NAST.pl
 
Komiks
  Facebook
Facebook
 
Forum

  RSS RSS

 Strona główna     Zapowiedzi     Recenzje     Imprezy     Konkursy     Wywiady     Patronaty     Archiwum newsów     Artykuły i relacje     Biblioteka     Fragmenty     Galerie     Opowiadania     Redakcja     Zaprzyjaźnione strony   

Zaloguj się tutaj! | Rejestruj

Patronat

Bennett, Robert Jackson - "Miasto schodów"

Silverberg, Robert - "Skrzydła nocy"

Ukazały się

Mastai, Elan - "Inne dziś"


 Brzezińska, Anna - "Córki Wawelu"

 Kristoff, Jay - "Nibynoc"

 Tregillis, Ian - "Wyzwolenie"

 Janusz, Aleksandra - "Cień Gildii"

 Canavan, Trudi - "Obietnica następcy"

 Jadowska, Aneta - "Szamańskie tango"

 McClellan, Brian - "Sługa korony"

Imprezy

Copernicon 2017
Od: 2017-09-22
Do: 2017-09-24

Linki


Falkon

Konwent Falcon odbędzie się w dniach 17-19 listopada IV Liceum Ogólnokształcącym im M. Sempołowskiej przy ulicy Szkolnej 4 oraz w Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza, w Lublinie.

Organizatorzy przygotowali liczne spotkania autorskie oraz prelekcje w wykonaniu pisarzy. Oto one:

Spotkania autorskie
  • Jacek Komuda - piątek, godz. 20:00
  • Rafał Kosik - sobota, godz. 11:00
  • Romuald Pawlak - sobota, godz. 12:00
  • Marcin Wroński - sobota, godz. 15:00
  • Tomasz Bochiński - sobota, godz. 16:00
  • Marek S. Huberath - sobota, godz. 17:00
  • Marcin Przybyłek - sobota, godz. 18:00
  • Milena Wójtowicz - niedziela, godz. 10:00
  • Andrzej Pilipiuk - niedziela, godz. 11:00
  • Michał Studniarek - niedziela, godz. 12:00

  • Prelekcje, panele i wykłady:
  • Marcin Wroński - "Magiczny Lublin" - piątek, godz. 18:00
  • Romuald Pawlak - "Jak przerobić nudny podręcznik do historii na ciekawą fantasy historyczną i odwrotnie" - piątek, godz. 19:00
  • Milena Wójtowicz & Wiktoria Witkiewicz - "Hystoryje magyczne albo bajki prawdziwe" - piątek, godz. 20:00
  • Cezary Frąc - "Przestrzeń - pisarz, tłumacz, redaktor, czytelnik" - piątek, godz. 21:00
  • Marcin Przybyłek - "Mózg człowieka - Matrix machine" - sobota, godz. 13:00
  • Andrzej Zimniak - "Życie w głębi Ziemi" - sobota, godz. 14:00
  • Jacek Komuda - "Brud, smród, ruja i poróbstwo" - sobota, godz. 15:00
  • Marek S. Huberath - "Pochwala trupa 3: Wymoczek w marynacie" - sobota, godz. 15:00
  • Bogumił Nowak, Jacek Komuda & Romuald Pawlak - "Czary, magia, czarownice, inkwizycja, procesy i stosy czyli wszystko o czarownicach i wiedźmach w dawnej Polsce - panel dyskusyjny" - sobota, godz. 16:00
  • Michał Studniarek - "Machinimy" - sobota godz. 19:30

  • Szczegółowy plan konwentu znajdziecie na stronie Falkonu.


    Dodano: 2006-11-13 15:46:17
    Komentarze
    -Jeszcze nie ma komentarzy-
    Komentuj


    Artykuły

    Gra o tron subiektywnym okiem (s07e07)


     Gra o tron subiektywnym okiem (s07e06)

     Gra o tron subiektywnym okiem (s07e05)

     Gra o tron subiektywnym okiem (s07e04)

     Gra o tron subiektywnym okiem (s07e03)

    Recenzje

    Riggs, Ransom - "Baśnie osobliwe"


     Cetnarowski, Michał - "Podwójna tożsamość bogów"

     Dashner, James - "Dziennik osobliwych listów"

     Schwab, V.E. - "Zgromadzenie cieni"

     Orliński, Wojciech - "Lem. Życie nie z tej ziemi"

     Ryan, Anthony - "Ogień przebudzenia"

     Kosik, Rafał - "Różaniec"

     Brzezińska, Anna - "Córki Wawelu"

    Fragmenty

     Jadowska, Aneta - "Szamańskie tango"

     Tregillis, Ian - "Wyzwolenie"

     Kosik, Rafał - "Różaniec" #2

     Kosik, Rafał - "Różaniec" #1

     Duszyński, Tomasz - "Impuls" #2

     Duszyński, Tomasz - "Impuls" #1

     Butcher, Jim - "Zdrajca"

     Hand, Cynthia; Ashton, Brodi & Meadows, Jodi - "Moja Lady Jane"

    Projekt i realizacja:sismedia.eu       Reklama     © 2004-2017 nast.pl     RSS      RSS