NAST.pl
 
Komiks
  Facebook
Facebook
 
Forum

  RSS RSS

 Strona główna     Zapowiedzi     Recenzje     Imprezy     Konkursy     Wywiady     Patronaty     Archiwum newsów     Artykuły i relacje     Biblioteka     Fragmenty     Galerie     Opowiadania     Redakcja     Zaprzyjaźnione strony   

Zaloguj się tutaj! | Rejestruj

Patronat

Majka, Paweł - "Berserk. Spowiednik"

Rak, Radek - "Baśń o wężowym sercu"

Ukazały się

Ziębiński, Robert - "Piosenki na koniec świata"


 Palmer, Ada - "Siedem kapitulacji"

 Pilipiuk, Andrzej - "Przeszłość dla przyszłości"

 antologia - "Wigilia pełna duchów"

 Chesterton, Gilbert Keith - "Człowiek, który był Czwartkiem"

 Węcławek, Dominika - "Skoczkini. Zapiski z międzygwiezdnego lotu"

 Rusnak, Marcin - "Diabły z Saints"

 Lisińska, Małgorzata - "Zakonna"

Linki


Falkon 2007

W dniach od 16 do 18 listopada w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji przy ul. Bursaki 12 w Lublinie odbędzie się Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki Falkon 2007. Oto lista spotkań i prelekcji z pisarzami fantastycznymi, które odbędą się na tej imprezie:

Spotkania autorskie:

Piątek:

  • godz. 17:00: Andrzej Pilipiuk
  • godz. 18:00: Andrzej Zimniak
  • godz. 19:00: Anna Brzezińska

  • Sobota:

    • godz. 10:00: Ewa Białołęcka
    • godz. 11:00: Romuald Pawlak
    • godz. 12:00: Szczepan Twardoch
    • godz. 13:00: Magda Kozak
    • godz. 14:00: Marcin Przybyłek
    • godz. 15:00: Rafał Kosik
    • godz. 16:00: Piotr Patykiewicz
    • godz. 17:00: Jarosław Grzędowicz
    • godz. 18:00: Łukasz Orbitowski
    • godz. 19:00: Jacek Piekara
    • godz. 20:00: Maja Lidia Kossakowska
    • godz. 21:00: Marcin Wroński

    • Niedziela:

      • godz. 10:00: Marek S. Huberath
      • godz. 11:00: Jacek Komuda
      • godz. 13:00: Milena Wójtowicz

      • Prelekcje, panele i wykłady:

        Piątek:

        • godz. 19:00: Wojtek Sedeńko - "Fantastyka niezauważona - nieznana klasyka i nowe trendy"

        • Sobota:

          • godz. 10:00: Milena Wójtowicz - "Wiara, rodzina, pieniądz"
          • godz. 11:00: Marcin Wroński - "Żydowska mistyka i Wielki Wybuch"
          • godz. 12:00: Bartosz Grykowski - "'Zabijcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich' Legenda i prawda o upadku katarów"
          • godz. 12:00: Jacek Komuda - "Historie najstraszniejszych piratów i kaprów. Ich ich zbrodnicze wyczyny i rabunki."
          • godz. 13:00: Cezary Frąc - "Ewolucja literatury SF i Fantasy: getto, literatura niszowa czy może coś więcej?"
          • godz. 14:00: Marek S. Huberath - "Pochwala trupa 4: Trup marynowany"
          • godz. 15:00: Andrzej Pilipiuk - "Zagadki chrztu Polski"
          • godz. 17:00: Jacek Piekara - "Tortury od antyku po czasy współczesne"
          • godz. 19:00: Andrzej Zimniak - "Życie - cud, fenomen czy reguła?"
          • godz. 20:00: Marcin Przybyłek - "Herezje fizyczno-psychologiczne"
          • godz. 20:00: Ewa Białołęcka - "Jak zrobić witraż - materiały, narzędzia, technika"
          • godz. 21:00: Anna Studniarek - "Krótki kurs współczesnych teorii tłumaczenia"

          • Niedziela:

            • godz. 12:00: Cezary Frąc - "Krytyka i recenzje: pomagają czy niszczą?"

            • Bardziej szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.


              Dodano: 2007-11-12 17:42:25
              Komentarze
              -Jeszcze nie ma komentarzy-
              Komentuj


              Artykuły

              Nie tylko Netflix animuje króliki, czyli „Wodnikowe Wzgórze” przez dekady


               Gra o tron subiektywnym okiem (s08e06)

               Gra o tron subiektywnym okiem (s08e05)

               Gra o tron subiektywnym okiem (s08e04)

               Gra o tron subiektywnym okiem (s08e03)

              Recenzje

              Raduchowska, Martyna - "Fałszywy Pieśniarz"


               Abercrombie, Joe - "Szczypta nienawiści"

               Eames, Nicholas - "Krwawa Róża"

               Kisiel, Marta - "Małe Licho i anioł z kamienia"

               Le Guin, Ursula K. - "Cała Orsinia"

               Lawrence, Mark - "Święta siostra"

               Aldiss, Brian W. - "Cieplarnia"

               Abercrombie, Joe - "Ostateczny argument" (oprawa twarda)

              Fragmenty

               Simon, Lars - "Lennart Malmkvist i osobliwy mops Buri Bolmena"

               Foster, Alan Dean - "Obcy"

               Hendel, Paulina - "Droga Dusz"

               Cook, Glen - "Port Cieni"

               Zbierzchowski, Cezary - "Distortion"

               Rak, Radek - "Baśń o wężowym sercu"

               Petrucha, Stefan - "Marvel: Spider-Man. Wiecznie młody"

               Kańtoch, Anna - "Diabeł w maszynie"

              Projekt i realizacja:sismedia.eu       Reklama     © 2004-2019 nast.pl     RSS      RSS