NAST.pl
 
Komiks
  Facebook
Facebook
 
Forum

  RSS RSS

 Strona główna     Zapowiedzi     Recenzje     Imprezy     Konkursy     Wywiady     Patronaty     Archiwum newsów     Artykuły i relacje     Biblioteka     Fragmenty     Galerie     Opowiadania     Redakcja     Zaprzyjaźnione strony   

Zaloguj się tutaj! | Rejestruj

Patronat

Mammay, Michael - "Planeta"

Baxter, Stephen - "Ultima"

Ukazały się

Czajka-Kominiarczuk, Katarzyna - "Zwierzenia popkulturalne"


 Simon, Lars - "Lennart Malmkvist i osobliwy mops Buri Bolmena"

 Maas, Sarah J. - "Szklany tron" (oprawa twarda)

 Foster, Alan Dean - "Obcy"

 Gołkowski, Michał - "Bramy ze złota. Zmierzch Bogów"

 Ćwiek, Jakub - "Stróże 2: Brudnopis Boga"

 Urbanowicz, Artur - "Gałęziste"

 Sanderson, Brandon - "Droga królów" (twarda okładka)

Linki


Falkon

Konwent Falcon odbędzie się w dniach 17-19 listopada IV Liceum Ogólnokształcącym im M. Sempołowskiej przy ulicy Szkolnej 4 oraz w Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza, w Lublinie.

Organizatorzy przygotowali liczne spotkania autorskie oraz prelekcje w wykonaniu pisarzy. Oto one:

Spotkania autorskie
  • Jacek Komuda - piątek, godz. 20:00
  • Rafał Kosik - sobota, godz. 11:00
  • Romuald Pawlak - sobota, godz. 12:00
  • Marcin Wroński - sobota, godz. 15:00
  • Tomasz Bochiński - sobota, godz. 16:00
  • Marek S. Huberath - sobota, godz. 17:00
  • Marcin Przybyłek - sobota, godz. 18:00
  • Milena Wójtowicz - niedziela, godz. 10:00
  • Andrzej Pilipiuk - niedziela, godz. 11:00
  • Michał Studniarek - niedziela, godz. 12:00

  • Prelekcje, panele i wykłady:
  • Marcin Wroński - "Magiczny Lublin" - piątek, godz. 18:00
  • Romuald Pawlak - "Jak przerobić nudny podręcznik do historii na ciekawą fantasy historyczną i odwrotnie" - piątek, godz. 19:00
  • Milena Wójtowicz & Wiktoria Witkiewicz - "Hystoryje magyczne albo bajki prawdziwe" - piątek, godz. 20:00
  • Cezary Frąc - "Przestrzeń - pisarz, tłumacz, redaktor, czytelnik" - piątek, godz. 21:00
  • Marcin Przybyłek - "Mózg człowieka - Matrix machine" - sobota, godz. 13:00
  • Andrzej Zimniak - "Życie w głębi Ziemi" - sobota, godz. 14:00
  • Jacek Komuda - "Brud, smród, ruja i poróbstwo" - sobota, godz. 15:00
  • Marek S. Huberath - "Pochwala trupa 3: Wymoczek w marynacie" - sobota, godz. 15:00
  • Bogumił Nowak, Jacek Komuda & Romuald Pawlak - "Czary, magia, czarownice, inkwizycja, procesy i stosy czyli wszystko o czarownicach i wiedźmach w dawnej Polsce - panel dyskusyjny" - sobota, godz. 16:00
  • Michał Studniarek - "Machinimy" - sobota godz. 19:30

  • Szczegółowy plan konwentu znajdziecie na stronie Falkonu.


    Dodano: 2006-11-13 15:46:17
    Komentarze
    -Jeszcze nie ma komentarzy-
    Komentuj


    Konkurs

    Wygraj Kronikę World of WarCraft


    Wygraj przygody Lennarta Malmkvista


    Artykuły

    Nie tylko Netflix animuje króliki, czyli „Wodnikowe Wzgórze” przez dekady


     Gra o tron subiektywnym okiem (s08e06)

     Gra o tron subiektywnym okiem (s08e05)

     Gra o tron subiektywnym okiem (s08e04)

     Gra o tron subiektywnym okiem (s08e03)

    Recenzje

    Le Guin, Ursula K. - "Cała Orsinia"


     Lawrence, Mark - "Święta siostra"

     Aldiss, Brian W. - "Cieplarnia"

     Abercrombie, Joe - "Ostateczny argument" (oprawa twarda)

     Shannon, Samantha - "Zakon Drzewa Pomarańczy"

     Dick, Philip K. - "Nasi przyjaciele z Frolixa 8"

     Bardugo, Leigh - "Trylogia Grisza"

     Harrison, Harry - "Przestrzeni! Przestrzeni!"

    Fragmenty

     Simon, Lars - "Lennart Malmkvist i osobliwy mops Buri Bolmena"

     Foster, Alan Dean - "Obcy"

     Hendel, Paulina - "Droga Dusz"

     Cook, Glen - "Port Cieni"

     Zbierzchowski, Cezary - "Distortion"

     Rak, Radek - "Baśń o wężowym sercu"

     Petrucha, Stefan - "Marvel: Spider-Man. Wiecznie młody"

     Kańtoch, Anna - "Diabeł w maszynie"

    Projekt i realizacja:sismedia.eu       Reklama     © 2004-2019 nast.pl     RSS      RSS