NAST.pl
 
Komiks
  Facebook
Facebook
 
Forum

  RSS RSS

 Strona główna     Zapowiedzi     Recenzje     Imprezy     Konkursy     Wywiady     Patronaty     Archiwum newsów     Artykuły i relacje     Biblioteka     Fragmenty     Galerie     Opowiadania     Redakcja     Zaprzyjaźnione strony   

Zaloguj się tutaj! | Rejestruj

Patronat

Gaiman, Neil - "Ocean na końcu drogi" (2018)

Shepard, Lucius - "Piękna krew"

Ukazały się

Sanderson, Brandon - "Biały piasek", tom 2


 VanderMeer, Jeff - "Zrodzony"

 Lawrence, Mark - "Szara siostra"

 Lee, Edward - "Świnia"

 Chattam, Maxime - "Genesis"

 Reystone, A.R.- "Wietrzne katedry", tom 2

 Rice, Anne - "Wywiad z wampirem"

 Biedrzycki, Bartosz - "Kołysanka stop"

Linki



Falkon 2007

W dniach od 16 do 18 listopada w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji przy ul. Bursaki 12 w Lublinie odbędzie się Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki Falkon 2007. Oto lista spotkań i prelekcji z pisarzami fantastycznymi, które odbędą się na tej imprezie:

Spotkania autorskie:

Piątek:

  • godz. 17:00: Andrzej Pilipiuk
  • godz. 18:00: Andrzej Zimniak
  • godz. 19:00: Anna Brzezińska

  • Sobota:

    • godz. 10:00: Ewa Białołęcka
    • godz. 11:00: Romuald Pawlak
    • godz. 12:00: Szczepan Twardoch
    • godz. 13:00: Magda Kozak
    • godz. 14:00: Marcin Przybyłek
    • godz. 15:00: Rafał Kosik
    • godz. 16:00: Piotr Patykiewicz
    • godz. 17:00: Jarosław Grzędowicz
    • godz. 18:00: Łukasz Orbitowski
    • godz. 19:00: Jacek Piekara
    • godz. 20:00: Maja Lidia Kossakowska
    • godz. 21:00: Marcin Wroński

    • Niedziela:

      • godz. 10:00: Marek S. Huberath
      • godz. 11:00: Jacek Komuda
      • godz. 13:00: Milena Wójtowicz

      • Prelekcje, panele i wykłady:

        Piątek:

        • godz. 19:00: Wojtek Sedeńko - "Fantastyka niezauważona - nieznana klasyka i nowe trendy"

        • Sobota:

          • godz. 10:00: Milena Wójtowicz - "Wiara, rodzina, pieniądz"
          • godz. 11:00: Marcin Wroński - "Żydowska mistyka i Wielki Wybuch"
          • godz. 12:00: Bartosz Grykowski - "'Zabijcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich' Legenda i prawda o upadku katarów"
          • godz. 12:00: Jacek Komuda - "Historie najstraszniejszych piratów i kaprów. Ich ich zbrodnicze wyczyny i rabunki."
          • godz. 13:00: Cezary Frąc - "Ewolucja literatury SF i Fantasy: getto, literatura niszowa czy może coś więcej?"
          • godz. 14:00: Marek S. Huberath - "Pochwala trupa 4: Trup marynowany"
          • godz. 15:00: Andrzej Pilipiuk - "Zagadki chrztu Polski"
          • godz. 17:00: Jacek Piekara - "Tortury od antyku po czasy współczesne"
          • godz. 19:00: Andrzej Zimniak - "Życie - cud, fenomen czy reguła?"
          • godz. 20:00: Marcin Przybyłek - "Herezje fizyczno-psychologiczne"
          • godz. 20:00: Ewa Białołęcka - "Jak zrobić witraż - materiały, narzędzia, technika"
          • godz. 21:00: Anna Studniarek - "Krótki kurs współczesnych teorii tłumaczenia"

          • Niedziela:

            • godz. 12:00: Cezary Frąc - "Krytyka i recenzje: pomagają czy niszczą?"

            • Bardziej szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.


              Dodano: 2007-11-12 17:42:25
              Komentarze
              -Jeszcze nie ma komentarzy-
              Komentuj


              Konkurs

              Wygraj dwa tomy "Viriona"


              Artykuły

              Wywiad z Brandonem Sandersonem


               Wywiad z Dmitrem Glukhovskym

               Wywiad z Joe Abercrombiem

               Modyfikowany Węgiel - powieść a serial

               Co będzie warto czytać z polskiej fantastyki w 2018 roku?

              Recenzje

              Simmons, Dan - "Triumf Endymiona"


               Raduchowska, Martyna - "Spektrum"

               Kisiel, Marta - "Małe Licho i tajemnica Niebożątka"

               El Akkad, Omar - "Ameryka w ogniu"

               Podlewski, Marcin - "Bezkres"

               Gromyko, Olga - "Wierni wrogowie"

               Dick, Philip K. - "Cudowna broń"

               King, Stephen - "Outsider"

              Fragmenty

               Dębski, Rafał - "Żelazny Kruk. Wyprawa"

               Straub, Peter - "Upiorna opowieść"

               Hejankowski, Sebastian - "Światłoczuły"

               Lewandowska, Magdalena i Małgorzata - "Drzewo wspomnień"

               Dworakowski, Witold - "Pani Czterdziestu Żywiołów"

               Kiszela, Marcin - "Ostatni prorok"

               Sudomir, Agnieszka - "Szablon"

               Brzezińska, Anna - "Woda na sicie"

              Projekt i realizacja:sismedia.eu       Reklama     © 2004-2018 nast.pl     RSS      RSS