze wyczyny i rabunki."
          • godz. 13:00: Cezary Frąc - "Ewolucja literatury SF i Fantasy: getto, literatura niszowa czy może coś więcej?"
          • godz. 14:00: Marek S. Huberath - "Pochwala trupa 4: Trup marynowany"
          • godz. 15:00: Andrzej Pilipiuk - "Zagadki chrztu Polski"
          • godz. 17:00: Jacek Piekara - "Tortury od antyku po czasy współczesne"
          • godz. 19:00: Andrzej Zimniak - "Życie - cud, fenomen czy reguła?"
          • godz. 20:00: Marcin Przybyłek - "Herezje fizyczno-psychologiczne"
          • godz. 20:00: Ewa Białołęcka - "Jak zrobić witraż - materiały, narzędzia, technika"
          • godz. 21:00: Anna Studniarek - "Krótki kurs współczesnych teorii tłumaczenia"

          • Niedziela:

            • godz. 12:00: Cezary Frąc - "Krytyka i recenzje: pomagają czy niszczą?"

            • Bardziej szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.


              Dodano: 2007-11-12 17:42:25
              Komentarze
              -Jeszcze nie ma komentarzy-
              Komentuj


              Konkurs

              Wygraj "Szczęki"


              Wygraj "Upiora południa"


              Artykuły

              Gra o tron subiektywnym okiem (s08e06)


               Gra o tron subiektywnym okiem (s08e05)

               Gra o tron subiektywnym okiem (s08e04)

               Gra o tron subiektywnym okiem (s08e03)

               Gra o tron subiektywnym okiem (s08e02)

              Recenzje

              Sweterlitsch, Tom - "Świat miniony"


               Baxter, Stephen - "Masakra ludzkości"

               Zelazny, Roger - "Aleja Potępienia"

               Jadowska, Aneta - "Dzikie dziecko miłości"

               Majka, Paweł - "Jedyne: Ścieżki krwi"

               Barnhill, Kelly - "Syn wiedźmy"

               Corey, James S.A. - "Gry Nemezis"

               Piekara, Jacek - "Płomień i krzyż", tom 3

              Fragmenty

               Guzek, Marcin A. - "Szare Płaszcze: Rubież"

               Babraj, Rafał - "Dystrykt Warszawa"

               Neiderman, Andrew - "Adwokat diabła"

               Heinlein, Robert A. - "Hiob. Komedia sprawiedliwości"

               Moore, Stuart - "Marvel X-Men: Saga Mrocznej Phoenix"

               Bonowicz, Karina - "Gdzie Diabeł mówi dobranoc"

               Strickland, Adrianne; Miller, Michael - "Cień" #2

               Strickland, Adrianne; Miller, Michael - "Cień" #1

              Projekt i realizacja:sismedia.eu       Reklama     © 2004-2019 nast.pl     RSS      RSS