NAST.pl
 
Komiks
  Facebook
Facebook
 
Forum

  RSS RSS

 Strona główna     Zapowiedzi     Recenzje     Imprezy     Konkursy     Wywiady     Patronaty     Archiwum newsów     Artykuły i relacje     Biblioteka     Fragmenty     Galerie     Opowiadania     Redakcja     Zaprzyjaźnione strony   

Zaloguj się tutaj! | Rejestruj

Patronat

Janusz, Aleksandra - "Cień Gildii"

Denfeld, Rene - "Zaczarowani"

Ukazały się

Tolkien, J.R.R. - "Beren i Lúthien"


 Lovecraft, Howard Philips - "Bestia w jaskini i inne opowiadania"

 Martin, George R.R. & Miller, John Jos. - "Ręka umarlaka"

 antologia - "Potrójne uderzenie"

 Gołkowski, Michał - "Komornik. Kant"

 Siwiec, Tomasz - "Wataha"

 Tolkien, J.R.R. - "Powrót Króla" (wersja ilustrowana)

 Werber, Bernard - "Głos Ziemi"

Linki




Falkon 2007

W dniach od 16 do 18 listopada w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji przy ul. Bursaki 12 w Lublinie odbędzie się Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki Falkon 2007. Oto lista spotkań i prelekcji z pisarzami fantastycznymi, które odbędą się na tej imprezie:

Spotkania autorskie:

Piątek:

  • godz. 17:00: Andrzej Pilipiuk
  • godz. 18:00: Andrzej Zimniak
  • godz. 19:00: Anna Brzezińska

  • Sobota:

    • godz. 10:00: Ewa Białołęcka
    • godz. 11:00: Romuald Pawlak
    • godz. 12:00: Szczepan Twardoch
    • godz. 13:00: Magda Kozak
    • godz. 14:00: Marcin Przybyłek
    • godz. 15:00: Rafał Kosik
    • godz. 16:00: Piotr Patykiewicz
    • godz. 17:00: Jarosław Grzędowicz
    • godz. 18:00: Łukasz Orbitowski
    • godz. 19:00: Jacek Piekara
    • godz. 20:00: Maja Lidia Kossakowska
    • godz. 21:00: Marcin Wroński

    • Niedziela:

      • godz. 10:00: Marek S. Huberath
      • godz. 11:00: Jacek Komuda
      • godz. 13:00: Milena Wójtowicz

      • Prelekcje, panele i wykłady:

        Piątek:

        • godz. 19:00: Wojtek Sedeńko - "Fantastyka niezauważona - nieznana klasyka i nowe trendy"

        • Sobota:

          • godz. 10:00: Milena Wójtowicz - "Wiara, rodzina, pieniądz"
          • godz. 11:00: Marcin Wroński - "Żydowska mistyka i Wielki Wybuch"
          • godz. 12:00: Bartosz Grykowski - "'Zabijcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich' Legenda i prawda o upadku katarów"
          • godz. 12:00: Jacek Komuda - "Historie najstraszniejszych piratów i kaprów. Ich ich zbrodnicze wyczyny i rabunki."
          • godz. 13:00: Cezary Frąc - "Ewolucja literatury SF i Fantasy: getto, literatura niszowa czy może coś więcej?"
          • godz. 14:00: Marek S. Huberath - "Pochwala trupa 4: Trup marynowany"
          • godz. 15:00: Andrzej Pilipiuk - "Zagadki chrztu Polski"
          • godz. 17:00: Jacek Piekara - "Tortury od antyku po czasy współczesne"
          • godz. 19:00: Andrzej Zimniak - "Życie - cud, fenomen czy reguła?"
          • godz. 20:00: Marcin Przybyłek - "Herezje fizyczno-psychologiczne"
          • godz. 20:00: Ewa Białołęcka - "Jak zrobić witraż - materiały, narzędzia, technika"
          • godz. 21:00: Anna Studniarek - "Krótki kurs współczesnych teorii tłumaczenia"

          • Niedziela:

            • godz. 12:00: Cezary Frąc - "Krytyka i recenzje: pomagają czy niszczą?"

            • Bardziej szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.


              Dodano: 2007-11-12 17:42:25
              Komentarze
              -Jeszcze nie ma komentarzy-
              Komentuj


              Konkurs

              Wygraj "Świat kupek"


              Artykuły

              Drugi wywiad z Rafałem Kosikiem


               Gra o tron subiektywnym okiem (s07e07)

               Gra o tron subiektywnym okiem (s07e06)

               Gra o tron subiektywnym okiem (s07e05)

               Gra o tron subiektywnym okiem (s07e04)

              Recenzje

               Bourne, J.L. - "Więcej niż wygnanie"

               Tregillis, Ian - "Wyzwolenie"

               Adams, Douglas - "Restauracja na końcu wszechświata. Życie, wszechświat i cała reszta"

               Chima, Cinda Williams - "Zaklinacz ognia"

               Gaiman, Neil - "Księga cmentarna"

               Carroll, Sean - "Nowa perspektywa. Pochodzenie życia, świadomości i Wszechświata"

               Butcher, Jim - "Zdrajca"

               Nagata, Linda - "W stronę mroku"

              Fragmenty

               Basztowa, Ksenia & Iwanowa, Wikoria - "Ciężko być najmłodszym"

               Wegner, Robert M. - "Każde martwe marzenie"

               Kisiel, Marta - "Dożywocie"

               Kańtoch, Anna - "Niepełnia"

               Hudner, Kennedy - "Cel uświęca środki"

               Jadowska, Aneta - "Szamańskie tango"

               Tregillis, Ian - "Wyzwolenie"

               Kosik, Rafał - "Różaniec" #2

              Projekt i realizacja:sismedia.eu       Reklama     © 2004-2017 nast.pl     RSS      RSS