NAST.pl
 
Komiks
  Facebook
Facebook
 
Forum

  RSS RSS

 Strona główna     Zapowiedzi     Recenzje     Imprezy     Konkursy     Wywiady     Patronaty     Archiwum newsów     Artykuły i relacje     Biblioteka     Fragmenty     Galerie     Opowiadania     Redakcja     Zaprzyjaźnione strony   

Zaloguj się tutaj! | Rejestruj

Patronat

Dębski, Rafał - "Żelazny Kruk. Gniazdo"

Žamboch, Miroslav - "Bakly. W objęciach śmierci", tom 2

Ukazały się

James, Henry - "O duchach"


 Taylor, Dennis E. - "Nasze imię Legion, nasze imię Bob"

 antologia - "Opowieści niesamowite z języka niemieckiego"

 Boruń, Krzysztof; Trepka, Andrzej - "Zagubiona przyszłość" (reedycja)

 Boruń, Krzysztof; Trepka, Andrzej - "Proxima" (reedycja)

 Boruń, Krzysztof; Trepka, Andrzej - "Kosmiczni bracia" (reedycja)

 Vonnegut, Kurt - "Rysio Snajper" (2020)

 Caldecott, Andrew - "Miasteczko Rotherweird"

Linki


Falkon 2007

W dniach od 16 do 18 listopada w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji przy ul. Bursaki 12 w Lublinie odbędzie się Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki Falkon 2007. Oto lista spotkań i prelekcji z pisarzami fantastycznymi, które odbędą się na tej imprezie:

Spotkania autorskie:

Piątek:

  • godz. 17:00: Andrzej Pilipiuk
  • godz. 18:00: Andrzej Zimniak
  • godz. 19:00: Anna Brzezińska

  • Sobota:

    • godz. 10:00: Ewa Białołęcka
    • godz. 11:00: Romuald Pawlak
    • godz. 12:00: Szczepan Twardoch
    • godz. 13:00: Magda Kozak
    • godz. 14:00: Marcin Przybyłek
    • godz. 15:00: Rafał Kosik
    • godz. 16:00: Piotr Patykiewicz
    • godz. 17:00: Jarosław Grzędowicz
    • godz. 18:00: Łukasz Orbitowski
    • godz. 19:00: Jacek Piekara
    • godz. 20:00: Maja Lidia Kossakowska
    • godz. 21:00: Marcin Wroński

    • Niedziela:

      • godz. 10:00: Marek S. Huberath
      • godz. 11:00: Jacek Komuda
      • godz. 13:00: Milena Wójtowicz

      • Prelekcje, panele i wykłady:

        Piątek:

        • godz. 19:00: Wojtek Sedeńko - "Fantastyka niezauważona - nieznana klasyka i nowe trendy"

        • Sobota:

          • godz. 10:00: Milena Wójtowicz - "Wiara, rodzina, pieniądz"
          • godz. 11:00: Marcin Wroński - "Żydowska mistyka i Wielki Wybuch"
          • godz. 12:00: Bartosz Grykowski - "'Zabijcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich' Legenda i prawda o upadku katarów"
          • godz. 12:00: Jacek Komuda - "Historie najstraszniejszych piratów i kaprów. Ich ich zbrodnicze wyczyny i rabunki."
          • godz. 13:00: Cezary Frąc - "Ewolucja literatury SF i Fantasy: getto, literatura niszowa czy może coś więcej?"
          • godz. 14:00: Marek S. Huberath - "Pochwala trupa 4: Trup marynowany"
          • godz. 15:00: Andrzej Pilipiuk - "Zagadki chrztu Polski"
          • godz. 17:00: Jacek Piekara - "Tortury od antyku po czasy współczesne"
          • godz. 19:00: Andrzej Zimniak - "Życie - cud, fenomen czy reguła?"
          • godz. 20:00: Marcin Przybyłek - "Herezje fizyczno-psychologiczne"
          • godz. 20:00: Ewa Białołęcka - "Jak zrobić witraż - materiały, narzędzia, technika"
          • godz. 21:00: Anna Studniarek - "Krótki kurs współczesnych teorii tłumaczenia"

          • Niedziela:

            • godz. 12:00: Cezary Frąc - "Krytyka i recenzje: pomagają czy niszczą?"

            • Bardziej szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.


              Dodano: 2007-11-12 17:42:25
              Komentarze
              -Jeszcze nie ma komentarzy-
              Komentuj


              Konkurs

              Wygraj "Imię boga"


              Artykuły

              Wiedźmin Netfliksa: zachwyt czy rozczarowanie?


               Nie tylko Netflix animuje króliki, czyli „Wodnikowe Wzgórze” przez dekady

               Gra o tron subiektywnym okiem (s08e06)

               Gra o tron subiektywnym okiem (s08e05)

               Gra o tron subiektywnym okiem (s08e04)

              Recenzje

              Duncan, Emily A. - "Niegodziwi święci"


               Pullman, Philip - "Bursztynowa luneta"

               Vonnegut, Kurt - "Recydywista"

               Atwood, Margaret - "Testamenty"

               Palmer, Ada - "Siedem kapitulacji"

               Zbierzchowski, Cezary - "Chłopi 2050, czyli Agronauci w czasach katastrofy klimatycznej"

               Matheson, Richard - "Jestem Legendą i inne utwory"

               Abercrombie, Joe - "Czerwona kraina"

              Fragmenty

               Chiang, Ted - "Wydech"

               Dąbrowski, Michał - "Imię Boga"

               Wilson, F. Paul - "Twierdza"

               Lisińska, Małgorzata - "Pierwotny"

               Dębski, Rafał - "Żelazny Kruk. Gniazdo"

               Schwartz, Richard - "Władca marionetek"

               Zbierzchowski, Cezary - "Requiem dla lalek" - fragment 1

               Zbierzchowski, Cezary - "Requiem dla lalek" - fragment 2

              Projekt i realizacja:sismedia.eu       Reklama     © 2004-2020 nast.pl     RSS      RSS