NAST.pl
 
Komiks
  Facebook
Facebook
 
Forum

  RSS RSS

 Strona główna     Zapowiedzi     Recenzje     Imprezy     Konkursy     Wywiady     Patronaty     Archiwum newsów     Artykuły i relacje     Biblioteka     Fragmenty     Galerie     Opowiadania     Redakcja     Zaprzyjaźnione strony   

Zaloguj się tutaj! | Rejestruj

Patronat

Bourne, J.L. - "Armagedon dzień po dniu"

Domagalski, Dariusz - "Delikatne uderzenie pioruna" (Rebis)

Ukazały się

Crouch, Blake - "Mroczna materia" (wyd. 2)


 Tidhar, Lavie - "Stacja centralna"

 Larson, B.V. - "Podbój"

 Lem, Stanisław - "Astronauci" (WL)

 King, Stephen - "Roland" (filmowa)

 Riordan, Rick - "Tajne akta Obozu Herosów"

 Mróz, Remigiusz - "Czarna Madonna"

 Hardinge, Frances - "Drzewo Kłamstw"

Linki

Spis alfabetyczny:

A, B, C, Ć, D, E, F, G, H, I, J, K, L, Ł, M, N, O, P, R, S, Ś, T, U, V, W, X, Y, Z, Ź, Ż



Artykuły na literę R:
TytułAutor
  Rajaniemi, Hannu - "Kwantowy złodziej" Tymoteusz „Shadowmage” Wronka
  Rak, Radek - "Kocham cię, Lilith" Adam Skalski
  Rak, Radek - "Puste niebo" Tymoteusz Wronka
  Rak, Radek - "Puste niebo" Agnieszka „Shee” Magnuszewska
  Randall, Lisa - "Ciemna materia i dinozaury" Aleksander Krukowski
  Rankin, Robert - "Dziewczyna Płaszczka i inne nienaturalne atrakcje" Beata Kajtanowska
  Rankin, Robert - "Dziewczyna Płaszczka i inne nienaturalne atrakcje" Tymoteusz "Shadowmage" Wronka
  Raspail, Jean - "Obóz świętych" Krzysztof Pochmara
  Redick, Robert V.S. - "Sprzysiężenie Czerwonego Wilka" Galvar
  Redick, Robert V.S. - "Szczury i Morze Rozległe" Mariusz "Galvar" Miros
  Resnick, Mike - "Na tropie jednorożca" Anna "Eruana" Zasadzka
  Resnick, Mike - "Słonie na Neptunie" Tymoteusz "Shadowmage" Wronka
  Reynolds, Alastair - "Arka odkupienia" Shadowmage
  Reynolds, Alastair - "Century Rain" Bleys
  Reynolds, Alastair - "Diamentowe psy. Turkusowe dni" Tymoteusz "Shadowmage" Wronka
  Reynolds, Alastair - "Otchłań rozgrzeszenia" Tymoteusz "Shadowmage" Wronka
  Reynolds, Alastair - "Północ galaktyki" Roman Ochocki
  Reynolds, Alastair - "Prefekt" Adam Ł Rotter
  Reynolds, Alastair - "Prefekt" Tymoteusz "Shadowmage" Wronka
  Reynolds, Alastair - "Revelation Space" (cykl) Bleys
  Rice, Anne - "Godzina czarownic", część I Anna "Eruana" Zasadzka
  Rice, Anne - "Godzina czarownic", część II Anna "Eruana" Zasadzka
  Rice, Anne - "Krew i złoto" Żerań
  Rice, Anne - "Książę Lestat" Aleksander Krukowski
  Rice, Anne - "Lasher" Anna "Eruana" Zasadzka
  Rice, Anne - "Merrick" Krzysztof Kozłowski
  Rice, Anne - "Opowieść o złodzieju ciał" Krzysztof Pochmara
  Rice, Anne - "Pandora" Adam "Tigana" Szymonowicz
  Rice, Anne - "Posiadłość Blackwood" Shadowmage
  Rice, Anne - "Sługa kości" Anna "Eruana" Zasadzka
  Richardson, V.A. - "Czarna Perła" Beata Kajtanowska
  Riddle, A.G. - "Gen atlantydzki" Aleksander Krukowski
  Riggs, Ransom - "Osobliwy dom pani Peregrine" Krzysztof Pochmara
  Ringo, John - "Szmaragdowe morze" Vampdey
  Ringo, John - "Tam będą smoki" Vampdey
  Riordan, Rick - "Berło Serapisa i inne opowiadania" Adam "Tigana" Szymonowicz
  Riordan, Rick - "Bitwa w Labiryncie" Adam "Tigana" Szymonowicz
  Riordan, Rick - "Czerwona piramida" Adam "Tigana" Szymonowicz
  Riordan, Rick - "Klątwa tytana" Adam "Tigana" Szymonowicz
  Riordan, Rick - "Morze potworów" Adam "Tigana" Szymonowicz
  Riordan, Rick - "Olimpijscy herosi" Adam "Tigana" Szymonowicz
  Riordan, Rick - "Ostatni olimpijczyk" Adam "Tigana" Szymonowicz
  Riordan, Rick - "Złodziej pioruna" Adam "Tigana" Szymonowicz
  Riordan, Rick - "Złodziej pioruna" Łukasz "Maeg" Najda
  Roberts, Adam - "Projekt Stalin" Jakub Cieślak
  Robertson, Imogen - "Narzędzia piekła" Sylwester "Sharin" Kozdroj
  Robinson, Kim Stanley - "2312" Tymoteusz "Shadowmage" Wronka
  Robinson, Kim Stanley - "Lata ryżu i soli" Adam "Tigana" Szymonowicz
  Robinson, Kim Stanley - "Lata ryżu i soli" Tymoteusz "Shadowmage" Wronka
  Robinson, Patrick - "Myśliwy" Krzysztof Pochmara
  Rockwell, Scott & Ross, Steven - "Kolor magii" (komiks) Adam "Tigana" Szymonowicz
  Rogoża, Piotr - "Klemens i Kapitan Zło" Tymoteusz "Shadowmage" Wronka
  Rogoża, Piotr - "Po spirali" Krzysztof Kozłowski
  Rogoża, Piotr - "Po spirali" Vampdey
  Rogoża, Piotr - "Rock'n'roll, bejbi!" Krzysztof Pochmara
  Rogoża, Piotr - "Rock`n`roll, bejbi!" Vampdey
  Ronson, Jon - "Człowiek, który gapił się na kozy" Adam Ł Rotter
  Rose, Joel - "Kruk" Adam Ł Rotter
  Roth, Philip - "Spisek przeciwko Ameryce" Mateusz Wodyk
  Roth, Philip - "Spisek przeciwko Ameryce" Adam Skalski
  Roth, Veronica - "Naznaczeni śmiercią" Aleksander Krukowski
  Rothfuss, Patrick - "Imię wiatru" Łukasz "Maeg" Najda
  Rothfuss, Patrick - "Imię wiatru" Adam "Tigana" Szymonowicz
  Rothfuss, Patrick - "Muzyka milczącego świata" Tymoteusz Wronka
  Rowling, Joanne K. - "Harry Potter i kamień filozoficzny" Tymoteusz Wronka
  Ruda, Aleksandra - "Sztylet rodowy" Sandra Uryzaj
  Rudazow, Aleksander - "Arcymag" Krzysztof Pochmara
  Ruff, Matt - "Miraż" Adam Skalski
  Ruff, Matt - "Złe Małpy" nutka Beata Kajtanowska
  Ruff, Matt - "Złe Małpy" Adam Ł Rotter
  Rufin, Jean Christophe - "Globalia" Krzysztof Pochmara
  Rushdie, Salman - "Czarodziejka z Florencji" Tymoteusz "Shadowmage" Wronka
  Ruszkiewicz, Jarosław - "Syndrom Everetta. Ulysses" Roman Ochocki
  Ryan, Anthony - "Pieśń krwi" Tymoteusz Wronka
  Ryan, William - "Świętokradcy" Adam Ł Rotter
  Rychter, Bartłomiej - "Złoty wilk" Adam "Tigana" Szymonowicz
  Rychter, Bartłomiej - "Złoty wilk" Anna "Eruana" Zasadzka
  Rydzewska, Jaga - "Atalaya. Gwiazdomorze" Shadowmage
  Rydzewska, Jaga - "Atalaya. Wojownicy" Shadowmage


Znaleziono recenzji: 80

Konkurs

Wygraj "Grobowiec chana"


Artykuły

Gra o tron subiektywnym okiem (s07e01)


 Fantastyka 2016 - plebiscyt

 Nagrodzić grozę - rozmowa z Krzysztofem „Korsarzem” Bilińskim

 Co nas czeka w 2017 roku?

 Kreator światów w spódnicy – krótka opowieść o Ursuli K. Le Guin

Recenzje

Pratchett, Terry; Baxter, Stephen - "Długi kosmos"


 Mortka, Marcin - "Królewska Talia"

 Headley, Maria Dahvana - "Gniazdo"

 Johansen, Erika - "Losy Tearlingu"

 Guzek, Marcin A. - "Szare Płaszcze: Komandoria 54"

 Todd, G.X. - "Obrońca"

 Shannon, Samantha - "Pieśń jutra"

 Hearn, Lian - "Pan Ciemnego Lasu"

Fragmenty

 Hand, Cynthia; Ashton, Brodi & Meadows, Jodi - "Moja Lady Jane"

 Ryan, Anthony - "Ogień przebudzenia"

 Wilderäng, Lars - "Rozgwieżdżone niebo"

 Ketchum, Jack - "Zabawa w chowanego"

 Tapinas, Andrius - "Wilcza godzina"

 Fletcher, Michael R. - "Bez odkupienia"

 Bourne, J.L. - "Armageddon dzień po dniu"

 Dębski, Rafał - "Ramię Perseusza. Z głębokości"

Projekt i realizacja:sismedia.eu       Reklama     © 2004-2017 nast.pl     RSS      RSS